Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-28 15:45:05

LOGOUT.hu

Azért nyílt ez a topik, hogy itt megosszuk közösen, hogy éppen melyik boltban mennyiért van lehetőség hozzájutni a körülmények között jó áron kártyákhoz (hisz jelenleg ritkák mint a gyűjtői darabok). A téma összefoglaló a ti segítségetekkel folyamatosan változni fog, bármilyen ötlet, észrevétel esetén írjatok egy kommentet, vagy egy privátot a topikgazdának! Off topik: [link] Szakmai topik: 3060ti/3070/3070 ti és 3080/3080 ti/3090/3090 ti

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3251) Zoty4


Zoty4
őstag

casekingnél se lehet magyarországra rendelni?

(#3252) #65537792 válasza Zoty4 (#3251) üzenetére


#65537792
törölt tag

Pont ott van közvetlen Mo.-ra, nem?

[ Szerkesztve ]

(#3253) echterion válasza amstorm (#3250) üzenetére


echterion
nagyúr

Vót' nincs. :DDD

**********

(#3254) sajti_pajti


sajti_pajti
tag

Emberek! Ha van itt valaki aki sikerrel behúzott most EVGA 3080 FTW3 Ultrát és nem kívánná megtartani, keressen meg privátban. Köszi

(#3255) laychi válasza sajti_pajti (#3254) üzenetére


laychi
veterán

1-én rendeltem és most sem jött még mail róla, hogy küldenék.
Pedig külön rájuk is írtam.

(#3256) Dare2Live válasza MPowerPH (#3243) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

visszautalták.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#3257) sajti_pajti válasza laychi (#3255) üzenetére


sajti_pajti
tag

Van nekik egy olyan, hogy Meine Fragen und Antworten, de még nem jöttem rá, hogy ott minek is kéne látszania.

[ Szerkesztve ]

(#3258) laychi


laychi
veterán

WOW

(#3259) Vektast


Vektast
aktív tag

Bazzki ráakarok menni, hogy a kosárba teszem az EVGA 3080ast de aztán valami hiba miatt mégse teszi a kosárba. :W

A nehéz idők erős embereket formálnak. Az erős emberek jó időket hoznak el. A jó idők gyenge embereket formálnak. A gyenge emberek nehéz időket hoznak el.

(#3260) Zoty4 válasza Vektast (#3259) üzenetére


Zoty4
őstag

már órákkal ezelőtt le lett foglalva sajnos

(#3261) sajti_pajti válasza Vektast (#3259) üzenetére


sajti_pajti
tag

Elfuserált a rendszerük.
Sárgával kiemelnek valami bullshit szöveget, a lényeget meg - ott van - pár soral lejjebb nem:

"derzeit sind alle Artikel reserviert"

(#3262) laychi


laychi
veterán

van evga 3090 is, b-ware is kicsit olcsóbban [link]

caseking 3080 xtreme waterforce

[ Szerkesztve ]

(#3263) sajti_pajti válasza laychi (#3262) üzenetére


sajti_pajti
tag

Jahh, meg 3080-as FTW3 Ultra potom 400 euróval drágábban, mint Alternate :D

[ Szerkesztve ]

(#3264) QbHead


QbHead
aktív tag

Van egy rossz hírem a leendő 3060 tulajoknak. Még MOST vegyetek kártyát akkor is ha DRÁGA mert mostantól szó szerint nem lesz.... nvidia elbacott egy drivert és feloldotta a bánya limitet... Igaz a hír most teszteltem, 1600Ft-ot tudok termelni oldott limittel jelenleg....

cikk: [link]
Ha esetleg valakinek kéne a driver mert már az nvidia oldalán nem érhető el: [link]
Ja igen, szerencsére csak 1kártya/géppel működik.

"A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup."

(#3265) #65537792 válasza QbHead (#3264) üzenetére


#65537792
törölt tag

Akkor mégsem olyan nagy a baj.

(#3266) echterion válasza QbHead (#3264) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem is volt elérhető, insider driver volt csak, nem nyilvános. De persze le lehet szedni egyéb forrásokból.

**********

(#3267) sittes79


sittes79
addikt

Valaki feldobna a drivert valahova mondjuk Google drive mobilról nehéz letolteni... Gyorsan kéne mielőtt eltunik :DDD

(#3268) shteer válasza QbHead (#3264) üzenetére


shteer
titán

Mivel tesztelted?

..szerintem jónak tűnik

(#3269) Puffocska válasza QbHead (#3264) üzenetére


Puffocska
tag

Azt jelenti, hogy csak egy 3060 lehet a gépben vagy mellette lehet másik kártya is a teszted szerint? A videóban volt egy 3060 és egy 3070 a gépben.

(#3270) QbHead válasza shteer (#3268) üzenetére


QbHead
aktív tag

nicehash, azon bellül daggerhashimito algo és excavator miner. (zotac 3060 oc ha erre gondoltál)

#3269 Puffocska: csak 1 kártyám van összesen, így ezt a részét nem tudtam tesztelni, azt
teszteltem hogy valóban fel lett oldva a bánya limit és nem kamu a hír.

#3267 sittes79: ha levennék szólj, megvan nálam feldobom máshova, addig meg ráér ott wetransferen.
#3266 echterion:az insider driver is driver nemde? egyébként annyira volt insider driver hogy egy 3 perces regisztráció után letölthetted te is :)

[ Szerkesztve ]

"A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup."

(#3271) Kami11 válasza QbHead (#3270) üzenetére


Kami11
őstag

Tedd már fel olyan helyre kérlek, ahol gyorsan elérhető. :R

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#3272) QbHead válasza Kami11 (#3271) üzenetére


QbHead
aktív tag

wetransfernél gyorsabbra? 20mb/s-al jött le nekem :DDD

avagy a hiba az ön készülékében található :)

[ Szerkesztve ]

"A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup."

(#3273) Kami11 válasza QbHead (#3272) üzenetére


Kami11
őstag

Ok, tárgytalan, megoldottam. :D Azt hittem regisztrálni kell, nem néztem "körül" alaposan. :D :B

Bár Nv azt mondta, nem csak a driver fog korlátozni, hanem BIOS szinten is tiltva lesz a dolog, ezek szerint mégsem így van?
Mégcsak fel sem kell törni a hackereknek, megteszik ezt ők maguk. :D

[ Szerkesztve ]

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#3274) echterion válasza QbHead (#3270) üzenetére


echterion
nagyúr

Attól még az volt, nem a sima Nv oldalon volt, ahol szoktak lenni a végleges driverek. ;)

**********

(#3275) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Akkor jönnek a 400 ezres 3060-ak?

(#3276) shteer válasza QbHead (#3270) üzenetére


shteer
titán

Jah, így mindent egyben :)

gyors indítás, hasraütéses OC, Pm 5.2D, ASUS TUF 46MH/s @115W (sw)

..szerintem jónak tűnik

(#3277) echterion válasza DeathAdder (#3275) üzenetére


echterion
nagyúr

És a félmilla feletti 3070-ek. ;]

**********

(#3278) Vektast


Vektast
aktív tag

Kipróbáltam én is a 3060-at. Kicsi állítgatással 48.7-el túr. Jöhetnek a 400ezres 3060 árak. :(

A nehéz idők erős embereket formálnak. Az erős emberek jó időket hoznak el. A jó idők gyenge embereket formálnak. A gyenge emberek nehéz időket hoznak el.

(#3279) sittes79


sittes79
addikt

Szerintem nem fogyott a 3060 féltek nyakukon marad, akkor banyasszatok mondta a bordzsekos :DDD

(#3280) QbHead válasza sittes79 (#3279) üzenetére


QbHead
aktív tag

aha :) végülis így is szó szerint pénz nyomtatnak.

"A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup."

(#3281) echterion


echterion
nagyúr

(#3282) echterion


echterion
nagyúr

Megjelent egy kazal 3060 is ugyanitt, 6-700€ között.

**********

(#3283) laychi válasza echterion (#3277) üzenetére


laychi
veterán

olyanok már vannak

#3279sittes79
Linus mondta nekik egyik videóban, hogy "oldjátok fel".

upsz. 20 euroval feljebb ment: [link]

[ Szerkesztve ]

(#3284) echterion válasza QbHead (#3280) üzenetére


echterion
nagyúr

Arra azért kíváncsi leszek, hogy vajon minden 3060-nal működni fog-e a turka. Most volt egy Gainward egy ventis 600€-ért, de nem mertem megvenni.

**********

(#3285) QbHead válasza echterion (#3284) üzenetére


QbHead
aktív tag

eddig egy kártyáról tudok amin nem megy az az inno3d kártyája, de fel volt sorolva mellette még 15 kártya amin meg működik, sajnos már nincs meg a link

"A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup."

(#3286) Vektast válasza echterion (#3284) üzenetére


Vektast
aktív tag

Én megvettem. Köszi a linket :)

A nehéz idők erős embereket formálnak. Az erős emberek jó időket hoznak el. A jó idők gyenge embereket formálnak. A gyenge emberek nehéz időket hoznak el.

(#3287) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Alternate-ről lekerült az összes EVGA VGA.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#3288) sajti_pajti


sajti_pajti
tag

Mindeközben Mindfactory egy szó értesítés nélkül törölte a nyitott rendelésemet. Épp utalni készültem, még szerencse, hogy nem tettem így. (Csak azért néztem rá egyáltalán, mert rövid időre kint volt náluk ugyanolyan kártya, csak 50 euróval drágábban.)

(#3289) koko52 válasza Vektast (#3259) üzenetére


koko52
veterán

Az EVGA kártyák előrendelőknek lesz kiszállítva, ezért nem lehet ezeket megvenni.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#3290) echterion válasza koko52 (#3289) üzenetére


echterion
nagyúr

Csodálkoztam is, hogy tegnap hogy sikerülhetett lecsapni egy 3060-asra. Már a visszaigazolás is megjött róla, szal ide is adják. :))

[ Szerkesztve ]

**********

(#3291) koko52 válasza echterion (#3290) üzenetére


koko52
veterán

Mert az új típus, nem tudtál anno feliratkozni. Alternate gondolom szerződött EVGA partner és a feliratkozókat (szeptembertől) szolgálják ki. 3060ti, 3070, 3080, 3090. Aztán lehet más van mögötte. Mindenesetre egy rakás jó áras EVGA nem került elérhetővé ami zöld volt. Érkezik-fenntartva-eladva. Ez a folyamata mindegyiknek. A többi márka ha érkezik azonnal kosárba tehető és fizethető.

[ Szerkesztve ]

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#3292) echterion válasza koko52 (#3291) üzenetére


echterion
nagyúr

Igen, ezt látom én is folyamatosan. Csak tudnám, hogy lehet feliratkozni náluk. :))
Mert arra az őjra se sikerült, csak vettem egyet.

**********

(#3293) sajti_pajti válasza koko52 (#3289) üzenetére


sajti_pajti
tag

Ehhez képest én tegnap odáig eljutottam a rendeléssel hogy már a bankkártya adataimat is megadtam és akkor közölték, higy elfogyott. (3080 FTW3 ultra)

[ Szerkesztve ]

(#3294) Puffocska válasza echterion (#3292) üzenetére


Puffocska
tag

Engem is érdekelne hogyan lehet az alternate oldalán feliratkozni...

(#3295) koko52 válasza sajti_pajti (#3293) üzenetére


koko52
veterán

Rendszerhiba ;] , alternate akkor is levonja ha közben már eladta 10 embernek és visszakapod kb 3 nap múlva. Elég szar a rendszerük. Én pl most eljutottam paypal-os fizetésig, jelzett is PP hogy nyomjak rá, de nem kellett a cucc. És magyar a PP-om, holott itt írják előttem hogy nem lehet már magyar címes PP-al fizetni. Szóval elég káosz van ott.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#3296) koko52 válasza Puffocska (#3294) üzenetére


koko52
veterán

Sehogy. Volt olyan, hogy ha neked nem jutott akkor várakozhattál a következőre vagy visszakérted a pénzed. Aki nem kérte vissza az most azon az áron megkapja.

[ Szerkesztve ]

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#3297) Necro_Ramone válasza Puffocska (#3294) üzenetére


Necro_Ramone
tag

Szögegyszerű a dolog, rendelsz amikor tudsz, kifizeted, utána szerencsétől függően 2-3 hétig vársz amikor egy ilyen van-de-nem-rendelhető készletből lehet hogy kiszolgálnak. Vagy az azutániból. Valamelyikből.

Hajrá

(#3298) sajti_pajti válasza koko52 (#3295) üzenetére


sajti_pajti
tag

Ja, azt vettem észre, egyszer menet közben annyira kiakadt a programjuk, hogy hibaüzenetet dobott.
A pénzt amûgy tōlem nem vonták le. Pedig kivártam volna azt a pár hetet...

(#3299) Trinity99


Trinity99
csendes újonc

[link]

Nem tartott sokat :DD

(#3300) Puffocska válasza koko52 (#3296) üzenetére


Puffocska
tag

Köszi :)


Necro_Ramone: így már értem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.