Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10901) Szellem. válasza Peace (#10900) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Akkor ha a kaspersky.hu oldalról szedted le, akkor a 21.16 fog települni.

(#10902) Peace válasza Szellem. (#10901) üzenetére


Peace
nagyúr

Onnan szedtem. Ez települt, amit írtam. De a Steam rendben van most. :U

(#10903) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Masnal sem elerheto a Kaspersky weboldala?

(#10904) Szellem. válasza Jack Oneill (#10903) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Melyik? A .hu vagy a .com? Mind a kettő működik.

(#10905) Jack Oneill válasza Szellem. (#10904) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Barmelyik. Sem mobilnetrol, sem wifirol, sem vezetekes netrol, egyik bongeszobol sem, egyik gepen sem.
Megvan a gond. Az intezmenyi halozattal volt a gond, es nem mobilnetrol probaltam bocsanat, hanem wifin. Mobionettel megy szepen. Intezmenyi halozatrol azonban nem, azt irja, a kapcsolodas sikertelen, de csak a Kaspersky oldala.

[ Szerkesztve ]

(#10906) szaboi6512 válasza Jack Oneill (#10905) üzenetére


szaboi6512
őstag

Nálam is rendben.
Magyar, Usa, és United Kingdom oldalon is.

[ Szerkesztve ]

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#10907) Szellem. válasza Jack Oneill (#10905) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Nálam működik. Gond nélkül bejönnek:

(#10908) spleenszuru válasza spleenszuru (#10831) üzenetére


spleenszuru
őstag

Elnézést hogy ezt duplázom, de nem szeretnék költeni feleslegesen, ha esetleg mégsem így van, viszont jó lenne behúzni előre egy akciós licenszt.
Szóval, ha pl. most vennék egy 45%-os Plus licenszt, majd megvárom, míg a mostani lejár Novemberben, és ezt az újonnan vettet akkor aktiválom, gond nélkül kellene mennie?

Ehhez kapcsolódó még:
#10821Mikulásbá

(A weboldal amúgy nálam is működik)

Malaka!

(#10909) Crvsh3R


Crvsh3R
senior tag

Valaki meg tudná mondani, hogy hol tudom beállítani azt, hogy a Kaspersky Premium ne törölje azonnal az AnyDesk-et ha meglátja a gépen bármilyen formában? Korábban nem volt ilyen problémám, viszont az elmúlt pár hétben elkezdte, hogy teljesen uninstallálja és törli az össze fájlját és nem értem, hogy miért.

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#10910) blue eyes


blue eyes
tag

Sziasztok

Érdeklödni szeretnék honnan lehet letölteni a Kaspersky Plus Magyar nelyelvü változatát?

(#10911) blue eyes válasza blue eyes (#10910) üzenetére


blue eyes
tag

Megtaláltam: [Kaspersky Plus magyar]

(#10912) snakebait


snakebait
senior tag

Sziasztok!
Fel szeretném tenni e Free verziót.Ahogy utána olvastam először létre kell hozni a my kaspersky fiókot,amit meg is tettem.De.Nem küldi a visszaigazoló emailt.Mikorra várható? Órák,napok múlva? És utána honnan érdemes feltenni a freet,hogy Magyar legyen?

Szerkesztés: már meg is jött a mail...Még csak a telepithető Magyar free kellene :B

[ Szerkesztve ]

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#10913) Semplar válasza snakebait (#10912) üzenetére


Semplar
őstag

Gondoltam megnézem és leszedem Neked, de... Próbáld a régivel(kfa21.3.10.391hu_25762.exe), vagy az újabbal(startup.exe), majd frissíteni fog. [link]

[ Szerkesztve ]

“Don’t worry, nothing gets away here, the place belongs to the Mafia.”

(#10914) snakebait válasza Semplar (#10913) üzenetére


snakebait
senior tag

Nagyon szépen köszönöm a gyors segítséget. Feltettem, működik egyenlőre. Ez a verzió lett:
Maradhatnak a beállítások ahogy feltelepült vagy érdemes valamit piszkálni a jobb működés érdekében?
Meg, hogy ne dobáljon nekem állandóan értesítéseket, hogy vegyem meg, meg ezt-azt csináljak...

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#10915) Semplar válasza snakebait (#10914) üzenetére


Semplar
őstag

👍
A beállításokat alapon hagytam mikor még használtam, de már rég volt. Talán a titkosított kapcsolatok vizsgálata, ami okozhat sávszélesség problémákat, de keress rá itt a topikban, hogy jelenleg mi a helyzet vele.

“Don’t worry, nothing gets away here, the place belongs to the Mafia.”

(#10916) szaboi6512


szaboi6512
őstag

Szerveren elérhetőek a 21.17.7.539 kiadások.

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#10917) szaboi6512 válasza szaboi6512 (#10916) üzenetére


szaboi6512
őstag

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#10918) Szellem. válasza szaboi6512 (#10916) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Köszi. Furán nyomják, mert azt írták lesz még két béta. :)

(#10919) Szellem.


Szellem.
Topikgazda

Másnál sem ismeri fel az Edge-ben a bővítményt a 21.17??
Azt írja bekapcsolás. Felrakom a legújabbat és nem látja.

(#10920) szaboi6512 válasza Szellem. (#10919) üzenetére


szaboi6512
őstag

Nálam is inaktív.....

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#10921) szaboi6512 válasza szaboi6512 (#10920) üzenetére


szaboi6512
őstag

Chrome-Firefox alatt jó.

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#10922) szaboi6512 válasza Szellem. (#10919) üzenetére


szaboi6512
őstag

Kaspersky reinstall után jó lett.
Ez sem szereti a frissítést....

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#10923) riki válasza szaboi6512 (#10916) üzenetére


riki
senior tag

Köszi .
A Free-t is,tökéletesen frissítette. Így a ver: 21.17.7.539. :R :R :R

(#10924) Szellem. válasza szaboi6512 (#10922) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Sejtettem az este, hogy ez lesz a gond.
Balga fejemmel felfrissítettem de ez lett a végeredménye, hogy valami gond volt.
Szóval, most reggel uninstall, plusz kavremover lefuttat és mőködik minden itt.
Nem véletlen mondom én is, hogy uninstall, reinstall.

(#10925) Thegrey


Thegrey
csendes tag

Várom az automatikus frissítést. Most volt egy újraindítás, még nem van.

Verba volant, scribere non scio

(#10926) Szellem. válasza Thegrey (#10925) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Várhatsz rá, az mindig késik. Pár naptól lehet 1-2 hét is.

(#10927) Thegrey válasza Szellem. (#10926) üzenetére


Thegrey
csendes tag

F-Sec.-et több, mint másfél hónap várakozás után cseréltem le a frissítés elmaradása miatt, így annyira nem izgatom magam. Majd egy hét múlva... :DD

Verba volant, scribere non scio

(#10928) labeda válasza Szellem. (#10924) üzenetére


labeda
aktív tag

Simán ráfrissítve tökéletesen működik! :R

(#10929) labeda válasza labeda (#10928) üzenetére


labeda
aktív tag

Laptopon csak törlés-telepítés lett a megoldás :)

[ Szerkesztve ]

(#10930) szaboi6512 válasza labeda (#10929) üzenetére


szaboi6512
őstag

Nálam is csak ez oldotta meg....

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#10931) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Nalam most frissult a free. Minden megy tokeletesen, a bongeszo bovitmeny is.

(#10932) Jack Oneill válasza Jack Oneill (#10931) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Update targetet ujra kell allitani!

(#10933) snakebait


snakebait
senior tag

Sziasztok!
Nemrég regisztráltam és tettem fel számítógépre és androidos mobilomra a free verziókat. Na most, ha fizetőset akarnék akkor melyiket érdemes szerintetek? Tudom ez szubjektív vélemény, de akkor is. Premium vagy Plus? Meg azt nézem, hogy van 1 gépes és 3 gépes verzió. Kettő nincs. Nekem mobilra és PC-re kell, tehát 1licenc kilőve, marad a három licenszes, de akkor mit csinálok a fennmaradó egyel? Tudom hülye kérdés, de mégis...

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#10934) Szellem. válasza snakebait (#10933) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Sima Standard elég. Le van írva, melyik mit tud. Persze, ha neked kell a a Plus vagy a Premium, akkor érthető, hogy többet akarsz. Standarban nincs VPN, Plusban és a Premiumban van.
Sajnos nincs 2 gépes licenc. Vagy veszel 2 egy gépest vagy lesz egy felesleges licenced a 3-ból.

(#10935) Thegrey


Thegrey
csendes tag

Ma reggeli gépbekapcsolásnál lefrissült a Free. Nem kellett sokat várni :C

Verba volant, scribere non scio

(#10936) Jack Oneill válasza Thegrey (#10935) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Tegnap nekem is. Az update target viszont szokas szerint mas lesz.
Eddig gond nelkul megy, meg az automata adatbazis update is tobb lett.

[ Szerkesztve ]

(#10937) Thegrey


Thegrey
csendes tag

Az mennyire normális, hogy a frissülés óta a Firefox kiegészítőn -és az Edge-ben lévőn is-van egy piros pont (tudom, ragasszam le a monitoron a helyet fekete szigetelő szalaggal, akkor majd nem látom :DDD )?

Ha rákattintok akkor ezt látom, de a piros pöttyöt nem tudom eltüntetni (az eszköztárról nem akarom törölni az ikont):

Verba volant, scribere non scio

(#10938) Jack Oneill válasza Thegrey (#10937) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Teljesen normalis, hiszen a fizetos funkciok nem elerhetoek.

(#10939) Thegrey válasza Jack Oneill (#10938) üzenetére


Thegrey
csendes tag

Az meg van, hogy az ingyenes verzióban a fizetős szolgáltatások nem vannak, de eddig nem volt piros pötty az ikonon. Az zavar.

Verba volant, scribere non scio

(#10940) Szellem. válasza Thegrey (#10937) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Tök egyszerű:
Marketing. Mivel ingyenes terméket használsz, jelzi, hogy Te is meg a Kaspersky is jobban jártok, ha megveszitek a fizetős terméküket.
Szóval, ha megveszed a Standard, vagy a Plus illetve Premium termékeit, akkor nem lesz figyelmeztetés. :D

(#10941) Szellem. válasza Thegrey (#10939) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Most már van. Kasperskynek és egyik cégnem sem érdeke, hogy Te ingyenes terméket használj.
Így viszont a számomra visszás, hogy akkor meg mi a francnak készítettek ingyenes terméket, ha rá akarnak "kényszeríteni" arra, hogy mégis csak a fizetőset használd. Ez nekem olyan visszás.

(#10942) Thegrey


Thegrey
csendes tag

Az "erőszakos" marketingjük miatt, bosszúból jól letöröltem a kiegészítő ikonját az eszköztárról. :DD Kapják be!

Verba volant, scribere non scio

(#10943) Szellem. válasza Thegrey (#10942) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Én ezért nem bohóckodom ingyenes cuccokkal a Defenderen kívül, mert mindegyik ilyen agresszív.

(#10944) nubreed válasza Thegrey (#10942) üzenetére


nubreed
veterán

Mondjuk lehet, hogy én képviselem ezzel a kissebbséget itt, de mondjuk nekem eleve eszembe se jutott soha felrakni a Kaspersky bővítményt egyetlen böngésző alá sem amit használok vagy használtam. Egyrészt ha ésszel netezik az ember, szvsz felesleges, másrészt akkor már inkább egy no script + ublock origin kombó. Felesleges emellé még a vírus írtónak a saját lassító funkciója.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#10945) snakebait


snakebait
senior tag

Lehet hülyeséget csináltam. Kaptam ismerőstől egy aktiváló kódot. Állítólag neki 3 gépes licence van, kettőt használ. Mondom beírom az én Kaspersky fiókomba a kódot. El is fogadta, legalább is ott van. De ha mobil free kaspersky - ben rákattintok "Ezt az előfizetést használom" mezőre akkor kidobja a figyelmeztetést, hogy elértem a kódhoz tartozó limitet. Most mi a teendő? Ott maradhat a kód? Nem okoz gondot? Akartam eltávolítani, de nem tudom. Úgy nézem csak be kellene fektetnem nekem 😬

[ Szerkesztve ]

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#10946) Szellem. válasza nubreed (#10944) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Attól mert nem rakod fel a bővítményt, attól még átvizsgálja a webes forgalmat, meg a titkosított kapcsolatokat, szóval tök mindegy.

(#10947) Thegrey válasza nubreed (#10944) üzenetére


Thegrey
csendes tag

Nálam a processzor 8 magja 16 szállal meg egy marék rammal megkínálva pont elég a Firefoxnak, hogy mindenféle bővítmény nélkül, vagy akár velük is gyors/lassú legyen, a csillagok állása szerint. :D Az "ésszel netezés" meg egészen szubjektív fogalom. A mindenféle biztonsági program, beépülő, bővítmény használata meg pont elég hamis biztonságérzetet ad, ha nem kellően tájékozott/hozzáértő/szerencsés a felhasználó. Van pont elég szoftveres, hardveres hiba, sérülékenység, meg mindig van valami újfajta módszer, ami ellen pont semmi nem véd, kivéve a szerencse. Jársz-e olyan weboldalon, futtatsz-e olyan alkalmazást, ami éppen akkor és úgy kompromittált, hogy beb@sszon a ménykű. Aztán meg van az úgy is, hogy mindenféle külön program nélkül simán csak a Windows frissen tartott példányával, jól konfigurált beállításokkal nem szedsz össze soha semmit (nem, nem úgy, hogy nem tudsz róla, hanem tényleg). Meg olyat is látott már a világ, hogy űberf@sza hozzáértő biztonsági szagember gépén jöttek, mentek emberek, kódok.
Szerintem ezért pont nincs tuti védelem, de persze ki mint, így vagy úgy, vagy ahogy jól esik. :DD

Verba volant, scribere non scio

(#10948) nubreed válasza Szellem. (#10946) üzenetére


nubreed
veterán

Tisztában vagyok ezzel, pont ezért nem szoktam felrakni a böngész plugint, szvsz felesleges.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#10949) szabacsik válasza szaboi6512 (#10916) üzenetére


szabacsik
őstag

Köszi a linket. Nekem így tök egyszerű volt frissíteni mert beragadt egy régebbinél. :)
(az új kiadást, hogy lehet fellelni egy halandónak? csak, hogy ha úgy van magamtól is tudjam :R )

/\____/\

(#10950) szaboi6512 válasza szabacsik (#10949) üzenetére


szaboi6512
őstag

Kaspersky serveren...
A linket láthatod a hivatkozott bejegyzésnél...

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#10951) Szellem.


Szellem.
Topikgazda

Màtól a kaspersky.hu oldalról is a magyar nyelvű 21.17-es telepítők tölthetők le.

(#10952) Szellem.


Szellem.
Topikgazda

Eddig minden rendben volt a 21.17-el a tiszta telepítés után, de ma reggel ez fogadott:

Sokan panaszkodnak a 21.17-re. Nem sikerült jól.
Lassabb a webböngészés, blokkolja a webböngésző vpn-jét, stb.

(#10953) Thegrey


Thegrey
csendes tag

Most telt meg a "pohár". Firefoxot eléggé érezhetően lassította (betöltődés, weblapok betöltése), a The Bat! levelezőkliens (tudom, orosz program -> szeretek veszélyesen élni; lapozzunk :DD ) mindenféle furcsa anomáliát produkált, Ms Office alkalmazások is lassabban működtek (pl.: excel táblák újraszámolása), egyéb programok betöltési ideje is látványosan nőtt. Windows 10-en Kaspersky Free-t használtam. Először csak automatikus frissítés volt az új verzióra, de a fent említettek miatt csináltam tiszta telepítést, de az sem oldott meg semmit. Csere lett F-Secure-re. Most így jónak tűnik minden.

Verba volant, scribere non scio

(#10954) Semplar válasza Thegrey (#10953) üzenetére


Semplar
őstag

Én is emiatt váltottam róla Comodora...

“Don’t worry, nothing gets away here, the place belongs to the Mafia.”

(#10955) Szellem. válasza Thegrey (#10953) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Nem csodálom. Nekem is tele í hócipőm vele.
Nagyon sok a panasz a 21.17-re. Nagyon nem sikerült jól.
Van egy vicces hiba: A böngészőkben lévő vpn-t blokkolja. Nincs kapcsolat. És semmilyen beállítás ki/be kapcsolása nem oldja meg csak az, ha kilépnek a kaspersky védelemből, tehát bezárják. És ennek semmi köze az MS hibájához ami a VPN-eket érinti.

(#10956) Thegrey válasza Szellem. (#10955) üzenetére


Thegrey
csendes tag

Vicces hiba: Egy ideje minden bekapcsolásnál alaphelyzetbe állt a hangkártya beállítás, vagy összevissza elállítódott. Minden gépindulás után újra kellett állítani, ha bármihez szükség volt a hangra. Gondoltam valamit szétnyomkodtam a Windowson, vagy csak valamelyik meghajtóprogram frissítés barmolt el valamit, de nagyon, hiszen ha régi drivert raktam fel, akkor is ezt csinálta. A Win elég régi (kiszolgált 4 alaplapot, különböző generációs processzorokkal, intel-amd plattformváltással), így gondoltam bármi is okozhatja. A Windowst egyelőre nem telepítem újra (ezért-azért, amazért, mert csak :D ) Amikor meguntam a sok újrakonfigot, akkor inkább nem zenéltem, nem filmeztem, nem "hangkeltettem". A szomszédok már panaszkodtak, hogy nem cseszem fel az agyukat a hangos zenével :DDD . Nem kötöttem össze a Kaspersky-vel, mert nem emlékeztem rá, hogy annak a telepítésétől volt-e ez a hiba. Lehet, hogy csak valamelyik frissítés hozta. Na, ez a probléma is megszűnt, amint a eltávolítottam. Volt sok restart (nemcsak a víruskergető csere miatt), és hát ráértem, menet közben beállítottam újra a hangot. Még nem állítódott el, pedig volt már szomszédi audiencia, hogy bekaphatnám... :DD

Verba volant, scribere non scio

(#10957) Szellem. válasza Thegrey (#10956) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Na, ez ismerős. Nálam is beleugat a hangkártyába, és nálam COD indul el halkabban mint a beállított érték. Szóval, COD elindít, majd után hangkártya driver elindit és jön a hang. Vicces mi. Ha nincs Kaspersky, nincs ez a gond.

Sajnos beleeszi magát a rendszerbe. Illeszti magát a saját driverével a hangkártyához, a videókártyához stb. És ezek okozzáka gebaszt.

A Wint meg nem kell ujratelepíteni, hanem csinálj egy Windows felujítást. Windows 10 fórumba le van írva. Megtart minden beállítást, fájlt és csak az alap Windowst teszi rendbe. Én ezt szoktam csinálni és működik.

Plusz majd figyeld meg, hogy F-Secure mellett milyen nyugodtsag van 😎

[ Szerkesztve ]

(#10958) labeda


labeda
aktív tag

Érdekelne, hogy ez (F-Secure) tud-e magyarul? Köszi. :R

(#10959) labeda válasza labeda (#10958) üzenetére


labeda
aktív tag

Tárgytalan, megtaláltam a topikját. Köszönöm!

(#10960) Thegrey válasza Szellem. (#10957) üzenetére


Thegrey
csendes tag

"Plusz majd figyeld meg, hogy F-Secure mellett milyen nyugodtsag van 😎"
Hát, izé...:"Még nem állítódott el, pedig volt már szomszédi audiencia, hogy bekaphatnám... :DD "

Kaspersky előtt már használtam az F-Secure programot, csak csere lett, mert nem volt automatikus frissülés, miközben már új verzió volt belőle -tiszta telepítéssel is a régi verziót rakta fel.
Köszönöm a tanácsot, de erre a Windowsra ráfér egy komplett újratelepítés (rendszermeghajtó MBR->GPT átállítás, újraformázás, Bios CSM->UEFI átállítás, Secure Boot beállítás, egyéb nyalánkság :D ), a pályafutását egy Northwood magos P4-en kezdte, most meg egy Zen2 magos AMD van alatta :DD

Szerk.: Az kimaradt, hogy a Win 10 az Win 7-ként kezdte és tiszta telepítés nélkül lett 8, 8.1, majd 10.

[ Szerkesztve ]

Verba volant, scribere non scio

(#10961) labeda


labeda
aktív tag

Ma utána olvastam az F-Secure vírusírtónak. Nem azért találjátok "könnyebb"-nek a Kaspersky-nél, mert nincs benne tűzfal? Részletes teszteket nézve a KIS ha jól láttam mindenhol megelőzi azt. :) Nem vitaindító, csak érdeklődés. Nekem a Kis-ből még egy év van hátra.

[ Szerkesztve ]

(#10962) Szellem. válasza labeda (#10961) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Semmi köze hozzá a tűzfalnak. A KAV Free-ben nincs tűzfal.
Ilyen a Kaspersky. Túl sok helyre illeszti magát, és túl nagy a kontroll.
Ez most egy rosszul sikerült darab a 21.17. Volt már ilyen náluk, aztán egy újabb főverzió frissítéssel meg csináltak olyan verziót ami meg könnyű volt.

(#10963) labeda válasza Szellem. (#10962) üzenetére


labeda
aktív tag

:R

(#10964) szaboi6512 válasza Szellem. (#10962) üzenetére


szaboi6512
őstag

Szia!
Ha jól olvasom javaslod a 21.16-os kiadás használatát inkább?
Elgondolkoztam rajta...

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#10965) Szellem. válasza szaboi6512 (#10964) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Hello!

Hát, a helyzet az, hogy ha nem szükséges, akkor ne frissíts 21.17-re. Legalábbis addig amig helyre nem pofozzák. Nekem sajnos nincs 21.16-os telepítőm, így kénytelen vagyok ezen maradni.
És ami a vicces, hogy már megy a 21.18 tesztelése, és megy keményen a panaszkodás, hogy ugyanolyan problémák vannak vele, mint a 21.17-el.

(#10966) szaboi6512 válasza Szellem. (#10965) üzenetére


szaboi6512
őstag

Köszi.

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#10967) szaboi6512 válasza Szellem. (#10965) üzenetére


szaboi6512
őstag

Francba...
Nekem van 21.16-os telepítőm, de online és rögtön keresi a frissebbet és azt tölti le telepíti.

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#10968) Szellem. válasza szaboi6512 (#10967) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Egyébként sejtettem, hogy ez lesz. Gondoltam, hogy azonnal keresi a frisset és azt szedi le.
No, akkor várunk az "a" patchre. :)

(#10969) nubreed válasza Szellem. (#10965) üzenetére


nubreed
veterán

Hogyan lehet elkerülni a 21.17 -re való frissítést? nekem jelenleg a 21.16 (c) van fent...

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#10970) gorgo


gorgo
őstag

Hi!
3 nap múlva lejár az internet security-m. megújítás 22500 huf. Ha mint új vevő keresek rá, akkor az egyel nagyobb termék a mindent is tudó premium 32666 helyett csak 14289 huf.
Nem nyomtam rá, hiszen elég hamar kiderülne, hogy van már fiókom, és esetleg máris nem él a frankó kis ajánlat (?). Szerintetek? Menne, az ákcijós upgrade, ha simán rányomnék a vásárlásra? Vagy töröljem a meglévő regisztrációmat, és hozzak létre újat és úgy tuti megy?

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#10971) Szellem. válasza gorgo (#10970) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Nyomjál rá nyugodtan a vásárlásra és ennyi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.