Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-28 15:45:05

LOGOUT.hu

Azért nyílt ez a topik, hogy itt megosszuk közösen, hogy éppen melyik boltban mennyiért van lehetőség hozzájutni a körülmények között jó áron kártyákhoz (hisz jelenleg ritkák mint a gyűjtői darabok). A téma összefoglaló a ti segítségetekkel folyamatosan változni fog, bármilyen ötlet, észrevétel esetén írjatok egy kommentet, vagy egy privátot a topikgazdának! Off topik: [link] Szakmai topik: 3060ti/3070/3070 ti és 3080/3080 ti/3090/3090 ti

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3101) Mettallo válasza laychi (#3100) üzenetére


Mettallo
tag

Gondolom kitudja mily mértékben,ego lényegében rizikos,lutri,nem?

(#3102) laychi válasza Mettallo (#3101) üzenetére


laychi
veterán

Használhatatlan kártyát csak nem adnak el így...
Nyilván olyan sérülés, ami nem befolyásolja a működést.

Viszont azzal számolni kell, hogy esetleg csökkentet garanciaidővel.
pl 2-3 év helyett 1 év.

[ Szerkesztve ]

Eladó 1x16GB G.Skill Ripjaws DDR5 4800 CL38(F5-4800S3838A16GX1-RS) SODIMM 40 Euro +Posta 6,49-14,49 euro, választást rád bízom.

(#3103) Mettallo válasza laychi (#3102) üzenetére


Mettallo
tag

Ergo jó lehet,csak kb Esztétikailag sérült, szóval megérhet egy próbát https://www.notebooksbilliger.de/-ről,föleg hogy igy olcsóbb is.

[ Szerkesztve ]

(#3104) laychi válasza Mettallo (#3103) üzenetére


laychi
veterán

A többiek azt írták, hogy magyarországra csak üzleti ügyfeleknek adnak el, magánszemélynek nem.
Nem tudom B-ware esetén mi a szitu.

Eladó 1x16GB G.Skill Ripjaws DDR5 4800 CL38(F5-4800S3838A16GX1-RS) SODIMM 40 Euro +Posta 6,49-14,49 euro, választást rád bízom.

(#3105) Mettallo válasza laychi (#3104) üzenetére


Mettallo
tag

A fe..be,szoval fölösleges volt reménykednem :( De az igy akkor ku..va jó, kb mindenhol M.o. tiltólistán van?

[ Szerkesztve ]

(#3106) #65537792 válasza laychi (#3104) üzenetére


#65537792
törölt tag

Ezért nem is értem, miért linkelgeted itt egész nap ezt az oldalt.

(#3107) warcat válasza Mettallo (#3105) üzenetére


warcat
veterán

Nem annyira meglepő, ha egyszer minden készlet elfogy országon belül, miért kockáztatnának?
Jelenleg tolonganak a vevők az ajtóban az áruért, nincs szükségük extrára.

EA: It's in the crate!

(#3108) Mettallo válasza warcat (#3107) üzenetére


Mettallo
tag

De miért diszkriminálják M.o.-t ha onnan van vevő és fizet a szállításért akkor miért van ez, mert van diszkrimináció? kb mondjuk csak fekete bőrűeknek adsz el dolgot. Másik baj, hogy M.on meg lof...sz árak vannak, nekünk megérne külföldről is, mert itt minden bolt elbasz..t áron árul, kivéve ha nem vagy bennfentes.

[ Szerkesztve ]

(#3109) nexwo


nexwo
Topikgazda

[link]
€1400 - 10GB MSI GeForce RTX 3080 Gaming X TRIO (Retail)

Cuccok: https://hu.pcpartpicker.com/list/8Pb6z6

(#3110) nexwo válasza Mettallo (#3108) üzenetére


nexwo
Topikgazda

Külföldi állampolgárnak számítasz nekik, joguk van a saját népüknek kedvezni. Mi csak "fosztogatók" vagyunk így nézve.

Cuccok: https://hu.pcpartpicker.com/list/8Pb6z6

(#3111) Vektast válasza nexwo (#3109) üzenetére


Vektast
aktív tag

1 perc múlva már semmi nem volt :DDD kár.

A nehéz idők erős embereket formálnak. Az erős emberek jó időket hoznak el. A jó idők gyenge embereket formálnak. A gyenge emberek nehéz időket hoznak el.

(#3112) warcat válasza Mettallo (#3108) üzenetére


warcat
veterán

A csomag elveszhet útközben (szerződéstől függően lepasszolhatják egymás között a fuvarozócégek és olyankor több a szürke zóna, míg pl Németországon belül csak átadod DHL-nek ő meg a vevő kezébe nyomja), a garanciális ügyintézés többe fog kerülni nekik, és lesz egy extra német (potenciálisan visszatérő) vásárló, akit el kell hajtaniuk, mert nincs áru. Biztos van még más is nekem most ennyi jutott eszembe kapásból.

EA: It's in the crate!

(#3113) nexwo válasza Vektast (#3111) üzenetére


nexwo
Topikgazda

[link]
Megint de már €1500

Cuccok: https://hu.pcpartpicker.com/list/8Pb6z6

(#3114) sajti_pajti válasza nexwo (#3113) üzenetére


sajti_pajti
tag

Ezt nézem én is.
És nem értem :D

(#3115) Mettallo válasza warcat (#3112) üzenetére


Mettallo
tag

Szoval lényegében ezt a témát ba..tom ,mert sz..ar helyen lakok. :(((

(#3116) koxx válasza Mettallo (#3115) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ennek a kipontozott félig káromkodásnak mi értelme van amúgy :F

(#3117) Vektast válasza nexwo (#3113) üzenetére


Vektast
aktív tag

jaja láttam a distill nekem is pittyent. Nemsemmi mekkora infláció van itt kérem.

A nehéz idők erős embereket formálnak. Az erős emberek jó időket hoznak el. A jó idők gyenge embereket formálnak. A gyenge emberek nehéz időket hoznak el.

(#3118) QbHead válasza koxx (#3116) üzenetére


QbHead
aktív tag

lehet szószágyár akart lenni csak lemaradt az ékezet ;]

"A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup."

(#3119) nexwo


nexwo
Topikgazda

Az segítene most a piacon ha 2 hónapig árusítási tilalom lenne és a raktárakat feltöltenék ez idő alatt és hirtelen elárasztanák a piacot.

Cuccok: https://hu.pcpartpicker.com/list/8Pb6z6

(#3120) laychi válasza #65537792 (#3106) üzenetére


laychi
veterán

Mert van aki mailboxde-t vagy hasonlót használ pl, vagy pl kint él,

Eladó 1x16GB G.Skill Ripjaws DDR5 4800 CL38(F5-4800S3838A16GX1-RS) SODIMM 40 Euro +Posta 6,49-14,49 euro, választást rád bízom.

(#3121) warcat válasza nexwo (#3119) üzenetére


warcat
veterán

Közben meg 5000€ lenne egy 3080 :)
Amazonnak úgy van majdnem 2 hetes várólistája 3060 Ti-re, hogy ki sincs rakva normál vételre már, el tudom képzelni mi lehet egy 3080 esetén...

EA: It's in the crate!

(#3122) Mettallo válasza warcat (#3121) üzenetére


Mettallo
tag

Amazonon hogy lehet várólistára kerülni?

(#3123) warcat válasza Mettallo (#3122) üzenetére


warcat
veterán

Leírtam már korábban, ha sikeresen a kosárba tudtad rakni a terméket amazontól (ez is nagy kihívás sokszor persze) de a rendelést már nem tudod leadni mert elfogyott, akkor a saved for later részbe (kosárra kattintva látható) kerül.

Innen tudsz rendelni később (distillel figyelve), de csak egyszer mert utána eltűnik.Ha van készlet itt hamarabb megjelenik elérhetőként mielőtt kikerülne a normál termékoldalra (ha egyáltalán kikerül)
Ez nem jelenti azt, hogy egyből lesz is kártyád,de egy elfogadott rendelésed igen, amit teljesítenek ahogy érkeznek a készletek.Innen tudom, hogy pl az Asus TUF 3060 Ti OC-re még mindig szűk két hét teljesítéssel dolgoznak, úgy, hogy normál rendelést már hetek óta nem vettek fel rá.

EA: It's in the crate!

(#3124) Mettallo válasza warcat (#3123) üzenetére


Mettallo
tag

ez érdekes, nekem mar kb 1 hónapja vannak ott cuccok és eddig sose volt opcióm venni.

(#3125) warcat válasza Mettallo (#3124) üzenetére


warcat
veterán

Mert olasz és német amazon tátongóan üres kb február eleje óta majdnem nulla droppal, ez spanyol, és működik.De csak 10-20 (max) másodperced van rá, mert vagy leosztásra készül a cucc a meglévő rendelések között vagy megy ki az oldalra ahol aztán elkel pár pillanat alatt.
Szóval ha nem 5 másodperces frissítésben nézed distillel, eléggé tárgytalan :)

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#3126) Mettallo válasza warcat (#3125) üzenetére


Mettallo
tag

Spanyolt még nem néztem, köszönöm a segítséget.

(#3127) warcat válasza Mettallo (#3126) üzenetére


warcat
veterán

Csodát ne várj, ott sincs semmi, egy több mint egy hónapos rendelést 'élesztettem' így fel végül.

Amiből volt nekik, az az Asus 3060 Ti Mini vélhetően mert a decemberi bejelentés óta most rak majd mögé legyártott terméket az Asus.

EA: It's in the crate!

(#3128) Mettallo válasza warcat (#3127) üzenetére


Mettallo
tag

Tudom, de ha meg se próbálom akkor biztos nem lesz, igy meg talán van egy hangyaf..nyi esélyem, ami kb több mint a semmi.

(#3129) Chaser válasza nexwo (#3119) üzenetére


Chaser
titán

ezt te sem gondolod komolyan ( :
a piacon a segítene ha a bányászda bedőlne, semmi más

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#3130) Frozen válasza Chaser (#3129) üzenetére


Frozen
őstag

Már rég az nvidia oldalan kelett volna csak forgalmazni az osszes tipust. Es szemelyi + lakcim igazolassal + videohivassal.

Sztem egyből lerovidulne az egesz

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#3131) Cthulhu Dawn válasza Frozen (#3130) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Eu-s GDPR szabalyoknak teljesen megfelelne ;) .

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#3132) warcat válasza Cthulhu Dawn (#3131) üzenetére


warcat
veterán

Mellé szuper lenne, hogy a Digital River aki EUban a fizetést intézne, pár hónapra embereket vegyen fel aztán páros lábbal rúgja ki őket miután lefutott az ár.

És milyen mulatságos videók születnének, ahogy leültetik a 90 éves dédnagyit a kamera elé és oldalról súgják neki, hogy Ica néni, ER-TÉ-IKSZ hármasezer-nyócvann! Mellé háromhatvan TI-ÁJJ a mozizós gépbe!
Igen, tényleg kell a 3080 nem tévedés operátor úr, mert nem megy a 180 hedshát CSében!

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#3133) Cthulhu Dawn válasza warcat (#3132) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Foleg ha meg melle valamelyik ilyen site-ot meghekkelnek es a jelszavak, fizetesi adatok es szemelyi igazolvany, lakcimadatokkal egyutt minden kiszivarogna.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#3134) QbHead válasza Frozen (#3130) üzenetére


QbHead
aktív tag

Plusz mellé ujjlenyomat megadása és DNS teszt kötelezően :K

"A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup."

(#3135) laychi válasza QbHead (#3134) üzenetére


laychi
veterán

Védőoltást kihagytad XD

Eladó 1x16GB G.Skill Ripjaws DDR5 4800 CL38(F5-4800S3838A16GX1-RS) SODIMM 40 Euro +Posta 6,49-14,49 euro, választást rád bízom.

(#3136) Mettallo válasza QbHead (#3134) üzenetére


Mettallo
tag

Őszintén, szerintem bármi jobb lenne mint a mostani helyzet.

(#3137) warcat


warcat
veterán

ASUS Dual -RTX3060TI-O8G-MINI rendelhető, 663.64€
szállítás leghamarabb 1 hónap múlva (ápr 12-jun1)

Gyakran váltogat jelenleg a rendelhető/nem elérhető állapot között.

EA: It's in the crate!

(#3138) Mettallo válasza warcat (#3137) üzenetére


Mettallo
tag

megérheti oly bizonytalanul túl hosszú szállítási idővel?

(#3139) warcat válasza Mettallo (#3138) üzenetére


warcat
veterán

Postázásig bármikor lemondhatod, bár fizetési módtól függően bukhatsz rajta pár ezrest.Amazonnak elég jó a becslése, elég nagy darabszámot várhatnak mert március 25- teljesítéstől indult az első kör. Szerintem lesz belőle kártya bő egy hónap múlva, neked kell tudni megéri-e.

EA: It's in the crate!

(#3140) Mettallo válasza warcat (#3139) üzenetére


Mettallo
tag

Ha az lenne h 2-3 hét múlva szállítják azonnal rendelném, de 1-2 hónap és előre kell fizetni......hát

(#3141) warcat válasza Mettallo (#3140) üzenetére


warcat
veterán

Nem igazán van alternatíva, alternate-n ;] meg vehetsz 900+ euróért 3060 Ti-t.

EA: It's in the crate!

(#3142) Mettallo válasza warcat (#3141) üzenetére


Mettallo
tag

Igazad van, bele vágok, remélem nem üres dobozt kapok majd másfél hónap múlva :( Csak nem engedi sehogy se a kosárba tenni, mivel nincs is, lehet nem is volt . :(

[ Szerkesztve ]

(#3143) Frozen válasza Mettallo (#3142) üzenetére


Frozen
őstag

Amazonról nem hinném

Tovabbra is keresek suprime vagy strix kartyat 3060ti /3070/3080

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#3144) Dare2Live válasza Mettallo (#3136) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

áá nem lehet ennél rosszabb...
1hét alatt jórész tegnap
BTC 50Król 60Kra ugrott.
ETH 1750$ról 1900$ra.

És jövő héten 100millió+an elkezdik megkapni az 1400$os ingyenpénzt amerikában. Mi az egyik legfelkapottabb amibe bele lehetne rakni? Hát a crypto...

Kínából se fog kijutni semmi, azonnal rakják Kínai farmba. Ami igen arra importőrnél sorakoznak bányászok. Vmi minimál töredék talán eljut nagy/kiskerig. Ahol a scriptek megveszik a maradékot. A már piacon lévő hasznát kártyák ára tovább emelkedik. Jórészt mert mennek bányába.
áá nem lehet ennél rosszabb... :O

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#3145) warcat válasza warcat (#3137) üzenetére


warcat
veterán

Most is kapható épp.

EA: It's in the crate!

(#3146) adakiller


adakiller
senior tag

március hónap bestbuy vétele? :U

(#3147) echterion válasza warcat (#3145) üzenetére


echterion
nagyúr

Má' nem. :(

**********

(#3148) warcat válasza echterion (#3147) üzenetére


warcat
veterán

Ez ilyen, de kosáron belülről megint hamarabb látható volt és rendelni is lehetett volna, mielőtt kikerült.

Éjjel azért nagyjából egy órán át elérhető volt, ilyen 'most lehet venni-most nem' stílusban, nem véletlenül ugrott az első helyre eladásokban, ez most a maradék lehetett (az x darab (elő)rendelés begyűjtéséhez)

EA: It's in the crate!

(#3149) echterion válasza warcat (#3148) üzenetére


echterion
nagyúr

Sebaj, maybe next time. :))

Más: valakinek egy 2060?
GIGABYTE GeForce RTX 2060 OC 6G 2.0 - 499€

[ Szerkesztve ]

**********

(#3150) warcat válasza echterion (#3149) üzenetére


warcat
veterán

kosáron belülről megint vehető lenne - na ezért mondom, hogy ha csak pár darab jön azt el is viszik így, nem csoda, hogy nincs semmi kirakva.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.