Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vamp


Vamp
senior tag

Remélem nem csak engem döbbent meg ez az egész....

Bocsánat, áttenné valamelyik mod ezt a saját bejegyzések közé? Címlapra nem való.

[ Szerkesztve ]

(#2) Bonyi96


Bonyi96
csendes tag

A grúzok kezdték el lőni a dél-oszét fővárost éjszaka, és órákkal később nagy kegyesen azt mondták, felfüggesztik a lövést, hogy a civil lakosság el tudon menekülni! Szóval a "fújruszkik-őkazokaimindennek-megagyurcsány" gondolatmenetnek másik oldala is va!

EEE-> Erő, Erkölcs, Egyetértés. Since 1899...

(#3) Verus válasza Vamp (#1) üzenetére


Verus
senior tag

Megdöbbentő az biztos, a képpel együtt pedig sokkoló. :(

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#4) heydaddy


heydaddy
csendes tag

pff... :F ez durva. Hirtelen a Véres Gyémánt jutott eszembe :(

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.

(#5) Gazala válasza Bonyi96 (#2) üzenetére


Gazala
aktív tag

buta vagy...

(#6) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Mindennek két oldala van ebben igaza van, és teljesen mindegy ki kezdi, a vége úgy is az, hogy meghal egy rakás ártatlan és valahol olyan emberek vesznek össze akik politika nélkül teljesen jól meglennének. Úgyis mindjárt jön Racecam, és törli az írást mert minden politikai ami egy kicsit is magyar.

[ Szerkesztve ]

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#7) Bonyi96


Bonyi96
csendes tag

"...A tudósítónak a helyszínen tartózkodó katonák elmondták, hogy civilek is meghaltak a támadásokban, annak ellenére, hogy a légicsapások a városban található katonai létesítmények ellen irányultak...."-Index

EEE-> Erő, Erkölcs, Egyetértés. Since 1899...

(#8) Bonyi96 válasza Sir Riccio (#6) üzenetére


Bonyi96
csendes tag

Amúgy ebben teljesen igazad van!

EEE-> Erő, Erkölcs, Egyetértés. Since 1899...

(#9) hunmyke


hunmyke
aktív tag

Kiegészíteném:

Ez a nő azért halhat meg, mert épp sz@rik odamenni az a hülye fotós (aki csinálta a képet), és inkább csinál egy jó képet, mint egy életet mentene meg...

Politikai részéhez nem kívánok hozzászólni...

"A lét határozza meg a tudatot. Ha megisszuk a lét, a tudat elszáll..." // Hofi

(#10) g@bo válasza Gazala (#5) üzenetére


g@bo
nagyúr

te nem...

(#11) No-kia


No-kia
őstag

erre csak annyit tudok írni hogy megdöbbentő és borzasztó :(

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#12) yakuza.tora válasza Vamp (#1) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Engem eléggé!
Sőt! A tegnap esti "Tényeket" nézve az is, hogy szinte minden hír meg tudta előzni a híradásban ezt a szörnyűséges háborút!!! :W

Alléz Olympique de Marseille!

(#13) szasza_xp


szasza_xp
senior tag

Most van az olimpia, ez most nem érdekes, jah hogy meghal pár száz vagy ezer ember, esetleg tízezer kit érdekel, amikor Amerika Irakot megszállta nem érdekelt senkit sem, hogy hány civil halt meg, pontatlanságból, vagy mert egy rossz úton mentek, ahol az amik mindenkire lőttek, vagy mert egy olyan házban laktak, ami mellet Szaddam feltételezett búvóhelye volt.
Szóval nem kell általánosítani, orosz/ami egyre megy, csak a "birodalomnak jó legyen... " ennyi.
Amúgy pár év, és az Eu is ezekhez a "birodalmakhoz" fog tartozni... szép új világ, hát én inkább nem kérnék belőle.

“A jövőnk ködén nem látunk át, de néha talán jobb is..” by Youkai

(#14) Sir Riccio válasza szasza_xp (#13) üzenetére


Sir Riccio
addikt

"csak a "birodalomnak jó legyen... " ennyi."'
Nem kell olyan messze menni...

[ Szerkesztve ]

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#15) CimbiX


CimbiX
aktív tag

A temarol lehet böven elmelkedni- erdemes az index-en levö cikket/cikkeket elolvasni, hogy miert is van most galiba...
@ Vamp:
Ja es ha mar a kepet leszedted (gondolom az index honlapjarol, hehe), akkor a forrast azt hiszem minimum, hogy meg kell jeleniteni :)

[ Szerkesztve ]

(#17) Gzolo


Gzolo
senior tag

A témához annyit tudok hozzászólni, hogy szörnyű dolog ez az egész :(

Viszont a kép nekem sántít :S Ha megnézitek a néni lábait, és a ruháját, a kettő találkozásánál valamilyen anomália van, mert átlátszó :SS

(#18) vosimo


vosimo
aktív tag

Ezt a képet én is láttam, hát nagyon-nagyon sajnálom szerencsétlen nőt. :O

(#19) -kdM-


-kdM-
senior tag

Ezzel kapcsolatban annyi kerdesem lenne, hogy volt-e az emberiseg tortenelmeben legalabb 1 olyan perc amikor nem haboruztak?

En azt feltetelezem, hogy nem. Tul sok olyan "nagyhatalmu" ember van akinek ez erdekeben all(t).

(#20) samfishR válasza Gzolo (#17) üzenetére


samfishR
senior tag

biztos h nem fake, mert egy videóból van kivágva

(#21) Vamp válasza CimbiX (#15) üzenetére


Vamp
senior tag

Forrásnak az indexet írtam be, mert a címoldalon volt a kép, és nem mentem távolabb. Szerintem elég.

(#22) feka007


feka007
nagyúr

Hát elképesztő, hogy ilyenek még ma is megtörténnek... Mi lesz itt, 3. világháború hidrogénbombákkal? :( Az lesz az öt perces háború

(#23) vagamo válasza Bonyi96 (#2) üzenetére


vagamo
őstag

Most az Oroszokkal vagy a Grúzokkal van bajod?

Amúgy szörnyű! A kép megrázó, és ennek a háborúnak sincs semmi értelme! :W

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#24) CimbiX válasza Vamp (#21) üzenetére


CimbiX
aktív tag

Bocsanat, akkor lehet, hogy a legelejen elsiklottam felette, sorry. :R

(#25) Thunderzolee

[link]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#26) K3NZO


K3NZO
senior tag

A világ mindig így működött csak most nagyobb hatásfokú fegyverekkel zajlik mindez.

"Per aspera ad astra"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.