Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#47451) venember83 válasza NoLF (#47448) üzenetére


venember83
nagyúr

Élményfetisiszta, ami vagy.

(#47453) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Én beérem havi 250 000 FT -al zsebbe, viszon cserébe viszont nem csinálok "semmit". :D

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#47454) bolondember válasza venember83 (#47444) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

dehogy 0!!!!

Beadta jelentkezését a kormány Országleltár projektjének 4,8 milliárd forintot érő közbeszerzési pályázatára Farkas Imre vidékfejlesztési közigazgatási államtitkár korábbi cége. A Geodéziai és Térképészeti Zrt. egy konzorcium tagjaként indult a tárca felügyelete alá tartozó Földmérési és Távérzékelési Intézet által kiírt tenderen. A borítékot nem kellett messze vinni: az állami intézet, amelyet a kormányváltás óta amúgy is Farkas volt kollégája, a Geodézia korábbi igazgatósági tagja vezet, ugyanabban irodaházban székel. :U

[ Szerkesztve ]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#47455) zolynet válasza zoltanz (#47453) üzenetére


zolynet
addikt

verd el mind, nyugdíjas korra ne maradjon :DDD

Life is too short to stay stock!

(#47456) Bubu79 válasza zolynet (#47455) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem is hülyeség - lehetne akkor azt, hogy én most kilépnék a magánnyugdíjpénztárból és az ott felhalmozott javaimat a saját megsegítésemre fordítsam? ;]

Az is van olyan biztos befektetés, mint kolbásztöltésre fordíttatni Győzőékkel :P

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#47457) zolynet válasza Bubu79 (#47456) üzenetére


zolynet
addikt

vagy az én megsegítésemre, az sem rossz :)

Life is too short to stay stock!

(#47458) bolondember válasza zolynet (#47457) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nemnem!

engem kell megsegíteni - amíg nem jön meg az ötösbömbi és a 600k font! Ha megjön majd meghívlak titeket serezni! :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#47459) Bubu79 válasza zolynet (#47457) üzenetére


Bubu79
addikt

Nemnem - még képes lennél valami japó szörnyűségre pocsékolni a nehezen összekuporgatott milliókat :U - majd én találok neki helyet :K :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#47460) kételkedem válasza bolondember (#47454) üzenetére


kételkedem
addikt

Miként telnek a napjai, mit csinál most Hingyi Beatrix? :U

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#47461) bolondember válasza kételkedem (#47460) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

"she's dead."

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#47462) venember83


venember83
nagyúr

Pisztillus!

Ez mi a fene magyarul? :F Köszönöm!

(#47463) zolynet válasza Bubu79 (#47459) üzenetére


zolynet
addikt

nemnem, kocsiba annyit nem, inkább egy igazi legénylakásba: hírdetés :K

Life is too short to stay stock!

(#47464) Bubu79 válasza zolynet (#47463) üzenetére


Bubu79
addikt

Dzsízuszkrájszty!

Ha az a sok tükör nem lenne - lehetne kéjlak, de így maximum géjlak :Y ;] :DDD

Nem támogatom az otthonhoz jutásodat - kalapolj inkább az Astoriánál ;] :))

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#47465) NoLF válasza venember83 (#47462) üzenetére


NoLF
addikt

ujjtyű, nem?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#47466) ch003067 válasza venember83 (#47462) üzenetére


ch003067
addikt

Olyan cucc lehet, amit ha felhúzol, és megfogsz valamit, nem marad ujjlenyomatod.

(#47467) zolynet válasza Bubu79 (#47464) üzenetére


zolynet
addikt

nem is kell, önzözzed be csak magadnak :P :U
úgy tudtam az Astória a Tiéd, sosem mentem emiatt arra :DDD ;)

Life is too short to stay stock!

(#47468) zoltanz válasza bolondember (#47458) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Én nagyon szeretem ám a sört. ;]

Én vennék egy ilyen mocit: [L:/dl/upc/2010-10/25/13365_zctk6dyzssgdcs7a_alfaoldtimer.jpg][/L]
Pusz egy ilyen kocsit:

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#47469) venember83 válasza NoLF (#47465) üzenetére


venember83
nagyúr

Kösz, én is arra tippelek. Amúgy elsősegély készletben van. De mi a hivatalos megnevezése. :F

[ Szerkesztve ]

(#47470) Pisztillus válasza venember83 (#47462) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Ez itt nálunk a patikában műtőujjas néven fut, másik neve a gumiujj.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#47471) Bubu79 válasza zolynet (#47467) üzenetére


Bubu79
addikt

Hínnye vazze, de felvágták a nyelvét Kendnek :DDD

Megengedem, hogy kalapolj az én területemen - némi kis juttatásért cserébe ;)

A pénzbeni bevétel 60%-a az enyém - a természetbeni juttatásokat megtarthatod magadnak ;] :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#47472) tbs válasza venember83 (#47469) üzenetére


tbs
addikt

Gumiujjnak hívják a védőnők.

Szerk., #47470, Dr. Pasztilla: akkor jó. :B

[ Szerkesztve ]

(#47473) venember83 válasza Pisztillus (#47470) üzenetére


venember83
nagyúr

Hála és köszönet, gumiujj lesz az! :K

tbs: Neked is!

(#47474) bolondember válasza zolynet (#47463) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

inkább elalszol nálunk a kanapén, mint, hogy ebbe a lakásba költözz!!!!

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#47475) venember83 válasza bolondember (#47474) üzenetére


venember83
nagyúr

Ebben a lakásban? Akár még a Gyösszben is inkább. :K

(#47476) Tim82 válasza Bubu79 (#47471) üzenetére


Tim82
nagyúr

A "természetbeni juttatást megtarthatja magának" = "ha kígyóember, oldja meg az anális behatolást magának"? :DDD ÉKE!

Amúgy abban a lakásban az az igazán durva, hogy 1. hangulatot doppingoló berendezés :DDD 2. vízesés :Y 3. biliárdasztal van, de sehol egy ágy? ("Virág elvtárs, se ajtó, se ablak?")

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#47477) Bubu79 válasza Tim82 (#47476) üzenetére


Bubu79
addikt

Arra gondoltam, hogy hátha inkább valaki szájba szexuálná baksis helyett - abból inkább nem kérnék jutalékot ;]

ÉIKE! :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#47478) pohár válasza bolondember (#47474) üzenetére


pohár
félisten

majd elalszik az biliárdasztalon :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#47479) pohár


pohár
félisten

hohó, Milford Selection-ös teát iszok, sznobság van kéremszépen

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#47480) zoltanz válasza pohár (#47479) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Az igen. Mostá akkor jöhetnek a legjobb konzumlányok éjszakás műszakba.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#47481) pohár válasza zoltanz (#47480) üzenetére


pohár
félisten

arra még gyűjtök picit :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#47482) BlacKSouL válasza pohár (#47481) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Akkor Milford helyett igyál Sir Mortont :P

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#47483) ngabor2 válasza bolondember (#47392) üzenetére


ngabor2
nagyúr

végre ismét ph-elé kerültem.

az utvonalterv.hu adott egy m0-mentes utat, meglessük. csütörtök délután mennénk

[ Szerkesztve ]

(#47484) Dylen


Dylen
aktív tag

az miért van, hogy a chrome nem nyílik meg? tegnap még semmi baja nem volt :F

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#47485) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Izomlázra/-ellen mi jó? Újkőkori okosságok szerint rádolgozni nem jó. Nyújtani sem. Pihentetni kell, meg melegen borogatni. Csakhogy minél jobban pihentetgetem, annál jobban úgy érzem, hogy beszűkül, bemerevedik az izom, és még jobban fáj a mozgatás. Meg azt se akarom hogy ez ürügy legyen a mozdulatlanságra.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#47486) venember83 válasza BlacKSouL (#47485) üzenetére


venember83
nagyúr

Bringások, edzők azt mondják, hogy laza mozgás jót tesz, aztán fene tudja. Én inkább mozognék, az a tuti. :)

(#47487) BlacKSouL válasza venember83 (#47486) üzenetére


BlacKSouL
addikt

És akkor az izomrostok mikrorepedéseiből nem lesznek makrorepedések?
Mondjuk én úgy fogalmaznék, hogy mozgatni kellene, de terhelni nem.
Na, jó, meggyőztük magamat, akkor kicsit mozgok, de nem erőltetem meg magam..még. :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#47488) venember83 válasza BlacKSouL (#47487) üzenetére


venember83
nagyúr

Pontosan, mozgatni, nem terhelni. Amúgy tudtommal mikrorepedésekkel fejlődik az izom, ezt még egy válogatott maratonfutó mondta nekem.

(#47489) Winner_hun válasza BlacKSouL (#47485) üzenetére


Winner_hun
félisten

Én a rádolgozásról tudok - persze nem max. terhelésen.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#47490) dragonfx


dragonfx
veterán

hogy tudnák wiw freemail jelszot megtudnia gépemről aki itt bejelentkezett?van valami napofájl?vagy ismer valaki feltöröt?
sos probléma.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#47491) NoLF


NoLF
addikt

holnap, ha sikerül, valami nagyon különlegeset, és finomat fogok készíteni :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#47492) zolynet válasza bolondember (#47474) üzenetére


zolynet
addikt

elosztásra jó, amúgy csicsa, csak klassz h a pool szoba mellett van még két fél szoba is, ennyi tetszik maga a berendezés a biliárdasztalon kívül nem ;)
kösz a lehetőséget, Neked is Bubu ... barátokra mindig számíthat az ember :D

Life is too short to stay stock!

(#47493) bnss válasza zolynet (#47492) üzenetére


bnss
veterán

Keresem a medencét, de nem találom... ;] (Megártottak a fogyasztásmérők, már zöldségeket beszélek.)

Szép estét!

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#47494) venember83 válasza bnss (#47493) üzenetére


venember83
nagyúr

Ekkora lakáshoz max akvárium jár. :DDD

(#47495) tildy


tildy
nagyúr

Mai napra két hír: megrendeltük az akusztikus élményt biztosító berendezést, illetve nem cserélték ki Lajos professzionális esőkabát-könyvét.

Viszont ez utóbbin újrarakták az almaboltban a havasi nagytestű vadmacskát és a 3. féltől származó alkalmazásokat egyelőre száműztük. Enne örömére kegyetlen háború-ügyesség világa kínzásnak vetjük alá, mely alatt remélhetőleg kiderül, hogy továbbra is szétesik-e a kép. Ha igen, akkor a képi megjelenítő véletlen elérésű tárólóegységeinek lehet valami gondja-baja, mely együtt járhat az alaplap kicserélésével is idővel....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#47496) Pisztillus válasza tildy (#47495) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Hmmm... Rosszalkodik a Maci? Esetleg még valami jó combos kép és/vagy videoszerkesztő program is mehet neki, ami megtekeri azt az nVidia chipet meg a RAM-ját. No meg játék - esetleg érdemes lenne BootCamp-al feltolni rá - átmenetileg - egy win 7-et is, és ott is megnézni, hogy rosszalkodik-e.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#47497) venember83 válasza Pisztillus (#47496) üzenetére


venember83
nagyúr

Ablakokat almára? Azon nyomban öngyilkos lesz benne valamilyen hardver... :U

(#47498) tildy válasza Pisztillus (#47496) üzenetére


tildy
nagyúr

Sajnos igen. MEg tudom mutatni , mi volt a baja. Szétesett , bekockázódott a kép, volt , mikor az itunestól reggelre meghótta magát.

Bootcampel wint rá? Ugye nem mondod komolyan. Próbáltuk, de izéhozé , ez felér egy növénykínzással!)
Szal volt rajta, egyelőre wowban jön elő,meg itunesnál, volt mikor újra is kellett indítani, mert annyira nem csinált már semmit. Mindjárt lesz videó róla.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#47499) Pisztillus válasza venember83 (#47497) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Azért mondtam, hogy átmenetileg... :) A (Snow) Leopard DVD-jén minden meghajtó megvan (kivéve az iSight webcam), drivergond így nincs. De akkor az enyém különleges darab: Snow Leo upgrade előtt feltoltam rá egy próba win7-et (a webcam kivételével minden részét felismerte), és túlélte. :D Aztán a Snow Leo installal le is töröltem.

Tildy: Bootcamp nem olyan nagy varázslat, azzal a win7 simán felmegy rá. A Bootcamp Assistant-al le is lehet szedni, csak a következő indításkor a (Snow) Leo DVD-t kell bebootolni, és adni neki egy Disk Repairt a Disk Utility-ból.

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#47500) Kidus válasza Pisztillus (#47499) üzenetére


Kidus
őstag

De a kerdes az, minek akarsz mac-re wint tenni :U

Assuming Control

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.