Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3830) imiadmin


imiadmin
őstag

A múlt héten a haver szólt, hogy elege volt a telójából (918D MIX), mert össze-vissza fagy és csináljak vele valamit.. :W
A telón egy 2.3.5-ös gyári ROM volt root-olva ext2int-el... Factory reset után működött rendesen, de mivel gari idő lejárta előtt voltunk 1-2 nappal, vissza akartam rakni a gyári 2.3.6-ot (ami dobálja a mobil hálózatot bekapcsoláskor), és be akartam vinni a szervizbe ezzel a hibával... az OTU hiba nélkül végigment, de az istenért nem akarta az igazat: a teló nem indult el a frissítést követően.
Vissza tudtam rakni a 2.3.5-öt, amivel működött is, de csak nem hagyott nyugodni a dolog... Szóval ismét felraktam a 2.3.6-os fileokat és ráküldtem az OTU-t. A helyzet ugyanaz: be se kapcsol a teló. :W
Mondom, itt a remek alkalom és bevittem a telemaxhoz....
Egy hét alatt megjavították a készüléket: Főpanel és LCD csere történt... :F
(megjegyzem, hogy a telón elötte futott a 2.3.5!)
Ami a plusz: újraindult a garancia, ill. a legújabb státuszvillogós 2.3.6-os ROM van fent, ami NEM DOBÁLJA a hálózatot! :DD

Hardware : MT6573
Model : ALCATEL ONE TOUCH 918D
Build number : ALPS.GB.JRD2.SP.V2
Build date UTC : 20121109-161153
Android v : 2.3.6
Baseband v: 6573
Kernel v : 2.6.35.7 (android-bld1@aclgcl-ubnt61) (gcc version 4.4.3 (GCC) ) #1 Wed Nov 7 11:12:12 CST 2012

Mondom, ez felhívás keringőre ;] : le is szedtem a full ROM-ot és ráraktam egy másik nálam javításon lévő 918D MIX-re... GYŐZELEM!
Jelentem: rendelkezem egy olyan 2.3.6-os ROM-al, ami nem dobálja a hálózatot! :DD

ha valakinek szüksége van rá, felrakom valahová... :P

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.