Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Igyekszem idén is ott lenni. :R A tavalyi is nagyon komoly volt már, de most még a szívemnek kedves Commodore gépek is... Hát nem semmi felhozatal. :Y

(#2) bacsis válasza osztraksajt (#1) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Mindent a kedves látogatókért :)

(#3) Redneck


Redneck
veterán

Remélem ott tudok lenni végre. Sajnálom hogy eddig lemaradtam.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#4) wolfman


wolfman
veterán

Már csak annyi apróság, hogy egyedül a város nem lett feltüntetve. Persze a témában jártasabbaknak ok, de én spec sehol nem látom a várost.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#5) zsolti1debre


zsolti1debre
tag

Gratula!

(#6) Tim82 válasza wolfman (#4) üzenetére


Tim82
nagyúr

Idézet a cikk szövegéből:

"A helyszín nem változott a tavalyihoz képest, továbbra is Füle Széchenyi I. u. 36, művelődési ház."

(Félkövérrel kiemelve a pontos cím az eredetiben is, amúgy a "plakáton" is rajta van, valamint a szövegben még egyszer, a végén említve a településnév.)

Wikipédia, Google Maps.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#7) Cythyel


Cythyel
senior tag

Jajajj... De jó hogy kiírtad... Itt van még az a Compaq CDS520 amit el kellett volna hogy küldjek jóideje. :DDD

(#8) bacsis válasza Tim82 (#6) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Köszi, hogy kisegítettél a helyszín pontos meghatározásában :DDD

(#9) kovy79


kovy79
őstag

Na bazz, végre otthon leszek, erre nem esküvőre vagyok hivatalos azon a hétvégén? :O

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#10) bacsis válasza kovy79 (#9) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Hááát... nincs kiírva, hogy násznépek nem jöhetnek el a kiállításra ;) hozd az egész bandát :DD

(#11) kovy79 válasza bacsis (#10) üzenetére


kovy79
őstag

Jól nézne ki vagy 5 busznyi pityókás fociszurkoló az ország másik végéből... :DDD
Hosszú menet lesz szombat reggeltől vasárnap reggelig. Sajna max vasárnap este érnék oda, úgy meg sok értelme nincs.

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#12) bacsis válasza kovy79 (#11) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Tavaly volt egy srác, hááát zárásra érkezett... na jó, csak én zártam volna, mert már mindenki elment. Szal jön a srác, hát mondom csak nem rakhatom ki, hiszen még hivatalos nyitvatartás szerint is van 2 óra kb. Jó mondom gyere, jó szórakozást. Közbe jött 2 cimborám, hogy segítenek pakolni. Mondom a barátaimnak hogy üljenek le, játszanak a sráccal, ne érezze, hogy kinézzük a kiállításról... elkezdenek játszani, megy a duke3d ezerrel, lassan hivatalosan is zárni kéne... jólvan, játszanak csak, majd én addig elkezdek pakolni... egyszer csak felnéz a srác, és eltünt körülötte a kiállítás :DDD észre sem vette/vették észre hogy eltűnt melőlük 40 gép :DDD mi a tanulság? Hogy még zárás előtt\alatt\ után is jó a hangulat ;)

(#13) wolfman válasza Tim82 (#6) üzenetére


wolfman
veterán

Fú, basszus, akkor nem szóltam. Jogos valóban!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#14) kovy79 válasza bacsis (#12) üzenetére


kovy79
őstag

:)
No, majd meglátjuk, de sajna nem túl sanszos.

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#15) kovy79 válasza bacsis (#12) üzenetére


kovy79
őstag

Ja, jövőre leszel szíves velem előre időpontot egyeztetni! :DDD

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#16) bacsis válasza kovy79 (#15) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Oké, ahogy szeretnéd!
Akkor 2018 Május 12-13 vagy 19-20 vagy 26-27-e felelne megneked? arra a hétvégére rakom :)

(#17) kovy79 válasza bacsis (#16) üzenetére


kovy79
őstag

No várj, még meg kell beszélnem az asszonnyal. :)

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#18) Nyugis


Nyugis
senior tag

Üdv

Érdekes kezdeményezés. És már a 3. A sorban.
Szép.
Nos sok sikert hozzá!
Aztán ha lement akkor meg egy rövid össze foglalót!

(#19) bacsis válasza Nyugis (#18) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Úgy, ahogy a 2.-ról is volt összefoglaló, (ott a link a bejegyzésben, az elején ;) ) úgy természetesen erről is lesz :)

(#20) pomorski


pomorski
őstag

Szép gyűjtemény, gratulálok hozzá!

(#21) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Itt egy kis videó az első kettőről:

1.-ről csak videó foszlányok: [link] [link]

2. [link]

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#22) Duree


Duree
veterán

Ott a helyem.

duree54

(#23) kmisi99


kmisi99
addikt

Én is szívesen mennék. Esetleg lehetne amolyan tele kocsival menni, ha valaki megy BP ről és van nála hely a kocsiban szívesen beszállok a benzin pénzbe.

(#24) Npeter25


Npeter25
tag

Ha Nógrád megyéből esetleg valaki akar jönni írjon rám.

(#25) Cythyel


Cythyel
senior tag

Békés Megye / Békéscsaba is esélyes mint kiindulópont. :C

(#26) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Asszem jövőre úgy kéne megszerveznem, hogy szállást is tudjak biztosítani :))

(#27) .mf


.mf
veterán

Köszönöm a nagyon megtisztelő személyes invitációt :Y :R
Nagyon szívesen mennék, de sajnos idén is ütközik az időpont :( (pont pár nappal később érkezek vissza haza :W ), így sajnos csak távolról tudok sok sikert, a résztvevőknek pedig jó szórakozást kívánni.
Valakinek esetleg nincs egy hordozható teleport-gépe elfekvőben? :DDD

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#28) Sanchez638 válasza bacsis (#26) üzenetére


Sanchez638
addikt

Bacsis Retro Szállás Fogadó :D.

(#27) .mf: Idő gép nem jó?:D

[ Szerkesztve ]

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#29) Cythyel válasza bacsis (#26) üzenetére


Cythyel
senior tag

Az tényleg jó lenne. Békéscsaba az ország másik végében van, így biztos nem tudnám megjárni 1 nap alatt...

(#30) Eastman


Eastman
őstag

Ment aláírásba.

Ha adsz egy rövidebb linket a képnek, cserélem, és a Modik is boldogabbak lesznek. :)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#31) kovy79 válasza Eastman (#30) üzenetére


kovy79
őstag

URL shorter-t itt sem lehet használni?
Most nincs időm a faq-ot átolvasni.

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#32) bacsis válasza Eastman (#30) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Köszi a reklámot :B
ez a link rövideb a plakáthoz

(#33) Eastman válasza kovy79 (#31) üzenetére


Eastman
őstag

(Cseréltem a linket, mobilról most ez működik.)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#34) momo2828


momo2828
tag

+2 fő ott lesz :)

(#35) Sandro-73 válasza momo2828 (#34) üzenetére


Sandro-73
csendes tag

Én máj 20-án Pesten leszek, de elvileg 21-én jó lehet!
Komárom megyéből mennék, ha valaki velem jönne jelezze időben!
És ha össze jön, többen menni mégis csak jobb és kifizetődöb :D :C

(#36) bacsis válasza Sandro-73 (#35) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

lehet hozni közvetlen ismerősöket, haverokat is :))

(#37) PistiSan


PistiSan
addikt

Tőlünk 262km-re van a kiállítás (Tiszaszőlős), sajnos most sem leszek ott, de a beszámolót várom majd.

(#38) Sanchez638 válasza PistiSan (#37) üzenetére


Sanchez638
addikt

Még ha Budapesten lenne, akkor is sok embernek baja lenne, hogy messze van.. :(

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#39) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Osztva Facen ! ;)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#40) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Dicséretes kezdeményezés. :R
Én is megpróbálok eljutni, ha már a retro hardverekre mostanában kevés időm van csak.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#41) Ceree


Ceree
senior tag

A csillagok szerencsesen alltak ossze, mivel a szombati Fonyod - Etyek utvonalra pont illesztheto Fule! :-)

Evek ota el szeretnek jutni, ugyhogy... :DDD

Másolat_eredetije

(#42) Eastman


Eastman
őstag

Fel! ↑

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#43) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Talán össze kéne várnunk egymást, tárlatvezetéshez, biztos érdekes dolgok hangzanának el. :R

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#44) Eastman


Eastman
őstag

Jöhetnek fotók a rendezvényről, ha "van képetek hozzá"... :)

(Én sajnos idén nem tudok ott lenni)

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#45) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Aki tud jöjjön el, jó hangulat sok retro masina, sok ember, azért mindenhova oda lehet ülni. :)
Itt egy kép kedvcsinálónak. (a többit majd ha bacsis is rábólint.)

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#46) Eastman


Eastman
őstag

↑ Felfelfel. ↑

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#47) Chabee


Chabee
tag

Kedves Bacsis Mester!

Köszönöm az élményt! Ez nagyon remek volt! :R
A dobozokban meg remélem találsz valami értelmeset, érdekeset!

Üdv!

Igazat mondani könnyű, csak elhitetni nehéz!

(#48) #41133696


#41133696
törölt tag

Ezt másik fórumon linkelték 2001-es FHM-ben találta :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.