Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35) Carline


Carline
őstag

Több mint tíz éve a haverommal játszottunk H2-vel hajnalig tartó csatákat egy gépen felváltva. Máig emlegetett dolog, hogy egyszer úgy nyert az én erős seregem ellen, hogy becsatlakozott hozzá rengeteg csontsárkány. Szép idők is voltak. Hálózat még sehol, játék közben beszélgetés, esetleg egy-két sör is lecsúszott, konyhában cigifüst vastagon.. :) Élet volt az..
Ami nem tetszett a második részben, hogy minden csatát mindig le kellett játszani. Nem volt automata rész benne. Ember-ember ellen nem hiányzott, de ha egyedül toltam, akkor sokig tartott egy-egy játékrész.

A harmadik rész The Shadow of Death kiegészítővel játszva eléggé leköt még most is. Melóhelyen van rá időm a 24 óra alatt. XXL pályát játszok, ha lehet akkor Stronghold vár (gyorsan van 6. szintű lény) varázsló hőssel, felfejlődve earth és air mágiával + logistic, pathfind, diplomacy, wisdom.

A negyedik részt még próbáltam, de a képvilága sem jött be és a játékstílus sem ragadott magával.
A harmadik részben még az is jó, hogy egy egyszerű Ibm x60 laptopom van alaplapi vga-val és azon is tökéletesen elfut a játék.

[ Szerkesztve ]

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.