Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kareszovics


Kareszovics
addikt

:O

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2) Olcsi


Olcsi
senior tag

Őszinte részvétem... :O

(#3) Hakudoshi


Hakudoshi
tag

:(

Részvétem...

Nagyon, túlságosan is igazságtalan az élet sokszor... :O

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#4) Boxiné


Boxiné
tag

Erre nem is nagyon lehet mit írni. Sajnálom! :(

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#5) sh1n0b1


sh1n0b1
csendes tag

Sajnálom :( De az élet megy tovább. Néha nem értjük miért, de pont az a pofon teszi rendbe a dolgainkat, amiről előtte rosszul gondolkoztunk. Én anyukámat veszítettem el hozzád hasonlóan. Ne aggódj, el fogja olvasni az írásodat, egy hiedelem szerint, még két hétig nem hagyja le a lélek a hozzátartozóit, ott lebeg köröttetek... addig nem megy el, míg nem köszönt el tőle mindenki! De két hét után el kell engednetek... ez így van rendjén! Legyetek erősek, és gondoljatok rá szeretettel! Béke poraira.

"A világűrben viszonylag alacsony a népsűrűség."

(#6) ttower


ttower
aktív tag

Őszinte részvétem :(

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#7) Mcray válasza ttower (#6) üzenetére


Mcray
senior tag

Köszönöm nektek. Tudom nem ismertétek, de ezzel az írással szerettem volna mindenkinek elmondani milyen jó ember volt.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#8) MBazsee


MBazsee
tag

Részvétem! :(

(#9) MBazsee


MBazsee
tag

Részvétem...!

(#10) faevike29


faevike29
tag

Őszinte részvétem!
Én is elérzékenyültem az írásod miatt, könnyes lett a szemem.
Neked viszont minden jót kívánok a továbbiakra, remélem hamar túl leszel a dolgon, és csak a szépre fogsz emlékezni vele kapcsolatban.
:(

(#11) #43960832


#43960832
törölt tag

Pedig már oly rég nem sírtam...a fenébe is. :((

(#12) Mcray válasza #43960832 (#11) üzenetére


Mcray
senior tag

Akik ismernek, tudják hogy nem szoktam bőgni, de ilyet még sosem éltem át. Mióta végigbőgtem egy napot jobban vagyok, és most a meló eltéríti a gondolataimat. Tényleg csak a jóra jó ilyenkor emlékezni, főleg hogy rosszra nem is emlékszkszik nagyon az ember

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#13) Solten


Solten
addikt

Saor Alba

(#14) nike_


nike_
addikt

Öngyilkos lett? :O :(

(#15) gabranek


gabranek
aktív tag

Őszinte részvétem :(
Én két hónapja veszítettem el a szerelmemet szintén vonatbalesetben...nincs igazság az életben.

田中れいな

(#16) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Részvétem... :(

Erre tényleg nem lehet felkészülni... Amikor nagyapám ment el, akkor azt mondtam magamban, hogy nem fogok sírni, elfolytom magamban, meggyászolom belül, de nem bírtam ki a temetésen... Jobb is ha kiadja magából az ember... Utána már csak a jóra fog emlékezni, a sok együtt töltött szép percre, órára, a szokásaira...
Többet nem tudok én sem mondani, de ilyenkor nem is szabad.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#17) Mcray válasza nike_ (#14) üzenetére


Mcray
senior tag

Igen, bár nem hiszem, hogy tudta mit csinál :W :W :W . De ezt írtam, nem?

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#18) I_Am


I_Am
veterán

Sajnálom. :(

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#19) commanDOS válasza I_Am (#18) üzenetére


commanDOS
senior tag

Őszinte részvét.
Mindig nagyon szomorú egy ilyet hallni, még ha nem is ismerted az illetőt, de tudod, h valakinek sokat jelentett, aztán átvillan az agyadon, hogy te is bármikor elveszítheted a legjobb barátodat, vagy valamelyik szerettedet. Pedig azt hiszed, hogy sérthetetlen vagy, hogy veled nem történhet semmi rossz, hogy a barátaiddal, a családoddal nem történhet baj, csak másokkal, legbelül mindenki tudja, hogy ez nem ígyvan, de jobb az ellenkezőjéről meggyőzni magunkat. Én csak annyit mondok, hogy ne széggyeljük kimutatni az érzéseinket a felé az ember felé, aki sokat jelent nekünk, mert sosem tudhatjuk, h nem-e az lesz az utolsó lehetőségünk rá...

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#20) sh1n0b1 válasza Mcray (#17) üzenetére


sh1n0b1
csendes tag

Tudom, ez nem nyugtató, de van nálad szerencsétlenebb ember is. Egy 25 éves lány anyukája rákban meghalt karácsonykor, következő karácsonykor a testvére tök ugyanúgy, mint a te barátod, részegen nekigyalogolt a vonatnak a szemük láttára... azóta a csaj több öngyilkossági kísérletet is elkövetett... csak úgy elgondolkozásképpen mondom...

"A világűrben viszonylag alacsony a népsűrűség."

(#21) Móci


Móci
addikt

Részvétem. Többet én sem tudok írni. Sajnálom. :(

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#22) molecula


molecula
csendes tag

Az én nagypapim is február 15-én hagyot itt bennünket( 15 óra 15 perckor) én sem tudtam elbúcsúzni, mert 10 percel késöbb értem a korházba. 4 hónapon belül elvesztettem mindkét papámat. Én is úgy érzem, hogy itt van velem. :O

Pályázatok írását, figyelését, vállalom cégek és civil szervezetek számára! sokadik nap

(#23) Mcray válasza molecula (#22) üzenetére


Mcray
senior tag

Részvétem molecula :(

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#24) feel good


feel good
aktív tag

Ennyire csak nem lehetett részeg.. :(

(#25) molecula válasza Mcray (#23) üzenetére


molecula
csendes tag

Köszönöm! És a nagyon sajnálom a barátodat. Nem tudok mást kívánni, mint sok-sok kitartást.

Pályázatok írását, figyelését, vállalom cégek és civil szervezetek számára! sokadik nap

(#26) Tim82


Tim82
nagyúr

:( részvétem.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#27) RasHaN


RasHaN
aktív tag

  :(

[ Szerkesztve ]

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#28) nostrum


nostrum
tag

Hidd el, bárhol is van, Ő is boldog, hogy ilyen barátja van, mint Te.

Ilyen szálakat a halál sem téphet el...

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear you scream...

(#29) DarkByte válasza faevike29 (#10) üzenetére


DarkByte
addikt

Én is elérzékenyültem teljesen.
Őszinte részvétem. :(

(#30) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Fogadd őszinte részvétem. :(

Édesanyám halála után egy héttel megjelent a nappaliban egy kisegér. Soha nem volt még egér a lakásban, viszont Anyu párszor viccelt azzal, h ha létezik lélekvándorlás lehet kisegér képében születne újjá.... Miért pont egér? Nem tudom, viszont rengeteg hitet adott az az egyetlen egy perc míg láttam elszaladni. Hihetetlennek tűnt és felfoghatatlannak.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#31) Petykalóz


Petykalóz
újonc

Bár csak az érettségig voltunk "összezárva" s utánna sokat nem jártunk közösen sehova de nem így szerettem volna hallani rólad!!! VIC bár sokat gondoltam rád h mi lehet veled mindig figyeltem a tv-t hátha egyszer megjelenik a mi nagy zenészünk és tombolhatunk hogy IGEN én ismerem ezt a srácot! De nem így lett sajnos számomra pedig hihetetlen esemény ez. Remélem azért figyelsz ránk s velünk vagy és ezúton búcsúzhatok tőled. Őszinte részvétem mindenkinek.
:F Petya :(

[ Szerkesztve ]

(#32) Mcray válasza Petykalóz (#31) üzenetére


Mcray
senior tag

Szia Peti! Köszi. Már nem fogjuk látni se a Tv-ben se hallani a dalait a rádióban, pedig mindig úgy füleltünk, amikor órán a discman-ből az otthon összetákolt dalai szóltak.
Sajnálom, hogy minket is ez a szomorú esemény hozott össze. :(

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#33) 7 válasza BITBOYS (#30) üzenetére


7
addikt

Érdekes egybeesés. :K

Mcray: Mindenkinek le kell rónia a maga gyászait sajnos. Sajnálom, hogy így tudtál csak elköszönni tőle, tudom, milyen fájdalmas. Megható nekrológ.

Nekem Papánál a mosolygós visszaemlékezés segített. Néha még most is kicsordul a könnyem, ha nevetés közben eszembe jut. De legalább nem fáj, inkább olyan, mintha emlékkel adóznék neki.

[ Szerkesztve ]

(#34) Mcray válasza 7 (#33) üzenetére


Mcray
senior tag

Igen, én is így érzek a sok sírás után. Míg 83 éves Papámnál már tudtuk hogy ott az elkerülhetetlen, addig itt egy fiatal élet ért véget, aki előtt ott volt a család, a családalapítás, a koncertezés, a barátok, és a megöregedés... Ettől olyan rohadt érzés.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#35) 7 válasza Mcray (#34) üzenetére


7
addikt

Volt nekem is egy (nem ilyen közeli) ismerősöm, aki hasonló módon önszántából vetett véget az életének. Vacak érzés, de a legrohadtabb az egészben az volt, hogy össze kellett szedni és helyrepofozni rengeteg hozzátartozóját, annyira kiborultak.

Vallom, hogy azoknak a holtaknak, akik életükben kiérdemelték, jár a tisztelet továbbra is, de azt is tartom, hogy a megmaradt életek fontosabbak, mint a gyász, önmarcangolás, sírás-rívás. Remélem, mihamarabb sikerül túltenned magad rajta, s segítened a többieknek.

(#36) Mcray válasza 7 (#35) üzenetére


Mcray
senior tag

Igen, jelen esetben is van kiborulás rendesen. És igen ha üzenhetne onnan ahol van, azt mondaná, hogy mindenki haladjon tovább. Rosszabbat sosem kívánna.

Az önszántából-hoz azt tenném hozzá hogy begyógyszerezve nem önmaga az ember.

Én csak valami gyenge szar "drogot" kaptam( ahogy a doki megjegyezte vígan (Doktor House feeling)) amikor műtöttek és fél napig repültem, amit 3 nap fogcsikorgatás követett, úgy szenvedtem és még a tálnyi vér is tetszett, pedig máskor 1 csepptől rosszúl leszek.

Ilyen állapotban én sem féltem volna egy 100-zal robogó vonattól. Ezt Ő nem akarta.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#37) Hakudoshi válasza Mcray (#36) üzenetére


Hakudoshi
tag

Bocs az OFF-ért, de lehet tudni, mi volt az az anyag?

Csak mert fél nap repülés és 3 nap fogcsikorgatás neméppen a "gyenge" drogok hatásgörbéjét idézi... :Y

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#38) MBazsee


MBazsee
tag

A nagybátyám 10 éve halt meg rákban, Ő akkor 19 éves volt. Volt egy kedvenc zenéje (Ákso - Hello). Azóta nekem is a kedvenceim közt van, és ha meghallom mindíg rá gondolok. Előtte is ott volt a családalapítás és a megöregedés.

A falumban volt boltos lány halt meg néhány hónapja, ő 25-27 éves lenne (sajnos nem tudom, mert ritkán láttam, mivel elköltözött onnan). Egy ausztriai buszbalaesetben halt meg. Amikor hallottam, nem hittem el, azt mondtam, hogy ennyire nem lehet szemét a sors... nem tudottt Ő ártani senkinek (ahogy a nagybátyám sem). Mindíg életvidám volt, mindíg mosolygott. És egyszer csak nem volt többé... Ha sírni nem is tudtam, de a temetésén könnyeztem amikor a koporsót elvitték előttem.

(#39) skippyfx


skippyfx
csendes tag

őszinte részvétem...
:O

[ Szerkesztve ]

(#40) Mcray válasza Hakudoshi (#37) üzenetére


Mcray
senior tag

A fogcsikorgatás része az volt hogy elmúlt a fájdalomcsillapító hatása és nem akartak többet adni, nem "drogelvonás" volt.

Amikor kiutaztam kocsival 30 km-t, hogy a családdal legyek csak 3 marha akart megölni minket a párommal az A2-esen kifelé Vác felé, és mind az előzni tilos részen repült.

ELNÉZÉST, DE MIÉRT NEM EZEK DÖGÖLNEK MEG??? :O :O :O

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#41) Csoky válasza Mcray (#40) üzenetére


Csoky
csendes tag

Mert nincs igazság a földön,ezt tudjuk...sajnos... :(
Fogadd őszinte részvétem! :O

Legalábbis én így gondolom.

(#42) ildi6300


ildi6300
tag

Szia!Nagyon sajnálom!Biztos jó ember volt..Általábana rosszak nem állnak ki a vonat elé..sajnos..

06309446865,vagy ildirozsnyo@gmail.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.