Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) arn


arn
félisten

a 90es evek veget idezo grafika perfekt :)

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#2) seasonic


seasonic
csendes újonc

Már és még mindig ott tartunk, hogy a virtuális valóság élményhez, közel 200 ezer Forintos kütyü kell. Én, most is egy különálló az oculus-hot, steam vr-hez hasonló megoldást vártam, ehelyett egy jó darabig még mindig jó drága telefon szükséges hozzá.

(#3) #10691584


#10691584
törölt tag

Nem akarok bunkó lenni, de ez rettenetesen gagyi

(#4) meszike91 válasza #10691584 (#3) üzenetére


meszike91
senior tag

Nem vagy bunkó, tényleg az.

du, du hast, du hast mich

(#5) fuze válasza meszike91 (#4) üzenetére


fuze
őstag

Na és mikor vághatom ki papírból az új szemüveget?

adms.hu | UI Designer

(#6) edward2


edward2
addikt

Vicces legutóbb láttam egy VR-t kritizáló videót ott konkrétan a wii-hez hasonlították az élményt mintha annak a kijelzője a fejedre lenne erősítve.

Na erre most itt ez. Wii kontroller meg Wiihez hasonló menü a fejeden. Gratulálok.

(#7) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Kicsit off.

LG G4-hez van valami cardboardos vagy hasonló olcsó VR-re való megoldás, vagy legalább olyan, amivel legalább mozizásra lehet használni amolyan videoszemüvegként?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#8) Segal válasza Tigerclaw (#7) üzenetére


Segal
veterán

Kb 1000tol indul es a hatar a csillagos eg. Amire te vagysz az olyan 6-8 ezer.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#9) flashpointer


flashpointer
őstag

Legalább kapott versenytársat a PS VR : DDD

(#10) fornettisuti válasza Tigerclaw (#7) üzenetére


fornettisuti
veterán

a g4-hez nem mertem eleddig semmilyen dockkot rendelni, tartok attol, hogy hajlitott a kijelzo, nem sik, mint az egyeb keszulekek kijelzoje. ez nem tudom mennyire tud problemat okozni.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#11) SylverR válasza edward2 (#6) üzenetére


SylverR
senior tag

De ezzel mi is a baj? Kimondhatom, hogy nekem a videón látottak tetszettek? Vagy ezért megkövezel engem is? Fogjuk már fel kérem, hogy nem csak a krypisták léteznek a világon. Nem minden a grafika. Ezen felül pedig egy játék hadd legyen már néha az ami. Játék. Játékos. Bugyuta.

Nem!

(#12) HAX válasza fornettisuti (#10) üzenetére


HAX
tag

Én próbáltam teljesen jól működik, RN3Pro után ugyan olyan volt az élmény ugye jobb felbontással.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.