Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) steven84


steven84
tag

Jó játék lesz film adaptációhoz képest, bár nekem kissé ismétlődőnek tűnik a játékmenet.

(#2) Gstyler


Gstyler
senior tag

Ahogy látom olyan lesz, mint a film. A világ teljesen rendben a story/ a játékmenet uncsi, önismétlő.

(#3) Raysen623


Raysen623
addikt

Lassan már az egész gameplayt látjuk és nem lesz érdekes mire kijön :D Egyébként hallottam egy érdekes véleményt róla: sokat kell lootolni :D Csak nehogy ez ölje meg az egészet...

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#4) #13110016


#13110016
törölt tag

Kicsit hasonlít a RAGE-re. Jó lesz,

(#5) Puma K


Puma K
veterán

"A Polygonnak köszönhetően több mint egyórányi feltételt láthatunk a hamarosan megjelenő játékból."

Tessék mondani az nem "felvételt" akart lenni?

Gagyinak tűnik... rommá kéne, hogy törjön a verda ha ütközik egy betonfallal mint pl 0:40 után a videóban... ekkor jönne át a "hú de rohadt tré abban a korban élni a semmi közepén".

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#6) oriic válasza Puma K (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De. :D Köszi, javítva.

Live-Die-Respawn

(#7) Xaels válasza Puma K (#5) üzenetére


Xaels
félisten

Nem gondolom, hogy jó lenne, ha túl könnyen széthullanának a verdák. A puszta közepéről gyalogolni nem lenne élvezetes... Kellenek kompromisszumok.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8) Sebestyen01


Sebestyen01
őstag

Gépigénye hogy alakul majd? nem igen akarok mostanában vga-t cserélni :DDD

(#9) DR01DMAN válasza Sebestyen01 (#8) üzenetére


DR01DMAN
aktív tag

(#10) Sebestyen01 válasza DR01DMAN (#9) üzenetére


Sebestyen01
őstag

óóó hát még ez akkor bőven belefér :DDD

(#11) DR01DMAN válasza Sebestyen01 (#10) üzenetére


DR01DMAN
aktív tag

De jó valakinek. :P Nálam az ajánlott gépigénynél csak a RAM fér bele. Mondjuk én ezért a játékért nem bővítenék. :U

(#12) Sebestyen01 válasza DR01DMAN (#11) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Ezért nem is, de a húzócímek közt lesz ha ez eldöcög tán el fog más is :DDD

(#13) DR01DMAN válasza Sebestyen01 (#12) üzenetére


DR01DMAN
aktív tag

Ne is mond, előre félek. :DD

(#14) k-adi


k-adi
nagyúr

Néha úgy játszott, mintha egy 12 éves nyomogatná a kontrollert :(
Viszonylag keveset mutattak meg a játékból, ezeket kb. eddig is lehetett tudni, szóval nem kell félni, nyugodtan meg lehet nézni a videót. :K

(#15) Puma K válasza Xaels (#7) üzenetére


Puma K
veterán

Akkor sem tetszik a Mafia 2 szerű "autótörés"... Meg inkább a fegyverekre kéne rámenni amivel alapból egyszerűbb kiontani a másik életét.... mondjuk egy szét nitrózott pár ezer lóerős verdával a másiknak neki menni kamikaze módban annál nincs hatásosabb, de akkor a játéknak is annyi.

Lehetne a karakternek étel-ital-napsütés szintjelzője vagy valami... mert ez így elég üres.

Bár lehet csak én vágyom igazi komplexebb játékokra mint sem ilyen valós kihívás nélküli akármire (mostanában Fallout 3-al játszok szóval lehet ezért is jobban kiéleződtek az ilyesfajta igények :D )

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#16) NandoXXL válasza Puma K (#15) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Ott lesz a Fallout 4. Ez a Mad Max meg szar, nem adja vissza a régi filmek világát.

[ Szerkesztve ]

(#17) Sebestyen01 válasza NandoXXL (#16) üzenetére


Sebestyen01
őstag

A régi világot a film sem tudta, de szerintem ez nem is volt céljuk a készítőknek :R

(#18) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Hát ez nem sokat ér.Dögnagy világ sok autózással,alig fegyveres harc,mi az,hogy csáklyázgatás kocsiból és mellé földön kézitusa?Szét van húzva mint a gatyamadzag,de ennél még a RAGE is sokkal jobb,aki autózni akar és posztapokaliptikus világot,ráadásul olcsó,és még talán szebb is.
Ja,a játékmenet nem tűnt olyannak,mint ami coop vagy multibarát lenne.Unalmas,tipikus single,sok unalommal,scripttel.
Ha nem heggesztenek hozzá valami jó coopot,szerintem ez is ott lesz,mint a hasonlók:70ft egy dvd.Bár van Daemon tools is...
Már csak a videó alapján se állnék neki mégegyszer végigvinni :W
Sok jó dolog,hiányzó megvalósítás,elpazarolt ötletek.Üres táj,kevés valódi érdekes akció,a minimális RPG vonások feleslegessége,lőfegyverek?Merre vagytok?5 perc autókázások legyakni csáklyával pár oszlopot+lecsapni pár marhát.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#19) k-adi válasza BandiHUN (#18) üzenetére


k-adi
nagyúr

Gondolom direkt ilyen nagy a pálya, hogy érezni lehessen a nagy pusztaságot ---- csak ugye ez egy játékban pont, hogy visszafelé fog elsülni :D
Tényleg kicsit vérszegény volt ez a videó bemutató, de remélem még sok mindent nem láttuk.... bár ahogy mondta a videó alatt, hogy lesz puska és sörétes és...ennyi. Remélem csak én értettem félre ezt a részt.... :U

(#20) Fitzgerald válasza steven84 (#1) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Persze, mert a Just Cause készítői fejlesztik. A Just Cause játékok meg kb. 3-4 óra után dögunalmasak voltak, mert nem a "kevesebb több" elve mentén készültek, hanem ellenkezőleg. Nagy térképen ugrabugrálás, lövöldözés csáklyázás, üldözés meg mittoménmi. Ez ugyanaz a játék lesz, csak a körítés más.
Amúgy meg nem jó az időzítés sem. Ennek májusban kellett volna megjelennie a film bemutatója idején, akkor lett volna esélye. De így hogy kétésfél hónap múlva itt a hasonló témájú, bár más műfajban induló Fallout 4, így nem hiszem hogy sok esélye lesz a cuccnak. Jövőre már senki sem fog ezzel játszani.

(#21) k-adi válasza Fitzgerald (#20) üzenetére


k-adi
nagyúr

Announced at the 2013 Electronic Entertainment Expo, the game was "retooled" during development, and the PlayStation 3 and Xbox 360 versions were cancelled due to their hardware graphical limitations. Originally set to be released in 2014, the game was later delayed to 2015.

(#22) Xaels válasza NandoXXL (#16) üzenetére


Xaels
félisten

Meséljétek már el nekem mi az amit az első 3 film világa tudott és nincs itt meg? Mert, hogy Miller posztapokaliptikus álomvilága egyszerű mint a faék. Nincs semmi túlbonyolítva. Sohasem a mélyenszántó gondolatokról és a csavarokról szólt. A logikáról nem is beszélve.

Miért kézitusa? Mert úgy mindenből hiány van, nem csak a vízből, hanem a lőszerből is. A 2. filmben is nyilaztak, csáklyáztak. Nem volt jellemző a gépfegyver ropogás.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23) Wlac válasza Fitzgerald (#20) üzenetére


Wlac
Ármester

A Fallout 4 még oké, két és fél hónap azért sok idő, de egy napon jön a Metal Gear Solid V-tel. Oké, más a műfaj és a stílus, de ha uborkaszezonban érkezett volna (augusztus eleje), akkor még esélye is lett volna, de ősszel beindul a játékdömping, és bármennyire is tetszetős a Mad Max, ez csak sokadlagos választása lesz egy gamernek.

“The wha-"

(#24) kameraman77


kameraman77
aktív tag

Ahogy látom az Interstate 76 trónja nincs veszélyben... Hangulatban és játékélményben az számomra mindent visz... (meg az olyan dolgok, hogy pl pisztollyal a saját kocsidból kilövöd a melletted haladó autó sofőrjét, hogy ne sérüljön a kocsi, jobban le tudd loot-olni.. meg ugye a funky, meg a beszólások, belső nézet, stb... kormányról kegyetlen élmény...) itt csak "csillogás", meg látvány van... meg ismétlődő játékmenet, ahogy látom.

[ Szerkesztve ]

(#25) MK VII


MK VII
veterán

Kipróbálni jó lesz .. Ennyi.

(#26) Luck Dragon

Talán nem is lesz olyan rossz, mint az elején hittem.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#27) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Én a mai világban a legnagyobb vesztét annak érzem,hogy single(nem néztem utána,de a videóból semmi utalás nem jön ki,hogy is lehetne akár épkézláb 2 fős coop)...és innentől ki fog érte pénzt adni...na jó,persze PC-n.Mert konzolon kitolod és 3nap múlva ezres bukóért eladod,ezt nem fogják fel sokan az árképzéssel...hogy ott persze megveszik így a single-ket is,de PC-n?Magyarisztánban kevés embernek van tizen-x-e egy single-re,ami még a franc tudja,hogy is fut majd a gépen,és még lepasszolni se lehet... :W
És ezen nem segít az se,hogy háromnegyed órás missziók lesznek,annyira sok az amúgy egysíkú terepen utazás és tökölős a harc.Persze reális is,hogy ököllel nekimész 10 főnek...csupa QTE(quick time event,vagyis kiugrik egy gomb kritikus pillanatban,és király vagy,ha nem,eléggé cumi)az egész,persze jó játékossal látványos egy egész bandát szó szerint kivégezni 1 emberrel fegyó nélkül...
Kocsiknál is alig vesznek le az ütközések,nincsenek tereptárgyak,hogy pl.a megfelelő pillanatban kilököd a vetélytársat és nagy pukkanással szétszáll egy oszlopon...
Az meg kifejezett vic,hogy megfáradt a kocsid?Kiugrasz és közben az AI haver megszereli egy poroltóval,de te körbeszaltózgatod a kocsit,míg megy a csík,mert érdemben SEMMIT nem tudsz csinálni addig a többiek ellen...

Egyébként másik videóban láttam lőfegyverhasználatot is,a fickónak lefűrészelt csövűje volt,de azt is ilyen a megfelelő pillanatban nyomd meg a gombot-al használta...nekem ezzel le is ment a fixen 70ft üres DVD ár kategóriába. :W Pedig ha ránéznek a borderlands-ra,legyen félig copy,de mekkora ötlet lehetett volna...a Dead islandokat(egy az egyben Border copy zombikkal),Dying Light-et is elvitte ez a vonulat a hátán...
Mondom akinek ilyesmi kell,nyugodtan csípje meg inkább a RAGE-et,nekem is megvan,sokkal jobb is,fegyóharc is van,és tizedannyit autózol ide-oda a mapon.Még DLC is jött ki hozzá,egy pizza áráért szórják kompletten sale-okon.
Jaés bár régen coopoztam benne,és nem is a main küldire van coop,hanem előre elkészített kalandok vannak,pl.börtönből szökés,de én azt élveztem,nem tudom,mostanság találni-e partnert rá.
És még kocsira is vannak pl.extra gyűjtögetős feladatok,aki nagyon ügyesnek érzi magát.
Ebben nem hiszek a csodában...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#28) Raysen623 válasza BandiHUN (#27) üzenetére


Raysen623
addikt

Képzeld el vannak emberek, akik pont a single játékmód miatt veszik majd meg PC-n és nem akarják eladni kijátszás után. Ezidáig egyetlen játékomat sem adtam el és nem is fogom ezután sem. Ha konzolom lenne akkor sem tenném meg. Ráadásul PC oldalon annyi multi, coop, és MMO van ameddig a szem ellát...Jó lesz ez, legfeljebb nem neked. De ugye ezzel nincs baj? Sokfélék vagyunk széles e világon, de elférünk egymás mellett. :DDD

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#29) BandiHUN válasza Raysen623 (#28) üzenetére


BandiHUN
veterán

Persze,csak a te álláspontod ritka.
Nem mert a játékokkal akkora gond van,hanem mert tizenezret szurkolsz és marad,miközben konzolon 2nap múlva +1 ezresért kihozol a boltból egy másik top1 játékot....no ÍGY én is single-eznék PC-n.Most jobbhíján inkább indie címeket veszek,mert egy ilyen "sikerjáték" árából kijön 10 is,és nem sajnálom egy pizza árát rá,ha nem tudom eladni.DE ezekért sajnálom a tizenezreket... :W 3 év múlva,ha addig nem játszanám ki,majd jöhet 2.99-ért. ;]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#30) #13110016 válasza DR01DMAN (#9) üzenetére


#13110016
törölt tag

Komoly vas kell alá.... :Y

(#31) Sebestyen01 válasza BandiHUN (#29) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Egyetértünk :K

(#32) Prosector


Prosector
addikt

Tudja vki, h lesz opcionalis DX11/DX12 renderer benne, ha W10 az opsys?

[ Szerkesztve ]

(#33) #13110016 válasza Prosector (#32) üzenetére


#13110016
törölt tag

Lesz benne.

(#34) Prosector válasza #13110016 (#33) üzenetére


Prosector
addikt

Köszi!

Van egy 290-em es egy 970-em, kivancsi leszek mit tudnak DX12-ben egymas ellen.

(#35) daveoff válasza #13110016 (#33) üzenetére


daveoff
veterán

Ez tuti?

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#36) djculture


djculture
félisten

Pc guru twitch csatiján lesz belőle stream vasárnap ps4-en...
Kedden kapom meg a pc verziót ha minden jól megy így én szerintem nem nézem...

[ Szerkesztve ]

(#37) daveoff válasza djculture (#36) üzenetére


daveoff
veterán

Én már előtöltöttem steamen! :)) Hétfőn vajon mikortól lehet játszani, mikor oldják fel?

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#38) djculture válasza daveoff (#37) üzenetére


djculture
félisten

Tudomásom szerint nálunk az kedd lesz legalább is a kiadó embere azt mondta nekem.. Viszont érdekes mert most a steam már nem is listázza, nincs benne a magyar fiókos áruházba a játék..

[ Szerkesztve ]

(#39) djculture


djculture
félisten

megy a stream: [link]

(#40) daveoff válasza djculture (#39) üzenetére


daveoff
veterán

Szerintem jó játék lesz! :K

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#41) Anonymus23 válasza djculture (#38) üzenetére


Anonymus23
veterán

A Steam szerint még kb 6 óra van hátra, az nálunk Kedd hajnali 2-t jelent. Nekem is előtöltötte a játékot.
Nem óccó ez sem, de mondjuk ahhoz képest a g2a-n 20,99 EUR-ért van az előrendelői változat.

Számomra a film maga nagy csalódás volt, remélem a játék az nem lesz csalódás. :U

;) - The Power of the Light Side

(#42) k-adi válasza Anonymus23 (#41) üzenetére


k-adi
nagyúr

pedig a film az jó :U

(#43) Anonymus23 válasza k-adi (#42) üzenetére


Anonymus23
veterán

Mondjuk ez nem egy egzakt dolog, elfogadom, hogy neked bejött. Én nem valószínű, hogy még 1x megnézném.

;) - The Power of the Light Side

(#44) Crytek


Crytek
veterán

Akik már tolják ajnározzák ,hogy nagyon jól fut. Csoda ,végre!

Next PC Upgrade: 2022

(#45) Anonymus23 válasza Crytek (#44) üzenetére


Anonymus23
veterán

Én fenn voltam majdnem hajnali 1-ig (más miatt), de akkor még nem volt feloldva.
Ma este azért csak belenézek ha hazaérek.

;) - The Power of the Light Side

(#46) djculture válasza Anonymus23 (#41) üzenetére


djculture
félisten

Nekem lemezröl megy épp fel, 4 db dl lemez.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.