Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) westcoastog


westcoastog
veterán

Érdekesség.
http://itanimulli.com/
visszafelé illuminati, egyenesen az nsa-ra irányít át. ;]
De oké mentem a csába. :)) :D

(#2) skandigraun


skandigraun
csendes tag

Nekem nem az piszkálja a csőröm, hogy adatokat gyűjtöttek rólam, hanem hogy nem nagyon látszik az oka. FB, Google, MS, Apple etc gyűjti az infót, hogy eladja. A szándék nyílt, meg sem próbálnak titkolózni. Ebből élnek.
Megértem, ha velük szemben ellenséges államokat megfigyelnek (szerintem ez lenne a dolguk). De rólunk, mint egy baráti, de legalábbis semleges (de semmiképpen sem ellenséges) ország állampolgárairól miért gyűjtögetnek akármit is? Mit terveznek tenni a megszerzett információval? Ötletek vannak, de nem hiszem, hogy e-Target hirdetést akarnak indítani az nsa.gov oldalon...

(#3) adamssss válasza westcoastog (#1) üzenetére


adamssss
veterán

Na menjé AC-zni. :D

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#4) westcoastog válasza adamssss (#3) üzenetére


westcoastog
veterán

Majd ha kijön a 4 és lesz videókártyám. :P
Túl sokat foglalkozok ezzel, néha jobb lenne egy tudatlan senkinek lenni. :)

[ Szerkesztve ]

(#5) adamssss válasza westcoastog (#4) üzenetére


adamssss
veterán

Minél többet tud az ember annál inkább rájön, hogy nem tud semmit. Szóval a tudatlanság nagy kincs. :)

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#6) westcoastog válasza adamssss (#5) üzenetére


westcoastog
veterán

Elég nagy kincs igen, csak az a baj túl sokat olvasok már ebben a témában, túl sok minden ellenünk dolgozik, egyre jobban utálom a világot, amerikát meg főleg.
Igen lehet jönni azzal hogy hülye vagyok mert elhiszem az összeesküvés elméleteket. :D

[ Szerkesztve ]

(#7) adamssss válasza westcoastog (#6) üzenetére


adamssss
veterán

Azt hiszem mi megértjük egymást!

Mindig ez jusson eszedbe:
AZ ÖSSZEESKÜVÉSELMÉLET, MINT AZON URALMI CSOPORTOK FEGYVERE, AMELYEK INFORMÁLIS HATALMUK RÉVÉN FORMÁLJÁK A FELSZÍNI INTÉZMÉNYEK MŰKÖDÉSÉT, ÁM AZ EZT FELTÁRÓ ELEMZÉSEKET EZZEL A VÁDDAL KÉPESEK DISZKREDITÁLNI.

;)

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#8) westcoastog válasza adamssss (#7) üzenetére


westcoastog
veterán

Na ennek örülök. :)

Te leszel az első tag az assassins guildbemben ha létrejön az új világrend. ;] :D

(#9) Vladi


Vladi
nagyúr

ba+, eltaláltam. 20 percet élt még tényleg a rezsis topik. :C

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#10) adamssss válasza westcoastog (#8) üzenetére


adamssss
veterán

Én januárban jövök, addig nem lesz gépem. :D No de utána. Reszkessenek a többiek. :)

Vladi: Pedig végre értelmes, érdemi vita ment, értelmes ember között, nem a szokásos anyázás... No mindegy a szabály az szabály. (OFF)Azért vagyunk a törvény rabszolági, hogy szabadok lehessünk(/OFF)

Lenry: Jöhet priviben, ha megvan. :D

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#11) Lenry válasza adamssss (#10) üzenetére


Lenry
félisten

pedig olyan szép választ írtam a hozzászólásodra, de elküldeni már nem tudtam...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12) Novai válasza skandigraun (#2) üzenetére


Novai
tag

usában egy kemény kommunista rendszert akarnak bevezetni a jövőben, ahol a párt kritizálókat rögtön munkatáborba viszik

(#13) #56230144 válasza Novai (#12) üzenetére


#56230144
törölt tag

A világot már rég kecskefejű emberevő pónilovak tartják terrorban, aggodalomra semmi ok.

(#14) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Hát, Snowdennek pont a kezébe adták az információkat, miután az volt a dolga, hogy ezeket kielemezze. És igen, az NSA bűnös: az amerikai törvények szerint azért, mert engedély nélkül hallgatott le amerikaiakat, az európaiak szerint meg azért, mert kémtevékenységet folytatott. Ez utóbbi ugyan mexokott, de ha vki bukik, akkor szopó van.

https://www.coreinfinity.tech

(#15) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Jéjj, egy ügynökség akinek az a dolga hogy lehalgasson, lehallgatott. Meglepő.
Szinte biztosra veszem, az NSA éléről akarnak valakit eltüntetni. A felháborodás elvárt.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.