Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Próba

Hozzászólások

(#3066) Lenry


Lenry
félisten

Mentések backupolása:
Windows újratelepítések előtt, ha nem szeretnénk elölről kezdeni a játékot, érdemes a mentéseket biztonságba helyezni. A fájlokat (Vista alatt) a C:\Users\<felhasználóneved>\AppData\Local\Rockstar Games\GTA IV\savegames\ mappában találjuk. Emellett nagyon fontos, hogy mentsük ki az C:\Users\<felhasználóneved>\AppData\Local\Microsoft\XLive\ mappát is, ugyanis a Games for Windows profilod itt tárolódik, és ez "össze van kötve" a GTA4 mentéseddel, ha nem másolod ki, nem fogod tudni visszatölteni a mentéseidet a Windows-újratelepítés után.

Én elfelejtettem/nem tudtam, hogy kell az XLive mappa. Most mi lesz?
No panic! Letöltöd innen az XLive Wrapper nevű alkalmazást, a zip-ben lévő CopyXLiveResources.exe és xlive.dll-t a GTA4 főkönyvtárába másolod (ez alapból a C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV), lefuttatod az exe-t, a feltett kérdésre igennel válaszolsz. Ezután az exe-t törölheted, nem lesz rá szükség. Elindítod a játékot, erre a kérdésre is igennel válaszolsz, és ezután már játszhatsz is.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Próba
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.