Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) Dany007


Dany007
veterán

Hajajj, látom ez sehol sincs másképp, ahol ügyfelekkel kell foglalkozni...
Ehhez azért kell egy kis rutin meg hidegvér meg minden. :)

A 20 ezreses jó volt. Én az utolsónak néztem volna meg a pofáját... Hogy mit képzelnek magukról az ilyenek azt nem tudom... De eszembe nem jutna még csak 19:50-kor se odaállítani bárhová, ha tudom hogy 20:00-kor zárnak mondjuk. Nemhogy zárás után. : )

Egyébként ez kb az egész magyar társadalomra - de talán a legtöbb emberre - jellemző. Mármint ez, hogy mindent az utolsó pillanatra hagy.
Most épp pár napja olvastam hogy a kormány szeretné ha nem az emberek csinálnák meg a saját adóbevallásukat, hanem központilag intéznék mindenkinek, azért - legalábbis ez volt az indok - hogy ne kelljen szívni az utolsó napon a leadással.
De hát könyörgöm, hónapok vannak rá! Hónapok! Meg jönnek mindig az utolsó napon éjfélig nyitvatartással... És állítólag még akkor is tömött sorok vannak, mert aki nem adja le, annak jön a bünti. De ez hihetetlen számomra, hogy vannak emberek - ráadásul piszkosul sokan - akik nem képesek ezt hónapok alatt(!) megcsinálni és kockáztatják a büntetést meg képesek az utolsó napon leadni akár éjfél közelében is. Szerintem a lustaság / hanyagságnak ez már egy nem normális szintje.
Okés, van amikor sürgősen kell valami, mert van ilyen. De amikor hónapok vannak valamire és akkor is képes az utolsó pillanatra hagyni büntetést kockáztatva az nem normális.
Én nem hagynék éjféli nyitvatartást se. Aki nem tudja leadni időben annak úgykell.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.