Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28) ViZion válasza Tim82 (#25) üzenetére


ViZion
félisten

Köszönöm, kerestem a választ, de így hamarabb megtaláltam. Már attól tartottam vmi gond van vele.

csusza`: igazad van, a kanócos olcsóbb. Mégis, sok ismerősömnek van mobilnetje (nekem is az van). A laptopok egyre elterjedtebbek, és sokan használják pl. utazás közben (ha tudják), vagy munkehelyen (nem mondok céget, de mávos a srác...).
Vagy itt vidéken 'ez van'. Nekünk is ez lett végül, mert nodmál dsl nincs, a wifis meg sokkal rosszabb volt. Filmeket letölteni nem szerencsés ezen az tény, de sokaknak nem a sok giga le-fel a netezés.

benoce : Köszi a képeket. uhh, ezek nem túl jók, nálam is jobbak picit (120-150 BP és Szeged, Német magasabb, de nem ennyire), pedig nem vok a torony tövében. Az a fura, h Ausztriába a pingem magasabb szokott lenni, mint a német... :F
Nekem trémobilnet van, itt az a legjobb, pannon gyenge, voda csak 1 éve van 3G, azt nem ismerem.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.