Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#89) Nightmare


Nightmare
senior tag

djtoomi

Kifejtem egy kicsit bővebben, mert úgy látom kénytelen leszek.
Amiről mi beszélgetünk, az nem más, mint a pénz. Neked van, tehát jut belőle másra is. Nekem nincs...tehát nem jut, ezt nyilvánvalóan nehéz megérteni. :U

Te leszólod azt, ami a Tiednél rosszabb? Ugyan milyé? Azé', mert a mikulás nem szart a fa alá nekem V8-at, attól le kell ugatni? Nekem nincs igényem a szaros 4 magra.(és itt zárójelben jegyzem meg, hogy sztem Neked sincs, csakhát megteheted, és milyen jó, aztaaaa, 4 magos a gépem, holott a prociidőnek tudod mennyi idejét használod ki?)
Továbbá nekem fontos a fogyasztás. Monitorral együtt nem több mint 110W, ebben benne van a modem is. Lehet, amíg nem a Te zsebedből vánszorog a lé a villanyszámlába, addig leszarod, hogy a 4 magos 104 Wattot disszipál. Én továbbá nem játszom. És ha nem játszik az ember, akkor mi a ráknak vegyen új VGA-t? Hogy elmondhassa...figyu, kiccsávó, nekem PCIE van...és?

Gyere, csináljunk egy Everest tesztet. Meglátjuk a Te 4 magos géped annyival jobban teljesít-e, mint amennyivel drágább?

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.