Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41851) Nirvanus


Nirvanus
aktív tag

Heti sztorim...
Rászántam magam és rendeltem egy picurka gépet (nem nagy szám, DG41AN/E5800/2x1GB/250GB, de ITX) kemény 21.5k-ért ide is ért (futárköltséggal együtt, ami 1k, Royal Sprint) viszonylag hamar, 1év garral a DigitalWeb-től. Máshol 4-5-6 ezerrel drágább volt. Külön poén, hogy a megjegyzésbe odaírtam, hogy ha van rá mód, inkább 2x2GB memóriával, de merevlemez nélkül kérném. Biztos megérzés volt. Szállítás előtt felhívtak (!) a boltból, hogy a kérésemre jelenleg sajnos nincs mód, és szeretném-e továbbra is az eredetileg megrendelt konfigot. Szerdán meg is kaptam (futár hivogatott, egyeztettünk többször is), csütörtökön elkezdtem telepíteni. Valami nem stimmelt vele. Iszonyat hosszú Win7 telepítés, kékhalállal. Oké... Nagy nehezen felment a rendszr, tolok egy HDS-t, biztos, ami ziher. 2047 hibás szektor, 0%, holy Seagate! Mondjuk eléggé light-osan volt csomagolva meg lehet, dobálták is a futárock a drágát, nem tudom. Lényeg, hogy garos. Írok mail-t, és tag-elek Face-en (ez is megérzés volt, mert utóbbit vették észre hamarabb). Kérdeztem, hogy nem lehet-e csak magát a merevlemezt cserélni, mert nem nagyon vagyok hajlandó már kiadni a kezeim közül ezt a csöppséget. Másnap, azaz ma rögtön hív is a srác, hogy 10-kor intézkedni tud az ügyben. 10 után hívott is, hogy szombaton itt van a merevlemez és mehet a kicsere (aztán újra, hogy elnézte és csak hétfőn érkezik majd meg). És még azt is megkérdezte, hogy aktuális-e a cím, jó-e, ha oda küldi a futárral, etc. Nem nagyon ismertem a DigitalWeb-et, de ez egy nagyon kellemes csalódás volt, a hardveres probléma ellenére. Szóval ilyen könnyű is lehet egy garos ügyintézés. Hatalmas piros, ajánlom őket.

[iTX-or-GtfO!]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.