Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#177401) Wesder válasza consono (#177400) üzenetére


Wesder
félisten

Szólhattatok volna elöbb is.:O

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#177402) .LnB válasza Wesder (#177396) üzenetére


.LnB
titán

Jól ismersz ;)
A slim hangos? Én a slimemnek a hangját se hallottam sose.

(#177395) bulikavagyok Te meg ne bántsál már állandóan, törékeny lelkem van! :D

Az az igazság, hogy túl komolyan veszitek ti ezt. Azt a gif-et tegnap tényleg véletlen találtam, aztán kerestem újabbakat is utána. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#177403) ldave válasza vg (#177398) üzenetére


ldave
félisten

Olasz? Hány tojásos?

A Slime draws near! Command?

(#177404) Droughert válasza vg (#177398) üzenetére


Droughert
tag

Nézd, te mindenféle tapasztalat nélkül, csupán meggyőződésből szajkózod, hogy a pasztacsere nincs semmilyen hatással a Ps4Pro hangjára. Ellenben veled, vannak itt többen akik ennek ellenkezőjét saját tapasztaltuk alapján állítják. Bár mennyire is hihetetlennek tűnik, de a fizika működik, így ha egy jobb hővezetési képességű pasztát, vagy folyékony fémet használsz, az igenis jótékony hatással van a PS4 elcseszett hűtésére, és hangjára.

(#177405) RudY válasza Wesder (#177401) üzenetére


RudY
addikt

Gond egy szál se, a réseken nyomjál be még purhabot és egy jó darabig nem lesz gond a zajjal. :DDD

(#177406) ProEvoFan válasza .LnB (#177365) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nincs.Reméljük majd holnap.
Ez a Onrush ps+os játék nem is annyira gáz, mint a demó volt.A demó nem tetszett, nagyon nem.Viszont így a teljes játék nagyon rendben van. :K Manapság már a demókban sem lehet bízni. ;] Tökéletes a "napi pár kört megyek mert vicces" játéknak.

[ Szerkesztve ]

(#177407) Dyde válasza John_Deere (#177381) üzenetére


Dyde
aktív tag

Akkor jól emlékeztem adtak, így viszont akkor a PS4-hez kapott HDMI kábellel csinálja azt a gép hogy időnként elmegy a kép és a hang. Vigyem vissza gariba vagy más is lehet a baj?

(#177408) marilllyo válasza .LnB (#177379) üzenetére


marilllyo
veterán

Csípem a repcsis játékokat. Hawx 1-2 is pipa. Ezt a szériát is szeretem, de az átvezetőket instant skip-pelem. Nem érdekel ez a japán f*szság. Meg úgy amblock a sztorija se. Végigvittem az utolsó két részt. Az egyik az xbox only volt, az Assault horizont meg PS3-mon toltam le. Szerintem rendben van...maga a repkedés az tök jó. Néztem gameplay-t. Annyira egyelőre nem vagyok tőle lenyűgözve, de ettől függetlenül még lehet, hogy beszerzem.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#177409) .LnB válasza ProEvoFan (#177406) üzenetére


.LnB
titán

Hát én nem tudom, néztem videót róla, de csak szörnyülködtem, hogy ez mi a franc? Aztán le se töltöttem. Erre már többen írtátok, hogy jó..Szóval akkor az lesz, hogy én akkor továbbra is csak fikázni fogom, csak azért is! ;] Na jó nem is. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#177410) F-ECT$ válasza Dyde (#177407) üzenetére


F-ECT$
titán

Először én megnézném egy másik kábellel. Ha azzal is csinálja, akkor meg egy másik tv-vel. Ha azzal is, akkor gari.

Dive ever, work never.

(#177411) ZrogNV


ZrogNV
tag

Sziasztok!

PS4 Pro gépemet szeretném rákötni egy Denon RCD-M41-re.
KáCsa KCE-OP05 Diamond Optikai kábelt néztem ki erre a célra.
Valakinek van ilyen téren tapasztalata?

“Nem győzni jöttünk, hanem pusztítani!”

(#177412) Janusz001 válasza ZrogNV (#177411) üzenetére


Janusz001
őstag

Szerintem megfelel egy sima toslink kábel is.

(#177413) marilllyo válasza Dyde (#177407) üzenetére


marilllyo
veterán

Ez ilyen! Nincs rá megoldás! :/
A legtöbb ps csinálja uh garizni ezért kár.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#177414) .LnB


.LnB
titán

Lenne két kérdésem

-Mit kell nyomni ahhoz, hogy a beállított idő alapján, elmentsen videót? Amikor pl.: Az elmúlt 5 percet menti.
És függ ez valami beállítástól? Mert nekem a screenshot át van állítva rövid gombnyomásra. (Múltkor ezt valaki leírta nekem, de elfelejtettem)

-A Bloodborne az mennyire horror amúgy? Mármint ilyen ijesztgetős cucc? Vagy csak simán gore stílusú?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#177415) Batyops válasza Wesder (#177387) üzenetére


Batyops
aktív tag

Amíg nem mondta senki hogy hangos addig nem is zavart most hogy már sokan mondták hogy hangos már neked is feltünt:D.

(#177416) Carlos Padre válasza .LnB (#177388) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mostanra jutott el hozzá, hogy derék ellenlábasaim csak kijárták, hogy egy darabig ne nagyon zavarhassam az xboxos trollokat a szórakozásukban és szabad a pálya ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#177417) saelin válasza penge111 (#177359) üzenetére


saelin
veterán

Arra már nem emlékszem hogy megtaláltam e mindet. A pálya viszont tényleg ritka egy g*ci volt... :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#177418) bulikavagyok válasza .LnB (#177402) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Én komolyan? Ha komolyan venném reagáltam volna a tegnapi hírre is, és bekapcsolódtam volna az azt követő (haverod által újraindított) teljesen felesleges bullshit cunamiba is. Vagy reagálhatnék ebben a topikban is arra a sok ostobaságra amit egyesek a boxról terjesztenek (nyilvánvaló okokból). Sosem tettem. Nem egy ember van itt a PH-n aki körmeszakadtáig védi a kis kedvencét, de egyrészt én nem korlátozom magam azzal, h legyen egy "one and only" kis kedvencem, másrészt ezek még mindig csak sz@ros játékkonzolok amikről nincs értelme naphosszat vitatkozni. A másik platform használóinak a lenézését meg inkább nem is kommentálom. Valakinek láthatóan bejön ez az "életmód", de nekem nem.
Igen, egyébként eléggé zavar az a folyamat ami pár hónapja elindult itt a PH-n is, tök jó lenne ha a boxos (és a PS) hírek alatt megszűnne végre az óvodás szintű konzol háborúskodás.

(#177419) ZrogNV válasza Janusz001 (#177412) üzenetére


ZrogNV
tag

Mint pl ő?
Mert ez kb 5 ezerrel olcsóbb :D

“Nem győzni jöttünk, hanem pusztítani!”

(#177420) Wesder válasza Carlos Padre (#177416) üzenetére


Wesder
félisten

Valamit nagyon benéztél.:K

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#177421) wierra válasza .LnB (#177414) üzenetére


wierra
senior tag

Nem ijesztgetős, bár van, amikor lesből ront rád az ellen. Viszont torzult ellenfelek vannak (kicsit a The Thing-re emlékeztet); lehet, hogy ez megfekszi egyesek gyomrát.
Hangulata sötét és nyomasztó, hangeffektek is sokat dobnak ezen... inkább félelmetesnek mondanám.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#177422) SemmerFH válasza wierra (#177421) üzenetére


SemmerFH
tag

És azt se felejtsük el megemlíteni, hogy néha azért "csípőig" lehet járni a vérben :D

PSN: SemmerFH

(#177423) wierra válasza SemmerFH (#177422) üzenetére


wierra
senior tag

Ahol fát vágnak, ott hullik a forgács. :DDD ;]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#177424) saelin válasza marilllyo (#177413) üzenetére


saelin
veterán

Nem szeretem amikor ezt írjátok, mert így tökre úgy hangzik mintha minden egyes ps4 csinálná, pedig nem. Ismim 4k tv-t használ és sosem tapasztalt ilyet. Én is pár hónapja váltottam egy 4k hdr monitorra és féltem hetekig emiatt, mert mindig írtatok itt a topicban... Megkönnyebbülésemre nem jelentkezett egyszer sem ez a blackout nevű dolog.

Ha minden felhasználónál produkálná, akkor az internet hangos lenne tőle, hogy a Sony egy hibás gépet forgalmaz.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#177425) penge111 válasza ProEvoFan (#177406) üzenetére


penge111
addikt

Ne is mond ezt a demos dolgot. Én anno a Nier demoját próbáltam, hát az alapján nagyon gyengének tűnt a játék. Végül úgy hozta a sors, hogy egymásra találtunk később mégis. Életem egyik leggyönyörűbb, és legmaradandóbb találkozása volt. Innentől nem is adok egy demora sem.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#177426) SH4D0W2011 válasza .LnB (#177414) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Nyomd hosszan a gombot, és ott felajánlja a videó mentést.

(#177427) .LnB válasza bulikavagyok (#177418) üzenetére


.LnB
titán

Igen túl komolyan veszed. Főleg ahhoz képest, hogy én nem komoly szándékkal szurkálódok. Ez is a baj, hogy én azt feltételezném, hogy nem fognak ezek senkit se sérteni. Viszont nagyon nem így van. Nekem a legtöbb haverom xbox-os. Itt ph-n is. Szóval az én piszkálódásaim sose olyan indíttatásból íródnak, hogy na most köcsögségből megint beszólok nekik hogy háborogjanak, egye őket a fene. Nem! Én poénnak gondolom, csak sajnos nem gondolok bele abba, hogy a másik oldalon ez nem fog poénnak lecsapódni. Ettől függetlenül volt olyan illető akit direkt találtam meg, de annak mindig volt előzménye. Itt vagy te, wesder, oriic, mike1334 stb stb akiket tökre csípek. Nagyon meg is lepett amikor az egyik kommentemen tökre kiborultál.

Amúgy ilyen vagyok:

Héten átjött a haver. Xbox-os. Mutatom neki a Pro-t, meg a Spider-Man-t. Erre mondja fúú de fasza...(hatásszünet) de áhh, úgy se játszom mostanában semmivel. Ültem mellette az ágyon, odafordulok, ilyen arccal [link]. Mondom persze, mert azon nincs is mivel! :D [link] Utána amit válaszolt..., anyum csuklott tuti. :D

Szóval ne vegyél komolyan, nem rossz indulatból írom, nem bántásból.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#177428) .LnB válasza SH4D0W2011 (#177426) üzenetére


.LnB
titán

Akkor lehet amikor bejön a kis menü balról?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#177429) b4lukapitany válasza BoneDragon (#177378) üzenetére


b4lukapitany
tag

A Spider man + Uncharted széria végigjátszása után nekem is az lesz a következő. Aztán ezek után már csak a Death Strandingnek kéne beesnie belátható időn belül. :U

(#177430) SH4D0W2011 válasza .LnB (#177428) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Jaja, igen ott. :)

(#177431) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Szép napot a hölgyek-uraknak!

Használtan, de 1 év garanciával, üzletben (gamestop.de) vásárolt PS4 Slimet próbálok beüzemelni, de nem jutok túl a bekapcsolóképernyőn. Kék alapon, sok nyelven kéri, hogy dugjak rá egy kontrollert, majd nyomjam meg a Playstation gombot rajta. Azon kívül, hogy a kontroller eleje elkezd villogni, semmi nem történik, illetve ha kihúzom, és visszadugom, akkor a bal felső sarokban felvillan egy 'Too many USB devices connected' üzenet. Erre ráguglizva azt írják róla, hogy ez olyankor jön elő, ha az USB nem bír a rádugott eszközök energiaigényével, illetve időnként misztikusan előfordul, és olyankor nem igazán van rá megoldás.

Jól sejtem, hogy ez mehet vissza gariba?

Még szerencse, hogy kipróbáltam, és nem karácsonykor, a fa alatt ment vele a bénázás...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#177432) 3L1T3 válasza parandroid (#177431) üzenetére


3L1T3
addikt

Resseteld le a DualShock 4 kontrollert. Hátulján van egy gomb.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#177433) ldave válasza parandroid (#177431) üzenetére


ldave
félisten

Van egy rejtett reset gomb valahol a kontrolleren (hátsó részén, jobb felül) , lehet azt érdemes megpróbálni, hosszan nyomva tartani.

A Slime draws near! Command?

(#177434) atosz válasza Kendek (#177354) üzenetére


atosz
őstag

Értem, köszi.
Szerintem nekem v2 lesz.

Mi a különbség egyébként a kettő között felhasználás oldaláról megközelítve?

(#177435) Becksman


Becksman
őstag

Üdv.

Friday 13thval lenne gondom hogy online jateknal nehezen talál szervert... Ha talál azt irja, hogy network error update client... Pcn folyton talál játékot...

Mi lehet a baj?

Előre is köszönöm a segítséget!

Samsung A54 5G 8+256GB

(#177436) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

(#177437) John_Deere válasza SH4D0W2011 (#177436) üzenetére


John_Deere
tag

Ajj, de látszik, hogy egy fillért nem költöttek licenszre... :U :( :O

Annyira várok már egy Truck Simulator-t PS-re, ami legalább megközelíti az ETS-t PC-n....

[ Szerkesztve ]

(#177438) 3L1T3 válasza John_Deere (#177437) üzenetére


3L1T3
addikt

Az ilyen minek amúgy? :D Inkább ne is jelenlen meg.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#177439) Revolit válasza 3L1T3 (#177438) üzenetére


Revolit
senior tag

O, hat miert nem irsz a kiadonak. Teged nem erdekel, minek jelenitik meg? Es kulonben is, elkobozni a PC - konzoljat a sok hulyenek, aki ilyenekkel jatszik. Hat nem tudjak, hogy milyen felesleges egy ilyen jatek?

Ne akarjuk mar megmondani, ki milyen jatekkal tolti a szabadidejet... :N

(#177440) John_Deere válasza 3L1T3 (#177438) üzenetére


John_Deere
tag

Nem azt mondom, nyilván sokakat nem zavar, hogy éppenséggel egy TGX-es MAN-ban ülnek vagy egy LION-ben. :DDD

(177439): Szerintem itt félreértés lesz. A teherautó-szimulátor jöhet, nem azzal van a baj(om). Úgy gondolom, Elite-nek sem.

[ Szerkesztve ]

(#177441) SH4D0W2011 válasza John_Deere (#177437) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Én azt hiszem anno az ETS is így kezdte, sőt, pl. a Mercedes még az ETS2-be is elég későn került be, szerintem elég macerásak lehetnek ezek a kamion licenszek. :((( PC-n próbáltam a bétát, de annyira rosszul futott (csak egy ősrégi notim van), hogy kb. egy órát bohóckodtam vele, sok következtetést nem tudtam levonni belőle, a fizika korrektnek tűnt. Én is szeretnék valami jó kamionozós játékot, remélem ebből idővel kialakul. :)

(#177442) John_Deere válasza SH4D0W2011 (#177441) üzenetére


John_Deere
tag

Áhh, ne is mondd, PC-n rengeteget toltam ETS2-vel, amikor Én csatlakoztam, akkor már licenszes volt minden, sőt, ott ugye nagy szó, hogy moddolható, itt PS-en ugyebár aligha. Így viszont, Nekem a szimulátor az immerzió, a beleélés, realizmus.
Gondolom nem a 2 szép szemükért engedik a gyártók a licenszet oda...de egy ilyenbe belevágni anélkül...na hátha, bízom benne. :K

(#177443) Dyde válasza marilllyo (#177413) üzenetére


Dyde
aktív tag

Basszus dehát ez egy kompetitiv játéknál elég gáz. Ha ez hardveres akkor az elfogadhatatlan, ha pedig nem akkor csak tv vagy kábel vagy 4k hdr nemtom vmi okának kell hogy legyen.

(#177444) Revolit válasza John_Deere (#177440) üzenetére


Revolit
senior tag

Oke, akkor mindent visszavonok, Mea culpa! :R

(#177445) John_Deere válasza Dyde (#177443) üzenetére


John_Deere
tag

Egy kábelcserét illetve tv-cserét, mint teszt erejéig mindenképpen megérne a dolog, az tuti. :K

(#177444): Ugyanmár! ;)

[ Szerkesztve ]

(#177446) parandroid válasza ldave (#177433) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Idave + 3lit3: Kipróbáltam, utána is ugyanaz, sajnos. :(

Mindegy, visszaszaladok vele délután, vagy megcsinálják ott előttem, vagy kicseréltetem.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#177447) Deck válasza marilllyo (#177413) üzenetére


Deck
titán

Nálunk a 3 ps-ből egy sem csinálja. :)

PS5

(#177448) WaterWave


WaterWave
veterán

Indulhat a multi :DD

Kép

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#177449) saelin


saelin
veterán

A Bethesda mindig ilyen béna volt?

Komolyan... Mégis mi a francot művelnek? :F

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#177450) #10186752 válasza saelin (#177449) üzenetére


#10186752
törölt tag

Én Betehsda-játékot a Skyrim óta nem vagyok hajlandó venni.

A legbugosabb cuccokat készítik, és hiába az ismert hibák, utána csesznek azokat javítani évekig is.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.