Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-21 21:56:38

LOGOUT.hu

OFF topik itt: [link]
Aktuális ajánlatok topikja: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39101) laychi válasza MaddeNNNN (#39100) üzenetére


laychi
veterán

Úgy latom ezzel, hogy rátaláltam és közzétettem, megspóroltam némi pénzt itt az embereknek. :)
Karácsonyi ajándék a fejlesztőktől és tőlem :)

Márcsak valami olyat kell talalnom, ami a 30-as kártyák fogyasztását felére csökkenti :P
Nem UV természetesen. Teljesítmény esztés nélkül :)

[ Szerkesztve ]

Eladó 1x16GB G.Skill Ripjaws DDR5 4800 CL38(F5-4800S3838A16GX1-RS) SODIMM 40 Euro +Posta 6,49-14,49 euro, választást rád bízom.

(#39102) MaddeNNNN válasza laychi (#39101) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

youtube tele van vele 2 napja, én is ott láttam és csak utána néztem be a topikba de a lényegen nem változtat. így sokkal nyugodtabb vagyok

egyéként meg simán lehet undervoltolni teljesítmény vesztés nélkül. sőt...

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#39103) zebra_hun válasza laychi (#39101) üzenetére


zebra_hun
addikt

Senkit nem zavar a fogyasztás. Egyen amennyit csak akar, legyen Kraft ;)
Lenti képen látszik, hogy DLSS mellett a fogyasztás is kevesebb.
Én vagyok túl szigorú a TAA használattal. Nincs olyan hülye, aki a légvezetékeket nézi :)
Ez a 0.70 verzió késznek tekinthető. Hatalmas a javulás.
Esetleg a F8-ban meg lehetne nézni, de megint letölteni tanyanettel sok száz gigát...
A játék vmi borzalom lett. Első nap, első pillanatában kipróbáltam, azóta sem.
Ua mint a Bf2042. Megjelenés napján 7 percet bírtam vele menni, azóta rá gondolni sem bírok, annyira trágya. 20 rongy ablakon kibasz...

(#39104) - = Zk = - válasza laychi (#39101) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én csak foszlányt olvastam valahol, régebben, de örülök, hogy "kinőtte magát".... :K
várható volt, hogy valahol valami lesz, mikor ugye az FSR 3 (asszem)
megjelent... kipróbáltam akkor a Forspoken-nel én is....
és itt tartunk...
megnéztem pár DLSS címet és nagyot dob.... ma a Plague Tale-lel néztem.... ultra+rt 87 fps.... 0.70-nel 125 fixen (oda lokkoltam nV panelban)
:C :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39105) 4264adam válasza MaddeNNNN (#39100) üzenetére


4264adam
veterán

+1

Ha hamrabb lett volna ez, akkor a 3080 12GB / 3080TI-ra repülök rá. Igaz 160k-ért nem volt rossz vétel a 16GB RTX 4060Ti sem, 3070-et 115-ért vitték el. De így a raszteres telejsítmény miatt maradtam volna a 30xx érában :U

[ Szerkesztve ]

(#39106) gainwardgs válasza zebra_hun (#39103) üzenetére


gainwardgs
addikt

Én nézem :DDD és az TAA-val is ronda :DDD
BF2042 elég trágya volt megjelenéskor, de mostanra elég jól összekalapálták, kivéve persze a DX12 módot az továbbra is trágya :K

(#39107) zebra_hun válasza gainwardgs (#39106) üzenetére


zebra_hun
addikt

Igen, de az a legszebb a sok ronda variációból. :DD
Főleg mosgás közben érdemes nézni.
Nincs is jobb, mint egy autós játékban a felsővezetékeket bámulni... :DDD

(#39108) - = Zk = - válasza gainwardgs (#39106) üzenetére


- = Zk = -
félisten

óó, ha csak a DX12 lenne a baja a 2042-nek... hm :U :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39109) gainwardgs válasza - = Zk = - (#39108) üzenetére


gainwardgs
addikt

:U

(#39110) CJ4567 válasza laychi (#39101) üzenetére


CJ4567
veterán

Én 1815 @ 0,831V-on használom a 3080 XC3-am, így hozza a gyári/FE teljesítményt, csak jópár fokkal hűvösebb mint gyárilag.

zebra_hun: FM8-ban nincsen Frame Gen.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#39111) zebra_hun válasza CJ4567 (#39110) üzenetére


zebra_hun
addikt

Köszi. Megspóroltál nekem sok időt :R

(#39112) laychi válasza CJ4567 (#39110) üzenetére


laychi
veterán

+#39102MaddeNNNN

"Nem UV természetesen"

Ismerem az UV-t és az UV/OC-t
A limittel konstansan megkapja a max limit fogyasztását, ha olyan a game.

Én olyasmire gondoltam, mint a 4070/ti-k nél, hogy hiába 280 a limit, csak 150-180W-ot egyen, na olyan "lifehack" kellene :)

Eladó 1x16GB G.Skill Ripjaws DDR5 4800 CL38(F5-4800S3838A16GX1-RS) SODIMM 40 Euro +Posta 6,49-14,49 euro, választást rád bízom.

(#39113) gainwardgs válasza laychi (#39112) üzenetére


gainwardgs
addikt

Lehetett volna sokkal jobb ha nem Samsung-nál készül, hanem Tsmc.
Pluszban még órajel is lett volna :K

(#39114) laychi válasza gainwardgs (#39113) üzenetére


laychi
veterán

órajellel nincs problémám +1500MHz megy csípőből a memóriának.
Valami bios tweaker kellene, ahol tudok játszadozni a vram fesszel.

Eladó 1x16GB G.Skill Ripjaws DDR5 4800 CL38(F5-4800S3838A16GX1-RS) SODIMM 40 Euro +Posta 6,49-14,49 euro, választást rád bízom.

(#39115) gainwardgs válasza laychi (#39114) üzenetére


gainwardgs
addikt

Gpu-ban is lett volna alapból még tartalék szerintem ha a 3000 széria is Tsmc-nél készül.
Ergo jobban fel tudták volna tornázni a gyári órajeleket :K

(#39116) MaddeNNNN


MaddeNNNN
őstag

BTW ha valaki kíváncsi arra pontosan mi is az a frame generation, mire jó és mire nem annak ajánlom a bácsi videóját. Angol tudás sajnos szükséges hozzá, bár lehet már a YT fordító is érthetően fordít.

Frame Generation

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#39117) - = Zk = - válasza MaddeNNNN (#39116) üzenetére


- = Zk = -
félisten

tanár bácsi amúgy ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39118) MaddeNNNN válasza - = Zk = - (#39117) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

hm azt nem tudtam, nemrég kezdtem el követni. de ez így már megmagyarázza azt miért tud ilyen egyszerűen és érthetően magyarázni.

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#39119) Joco_77


Joco_77
aktív tag

Olyan jó, hogy mióta pasztáztam 1-2 hónapja rendben van a Hotspot hőmérséklet (max 82 fok GPU 70-72 fok mellett) de mostmeg a memória nyaldossa a 90-92 fokokat.... Nem sok kedvem van szétszedni. Amúgy 3080TI hez (Asus TUF) milyen padok kellenek?
1mm vastag (tehát ez: [link] ) vagy 0.5mmes? a szélessége meg a hossz nem érdekel, majd levagdosom ha úgy van. Úgy látom nem fogom megúszni... igaz 24-25 fokos szobában játszott az unoka az átlag 23 fokos szoba helyett, de mégis aggaszt a memória 90-92 fok...igaz 92t csak egyszer láttam.

[ Szerkesztve ]

(#39120) Attix82 válasza Joco_77 (#39119) üzenetére


Attix82
őstag

Jó az.

(#39121) Joco_77 válasza Attix82 (#39120) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Azt mondod ne foglalkozzak vele?

[ Szerkesztve ]

(#39122) Attix82


Attix82
őstag

Akit érdekel az input lag dolog szuper ábrákkal : [link]

Lényeg: Driverbe a low latency globálisan nekem össze vissza működik, de manuálisan egyenként kikapcsolva / Be tökéletesen működik.

Low latency: DX9-Dx11 működik . Az ultra beállítás a max frissítés alá helyezi az FPS értéket mint a reflex de nem annyira optimalizált és dadogásokat okozhat. Játék függő.

Reflex a játékba minden dx12 elérhető és rendben működik. (felül írja a driveres low latencyt)

Gsync mellett a VSync ON driverbe megadja a reflex Max FPSt és az alá fixálja így nem szükséges az FPS korlátozó.

Ha nincs Reflex és nem akarod használni a Driverből a low latency Ultrát , akkor FPS korlátozó kell . Max monitor frekvencia - 3 ra kell rakni. Viszont itt is kisebb latencyt okoz ha játékba teszed ezt meg.

Az én beállításom.

Driverbe: Gync ON, Vsync ON, Low latency programonként KI, Driverbe fps limit 141,

In Game: Reflex ha van, ha nincs fps limit 138.

Ráadás: Lehetőleg a GPU kihasználtság 95% ne haladja meg, ha 99% akkor megint csak növekszik a latency. (HAGS miatt a windowsba)

[ Szerkesztve ]

(#39123) Attix82 válasza Attix82 (#39122) üzenetére


Attix82
őstag

Edit:

Előfordul, hogy előjön a 780 Mhz GPU-s bug, a megoldás, hogy driverbe az adott programba az energia takarékosság oprcióba maximálisra teszed. ( nekem pl a minecraftba hozza ki ezt a 3090-ből)

(#39124) Terek


Terek
tag

Hello.
Újrapasztáztam és újrapadoztam a 3080 Ti kártyám.
Anomáliába futottam.Gelid padokat használtam mellé Thermalgrizzly pasztát a gpu-ra első körben aztán MX-4-et.A gyártó által mellékelt rajzok alapján szereztem be hozzá a padokat.A paszta ami rajta volt már bevolt kövesedve.Ott kezdődik az érdekeség,hogy nemhogy alacsonyabbak lennének a hőmérsékletek még magasabbak mint voltak.Ha szabadjára engedem a gpu felmegy 82-83 fokra,a memória meg 90 fok fölé.Arra gyanakszom,hogy valamelyik pad nem megfelelő a rajz szerint és eltarthat valahol esetleg lehet nem elég magas és nincs normális kontakt.Memóriára 2mm-es padot írt,de második szétszedésre mikor néztem nem nyomta annyira rá,hogy rátapadt volna a hűtésre.
Észrevételek esetleg?
Egyenlőre fixáltam az fps-t 60-ra driverben míg rájövök mi lehet a gebasz :(

(#39125) Busterftw válasza Terek (#39124) üzenetére


Busterftw
veterán

Gelidből melyik padot használtad?

(#39126) Terek válasza Busterftw (#39125) üzenetére


Terek
tag

Ahol fix méretek voltak megadva avagy nemkelett préselni oda az Ultimate-t ahol pedig préselni kelett oda az Extreme-t.2 helyre volt megadva 2,2mm és 2,25mm ezekre tettem 2,5mm-es Extreme-t.Nekem így újabb szétszedés után a 2mm-es memória padok nem tűnnek eléggé préseltnek azokra lehet rápróbálom az Extreme-ből a 2,5mm-est hátha.

(#39127) Enton válasza Terek (#39124) üzenetére


Enton
addikt

Pasztákra mondanak olyat hogy első pár napban ne lepődjünk meg a magasabb hőfokotól, ha kellőre "száradt", üzemi körülmények közé kerül utána jó ha egy hét múlva sem változik lehet gondolkodni újrapasztázáson.
Padokkal külön méretekkel lehet operálni meg kell találni a kártyához valót(youtube reddit szoktak lenni pontos képes illusztrációkkal), egyik másik féléhez amazonon/ebayen tudsz is keresni típus azonost.
Itt találsz még pár 3080ti-t: [link]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#39128) Terek válasza Enton (#39127) üzenetére


Terek
tag

Igen én is olvasgattam olyasmit,hogy "össze kell érnie" a dolgoknak.
Láttam azt a lapot,csak nincs benne a listában a Manli fajta.Rápróbálok még a puhábbik padokkal is hátha.

(#39129) - = Zk = - válasza Terek (#39128) üzenetére


- = Zk = -
félisten

filóztam én is a 3080Ti Manlin..... annak van elfogadható ára.. mert a többinek olyan horror, hogy inkább 4070Ti akkor...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39130) Enton válasza - = Zk = - (#39129) üzenetére


Enton
addikt

Én 3090re váltottam még másfél éve kb, de most nézve még arra is dob a 4070ti, de gondolom 4080 alá nem adnám ha cserélnék. 420-450 már épp elfogadható árszint ha mondhatjuk úgy.
Mondjuk most jött vizes blokk is a 3090-re nem tom majd úgy mennyivel olcsóbb lesz majd továbbadni rajta, hiába van még 18hó körüli garija, még. ;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#39131) - = Zk = - válasza Enton (#39130) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nekem fura ez a 3090....
"hozza" egy 3080Ti... ami megmentheti az a 24GB ugye... én anno leváltottam a 2080Ti kártyát egy 3070Ti-re... semmit nem vettem észre a kevesebb memóriából az én felhasználásomban . 1440p ultra géming...

drága a 3090, anyniban már ugye ott a 4070Ti.... :U
fura ez a piac mostanság.... de majd nemsokára jönnek az új 4000es kártyák... nagyon nem fog dolgokat átrendezni, de legalább jön :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39132) biker


biker
nagyúr

Én vagyok hülye, vagy van valami trükk, hogy az afterburner mutassa az átlagos képkockát??? :D
komolyan, be van állítva a monitoringba az avg fps, osd-hez hozzáadva, nem mutat semmit.
mivel használok simhubot, telemtriával, aida, hwinfo és afterburner telemtria is benne van, ott is 0 az avg mindig.
megy a játék, mutatja az fps-t, a frametimeot, de a max fps, min fps, 1% low, és az avg mindig 0
alt+o-val kirakom az overlayt, abban az osd-ben se jelnnek meg ezek a változók. 10x megnéztem, be van pipálva a monitoringban és az in osd is aktív mellette

evga rtx 3080 ti FTW3

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#39133) -=RelakS=- válasza biker (#39132) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Azt nem akkor mutat, ha elindítod a benchmarkot? Nekem addig nem is mutatja a min-max-avg meg hasonló dolgokat, amíg egy benchmarkot el nem indítok.
Nézd meg, hogy mire van konfigurálva, mert én már elállítgattam :D

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#39134) biker válasza -=RelakS=- (#39133) üzenetére


biker
nagyúr

azt honnan tudja az afterburner hogy benchmark fut-e? de megnézem majd unigine alatt pl, de amúgy játék közben miért ne írná ki mennyi a mondjuk 10-30mp görgetett átlag?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#39135) -=RelakS=- válasza biker (#39134) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Hogyhogy honnan tudja az afterburner, hogy a saját benchmarkja fut-e? :D
Gondolom csak akkor számol statisztikát, ha kéred tőle, egyébként meg az aktuális értékeket mutogatja. Resetelni is szerintem úgy lehet, hogy leállítod, majd elindítod a benchmarkját.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#39136) biker válasza -=RelakS=- (#39135) üzenetére


biker
nagyúr

Ohh, rivatunerben kell enable benchmark mode :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#39137) -=RelakS=- válasza biker (#39136) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Ha hiszed, ha nem, az AfterBurner Benchmark részében beállított billentyűparancsok a RivaTuner benchmark módját kapcsolják ki-be :DDD

Ezt mondjuk most néztem meg, mert kíváncsi voltam, hogy mi a különbség az AB és a RT benchmarkja között.

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#39138) zebra_hun válasza -=RelakS=- (#39137) üzenetére


zebra_hun
addikt

Igen. :K
Érdemes többször is indítani, mivel a menüben lépkedés elviszi a mérést. Fontos a start gomb.

Biker:
Benchmark ablakban egy stat/stop gombot adsz neki. Amikor már játékban vagy, start. A min fps legyen tartós, ne essen nagyon messze az avg fps-től, akkor frankó a masina.
Nem kell mindig kint lennie, Toggle és el is tűnt.
Stop gomb meg nem fontos, azzal írja be a log-ot ha szükséged volna rá.
Menübe lépéssel vége, csak ingame a lényeg.

[ Szerkesztve ]

(#39139) biker válasza zebra_hun (#39138) üzenetére


biker
nagyúr

Értem, köszi
azt hittem az avg az gördülő átlagol, pl az utolsó 30-60mp átlaga, és nem egy indítástól megállásig mérve.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#39140) zebra_hun válasza biker (#39139) üzenetére


zebra_hun
addikt

Igazából az eltűntetés is ajánlott. Párszor leméri az ember változtatás után, aztán ha minden jó, ki is lehet az egészet kapcsolni.
Ez a start/stop nagyon fontos és hasznos, mivel majd ha megfigyeled, kapcsolgatsz menübe, versenyekre, stb., az akadások amik velejárója a játékoknak, hamisan lerontják az értékeket. Ha már minden szuperül megy, jó az alapfunkció.
Frametime grafikonon, Framerate számokkal.
Frametime figyelmeztet az egyenletlenségével ha vmi határon van.
"Toggle" gombot is érdemes beállítani, és azzal a bővített cuccot ki lehet kapcsolni.
Én sokat kísérletezek, mérek, olyankor aktív. Amúgy meg jobb ha nincs.

(#39141) biker válasza zebra_hun (#39140) üzenetére


biker
nagyúr

Köszi, én nem a képernyőre rakom ki, külön "dashboard" van minden adattal, így ha visszanézem, akkor feltűnhet valami turpisság, vagy melyik szakasz rossz a játékban, és ha konstansan az a szakasz gyenge teljesítmény, a többi nem, akkor nem valami beállítási hibát keresek hanem elkönyvelem, azt rosszul írták meg.
Az átlag kijelzés így ha állandóan be van kapcsolva, nem épp pontos. menü fixed 60fps meg a játék közben érték elviszi

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#39142) biker válasza biker (#39141) üzenetére


biker
nagyúr

Így ki van rakva egy külső kijelzőre, simhubban megalkotott dashboard, és ezen utólag is megmarad minden, de nem bámulom a képernyőn a zavaró számokat.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#39143) zebra_hun válasza biker (#39142) üzenetére


zebra_hun
addikt

Mint mindig, PRO! :K :C

(#39144) biker válasza zebra_hun (#39143) üzenetére


biker
nagyúr

:R :R :R :R

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#39145) milszab


milszab
senior tag

Sziasztok. Mostanában vettem észre hogy a 3090-em ventijei bekapcsolnak és mennek iylen tök minimumom. De eddig nem jöttem rá mitől lehet ez. Újraindítom a gépet, akkor jó. Valakinél nem volt ilyen gond? Driver lehet a ludas? Legújabb vagyis az egyel ezelőtti van fent amúgy. Hőfokok rendben vannak, szóval nem az miatt van az biztos.

(#39146) MaddeNNNN válasza milszab (#39145) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

Ne haragudj de ennyi infóból 100 öregasszony se mondja meg miért csinálja ezt.

Mivel van szabályozva a venti? MSI Afterburner?
Eddig nem kapcsoltak be és azért írod hogy minimumon megy, vagy eddig nem minimumon ment?
Cseréltél drivert?

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#39147) milszab


milszab
senior tag

Igen? Hát bocsi, nem tudtam hogy ennyi minden befolyásolhatja. Igen MSI Afterburner. Így van beállítva. Most játszottam egyet és mennek a ventik. Már lassan jegesedik :D

Közben rájöttem hogy msi afterburner a ludas valamiért, mer ha bezárom, akkor megállnak a ventik... De érdekes ez eddig így jól működött

[ Szerkesztve ]

(#39148) - = Zk = - válasza milszab (#39147) üzenetére


- = Zk = -
félisten

bal oldali képen be van piipálva alul, hogy az MSI vezérelje a zéro venti lehetőséget?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39149) milszab válasza - = Zk = - (#39148) üzenetére


milszab
senior tag

Közben rájöttem hogy a venti vezérlőnél ott azt a kis fogaskereket ki kellett kapocsolni. Igaz most ezzel nem tudom mit állítottam, de jó. :D

(#39150) Mika1227


Mika1227
őstag

3080-as FE hűtése milyen hatékony és milyen a hangja? Köszi a választ!

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.