Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) moonlight115


moonlight115
tag

Én a Honfoglalóval voltam így, kb. 2 évig játszottam, szinte minden nap. Pár hete megváltoztatták a grafikát, a hangot, mindent...Triviador lett belőle. Az se rossz persze (mármint az angol nyelvű változat), de mégis más. Először bosszantott, aztán próbálgattam az új verziót - ami magyar nyelvű, mint a régi Honfi - egyre ritkábban, végül örültem, hogy leszoktam róla.

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#2) ABal válasza moonlight115 (#1) üzenetére


ABal
őstag

Sajnos, a TDU szervereit szeptember végén lekapcsolták. Offline még most is játszhatnám, de az már nem ugyanaz lenne.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#3) moonlight115 válasza ABal (#2) üzenetére


moonlight115
tag

A Honfoglaló facebook oldalán több száz kommentelő sír, hogy állítsák vissza a régit, de nem fogják. Szerintem, ha valaki most csinálna egy régi Honfit (fogalmam sincs, lehetséges-e), nagyot kaszálna, az tuti. Úgy adták elő a jónépnek, hogy:örvendezzetek, megújult a Honfi! Hát, mit mondjak...senki sem örvend.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4) ABal válasza moonlight115 (#3) üzenetére


ABal
őstag

A TDU-fórumokon ugyanez ment, meg petíció stb., de hasztalan. Naná, hogy nem fogják!

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#5) moonlight115 válasza ABal (#4) üzenetére


moonlight115
tag

Ja, petíció, meg minden...
Biztos anyagi okai vannak, de mégis érthetetlen, miért kellett változtatni azon, ami úgy volt jó, ahogy volt.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.