Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#177351) bigrob válasza erahurka (#177349) üzenetére


bigrob
őstag

Az work in progress, állandóan betegeskedik, úgyhogy valamivel el kell verni az időt... :DDD

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#177352) marilllyo válasza .LnB (#177323) üzenetére


marilllyo
veterán

Distance?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#177353) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Resident Evil 2 videók:

[link]
[link]
[link]

Live-Die-Respawn

(#177354) Kendek válasza atosz (#177350) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

V1 (ZCT1) és V2 (ZCT2) létezik, utóbbi világít egy csíkban a light bar pereménél is, illetve matt a felülete a gomboknál. Szerencsére még nem kellett vásárolnom hozzá aksit, de nem tudok róla, hogy különböző csatlakozókkal szerelnék őket. Annyi biztos, hogy a linkelt oldalon nem eredetit árulnak.

<-ƘƘ->

(#177355) .LnB válasza marilllyo (#177352) üzenetére


.LnB
titán

Ez inkább érdekes. Elsőre nem fogott meg, de ez a zene belőle igen: [link] :) Jó kis goa.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#177356) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Tervezi valaki a PUBG-t megvenni?

(#177357) STC Speed válasza bigrob (#177346) üzenetére


STC Speed
őstag

Hasonló pakkja nincs valakinek? :C
Én is nem rég kezdtem a ps4 karriert.

(#177358) WaterWave válasza oriic (#177353) üzenetére


WaterWave
veterán

finom:D

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#177359) penge111 válasza saelin (#176398) üzenetére


penge111
addikt

Este értem Nioh egyik bossához (Umi-Bozu), na eszembe is jutottál, írtad, hogy itt hagytad abba a játékot. Na mondom f..sza lesz, ha én is itt ketté töröm a kontrollert, de 20-30 perc alatt végeztem vele. Elég könnyű volt kiismerni a mozdulatait. Meggyújtottad mind a három máglyát azon a pályán, mert akkor nem termeli a kis genyákat a boss?! Engem inkább maga a pálya irritált, hogy sok helyen le lehetett esni a vízbe, persze a bossnál is van erre bőven lehetőség :C

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#177360) GRaul válasza Thodeus (#177259) üzenetére


GRaul
őstag

Köszi a tippet, zsákoltam is 2*50et :) és spóroltál nekem 7eft-ot amiból jön az uncharted 4 és a knack lemezesen :)

[ Szerkesztve ]

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#177361) hitchins válasza GRaul (#177360) üzenetére


hitchins
őstag

Jol latom 10200 volt 50$ ?
Minden ok volt a vasarlassal?

(#177362) Jim-X


Jim-X
őstag

Sziasztok!

GTA online-t nyomja valaki PS4-en? Esetleg nincs valami csapat akikhez lehetne csatlakozni? :F :D

A játék az nem játék!

(#177363) szallasi007


szallasi007
őstag

Tegnap megvettem a Mutant Year Zero-t, kell hozzá normál fokozaton is némi kitartás és nyugalom.
Grafika és zene szerintem oké, sztori elején járok szóval még nagy dolgokat nem tudtam meg.
Ha most nem is de fél áron szerintem érdemes majd behúzni, mivel ebből a stílusból úgyis kevés van a piacon.

(#177364) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

karácsonyra kapok witcher 3 goty-t (magyar feliratos a borító)
magyar feliratos lesz a játék, ha magyar a ps4 nyelve, de uk accountot használok?

(#177365) .LnB válasza ProEvoFan (#176961) üzenetére


.LnB
titán

Hát ma sincs nagyon új akció. :(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#177366) gyuromoj válasza GRaul (#177360) üzenetére


gyuromoj
veterán

Melyik eladotol vetted?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#177367) Dvix


Dvix
senior tag

Uraim! Melyik 4K Sony TV-t, vagy szériát ajánlanátok 200k körül? :U
Sony Bravia KD széria esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#177368) sp8787 válasza .LnB (#177365) üzenetére


sp8787
addikt

(#177369) Mike válasza Jim-X (#177362) üzenetére


Mike
veterán

keress rá, pár hete írt ide valaki aki szintén társakat keresett gta onlinehoz

(#177370) .LnB


.LnB
titán

Az Ace Combat-ról mi a véleményetek? Sose játszottam még egyikkel sem. Januárban jön a 7. rész. Nézem róla a videókat, de nagyon kettős érzéseim vannak. Vannak jó részek/videók belőle mint ez: [link] főleg az utolsó 3 perc. De ugyanakkor néhol unalmasnak tűnik. Mennyire sztori központú ez? Mennyire mozis?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#177371) Woodslave válasza sp8787 (#177368) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jön a 2. etap? Kiváncsi leszek.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#177372) penge111 válasza sp8787 (#177368) üzenetére


penge111
addikt

Mesélj már nekem a Nioh-ról, hogy New Game+-okban milyen új dolgok nyílnak meg, mindenütt azt írod, hogy onnan indul a játék, de ezt mire érted? Lesznek új bossok, story, skillek, vagy csak tárgyak lesznek és a Bossok hpja egekbe szökik, vagy kapnak új mozdulatokat is. Jöhet részletesen is, te 1000+ órát pakoltál bele biztos tudsz mesélni :R

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#177373) Revolit válasza hitchins (#177361) üzenetére


Revolit
senior tag

En 9850-ert vettem (tenylegesen ennyit vontak le kartyamrol, tehat benne van g2a payment fee-je is meg a valtas).
Minden oke volt, gyorsan fel is toltottem acc-omra. Ott virit az osszeg :K

(#177374) 3L1T3 válasza .LnB (#177370) üzenetére


3L1T3
addikt

Elméletileg ez jobban fog a story-ra fókuszálni, a régieket nagyon szerettem, ugyanakkor Gamescomon idén volt lehetőségem sima ps4 slim gépeken kipróbálni és hát katasztrófa volt. Ettől függetlenül bízom benne, hogy nagyon korai build volt amit kiraktak.

Régen nagyon szerettem a szériát, de úgy általánosságban elmondható, hogy van sok olyan japán játék ami nem igazán tudta felvenni a ritmust a mostani trendekkel.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#177375) .LnB válasza 3L1T3 (#177374) üzenetére


.LnB
titán

Mi volt katasztrófa? Irányítás? Kinézet? Framerate? Vagy mi?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#177376) Bétaville válasza oriic (#177353) üzenetére


Bétaville
senior tag

Jó lesz ez. :K

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#177377) 3L1T3 válasza .LnB (#177375) üzenetére


3L1T3
addikt

Az irányítással nem volt baj. Szokásos japán hangok a menüben, ami szerintem már nem nosztalgikus hanem idegesítő ahogy a zene is. Persze ez részlet kérdés, grafika és a framerate is problémás volt. Mint mondtam SLIM gépeken futott de igazából, hülyeséget írtam mert sima PS4-eken ment a játék. Ettől függetlenül nem így kellene kinéznie. Kíváncsi leszek a final build milyen lesz, mert nagyon szerettem gyermekkoromban is a repülőket, és nagyon hiánypótló játék. Csak nekem túl japán rengeteg aspektusa.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#177378) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Most pörgött le a Detroit... Huh a 20 éves játék pályafutásom alatt, azt kell hogy mondjam, simán top 10. Két ünnep között újra végig nyomom, kíváncsi vagyok hogy alakulna másként a sztori. :)

[ Szerkesztve ]

(#177379) .LnB válasza 3L1T3 (#177377) üzenetére


.LnB
titán

Köszi az infót. A "nagyon Japán" dologgal nekem nem lenne bajom. És biztos újdonság lenne, mert még hasonlóval sem játszottam sose. Talán nagyon régen igen. Viszont így elnézve nem adnék érte 18-20k-t.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#177380) Dyde


Dyde
aktív tag

Srácok, van egy két hetes PS4 pro-m. És egy kb 80 cm-es HDMI kábel ami nem tudom már honnan de nem tűnik gagyinak, viszont minden nap van olyan hogy elmegy a kép néha a hang is kb 3 mp-re aztán visszajön. Pár óránként 1x. Kicsit fusztráló :(( Vegyek egy másik hdmi kábelt vagy más is lehet a hiba?

(#177381) John_Deere válasza Dyde (#177380) üzenetére


John_Deere
tag

Hol a gyári HDMI, amit adtak a PS4-hez? Ja, azt nem adták hozzá? :U

(#177382): Újonnan vetted? Ahhoz jár ám. :K

[ Szerkesztve ]

(#177382) Dyde válasza John_Deere (#177381) üzenetére


Dyde
aktív tag

Őszintén megmondom nem mernék fogadni rá hogy adtak-e de talán igen, és szerintem azt használom ha jól rémlik

(#177383) Wesder


Wesder
félisten

RDR2 alatt olyan hangja van a PS4-nek, mintha a szomszédban porszívóznànak. Nem semmi.
Gondolom màsnàl is ilyen.
Érdekes hogy egy-két hete még nem hallottam, vagy csak nem vettem észre.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#177384) v!ct0y válasza Wesder (#177383) üzenetére


v!ct0y
veterán

Hurrá már rég volt téma...

(#177385) .LnB válasza Wesder (#177383) üzenetére


.LnB
titán

Gondolom màsnàl is ilyen.

Rosszul gondolod.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#177386) sp8787 válasza penge111 (#177372) üzenetére


sp8787
addikt

2000+

- Uj rarity-k az alapjatekba csak lila van a NG+-ban nyilik egy uj majd NG+++-ban egy ujabb
- Ha mar talalkoztal Tachibana-val akkor tudod mi az a set, uj set-ek, Ethereal set-ek
- A set-eknel alapban pl. 4-et kell hordani de egy bizonyos accessory-val a NG+tol ez 1-el csokken
- Minden fokozat emeli a lvl plusz a gear level cap-et plusz a + lvl cap-et
- Minden fokozattal tobb Abyss level nyilik meg, NG++++-al nyilik meg a 30-999
- Bizonyos set-ek, targyak csak az Abyss-ban szerezhetoek meg
- Minden fokozattal egy ujabb Umbracite valik elerhetove a Tempereles-hez
- Bizonyos bossok, mob-ok movesetje bovul, valtozik
- Bizonyos bossok, mob-ok buffokat, ellenbuffokat kapnak

................................................etc.

(#177387) Wesder válasza v!ct0y (#177384) üzenetére


Wesder
félisten

Eddig azt hittem hogy eltúlozzák egyesek, mert fel sem tünt. Viszont most meghallottam és rendesen zavar.
Na nem baj, majd a PS5 talàn jól lesz összerakva.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#177388) .LnB válasza Wesder (#177387) üzenetére


.LnB
titán

Azért te is figyelsz rá látom, hogy ha burkoltan is, de azért a trollkodás lenge szele áthassa az ide írt kommentjeidet. Nem ez az első ilyen hsz-ed itt. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#177389) p3l9uph válasza Wesder (#177387) üzenetére


p3l9uph
tag

Biztos kurva hangos lehet ha eddig fel sem tűnt...

(#177390) Wesder válasza .LnB (#177388) üzenetére


Wesder
félisten

Ha az őszinte véleményem trollkodàsnak szàmít, akkor legyen.
Egyébként màr minden nemtetsző hozzàszólàsra a többség trollt kiàlt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#177391) .LnB válasza Wesder (#177390) üzenetére


.LnB
titán

Nem azt mondom, hogy tolakodó, direkt trollkodásról lenne szó. Sőt lehet a trollkodás nem is jó szó (én sem szeretem). De azért kiérezni a kommenjeidből, hogy Xbox-os vagy elsősorban, és nem is a tied az a PS.

Ez a trollkodás: [link] De ismersz, még szerencse, hogy én sose tennék ilyet. ;] :U

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#177392) vg válasza Wesder (#177383) üzenetére


vg
addikt

Kend be pasztával... (ezt egy azóta magát kitörlő és nagyon "okos" ember mondta)

(#177393) F-ECT$ válasza Wesder (#177383) üzenetére


F-ECT$
titán

Melyik gép verzió? Nekem az RDR2-es Pro bundle van, és miután leállt a lemez pörgetésével lényegében nincs hangja.

Dive ever, work never.

(#177394) .LnB válasza vg (#177392) üzenetére


.LnB
titán

Te meg olyan vagy mint valami rossz, visszatérő rémálom. :D pasztafétised van vagy mivan?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#177395) bulikavagyok válasza Wesder (#177383) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Pár napja én is letoltam a 3 órás "bemelegítést" az RDR2-ben (hogy megnyíljon a teljes térkép), mert látni szerettem volna, h mennyivel csúnyább a játék mint One X-en. Három óra után azért már elég hangos volt a Pro, korábban még soha nem hallottam ennyire hangosnak. Bár ez nálam még mindig az elviselhető kategória - ahogy korábban is írtam. De el tudom képzelni, h valakit már zavar.

.LnB: Vicces ezt pont tőled olvasni. Nem megyek messzire, "ezt teljesen véletlenül találtam" tegnap.

[ Szerkesztve ]

(#177396) Wesder válasza .LnB (#177391) üzenetére


Wesder
félisten

Ha a Crash Team Racing tényleg be lesz jelentve holnap hajnalban, és ne adj isten PS Ex lesz, akkor nincs mese venni kell magamnak is egyet, mert azzal jàtszani akarok:D (ezt többször is mondtam màr az évek soràn és ehez tartom is magam)

Igazàból én sosem mondtam hogy szar lenne a PS, vagy az exklúzívok, amiktől itt instant magömlése van egyeseknek. Ezeket az érdemeket nem tagadom. Sony most ügyes volt, megérdemelten az első mert jó taktikàt követ jelenleg. Ami néha bànt, jobban mondva zavar az a màsik tàbor lesajnàlàsa, pedig ugyan olyan jàtékos mint Te vagy Én vagy a Béla, csak màsok a preferenciài.
Ja "ismerlek" alapjàba véve nincs bajom veled, csak neked olyan az MS, mint aki elesett, de azért még bekerúgok egyet kettőt, had érezze a törődést.;] Mondjuk a MIB mém az vicces volt.

Slim gép, a V2 con jàrt hozzà csomagban, nem bundle.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#177397) Droughert válasza vg (#177392) üzenetére


Droughert
tag

Te meg még mindig érted meg, hogy igenis sokat számít egy jó paszta.

[ Szerkesztve ]

(#177398) vg válasza Droughert (#177397) üzenetére


vg
addikt

Természetesen. Nem is értem minek fejlesztik még mindig a Pro gépeket, hiszen csak egy paszta is elég lenne.

(#177399) Wesder válasza vg (#177398) üzenetére


Wesder
félisten

Tanàcsodra most bekentem az egész gépet pasztàval, de nem lett jobb.:(

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#177400) consono válasza Wesder (#177399) üzenetére


consono
nagyúr

DE csak az igazi olasz pasta jó...

"In God we trust. All others must bring data"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.