Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Parci első nem-hivatalos weblogja (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Elég szerencsétlen dolog egy vacsa új feature-t egy tesztüzenettel indítani, de hát a kóder élete már csak ilyen. Ez a PROHARDVER! Fórum új blog részének első blogjának első hozzászólása... ha sikerül!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Ez viszont már igazi blog bejegyzés, bár még mindig a fejlesztések világából (tőlem nem lesz szokatlan).

Örömmel láttam, hogy egy tagunk már elkezdett tényleg blogolni, túljutott a ''na ezt is kipróbálom'' fázison. Helyes, helyes, csak tessék, csak tessék!

Azt tervezem egyébként, hogy picit azért megkülönböztetem a blog-részt a többi fórumtól, egyrészt a blog tulajdonosai bármikor módosíthatnak bármit a saját blogjukon belül, másrészt eltérő színvilága lesz a blogos ''fórumnak'', harmadrészt - Kalandor javaslatára - elpucolom az Email és Válasz linkeket. Bár igazából egyik sem rossz, ha ugye valaki írni akar a bloggernek, kell az az Email, ha pedig a blogger szeretne visszautalni valamelyik korábbi bejegyzésére, hát arra jó a Válasz.

Ti mit gondoltok? Jah, hogy ide nem tudtok írni? :P. A blog modullal kapcsolatos észrevételeket várom a Javítsuk a Prohardver! című totyikba.

Mára ennyi. Ma megyek egy diplomaosztóra, de sajnos nem a sajátomra.. :O

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Pasta Dostban voltam ilyen ''all-you-can-eat'' szeánszon. Direkt figyeltem, hogy ne egyem túl magam, ne igyam túl magam, jól érezzem magam -- és bakker csak rosszul lettem a végére.

Kerülni fogom az ilyen helyeket, amúgy sem túl egészséges.

Vikthor: fel a fejjel -- viszont ne dobj ki semmilyen képet, csak pakold el őket szépen, hogy ne legyenek szem előtt, az csak megnehezít mindent. De, évek múlva sokat jelentenek majd azok a képek, csak - szerencsére - másképp. Vigyázz rájuk! (imho, persze)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#4) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Most tűnt fel, hogy az én blogomat nézték meg eddig a legtöbbször -- ez valamilyen szinten nyomást gyakorol rám. Ugyanakkor jól végiggondoltam, és nem vagyok az a naplóírós típus. Úgyhogy azt hiszem, a fő témája a blogomnak az lesz, hogy éppen min és miért dolgozom a PROHARDVER!-en, meg ilyesmi. Persze ez is faramuci dolog, mert olyat újfent nem írhatok le, amit ha a konkurencia olvas :P, bajt okozhat nekünk bármilyen szinten.

No mind1, majd írok valamiről, és kész.

Most már eleget voltam fent ahhoz, hogy az all-you-can-eat alatt bevitt kajamennyiséget nagyjából jól előfeldolgozzam, úgyhogy megyek aludni, remélhetőleg nem fogok rémeket álmodni ;]

(most látom, hogy az AMD-s kontaktunk fent figyel ICQ-n... állandóan online vagy az a muksó...! nem tudom, hogy mikor alszik, él, meg ilyesmi)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Parci első nem-hivatalos weblogja (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.