Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

ez nagyon szórakoztató volt :) minden elismerésem... :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) Móci


Móci
addikt

Ismét egy nagyon jó paródia, gratulálok! :R

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#3) Porcupain


Porcupain
aktív tag

Király! Nekem jobban tetszenek ezek az átíratok. Mindig feldobnak egy lapos történetet. :C

velem érdemes üzletelni: http://goo.gl/xqTM9

(#4) Tim82


Tim82
nagyúr

A kis, Vakegérke-írásra tett utalást meg külön díjazom. :DDD :R

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#5) tibi666


tibi666
senior tag

nagyon jó volt, nekem tetszett az eredeti is, de ez mindent visz. :)

(#6) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Mindennapi paródiánkat add meg nekünk ma...
Megkaptuk. :K

Fájintos írás. :C

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

röviden: :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#8) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Bámulatos mit ki nem tudtál hozni belőle :R :R
Jahh a Vakegérkés utalás nagyon ott volt :Y :R

(#9) Lenry válasza bacsis (#8) üzenetére


Lenry
félisten

akkor nem csak én vettem észre :)

FPéter: dobott egyet a reggelemen :DDD :C :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10) DJGABI


DJGABI
addikt

Tökéletes! Az insider poén pedig csak hab a tortán! :C

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#11) ABE


ABE
őstag

Ezzzzz hatalmas volt! :C :R

(#12) Noddy


Noddy
senior tag

"Olyan vlres pedig azóta sem volt az ingje."
Bár lehet, hogy nem elírás, paródiánál, soha nem lehet tudni :)

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#13) Vakegérke válasza Noddy (#12) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tájszólásosas.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14) FPéter


FPéter
aktív tag

Mindenkinek köszi, örülök, hogy feldobta a reggeleteket:) Mindjárt kijavítok egy-két dolgot.

Sajnos valószínűleg itt a Logouton ez volt az utolsó ilyen típusú írásom, mert a moderátorok köteleztek a szerző előzetes hozzájárulásának kérésére, úgy viszont nekem nem biztos, hogy fog menni. Előbb törölném a leírt részeket, mielőtt alkalmasnak érezném arra, hogy megmutassam a szerzőnek és az engedélyét kérjem...

(#15) Racecam válasza FPéter (#14) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nem a moderátorok köteleztek, hanem a főszerkesztő. És annál az egyszerű oknál fogva, hogy ne legyen ebből félreértés stb. Nem hiszem, hogy olyan nagy gond lenne az eredeti írás szerzőjét megkérdezni, hogy nem gond-e részéről, ha az írását karikírozó, vagy abból építkező cikket jelentetsz meg Ez alapvető udvariassági forma. Arról szó sem volt, hogy előzetesen be is kell mutatnod az írást, mint valamiféle cenzúrának. Szó szerint ezt írtam Neked privátban:

"..légy szíves az ilyen típusú írásoknál mindig kérd ki az eredeti írás szerzőjének a hozzájárulását."

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#16) Vakegérke válasza FPéter (#14) üzenetére


Vakegérke
veterán

Abba ne hagyd.

Itt és most kijelentem, hogy tőlem nem kell engedélyt kérned, ha megtisztelsz azzal, hogy parodizálod valamely írásomat. Mondjuk úgy, hogy az engedélyt egyszer, s mindenkorra megadom.

Vakegérke

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17) FPéter válasza Racecam (#15) üzenetére


FPéter
aktív tag

Nem érted, nekem a szabályokkal van a bajom, csak egyszerűen ez nekem nem fog menni a saját szokásaim miatt.
Egy-egy ilyen írás úgy készül, hogy hazajövök valahonnan hullafáradtan (ez fontos, hullafáradtan kell csinálni), elkezdek szemezni egy írással amit alkalmasnak találok az átírásra (pl. legyenek benne párbeszédek), majd csinálok egy kakaót, és kb. fél-egy óra múlva már készen is van. Aztán nagyon gyorsan felteszem a logoutra, mielőtt még meggondolnám magamat, mert alapvetően én ezeket az átiratokat utólag nem tartom annyira jónak. De látom, hogy néhány embert szórakoztat, ezért teszem őket közszemlére, aztán pedig pislogok az 5000 feletti megjelenéseken.

Ha engedélyt kell kérnem, valószínűleg a túlzott önkritikám miatt nem jutnék el oda, hogy meg is jelentessem. Az az ember, aki pedig tényleg érzékeny arra, hogy hogyan szedem darabokra az írásait, hidd el, el fogja kérni elolvasásra.

Ettől függetlenül megértettem miért kéred. Bár félreértés még egyszer sem volt belőle, azt pedig idáig is fenntartottam, hogy a szerző nemtetszése esetén azonnal törlöm az átiratot a címlapról. Szerencsére ilyen még tényleg soha nem volt.

Lényeg a lényeg, nekem nem a szabállyal van bajom, hanem személyes problémáim miatt a betarthatóságának lehetetlenségével. Ha ez eredetileg is kötelező lett volna rám nézve, soha egyetlen egy írást nem tettem volna fel. Az elsőt is csak Vakegérke biztatására mertem. Eddig így is csak hat darab ilyen írásom került ténylegesen fel, de körülbelül 20-25 készült összesen.

A főszerkesztő vs. moderátor tévesztésemért pedig külön elnézésedet kérem.

(#18) Racecam válasza FPéter (#17) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Értem, amit mondasz, de csak csatlakozni tudok Vakegérkéhez, ne hagyd abba. Amikor felteszed az írásodat, akkor sem megy ki rögtön, esetenként ha sok írás áll sorban akkor 2-3 nap is eltelhet. Közben sem veszed le. De tudod mit, ha ez Neked tényleg gond, átveszem ezt a feladatot, hogy ne maradjunk ilyen írások nélkül. Majd én megkérdezem az eredeti szerzőt. Az írást nem mutatom meg neki, csak előzetes beleegyezését kérem. Ha ez megvan, kiteszem az írást. Ha akar reklamálni, utólag megteheti ahogy most is. Akkor majd mérlegeljük a dolgot.
Mit szólsz ehhez a variációhoz? :)

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#19) FPéter válasza Racecam (#18) üzenetére


FPéter
aktív tag

Hát ha ezt megteszed, le a kalappal. Köszönöm!
Egyébként nem szoktam belépni logoutra, amíg meg nem jelenik az írás, ezért nem kerülnek le. Már most is ezerféle jobb ötletem lenne ennek az írásnak a viccesebbé tételére, szóval ha nem került volna ki, akkor már törölném is. Aztán sosem kerülne vissza, mert sosem lennék elégedett:)

Btw, ha nem egyezik bele, személyes blogba kikerülhet?

[ Szerkesztve ]

(#20) MaciG


MaciG
addikt

Ez most jól esett így a péntek délutáni pihi előtt. :)
Olvasás közben :R

BANZAII

(#21) 990


990
tag

Az egész nagyon jó volt, de a Vakegérkés utalásnál külön meg kellett állnom 2 percre kiröhögnöm magam. :DDD Minden elismerésem! :DD

(#22) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

Nagyon-nagyon jó! :C Ilyen jót íráson rég röhögtem :DDD :))

sweetlou6.wordpress.com

(#23) The DJ


The DJ
addikt

Hát no comment... :DDD Az öreg nénis résznél és a Vakegérkés hasonlatnál visítottam de kegyetlenül :D

Az engedélyt egyébként én is megadom, a jelenlegi és a jövőbeli írásaim kiparodizálására is, szerintem nincs benne semmi sértő, sőt... jól csinálod, amit csinálsz, megnevettetsz engem is, másokat is és legalább látni, hogy egy témára hány féle variáció létezik :)

"Te három bekezdéssel feljebb haltál meg” - felelte komoran a fiú." :DDD

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#24) Samus


Samus
addikt

Nem rossz, nem rossz, de nálam akkor is a Lány és az Informatikus viszi a pálmát, azon hatalmasakat röhögtem :D

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#25) Löncsi


Löncsi
őstag

"...Ha engedélyt kell kérnem, valószínűleg a túlzott önkritikám miatt nem jutnék el oda, hogy meg is jelentessem..."
"...Lényeg a lényeg, nekem nem a szabállyal van bajom, hanem személyes problémáim miatt a betarthatóságának lehetetlenségével.."

Na, itt vkit csúnyán átvertek...
Aki képes ilyen írást írni, annak általában nincsenek komplexusai.

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#26) FPéter válasza Löncsi (#25) üzenetére


FPéter
aktív tag

Ezt honnan veszed?:)

(#27) Hasek válasza Löncsi (#25) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Engem is érdekelne, hogy mire alapozod a felvetésed.(kíváncsiság) :)

FPéter: Nagyon jó lett a paródia! A Vakegérke bejegyzésére utaló rész engem is megállásra kényszerített. :D :R

Üdv. H

(#28) Löncsi válasza FPéter (#26) üzenetére


Löncsi
őstag

Onnan, hogy még meg is kérded. :)

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#29) Hasek válasza Löncsi (#28) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Mi? Én lemaradtam... :F

Nagy bunkóság lenne, ha megkérnélek, hogy fejtsd ki a gondolatmenetet? :B

"Aki képes ilyen írást írni, annak általában nincsenek komplexusai."
Ezt mire alapozod?

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#30) Löncsi válasza Hasek (#29) üzenetére


Löncsi
őstag

ment privi

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#31) Vakegérke válasza Löncsi (#28) üzenetére


Vakegérke
veterán

Édes barátom, komolyan, tiszta szívvel kérlek, ne folytasd. Szépen kérlek.

Ez itt a vidámság szigete, maradjon is az.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#32) FPéter válasza Vakegérke (#31) üzenetére


FPéter
aktív tag

De mér, miről van szó?

(#33) Vakegérke válasza FPéter (#32) üzenetére


Vakegérke
veterán

Remélem semmiről.

Tudod mit? Legyen ebből is paródia. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#34) Lenry válasza FPéter (#32) üzenetére


Lenry
félisten

Aki képes ilyen írást írni, annak általában nincsenek komplexusai.
ironikus mondat volt

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#35) FPéter válasza Lenry (#34) üzenetére


FPéter
aktív tag

Gyűlölöm, ha valakinek van véleménye, de nem fejti ki. Pedig esküszöm, hogy a negatívtól sem lennék oda meg vissza, kinek mi tetszik:)

(#36) FPéter válasza FPéter (#35) üzenetére


FPéter
aktív tag

Najo. Latom faradt voltam, szoval "nem lennek oda meg vissza" = nem lennek megsertodve, sot, jo neven vennem:)

(#37) Killing


Killing
addikt

Áhhh! :O "Pitypang utcai nagycsoprtosok." :DD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#38) lesaux


lesaux
veterán

Először is állati jó volt!
Másodszor: "Te három bekezdéssel feljebb haltál meg” - felelte komoran a fiú. :DDD
Harmadszor: melyik a vakegérkés rész?

[ Szerkesztve ]

(#39) tibi666 válasza lesaux (#38) üzenetére


tibi666
senior tag

az a rész, ahol a nő meghal egy odarúgott kavicstól.

(#40) Omega81


Omega81
senior tag

Hatalmas, dőlök a röhögéstől! :D :D :D

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#41) lesaux válasza tibi666 (#39) üzenetére


lesaux
veterán

Köszi, gyorsan elolvastam az eredeti kavicsost is. :)

(#42) Yup-yup


Yup-yup
csendes tag

bazz az eredetin sírtam annyira átéreztem :((( :o ezen meg a röhögéstől folyt a könny a szememből :DD :DD :DD minden elismerésem :C

gabi vagyok

(#43) FPéter


FPéter
aktív tag

Köszi mindenkinek:) The DJ-nek és Vakegérkének is a hozzájárulásukért, részemről a megtiszteltetés.

(#44) commanDOS


commanDOS
senior tag

Ez jó volt. Valahogy annyira hétköznapi és picit szürreális is egyszerre.

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#45) Vakegérke válasza FPéter (#43) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ne köszönd, inkább én tartozom köszönettel, ha felfigyelsz valamely írásomra, hiszen ez azt jelenti, hogy jó alapanyag. Büszkévé tesz a dolog. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#46) gabor85


gabor85
őstag

Szakadtam. Köszi az Alapanyagadóknak és Neked is :DDD Ággyonmeg a jóisten! :P

(#47) Zlika


Zlika
aktív tag

Szerintem le kellene kapcsolni a közvilágítást éjszakára... Spórolós :D:D:D

(#48) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Végzős létemre falra mászom a mi kedves magyar irodalmunktól, olyannyira, hogy még a logout pár-perces írásait is mellőzöm ilyenkor. Aztán néha jössz Te, és a Társaid, aztán visszaráncigáltok. Öröm volt olvasni, és ezekben a pillanatokban jövök rá, hogy mennyire szeretem az ilyen rövid kis szösszeneteket. A véna pedig ott van, most jövök a gyökerektől (tiszteletem tettem The DJ kollégánál), és komolyan gondolom, hogy nem találkoztam még ilyen jó átírással, pláne, ami ennyire tetszett volna. Nem mintha olyan nagyon művelt lennék. :)

Kellemes írás, úgy összetákolva, amit csak élvezni tudtam. Köszi :D

De tényleg :DDD :R

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#49) FPéter válasza hoffman_ (#48) üzenetére


FPéter
aktív tag

A szepirodalom szerintem akkor vesziti el az ertelmet, mikor elkezdjuk nagyon komolyan venni magunkat, pusztan azert, mert foglalkozunk vele. Nem tudom hol vagy vegzos, de ez a szemlelet az oktatasban eleg vastagon jelen van. Semmi ertelme annak, hogy komoly pofaval elemezzunk olyan muveket, amelyek alapvetoen szorakoztatas celjabol irodtak. Nem csak azert, mert felesleges, hanem mert el is veszi mindenki kedvet es kepesseget, hogy csak ugy kedvtelesbol olvasson.

Amugy koszi Neked es mindenkinek a velemenyet, sokat jelent. Es az is, hogy olyan jol szorakoztok ezeken, mint en. :)

(#50) hoffman_ válasza FPéter (#49) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Örülök, hogy nem vagyok egyedül. Igazából nem akartam erre rávilágítani, az ember kisebb gondja is nagyobb ennél, csak ugye, ilyen is van.

Remélem látok még ilyen írást, hogy kirángasson a hétköznapokból ;)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.