Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Johnny Cage


Johnny Cage
addikt

Szégyelljék a pofájukat, a Max Payne PC-n vált sikersztorivá (bár a második nem fogyott jól, pedig konzolra is kijött), ez alapozta meg a Remedy-nek a további a sorsát, és 6 év fejlesztés után aztán illene minden platformra egyszerre kijönni... de gyanítom, hogy svindlis szerződések állnak megint a háttérben. (És a Microsoft is tagja annak a csoportnak, amelyik a PC-s játékfront felélesztéséért tevékenykedik... hahaha.)

(#2) LackoMester válasza Johnny Cage (#1) üzenetére


LackoMester
addikt

ha jól tudom a Sony is a csoport tagja...tehát :U a GT-nak is jönnie kéne PC-re,de sajna nemjön :N

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#3) Gyusz válasza Johnny Cage (#1) üzenetére


Gyusz
őstag

A Microsoft a játék kiadója, szóval szerintem nem meglepő, hogy előbb X360-ra hozzák csak ki.

(#4) D_r_u válasza LackoMester (#2) üzenetére


D_r_u
tag

Ez a PC Gaming Alliance egy rakás vicc. Ahogy én látom, csak arról szól, hogy néhány fejes évente egyszer-kétszer elutazik egzotikus helyekre, teletömik magukat egy ebéddel, meg dumálnak egy jót, de lényegi intézkedést még nem hallottam tőlük. Már elég csak megnézni a játékfejlesztéssel/kiadással (is) foglalkozó tagokat: Microsoft, akinek világéletében fontosabb volt az Xbox; Epic, aki már ezerszer kijelentette, hogy a PC-s bagázs egytől-egyig szemét kalóz; Capcom, na ők mostanában némi késéssel kihozzák szinte az összes játékukat PC-re is, szal mondhatni tesznek valamit a dologért, de régebben kevés kivételtől eltekintve ők is konzol only cég voltak; és végül a legnagyobb lol, a Sony, aki fogalmam sincs mit keres egy ilyen szövetségben, szvsz az alapításuk óta kisujjukat nem mozdították a PC-s játékokért.

És hogy a hírhez is hozzászóljak, én nem bánom, ha késik, feltéve, hogy fél évnél nem nagyon többet. Ha már 6 (vagy mennyi) éve várunk rá, ez a pár hónap nem oszt, nem szoroz. Így legalább lesz plusz idejük , hogy kijavítsák a hibákat, meg beletegyenek némi plusz tartalmat a pc-s verzióba.:)

(#5) Johnny Cage válasza Gyusz (#3) üzenetére


Johnny Cage
addikt

Node ezzel pont az a baj, hogy a Microsoft a PC Gaming Alliance (köszi, D R U) tagja.

(#6) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Ez mindig így is lesz. Ha már a konzolok nem tudnak versenyezni a PC-kkel grafika és egyéb téren, kell valami megoldást találniuk, hogy fogyjanak.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#7) Gyusz válasza Johnny Cage (#5) üzenetére


Gyusz
őstag

Az lehet, hogy PC Gaming Alliance tag, de attól még a saját konzoljuknak kedveznek leginkább. A Games for Windows Live is csak problémák forrása, a Microsoft nem nagyon foglalkozik a PC-s játékosokkal, ez van. A Sony meg azért tag, mert van egy pár MMO-juk.

[ Szerkesztve ]

(#8) Johnny Cage válasza Gyusz (#7) üzenetére


Johnny Cage
addikt

"Az lehet, hogy PC Gaming Alliance tag, de attól még a saját konzoljuknak kedveznek leginkább"

Ez olyan, mint ha a norvég halászok szövetsége lobbizna a csukabálnák megmentéséért...

(#9) D_r_u válasza Gyusz (#7) üzenetére


D_r_u
tag

[OFF]My mistake, az MMO-krol elfeledkeztem. Ki is teszik a játékaik kb 5%-át, bár ha beleszámoljuk az Everquest ~16 kiegészítőjét, akkor lehet megvan a 10% is.:) Ennek ellenére fenntartom, amit mondtam. De igazából jobban megnézve (wikipedia szerint) a Sony DADC van benne a tömörülésben, ami ha jól tudom elsősorban a lemezek gyártásával, védelemmel meg hasonlókkal foglalkozik, és a játékkészítéshez nincs semmi köze. Szóval elnézést a Sony-tól, hogy alaptalanul fikáztam.:)

mod: jé, a Sony Dadc-nak "köszönhetjük" a Securomot, rögtön szimpatikusak is lettek...[/OFF]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.