Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) lezso6 válasza #90088192 (#5) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az embert nem szarozzuk. Az általa hallgatott zenét viszont lehet, persze ezt meg kell indokolni. Főleg, ha káros ideákat terjeszt. Lásd polgármester adjon pénzt, hogy lemehessek a kocsmába fröccsöt inni. Vagy ha cenzúra jellegűen működik, ami szintén igaz a lakodalmasra, faluhelyen sokszor csak az van, azon nősz fel, esélyed sincs más stílusra.

Dubstepet is például utálom, de nem szarozom le, mert az nem káros. Ha valaki olyat hallgat, nem fogom érte elítélni. De ugyanígy deszpászítóért vagy lakoldalmasért se, az max csak hab a tortán. Inkább azt tartom problémának, hogy ha valaki a zene szövegéből vesz át önmagára vagy környezetére káros viselkedésmintákat.

Persze azt nem tartom megoldásnak, hogy akkor tiltsuk be, ez hülyeség. Ahogy kb mindenhol, itt is oktatásra lenne szükség. A gyerek ismerjen meg több stílust. Sőt, én kötelezővé tenném azt, hogy az iskolában a gyerek válasszon hangszert, s tanulja meg használni. Én is 6-14 éves korom között zongoráztam. Sajnos abbahagytam, de rajta vagyok, hogy folytassam, mert az élet fontos része a zenélés.

Igen, amúgy én is "mindenevő" vagyok, de nem szeretem ezt a kifejezést. Inkább úgy fogalmaznék, hogy sok mindent eltűrök, és többféle stlíust is szeretek. Nem vagyok kocka. Bár hallgatni az utóbbi években csak egyféle stílust szoktam, amit itt legtöbben vastelepi csörömpöléshez hasonlítanának.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.