Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) total90


total90
veterán

Heroes 3-tol nekem mai napig nincs jobb strategia jatek. Haverokkal ha haza megyek, akkor azt toljuk mindig halozatba... persze a vegere mindenki reszeg es azt sem tudjuk melyik varral vagyunk, de mindig egy elmeny jatszani ;]

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#2) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Óriási írás, a Heroes III a best onnan csak lefelé vezetett az út. Egyedül a HD kiadásnak volt értelme, bár nem a grafika miatt szerettem meg anno ezt a játékot :) Na tolok is egy HD randomot :D

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#3) robi35


robi35
csendes tag

Én is pár évente előveszem a Heroes 3-at, tavaly akartam, de így, hogy meséltél róla, elkezdett csorogni a nyálam, és nemsokára végigfutok az összes pályán egy pár hónap alatt....
Addig, amíg meg nem unom...
Nem érzem annyira nehéznek, persze a múltkor 3 év után nehéznek tűnt...
A Chronicles-re nem emlékszem annyira, de akkor azzal fogom kezdeni...
Robi

(#4) gaben1117


gaben1117
senior tag

A Chronicles nekem kimaradt, nem is ertem hogyan... :)

In the wake of gods?

Ezzel ki tolta?

(#5) Bazsibagoly


Bazsibagoly
újonc

A játék második részével találkoztam először, sok sok évvel ezelőtt.
(mivel már akkor is fanatikus voltam a vas vígan vitte:)
Rengeteg beleölt játékóra a (Diablo 1, mellett ez volt a másik favoritom:)
Ha az összes (kivéve 1 arról nem tudok nyilatkozni)
2, 3, 4, 5, 6, 7, Nézzük, akkor hangulatra/ játszhatóságra messze a 3. rész viszi a babért.
(meg a térképeditora:)
(Jó az evidens, hogy wisdom, földmágia, légmágia, meg talán iq és onnantól semmi nem áll az utunkba.
(mass slow, mass haste, aki hepciáskodik arra blind, vagy berserk (kell a tűzmágia is:))

(nekem a Shadows of The Death -necro überupgrate) volt meg. (a nekromantákkal, mindenkit agyon lehet verdesni, és a sereg csak növekszik..:)
A 6. meg a 7. rész már: Borzalmas.
Jelenleg a "csodálatos" Ubisoft féle szörnyszülött a VII a legújabb, játéktechnikai szempontból egy merő targédia. :O

Deploy the Plague!

(#6) Simba86


Simba86
senior tag

Köszi az összefoglalót!

Muszáj megemlítem a Horn of the abyss kiegészítőt, ami eszméletlen jó lett! Kapunk benne egy kalóz várat(!), fantasztikus hősökkel, egységekkel, vadiúj kampány (ami számomra iszonyatosan nehéz...), illetve új, sokkal nagyobb méretű skirmish-ek is elérhetőek rá! nem az XL a legnagyobb... van egy pálya, a barren lands, ami elképesztően nagy, heroes3-as pályafutásom csúcsa, hogy végig tudtam játszani :D

A lényeg, hogy ez a kiegészítő, szemben egyéb bugos fan-made kreálmányokkal, TÖKÉLETES!

Mindenkinek tudom ajánlani, merőben új élményekkel gazdagítja az amúgy is nagyszerű játékot... :)

használjátok egészséggel ;)

[ Szerkesztve ]

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#7) Ted_Beneky válasza Simba86 (#6) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Köszi! :)

A cikket is! Nekem a 2. a kedvencem. A pixelre kiszámított teleportálás a térképen és minél több fekete sárkány :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#8) WOT-H-A-C


WOT-H-A-C
veterán

1,6,7 kimaradt az életemből, viszont a többi meg volt és természetessen Heroes III Powa!! :DDD

szerk: Elnézést, a cikk remek, jó volt kicsit nosztalgiázni a 2. részt is sokat pörgettem. :R

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#9) HPAA


HPAA
őstag

2,3 máig kedvenc , többi utánérzés sajna
grat a cikkhez :C

************* censored

(#10) doooo


doooo
veterán

Szörnyszülöttnek érzem magam... nekem a 4. a kedvenc, aztán jön csak a 3.

(#11) Ted_Beneky válasza doooo (#10) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

A szatír "mindjárt bepisilek" járását sohasem tudtam megszokni, de a karavánok megjelenése jó ötlet volt.

Csillagkaput a Csillag térre!

(#12) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Jó kis írás, engem is elkapott a kellemes nosztalgia.

2. rész volt az első az életemben, 3. rész az utolsó. Mondhatni a klasszikusok. Ma már nem érdekel a játékstílus, így az új részek sem különösebben, de akkoriban rengeteget játszottam mindkét játékkal. Persze úgy, ahogy szerintem a hazai játékosok nagy része vagy a cikkíró...angoltudás nélkül, hetekig toltam a játékot, mire rájöttem hogy mi mire jó és mit hogy kell csinálni. A kampány mindig vittem egy darabig, de sosem értette,hogy mi a rákról van benne szó, úgyhogy egyik esetben sem fejeztem be.

Érdekes idők voltak meg kell hagyni. :) Osztálytársakkal a 2. rész idején ment a belharc, hogy kinek van már meg a "csontsárkány", nem tudom miért, de mindenki szentül megvolt győződve, hogy az a legerősebb egység a játékban. :D

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#13) Egon válasza doooo (#10) üzenetére


Egon
nagyúr

Dettó. Egy csomó jó dolgot vezettek be a 4. részben, csak a célközönség sajnos leragadt a béna animációkon, a bugos kivitelezésen (ezen a későbbi peccsek sokat javítottak), no meg azon, hogy a 3. részben bevett stratégiák nem működtek... ;]
Miben volt jobb a 4. rész az elődöknél?
1. Hősfejlesztés. A 3. részben, miután elfogytak a skillek helyei (azaz legkésőbb a 23. szintnél), teljesen okafogyottá vált a fejlődés. A varázstárgyakkal együtt akár 30-40 közötti primary értékek mellett, nem igazán számított +1 Attack/Defense stb. A 4. részben viszont nem lehetett "kimaxolni" a hős skillfáját: összesen 20, 5. szintig fejlődni képes tulajdonságot vehetett fel.
2. Véletlen szerepe a fejlődésben. A 3. részben általában jobban járt az ember, ha újrakezdte a kampányt, ha nem kapta meg mondjuk a földmágiát: nélküle nem volt mass slow, és teleportálni is csak a legközelebbi várba lehetett. A 4. részben, mivel csak 9 "elsődleges" skill volt (amikhez fixen hozzá volt drótozva 3-3 "alskill"), pontosan úgy fejleszthettem a hőst, ahogy szerettem volna (ehhez hozzájárult az is, hogy szintlépéskor nem csak 2, hanem 3 opcióból lehetett választani).
3. Kiegyensúlyozott várak. A közvélekedéssel ellentétben, a 3. rész volt kiegyensúlyozatlanabb (én legalábbis senkit nem láttam mondjuk a mocsaras várral kampányt játszani: általában a lovagvárat, esetleg a fekete sárkányos várat preferálta mindenki). A 4. részben - főleg a variálható seregek miatt - nincs "legjobb vár": a vámpír miatt legjobbank tartott nekró vár is elvérezhet mondjuk a titánváron, ha mechanikus egységekre gyúrunk rá...
4. Karaván.
5. Hősök közvetlen harcolása.

A folytatások már nem kötöttek le. Az 5. résszel perceket, a 6.-kal órákat játszottam, a 7. részt szerintem ki sem fogom próbálni.

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#14) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Én még a 4. részt is imádtam, pedig mindenki lehurrogja.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#15) ddaydome


ddaydome
senior tag

Nekem is a 4. volt a kedvenc, annyira, hogy meg is vettem anno!:)

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

(#16) Gordiann


Gordiann
őstag

Nagyon jó írás. Grat!

(#17) Rexcor


Rexcor
őstag

A 7. rész jelen állapotában már teljesen játszható, az 1.6-os patch óta már egyetlen buggal sem találkoztam. Mondjuk szerintem az eddigi leggyengébb heroes rész, még a 6. rész közelébe sem ér, de azért ezzel is elvoltam.

Amúgy meg jó volt olvasni az írásodat.

[ Szerkesztve ]

(#18) Sinesol


Sinesol
veterán

Szép emlékeket ébreszt a cikk, köszönet érte. :R

Óvatos becslésem szerint több ezer órám van a Heroes 3-ban és kiegészítőiben, emlékszem haverokkal akkoriban már azzal szórakoztunk, hogy szinte lehetetlen csatákat raktunk össze a szerkesztővel, amiket akár százszor is lejátszottunk mire sikerült megnyerni :D

A Heroes 3.5 aka. Wake of Gods-ot kimaradása elég nagy hiányosság egyébként, hiszen talán az a verzió a Heroes sorozat csúcspontja. :K

A későbbi verziók sajnos mind elég felejthetőre sikerültek, bár a 7-est még nem láttam egyelőre.

[ Szerkesztve ]

(#19) Ted_Beneky válasza Rexcor (#17) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Én elvagyok a hetessel, nem tartom gyengének, de még 1.6-al is van néha artifact bugom (nem tudom átadni másik hősnek, illetve megváltozik kijelöléskor az artifact másikra) és néha elrejti csata előtt a kiválasztási részben pár egységemet, úgy kell arrébb pakolni a megjelenítetteket, hogy előbukkanjon mind.
A tűzvarázslatok viszont ütősek lettek.

Csillagkaput a Csillag térre!

(#20) helltp


helltp
aktív tag

Nálam is a Heroes 3 volt a nagy favorit, a C&C Read Alert 3-mal karöltve. Volt hogy napokig, vagy akár egy hétig is eltartott egy-egy skirmish. Nálam most éli a reneszánszát, mióta lehet futtatni droidon VCMI nélkül, ha lesz egy kis időm, lehet a campaign módba is belevágok.
Nagyon jó kis nosztalgikus írás lett, le a kalappal. :R

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#21) kmisi99


kmisi99
addikt

2. 3. 4. rész nekem is a legjobb. A 2. részt a héten raktam fel. De sajnos én most is ott tartok mint a cikk elején, hogy fogalmam sincs a varázslatokról meg ilyesmikről. Ezért mindig csalnom kellett egységet meg pénzt, hogy nyerjek. Túl bonyolult nekem a startégia része.

(#22) Xaels


Xaels
félisten

Én igazán a 3. résszel kezdtem el ezt a szériát. Abból is a SoD volt. Utána játszottunk a 4-el is elég sokat. Az 5 a grafikát leszámítva nagyon sokat merített a 3-ból, igaz a kieggel kaptunk törpés várat :D A 6-ot meg magyarok fejlesztették, bár úgy rémlik a kieget már nem ők csinálták meg hozzá azért is ilyen fércmunka és örülj, hogy már a Complete-et vetted meg. Na az milyen félkész cucc volt kezdetben.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23) mcs


mcs
veterán

Nekem a 3 és a 4 a favorit, amik érdekes módon pont a tűz és víz egymáshoz viszonyítva. A 4ben nagyon szeretem a hős harcba való bevonását, bár kissé nevetséges, amikor hármasával-négyesével rugdosod a fekete sárkányokat egy grandmaster harcos barbárral. :D

(#24) #70869248


#70869248
törölt tag

HoMM2 a kedvenc, ...és úgy általában imádom azokat a játékokat amiből 2másodperc alatt ki tudok lépni, és 3 másodperc alatt bent vagyok.
A HoMM4 is állandó a laptopon...annyit eszik mint egy böngészős játék, imádom, és HoMM még, még akkor is ha sokan nem szeretik. Én szeretem.
Nálam a sorrend
HoMM2
HoMM3 csak WoG-l
HoMM6
és HoMM4
Az 5 jellegtelen nekem.
Az első rész meg érdekességnek jó, de kihívást nem igen jelent.
Hangulatilag, rajzban a HoMM2 életem 'heroes'-a

(#25) mcs válasza #70869248 (#24) üzenetére


mcs
veterán

Na amit még elfelejtettem írni a 4ről, hogy nagyon hasznos újítása volt az, hogy bármelyik szörnyed elé beállhattál védeni őt, így például nem tudta kapásból az íjászaidat gyilkolni az ellenfél. A 3 nál, de a 2nél végképp idegesítő volt az, hogy kapásból a marksmenekre és elfekre mentek rá. :)

(#26) erer1000


erer1000
őstag

hát én feltuszkoltam a Heroes III-at az itthoni ős laptopra, (gondolkodm a bővítésén :DD ) éppen a minimum követelményt hozta 133MHZ 48MB RAM 2MB VGA
asztali gépen valahogy jobban ment :C :C

3 a legjobb, 4et én is rühheltem. nagyon rossz lett az

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#27) sss


sss
senior tag

A Heroes 2 nálam kb a valaha volt legnagyobb kedvenc játék single playerben. A három szebb meg jobb meg minden, de miután ennyi órát beletoltunk a második részbe, valahogy mindig az lesz az igazi. :)

(#28) HPAA


HPAA
őstag

OFF , de a Disciples 2 volt hasonló , sokkal darkosabb kivitelben , de nekem anno bejött , aki nem ismerné esetleg egy próbát megér ....

************* censored

(#29) gbors


gbors
nagyúr

Jópofa cikk, nálam a sorrend : 2 >> 4 > 3 >> többi. Ha a 4-es új ötleteit úgy továbbfejlesztik és összecsiszolják, ahogy a 2-t az 1-hez képest, akkor az 5 lehetett volna a sorozat legjobb része. Így sajnos csak erős lejtmenet van, én már várom, hátha lesz egy reboot :)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#30) Geffry válasza sss (#27) üzenetére


Geffry
aktív tag

Ezel teljes mértékben egyetértek. Bár nekem valamiért a második rész az amire azt mondom hogy az a szebb. Mindig is hangulatosabbnak tűnt.
Ha nem haragszotok meg a kifejezésért de tényleg "varázslatos" és titokzatos világot tárt elénk, a 3 is nagyon szép volt de kissé talán túlságosan is letisztult. Bár akkoriban ez volt a divat, nagyon fjúcsör kinézete volt és tetszett az is, szóval nem fogok versenyt csinálni ebből.

[ Szerkesztve ]

A PH-n mindenki mindig jobban tudja. Fél óra Google keresés után...

(#31) Egon válasza HPAA (#28) üzenetére


Egon
nagyúr

Igen, az nagyon bejött nekem is, többször is végigtoltam.
Bár egy kicsit túlságosan leegyszerűsített lett (és ebből kifolyólag eléggé repetitív), a grafikáját és a hangulatát nagyon eltalálták.
Sajnos a kiegjei már nem sikerültek a legjobban. Az első kettő eléggé rövidre sikerült: a pénzlehúzás tipikus példái, különösen mondjuk a HoMM 3 fényében, ahol az Armageddon's Blade és a Shadow of Death is hosszabb volt az alapjátéknál... De legalább a törpéket rendberakta kicsit. Az elfes kieg nagyjából rendben volt, de azt a fajt valahogy nem bírtam megszeretni .

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#32) Grafirka


Grafirka
őstag

Nalam is a nagy kedvenc a Heroes III amit kb. 15 eve jatszom es nem sikerult meg megunni .Jelenleg a modolt HIII - In the Wake of Gods verziot jatszom HD kiegeszitovel.Van, hogy eltelik nehany het esetleg honap es fontosabb dolgokkal foglakozom, de ha elokerul egy nyugisabb napon, akkor ugyanolyan elmenyt nyujt mint eleinte.
Korokre osztott strategiaban probalgattam meg ezt azt, de jelenleg ez az ami letaszithatalan a tronrol. Nem beszleve arrol, hogy csrillio nagyon jol megszerkesztett palya es kampany van hozza.

[ Szerkesztve ]

(#33) UnSkilleD


UnSkilleD
senior tag

nekem valahogy mindig nagyon nehéznek tűnt az egész játék, múltkor próbáltam de hamar kikaptam, sosem éreztem rá hogy hogyan is kéne vele játszani

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#34) Vladi


Vladi
nagyúr

Én a 2.al játszottam sokat, azt szerettem. A többit nem ismerem.
Annak nem készült hd remakeje? :F

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#35) Carline


Carline
őstag

Több mint tíz éve a haverommal játszottunk H2-vel hajnalig tartó csatákat egy gépen felváltva. Máig emlegetett dolog, hogy egyszer úgy nyert az én erős seregem ellen, hogy becsatlakozott hozzá rengeteg csontsárkány. Szép idők is voltak. Hálózat még sehol, játék közben beszélgetés, esetleg egy-két sör is lecsúszott, konyhában cigifüst vastagon.. :) Élet volt az..
Ami nem tetszett a második részben, hogy minden csatát mindig le kellett játszani. Nem volt automata rész benne. Ember-ember ellen nem hiányzott, de ha egyedül toltam, akkor sokig tartott egy-egy játékrész.

A harmadik rész The Shadow of Death kiegészítővel játszva eléggé leköt még most is. Melóhelyen van rá időm a 24 óra alatt. XXL pályát játszok, ha lehet akkor Stronghold vár (gyorsan van 6. szintű lény) varázsló hőssel, felfejlődve earth és air mágiával + logistic, pathfind, diplomacy, wisdom.

A negyedik részt még próbáltam, de a képvilága sem jött be és a játékstílus sem ragadott magával.
A harmadik részben még az is jó, hogy egy egyszerű Ibm x60 laptopom van alaplapi vga-val és azon is tökéletesen elfut a játék.

[ Szerkesztve ]

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#36) L.C.S. válasza Carline (#35) üzenetére


L.C.S.
tag

Hogy a fenébe nem tudtátok megtalálni a heroes 1-2-ben a kampányt? :W

(#37) Simba86 válasza Carline (#35) üzenetére


Simba86
senior tag

neked is ajánlom a horn of the abyss-t ;)

sokkal, de sokkal jobb, ráadásul, ha ott nekiállsz a huge mapoknak, az xxl-t kicsinek fogod tartani onnantól :D

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#38) gaben1117 válasza Simba86 (#37) üzenetére


gaben1117
senior tag

Az új kalóz frakción kívül milyen újdonság van még benne?

Holnap szerintem letöltöm majd. Az alapjátékra kell feltenni pluszban?

(#39) kmisi99


kmisi99
addikt

Annyi itt a heroes profi valaki nem dob össze a 3 hoz valami kis kezdőknek leírást? Pl hogy érdemes kezdeni, ilyen olyan stratégiák, várakban mit építsünk meg ilyesmik. Nekem soha nincs nyersanyagom és jó lényeim se. A level uppokat meg kb csak arra megyek ami jónak tűnik.

(#41) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

A Heroes2 volt az egyik ok, hogy 10 évesen dualbootom volt.

A Heroes3 az angolomat eléggé segítette.

Én szerettem a négyet is, az öt meg zseniális volt. A hattal pár hónapja kezdtem játszani, eddig elég lassan megy. Állítólag van hét is:).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#42) AssAssynn


AssAssynn
őstag

A Heroes II. és a III. epic, a többi szót sem érdemel. A III. mind a mai napig a legjobb LAN játékunk. Bár annak is csak a hivatalos kiegészítői fogathatóak még el, az összes home-made, orosz nyavalya csak elrontja a játékot.
Nem is értem miért trükköznek új dolgokkal a készítők, meg a szerencsétlenkednek a 3D-vel, egyszerűen újra kellene építeni a játékot a III. alapjaira, kijavítva annak hibáit, s persze jól átgondolt frissítéseket beleszőve. Csak ez lenne képes átvenni a III. helyét, a többi csak felesleges erőlködés.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#43) mcs válasza kmisi99 (#39) üzenetére


mcs
veterán

Nálam ez a stratégia vált be mindig 3nál, bár én leginkább random generált mapeken játszok:

- Első héten ebben a sorrendben kiépíteni mindent: Town Hall -> 5ös szintű lényekig minden telephely -> Citadel -> 1es Magic guide -> Blacksmith vagy Marketplace, amelyik szimpatikusabb a kettő közül. Mindeközben gagyibb ellenfelek legyőzése, és az összes éppen lehetséges erőforrás beszedése, illetve a ládáknál véleményem szerint érdemesebb az XP-re gyúrni, mint aranyra

- Következő héten a legközelebbi szomszédos vár meghódítása, további nyersanyagok bevétele, és mindeközben City Hall -> Castle -> Capitol, majd a maradék három szintű lényhelyek kiépítése. A lények fejlesztését általában felsőbb szintekről kezdem és persze elegendő nyersanyag mellett, kivéve, ha például master gremlinről, grand elfről vagy marksmanről van szó. Ha szegényesen állok neki fejleszteni, akkor következő hét elején nem tudom az összes elérhető lényet megvenni.

Level uppoknál hőstől függően én elsősorban a védekezésre, támadásra, varázslatokra és az intelligenciára (mana) gyúrok.

[ Szerkesztve ]

(#44) mcs válasza #32839680 (#40) üzenetére


mcs
veterán

A 3 HD-nek úgy egyáltalán semmi értelmét nem látom, mert az oroszok évek óta kiadtak az eredetihez egy igényesen összeállított HD patchet, amit folyamatosan foltozgatnak. :)

(#45) Dronte


Dronte
aktív tag

2-3-mal mennyit toltuk suliban, meg otthon haverokkal hot seatben te jó ég :D

Egyébként érdekes módon ezeken kívül engem az 5 fogott meg nagyon, abba is sikerült pár száz órát beleölnöm úgy érzem (kizárólag skirmishezésbe, valahogy Heroes-ban sosem toltam mást).

4-re fél óra után ráuntam, 5. után pedig a többi kimaradt

(#46) MongolZ


MongolZ
addikt

Érdekes, hogy a többségnek a 3 jött be a legjobban. Nálam az csak a második, a 2. rész veri több körrel...
Ízlések és pofonok :)

[ Szerkesztve ]

(#47) Simba86 válasza gaben1117 (#38) üzenetére


Simba86
senior tag

- vadiúj kampány
- új épületek a térképen
- huge és extra huge mapok (rohadt nagyok!!!)

most több dolog nem jut eszembe, de hidd el, nagyot dob az élményen ez a kiegészítő ;)
Egyáltalán nem bugos!

amúgy, ha ezt végignézed visszafele, itt az újításokról is szó van ;)

Jah igen, a SoD vagy a Complete kell neki :)

[ Szerkesztve ]

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#48) janeszgol


janeszgol
félisten

Az első kettővel nem játszottam. A három tetszett, a négy nagyon tetszett, az öt a favoritom. A hatos is tetszett, de nekem nehéznek találtatott. A hetessel nem is próbálkoztam.

Szóval nálam magasan az öt a kedvencem (ez fix), aztán a hatos (négyes?), majd a négyes (hatos? nem tudom ezt eldönteni) és a hármas (ez is fix). :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#49) Luck Dragon

3-4-5 ami eddig tetszett, valahogy a sorozatok közti különbségben mindig tetszett valami új.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#50) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Csatlakozom, a Heroes sorozat végigkövette fiatalkoromat és most 23 évesen ugyanúgy leköt és mulattat, mint előtte. Ami hihetetlen amúgy, hogy nem csak haverokkal játszottunk fergetegeset, de a barátnőim habár nem voltak nagy játékosok és akkor enyhén fogalmaztam, de ezzel játszottak már korábban is (meg természetesen a Sims-szel és kevésbé természetesen a Strongholddal).
Nálam amúgy a 3. és az 5. epizód megosztott első helyen szerepel, a negyediket necro játékosként sajnos nem tudtam értékelni, a második nagyon jó fejlesztés volt az első után, a 6. pedig az új dizájnja miatt jött be nagyon, de a sztori... hát alaphangon banális.
Bár a spin off-okról is lehetne legalább egy ugyanekkora cikket írni, érdemes szerintem ideszúrni a Duel of Champions kártyajátékot, ami nagyon ügyesen ülteti át a rendes Heroest CCG formátumba. Ami rossz lehet sokaknak, hogy a hatodik részt használja alapnak, ami nem lett túl közkedvelt sajnos.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.