Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) CYBERIA válasza #84221696 (#50) üzenetére


CYBERIA
őstag

Mondjuk 1999 után 2000-et írni nagyobb szám, mint 2000 után 2001-et.

„A XX. század 1901. január 1-én 0:00 perckor kezdődött. Még skandináviában is.”

Nem mondom hogy nem, csak azt pl. 2000 már nem az 1900-as évekhez tartozik. Ez is egy fajta megközelítés, bár tényleg nem század.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#52) Ipse89 válasza CYBERIA (#45) üzenetére


Ipse89
tag

Hát igen a "kedves keleti szomszédok" így is szerencsénk volt, hogy a magyar-román határ nem a Tisza mentén húzódik, pedig az is benne volt a pakliban anno...

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#53) JuliusCaesar válasza Ipse89 (#52) üzenetére


JuliusCaesar
tag

djuk nem értem, én örülnék ha ma ausztriához tartoznánk :D

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#54) CYBERIA válasza Ipse89 (#52) üzenetére


CYBERIA
őstag

[ Szerkesztve ]

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#55) Geffry


Geffry
aktív tag

Megkockáztatom:

A PH-n mindenki mindig jobban tudja. Fél óra Google keresés után...

(#56) CYBERIA válasza Geffry (#55) üzenetére


CYBERIA
őstag

Én is:

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#57) Geffry válasza CYBERIA (#56) üzenetére


Geffry
aktív tag

Köszi szépen! Ezer éve keresem a teljes képet. Nekem anno eltűnt és csak ez a kivágás maradt meg...

A PH-n mindenki mindig jobban tudja. Fél óra Google keresés után...

(#58) CYBERIA válasza Geffry (#57) üzenetére


CYBERIA
őstag

Nincs mit!

Mondjuk ez is egy érdekes dolog volt:

Milyen békét akart kötni Magyarország a szomszédaival és milyen békét erőltettek rá a szomszédok Magyarországra?

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#59) Ipse89 válasza CYBERIA (#54) üzenetére


Ipse89
tag

Hát, ha így alakult, volna, akkor tényleg kicsi lett volna hazánk. :U

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#60) villamos


villamos
őstag

Az úniónak hamarosan vége lesz, nem kell tíz év. Már most ketté van szakítva gazdasági értelemben, nyugat vs. kelet. Ez idővel tovább fog fokozódni. A keleti országok ki fognak lépni. Idővel egy lengyel vezetésű birodalom veszi át a hegemóniát a térségben, amely feltehetőleg egész Kelet-Európát magába foglalja, benne hazánkat is.

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#61) CYBERIA válasza villamos (#60) üzenetére


CYBERIA
őstag

Az biztos, hogy Lengyelországnak középtávon megvan a perspektívája. A teljes GDP-t tekintve már most megelőzi még Hollandiát is, csak hogy egy példát hozzak fel.
Persze Magyarországban is több a potenciál mint amit teljesít, csak éppen Lengyelország 4× ekkora ország, innentől fogva nem egy súlycsoport.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.