Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Forest48


Forest48
aktív tag

A samsung elemében van mostanában, lopnak mindent mindenhonnan. Most épp a sony belépősorozatát ;]

(#2) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Véleményem szerint nem is árt ha a variánsok kisebb száma mellett átláthatóbbá is teszik a kínálatot.

Pl

Galaxy
Note
A
E

meg valami még kisebb. Ha minden sorozat max 3 tagból áll már elég jól átlátható.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#3) Ricardo


Ricardo
félisten

Talán ezzel átláthatóbb lesz a Samsung palettája.

(#4) maximilian4


maximilian4
addikt

Ez olyan hír, hogy gyakorlatilag semmilyen. Majd lesz valami aminek talán ez lesz a neve, de egyébként semmit nem tudni róla. :D

Maxi

(#5) blueMerle válasza M5Norbi (#2) üzenetére


blueMerle
veterán

Ha minden sorozat max 3 tagból áll már elég jól átlátható

Akkor tisztázzuk: a Samsungról van szó. :D Ez még viccnek is erős, hogy átlátható, szűk kínálat. Csigalom nyugavér jönnek majd az S, Advanced, Neo, Plus és kitudja milyen mixek, kisebb-nagyobb változtatásokkal. Mert nem bírják ki, nekik ez a fétisük :P

[ Szerkesztve ]

(#6) maximilian4 válasza blueMerle (#5) üzenetére


maximilian4
addikt

Htc one - htc one mini - htc one max ;]

Maxi

(#7) Nigér


Nigér
őstag

Nem arról volt szó hogy magukba szállnak és nem fosnak ki minden évben 100 különböző telót? :U

(#8) blueMerle válasza maximilian4 (#6) üzenetére


blueMerle
veterán

Na nehogymár a One sorozat nem átlátható. :U
Mert abban simán benne vagyok, hogy pakoljuk ki az összes One készüléket, ill. az összes Galaxyt ;] majd címkézzük fel őket pontosan, típus szerint, csak az előlapjuk alapján. Na nem hiszem hogy utóbbi menne :D

Nigér: Az szerintem ilyen április 1.-jei tréfa, vagy a marketing-osztályon egy hosszú éjszakai ivás utáni bolondozás, hogy Hehe, Wong, adjunk már ki HUKK...olyan hírt hogy HUKK...idén lesz egy átlátható készülék...HUKK...paletta, és nem lesz huszoncsillió modell.. :D

[ Szerkesztve ]

(#9) maximilian4 válasza blueMerle (#8) üzenetére


maximilian4
addikt

De akkor már úgy az igazságos, hogy a one sorozatot a galaxy s sorozattal hasonlítjuk össze. Vagy az összes samsung galaxyt az összes androidos htc-vel.

Maxi

(#10) DeltaPower válasza Forest48 (#1) üzenetére


DeltaPower
őstag

Nekem az E250 ugrott be róla, anno elég népszerű kis telefon volt.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#11) Nigér válasza blueMerle (#8) üzenetére


Nigér
őstag

Lehet hogy valaki ott DKoreában előállt egy efféle koncepcióval, de jó hamar kikúrták a cégtől vagy átküldék üdülni északra... :U
:D

(#12) kakuk.tamas válasza DeltaPower (#10) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Z400 külsejű telefont, 4 colba, és ÁMEN!
Vagy 5 colost, de qwerty billentyűzettel.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#13) csordas11


csordas11
aktív tag

Kell még egy új sorozat!

[ Szerkesztve ]

(#14) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Remélem valami értelmes lesz. Nem pedig valami core neo duos 2.
Ezekből a szivárogtatásokból minden kiderül.

(#15) Luck Dragon

Alpha után jön a "Béta" :DDD , viccet félre téve, a kisebb jövevényekre lennék kíváncsi főleg az A3-ra Ami reményeim szerint jobb vagy azonos tudásban egy Ace4-el.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.