Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25) Romvr válasza nobela (#23) üzenetére


Romvr
őstag

Ha multi-FPS-el játszol ott tényleg legalább 45+ FPS ami ajánlott, hogy ne a ranglétra alján kullogj. Ott valóban zavaró a 25-30-as érték, mert egy tizedmásodpercnyi késedelmen múlhat minden.

De egy single-player játéknál a 30-35 FPS szerintem teljesen ideális. Persze a 45+ ami a tökéletes. Sosem értettem azokat akik szerint ha nincs meg a 60 akkor nem is játszik inkább. Én konkrétan nem látok különbséget a "simaságban" 45 FPS fölött, csak ha nagyon erősen koncentrálok. Minden film, sorozat is 25-30 FPS -el megy és nem zavar, akkor miért zavarjon egy játéknál az átlag 30, ha nem megy 25 alá?

Ha csak akkor játszanék, ha megvan ultrán a 60 FPS, akkor vagy milliókat költenék gépre (3 way SLi GTX Titán/GTX 1080 + i7-6950X @ 4,6Ghz), vagy sose játszanék. Történetesen maximum beállítások mellett a Crysis 1 nem megy 45 FPS fölé csak elvétve a jelenlegi konfigurációmmal, holott 2007-ben jelent meg. Tehát 9 év múlva se "szabadna" játszanom vele, ha nem akarom minden pénzem gépfejlesztésbe ölni.

Szóval igen, különbözőek vagyunk. Ki mit szokott meg, kinek mi a tűréshatára. Nekem a 30 FPS :U

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.