Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] Adidas Superstar

Hozzászólások

(#13) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Nekem sima mezei Superstar-om van (fehér, fekete csíkokkal), már vagy negyedik éve nyúzom. Annyi baja van, hogy mivel nem szeretek cipőfűzőt kötögetni, így egyszer bekötöm, utána már csak ki-be kell belőle ugrálni és ez nem tesz jót a sarkánál a bélésnek. A szövet már megadta magát, a bélés még bírja, bár itt-ott már morzsálódik, de valahogy nincs szívem kidobni még...
Teljesen megérte az árát, került vagy 18e jó ropogós magyar forintba, a legdrágább cipő az elmúlt 8 évben amit vettem. Memphisek is bírják, van egy 2 és egy 3 éves darab is, utóbbi már itthoni melós cipőnek lett kinevezve, de semmi baja, nagyon egyben van.
Van egy Nike is, ez hibás döntés volt, mert kegyetlen mód töri a sarkam. Nem elég magas, mondhatni low profile a sarokrésze és negyed óra mozgás után vérben tapicskolok.
A szívemhez legkedvesebb csuka egy ősöreg Converse volt még 2000 környékéről, már nem tudnám megmondani mi volt a kódneve. Fehér talprésze volt, fekete alkoholos filccel húztam ki rajta a feliratot, hogy menőbb legyen. :C Szürke velúr volt a teteje fehér fűzővel (az egyiket kicseréltem feketére, mert elszakadt és hogy tudjam melyik a jobb és a bal ;) ), a sarkánál a megszokott fehér csillaggal. Legeslegjobb csuka volt a világon, talán 6 évig húzta, de a végére több volt rajt a luk, mint az anyag. Szerettem... RIP!

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] Adidas Superstar
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.