Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pilóta


pilóta
nagyúr

Amióta kihaltak a lanpartyk, erősen kétséges az értelme egy ilyen szörnetegnek, de biztos lesz, aki megveszi.

Mondjuk én is megvenném, ha utána még maradna pár millárd a számlámon, azalatt semmiképp :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#2) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Egy 17"-os ROG-hoz, alig találtam olyan laptoptáskát, amit felengednek a repülőre. (kézipoggyász) Mi lenne akkor egy 24"-sal? OMG? :Y

plus ça change, plus c'est la même chose

(#3) whited válasza noPublicFG (#2) üzenetére


whited
addikt

Tedd a táskát a bőröndbe ;)

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#4) Daywalker válasza pilóta (#1) üzenetére


Daywalker
addikt

Szerintem megmarad koncepciónak a termék, ahogy most is hirdetik. Nem hiszem, hogy piacra kerül, ha el is készül.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#5) atike


atike
nagyúr

Új terekre tör be az e-penis... :DDD

Ez kb arról szól, hogy meg tudjuk építeni, így megépítjük. Értelme kb semmi. :U

(#6) dementor


dementor
senior tag

Atya világ, ez 1 szörnyeteg :D

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#7) AxBattler


AxBattler
félisten

Egy kérdés: gurulós bőrönd ehhez is jár majd, mint a vízhűtéses modellhez? ;]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#8) matteo_szg válasza AxBattler (#7) üzenetére


matteo_szg
őstag

Ez is vízhűtéses lesz. Látszanak a csatlakozók a képen. :)

jupiiii

(#9) AxBattler válasza matteo_szg (#8) üzenetére


AxBattler
félisten

Sweet Jesus. :C

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#10) Fücsök007 válasza matteo_szg (#8) üzenetére


Fücsök007
őstag

Úgy van. De ha 24 hüvelykes lesz, akkor léghűtéssel is megoldható lenne minden.

(#11) #06658560 válasza noPublicFG (#2) üzenetére


#06658560
törölt tag

Ha nem fillérbaszó járattal utazol, akkor nincs ilyen gond.

(#12) #06658560 válasza AxBattler (#7) üzenetére


#06658560
törölt tag

Nem. Raklap-targonca kombó.

(#13) csatahajós


csatahajós
senior tag

Nem semmi, még ha csak koncepció is marad érdekességnek jó lesz. Ha jól rémlik anno a HP is próbálkozott hasonlóval 20"-on egy 9-10 évvel ezelőtt : Pavilion HDX

Mellesleg a 24"-osm éret segíthet sokat a hűtésen (értsd sokkal kisebb venti fordulatszámmal és nagyobb bordákkal operálhatnak)

[ Szerkesztve ]

(#14) Kasya válasza noPublicFG (#2) üzenetére


Kasya
nagyúr

Alienware taskak pont erre lettek kitalalva. Jo az a ROG-nak is szvsz. Nekem meg 3 napi cucc es jegyzeteim is befertek melle.

Mas:
Engem nagyon erdekelne egy ekkora masina. Bar ide mar kocsi mindenkepp kell, mert a hatan senki sem akarja majd cipelni. Az mar a 17"-csel sem volt mindig kenyelmes. A mobilitas szvsz nem nagyon lesz kepben.
Ugyanakkor elmeny lehet ilyet hasznalni (foleg kavezoban - lol) es az aksija is birhat talan 4-5 orat (nem a W3 alatt). Es a hutest is szuperul kivitelezhetik.

Jojjon csak! Az arat ne nezzuk es azt sem, hogy ki veszi meg, de a piacon lesz par vevoje az biztos.

(#15) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Bírom amikor a grafikont úgy állítják be hogy alig van eltérés a kettő között de a skála miatt többszörösnek tűnik :DDD :C

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#16) Apollo_21


Apollo_21
addikt

Ha hasonlóan "élhető" megoldás lett mint a nemrég bemutatott csodavízhűtős hátizsákos gx700 amiről a tesztből kiderült h nembírja el a cuccokat..akkor ezis mehet a felejthető dolgok táborába.

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#17) Z10N


Z10N
veterán

24" "notebook" :D

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#18) yolan válasza SkyS1gn (#15) üzenetére


yolan
őstag

Olyan ez mint a bikini, az érdeklődést felkelti, de a valóságot eltakarja.

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#19) HoaryFox


HoaryFox
őstag

Ez is ilyen millió forintos "kihaminem", hát nem is tudom, hogy notebook-nak hívjuk-e már, de, hogy brutális lesz, abban szerintem biztosak lehetünk.

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#20) Ed_007 válasza yolan (#18) üzenetére


Ed_007
aktív tag

:C

(#21) tibaimp válasza SkyS1gn (#15) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Én simán megettem elsőre, és milyen igazad is van...tulajdonképpen csak a grafikon "végét" rajzolták be.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#22) Lacok


Lacok
őstag

A címet olvasva először azt hittem, hogy elírás a 24" méret :Y
Egy ekkora méretű notebooknak nem sok értelmét látom de lehet, hogy a piac majd rám cáfol. :U

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#23) he7edik.


he7edik.
addikt

Végre egy valóban gamer noti. Ehhez legalább nem kell külön értelmes méretű montort meg billentyűzetet venni.

Égő szöveg a flém vázon

(#24) Fücsök007 válasza Lacok (#22) üzenetére


Fücsök007
őstag

Ma is van piaca a használt 20 hüvelykes notiknak, leginkább a HP Pavilon HDX 9000 notinak. Persze ezek nem olyan kazánok mint a mai csúcsgépek, de van rájuk igény. Szóval 4-5 év múlva már lesz rá vevő. ;)

(#25) Kasya válasza he7edik. (#23) üzenetére


Kasya
nagyúr

Mondjuk ~ 60cm-rol a 17" se volt epp egermozi, es a bill. merete sem kicsike...

(#26) Muerte válasza tibaimp (#21) üzenetére


Muerte
addikt

Nem a grafikon a lényeg mert azon a 3D11 összpontszám szerepel,ami nagyban függ a CPU-tól is.A screenshot a lényeg,azon látni hogy 34k a graphics pontszám,(az asztali 1080 tud ~28k-t),ebből már egyenes úton következik hogy SLI-s lesz a rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#27) tibaimp válasza Muerte (#26) üzenetére


tibaimp
nagyúr

igaz, most néztem meg csak kíváncsiság képem, az én kis drága 290x-em graf pontszáma: 15800
hát igen...

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#28) kenwood


kenwood
veterán

Acelbol kellene majd csinalni,mert mondjuk egy 24-es Led monitor lab nelkul nem az a tipus,amit ledobsz magad melle taskaban,amig kikotod a cipofuzod :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#29) imibogyo


imibogyo
veterán

Anno egy 20-as ACER laptopot nyúztam és nagyon szerettem. És volt nálam egy ideig egy szintén 20-as HDX Dragon is. Ha komolyan kijönnek egy 24-es döggel, ha más nem akkor már csak poénból is megveszem műhelygépnek... :B

[ Szerkesztve ]

(#30) Fred23


Fred23
nagyúr

Nem látom sok értelmét ennek a laposnak, de ingyen azért elfogadnám. Kíváncsi leszek az akkujára és a natív felbontására, ha megvalósul.

(#31) Goblin12 válasza Fred23 (#30) üzenetére


Goblin12
őstag

AKKU-ra? Kit érdekel az akku ekkora gépnél? :U

(#32) schawo


schawo
titán

[link]

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#33) tixem


tixem
addikt

[link]

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#34) seniman


seniman
addikt

Legközelebb mi jön?Asztallap méretre összecsukható 42"-os gamer "notebook"? :DD

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#35) Akula


Akula
őstag

Biztos van egy célközönsége. Azzal a pici ventivel vajon milyen hűtést lehet biztosítani normális zaj mellett? A noteszgép az maga a hordozhatóság. Aki meg lanpartire ilyennel jár, az más gaztettekre is képes :D Vérpistikék ilyet kérnek a jó bizonyítványért?
A közeli képek viszont jól mutatják, hogy az összeszerelés és anyagminőség nagyon ott van! :R

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#36) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Halkan jegyezném meg a méretre való tekintettel, hogy az utolsó képen egy teljes numerikus pad látható. Notebook-oknál az sem hétköznapi jelenség.

(#33) tixem: [link] :P

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#37) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Rezsó.

(#38) TESCO-Zsömle válasza Dr. Akula (#37) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Videókártyám többet fogyaszt, mint az a komplett lapos fog. Akkor én kazánt hajtok? LOL!

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#39) Hieronymus válasza TESCO-Zsömle (#38) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Egyedi, 24 - 42" méretű notebook gyártásához beszállítópartnereket keresek.
Bérelhető kobzosok jelentkezését is várom. (A középkorban fegyverhordozók voltak, ma notebook cipelők.)

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#40) proci985 válasza Muerte (#26) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

igen, az a 34000 brutalis. 290X OC CF az asztalimban 24000 korul tud osszehasonlitaskepp.

mondjuk VRt demozni jatekstudioknak a kiadonal egesz jo lehet, mas ertelmes felhasznalas nagyon nem jut eszembe.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#41) schawo válasza schawo (#32) üzenetére


schawo
titán

Ez akart lenni:

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#42) Muerte válasza proci985 (#40) üzenetére


Muerte
addikt

Ha a közeljövőben jelenik meg a gép,akkor nem lehet más benne a pontszám alapján csak az asztali GTX 980 sli.

[ Szerkesztve ]

(#43) Fücsök007 válasza Muerte (#42) üzenetére


Fücsök007
őstag

Akkor már inkább GTX 1070M SLI rendszer illene a gépbe. Biztos az elsők között kaptak Asus-nál a Pascal kártyákból/GPUk-ból, és GDDR5 8GHz-es memóriákat fognak kapni a kártyák. Ezek tuningolva kb. 150W-ból mennek így, ez nem lenne irreális szerintem. GDDR5X kizárható, de később akár jöhet is egy újabb revízióként. :))

[ Szerkesztve ]

(#44) Muerte válasza Fücsök007 (#43) üzenetére


Muerte
addikt

Ez a gép már szerintem egy legyártott darab,abba meg még nem kerülhetett mobil Pascal,mivel még konkrét infó sincs róluk.

[ Szerkesztve ]

(#45) seniman válasza Muerte (#44) üzenetére


seniman
addikt

Majd a rev.2-ben,27"-on :DD

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#46) Muerte válasza seniman (#45) üzenetére


Muerte
addikt

Beteg egy világban élünk,annyi szent :DDD

(#47) Fücsök007 válasza Muerte (#46) üzenetére


Fücsök007
őstag

Anno meg az Alienware mALX notira is azt mondták értelmetlenül nagy, közbe azt még hordozni is lehet. ;] :DD

(#48) seniman válasza Muerte (#46) üzenetére


seniman
addikt

Már a 20-as Acereken is csak röhögni tudtam.17-es van itthon,de azt sem cipelném sehova :N

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#49) Muerte válasza Fücsök007 (#47) üzenetére


Muerte
addikt

Az első pár SLI-s AW iszonyat mekkora kazánok voltak... Volt is eredménye a sok szívásnak velük:[link],fentről a 9. komment mindent visz :DDD

[ Szerkesztve ]

(#50) AAAgold


AAAgold
senior tag

Ez már nem is laptop, hanem egy összecsukható AIO gép :)

"Miért imádják az aranyat? Nem lehet megenni..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.