Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-21 21:56:38

LOGOUT.hu

OFF topik itt: [link]
Aktuális ajánlatok topikja: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18651) Dare2Live válasza snecy20 (#18648) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Ez az őrület már legalább egyszer megtörtént. Akkor is visszamentek az árak. Sött amikor anno beomlott eth akkor lehetett nagyon-nagyon jó áron vgat venni. Jóval MSRP alatt.

"egy felső-közép kártyát is elvisznek az emberek ~700-800€ helyett 1400-1500€-ért is."

Nem "emberek"(gamerek). Bányászok!!! A gamereknek ez az elfogadhatatlan. Ez NV/AMDnek se jó nagyon komoly a lemorzsolódás enélkül is a mobil/konzol/cloud vonal miatt. Ha havi 3Kért is tudsz játszani nem fogsz fél, 1milliórt gaming pct venni.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#18652) CamelX válasza Wade0303 (#18638) üzenetére


CamelX
csendes tag

Köszi hogy erre rámutattál, valahogy sejtettem hogy kinn komolyabban veszik a garancia kérdését. Szerencsére nekem eddig az itthoni gariztatással se volt problémám, de főleg olyanokba csúsztam bele ami 14 napon belül kiderült, és akkor instant megvolt a csere. Ez a része aminél max jobban kell figyelni külföldi vételnél gondolom, hogy visszaküldéssel együtt beleférj.

(#18653) snecy20 válasza Dare2Live (#18651) üzenetére


snecy20
veterán

Én rövidtávon nem vagyok olyan optimista, lásd amit Gabre is írt: covid,usa adók,nehézkes gyártás miatt,talán uk kilépés miatt is enyhén szólva nehézkes.

Ezen túlmenően, ha a kriptovaluta árfolyamok sem zuhannak be jelentősen, és rövidesen, akkor itt még egy hosszabb krízis is benne van a pakliban.

[ Szerkesztve ]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#18654) Chris1983107 válasza CamelX (#18652) üzenetére


Chris1983107
tag

Én, amikor nem voltak hajlandók segíteni, vagy éreztem, hogy passzív ellenállásba ütköztem, csakis akkor a következő e-mailt már a céges e-mailről küldtem és vettem fel a kapcsolatot az itthoni kereskedelmi egységgel. Érdekes módon 24 órán belül megoldották a problémámat. (Maradjunk annyiban, hogy az államigazgatásban dolgozom.) :D Amúgy 90%-ban nekem is pozitív tapasztalataim vannak az itthoni garanciális ügyintézésekkel.

[ Szerkesztve ]

(#18655) Dare2Live válasza snecy20 (#18653) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Amit írsz az lényegtelen. A jelenlegi ár mellett ha 2*több vgat gyártanának akkor se lehetne MSRPn venni.
Ami lényeges az a coin ár és a diff. (Meg pl az 1559 vagy az ASIC ár/mh/watt vagy a...) és amint a bányászok nem mindent megvesznek hanem mindent eladnak abban a pillanatban brutál túlkínálat van és hegyekbe áll a nagykernél a vga.

És ahogy írtam ezt én egyszer már megéltem. 2018 első 4hónapja. Januárban 1400$os eth. Ugyanaz volt mint most. március-áprilisban 300$volt az ETH. Ami az áramot se termelte ki. Hirtelen 100asával kerültek a piacra a vgak. Aztán évvégére 90$ra esett. Baromi nagy mozgások nagyon rövid idő alatt mindez úgy hogy fogalmunk se volt most mért esik vagy épp emelkedik.

Félreértés ne essék én se tudom a jövőt. Ha tudnám akkor most berendelnék 20 3090et vagy eladnám amim van. Annyit akartam írni, hogy ez most nem a vám/forint/samsung.... miatt van hanem mert a bányász mindent megvesz. Diff amúgy nagyon elkezdett felmenni szóval ha itt marad az eth akkor is vége lesz. De ha ETH feljebb megy akkor még lehet 3év múlva se tud gamer vgat venni és mindenki már áttért konzolra, cloudra, mobilra. Ennyi.

szerk: amúgy meg nem kell pesszimistának lenni. Semmi érzelemet nem kell ebbe belevinni. 99%nak vmi vgaja van szóval tud várni. Ha nem akkor ott a konzol vagy a cloud.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#18656) GAbre


GAbre
veterán

Valaki tudja,hogy sli-nél,hogy megy a kuponbeváltás?
Tehát 1 kupon per kártya,de mi van akkor ha több van benne,akkor 1 kupon/több kártya?

Illetve evga oldalról leregelem kártyám,felviszem újat,és más meg előzőt simán be tudja regelni?Vagy inkább maradjon fiókon,és azzal továbbítsam?

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#18657) GAbre válasza GAbre (#18656) üzenetére


GAbre
veterán

Második kérdés törölve.
Esetleg valakinek van tippje 700K körül 3090-re?
koxx :
Köszi,700-ért itthon is tudok venni alapot.Inno3d-t nem hiszem vennék.
750-800 között prohardveren is van több ember akitől tudok venni.Sőt boltból is lehet venni 800-ért.
Gondoltam megkérdezem hátha valaki lát külföldön hasonló áron.
Én amit találtam boltot, elég vegyes hírek vannak róluk.
Így mások tapasztalatára bíznám magam,hátha :)

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#18658) koxx válasza GAbre (#18657) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Pár hete volt alzán 630-ért inno3d x3/x4-es. A többi mind 700 felett van.

(#18659) nexwo válasza GAbre (#18657) üzenetére


nexwo
őstag

700k teteje? amúgy a megfelelő topik: [link]

Cuccok: https://hu.pcpartpicker.com/list/8Pb6z6

(#18660) nexwo


nexwo
őstag

Ezek az inno3d kártyák is zajosak és melegek? :U

Cuccok: https://hu.pcpartpicker.com/list/8Pb6z6

(#18661) snecy20 válasza nexwo (#18660) üzenetére


snecy20
veterán

400W körül nem is tudna nem meleg lenni. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#18662) Dare2Live válasza GAbre (#18657) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

ma pár oldalt megnéztem reggel volt ckn már hura állítva a szállítást 646Kért a legolcsobb 3090. Nem inno3d volt. 1h múlva is ránéztem akkor már nem volt. :)

Ha magyar rendes garis lett volna megvettem volna.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#18663) Krisz0418


Krisz0418
őstag

Megnéztem én is a hwunboxed 6800xt vs 3080 videót.

Én ezeket annyira nem tudom komolyan venni már, ez totál játékfejlesztő cégen múlik hol melyik kártya a jobb. Ac-ban 20fps-el elveri a 6800xt a 3080-at? Még a sima 6800 is veri. De más játékban meg alig van 5fps különbség? 4k-ban más nyilván a kártyák felépítése miatt is.
Totál mind1 ki melyik kártyát veszi ezek alapján, amelyik elérhető áron van és raktáron van azt kell venni kb. Ha nézünk RT-t és dlss-t úgy más a helyzet persze.

AMD RYZEN 5900X || GIGABYTE AORUS LIQUID 280MM || MSI TOMAHAWK B550 || CRUCIAL BALLISTIX 2x16GB 3600cl15 || CM V1200 PLATINUM || XFX MERC 6800XT ||

(#18664) omfgk válasza Krisz0418 (#18663) üzenetére


omfgk
addikt

ez totál játékfejlesztő cégen múlik hol melyik kártya a jobb

Azon múlik ,hogy az Nvidia vagy az AMD szponzorálja-e őket.

https://www.amd.com/en/gaming/assassins-creed-valhalla

A Valhallában nagyon borul az átlag erőviszony.
Ennek a párja a másik oldalt a Cyberpunk.

[ Szerkesztve ]

(#18665) warcat válasza GAbre (#18657) üzenetére


warcat
veterán

Olasz amazonról rendelve (amikor van) Németországba, majd onnan hazaküldve pont 700-ra jön ki a 3090 OC Strix.De az Asus áremelése után kérdéses, mennyi lesz legközelebb.

EA: It's in the crate!

(#18666) Krisz0418 válasza omfgk (#18664) üzenetére


Krisz0418
őstag

Régen is voltak ilyenek? Meg az ati hd korszakban? Hogy ennyire azon múlik melyik fejlesztőt melyik ceg szponzoralja?

AMD RYZEN 5900X || GIGABYTE AORUS LIQUID 280MM || MSI TOMAHAWK B550 || CRUCIAL BALLISTIX 2x16GB 3600cl15 || CM V1200 PLATINUM || XFX MERC 6800XT ||

(#18667) GAbre válasza warcat (#18665) üzenetére


GAbre
veterán

Én ott se látok olcsót.Sőt.Jelenleg drágábbak.Jóval,mint máshol.
azért thx.
Én nem is most hírtelenre írtam,hanem,hogy az átlag többi amazonhoz képest is drágább árakat láttam jelenleg.

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#18668) warcat válasza GAbre (#18667) üzenetére


warcat
veterán

Nyilván nem tudsz csak úgy besétálni és venni azonnal mert elfogyott mint minden ami kicsit is jó áron van bárhol jelenleg EUban, és ebbe beletartozik már az 1900 eurós Strix 3090 is jelenleg.

Most csak marketplace árusok kacatjai vannak kirakva, esélyes,hogy egy részük azt árulja amit az amazon eladott nekik korábban.Linkeltem korábban többször is, ennek némi értelme is van mert a nagy összeg miatt azért pár percig elérhető ha tényleges készlet kerül ki, nem csak egy kóbor visszamondott.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#18669) MPowerPH válasza GAbre (#18667) üzenetére


MPowerPH
félisten

Rendes 3090 -et nem talalsz olcsobban. Az FTW3 szerintem mesze van egy Strix -tol vagy Suprim -tol, valamit nagyon eltolt az EVGA ezeknel. Irtak mar itt is, hogy hardware -es hianyossag lehet az, hogy azonos orajelen gyengebben teljesit, mint a ket masik kartya.

En a Strix -et is felarral veszem meg, bar van kuponom, ezert is inkabb fizetek tobbet, a kedvezmennyel meg igy is jobban jarok, mintha lecsapnek egy -egy olcsobb darabra, ami par percig elerheto.

Egyebkent meg valasztek sincs nagy. TUF az csak 2db 8 pin -el jon, az Inno3D es tarsai meg emlitesre sem meltoak ebben a kategoriaban.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#18670) GAbre válasza MPowerPH (#18669) üzenetére


GAbre
veterán

Azért én nem mondanám rossznak ftw3-at.
Szépen lehűti vrm-ert.Csendes a hütése,még magas fordulaton is.
És gpu-t is szépen le tudja hűteni.
Vszeg igen jobb a másik kettőnek a hűtése,tuningja is esetleg.
De nagyon nem mondanám eltoltnak.Hacsak nincs rossz tapasztalatod 3090-el.
Mert sztem itt mindenki megvolt elégedve 3080-on vele.
Igen,gondolkodok még több dolgon is többek között 770-800-ért általad említett kártyákon is.
Vagy ftw3-on.

Avatar

(#18671) Locutus válasza GAbre (#18670) üzenetére


Locutus
veterán

Vagy olyan kártyákkal kéne összehasonlítani, amik szintén 300mm alattiak, és 3x92mm-es venti van rajtuk. Mert ugye se a strix, se a suprim nem ebben a kategóriában van. De még árban sem.
FTW3-at max a TUF-fal lehet összehasonlítani. Kb 2 fokkal jobb a TUF hűtése alapon, cserébe nincs hozzá 450W mégse.

[ Szerkesztve ]

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#18672) MPowerPH válasza GAbre (#18670) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nem a hutese a problema, mert az rendben van, jobb, mint a Strix -e, es a CW -re sem hajlamos.
De valami oknal fogva azonos GPU frekvencian kevesebb FPS -t dobal, mint a Strix es a Suprim. Errol mondjuk van sajat tapasztalatom.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#18673) Stanley-B. válasza Wade0303 (#18638) üzenetére


Stanley-B.
őstag

ezzel csak egyetérteni tudok, bármikor gariztattam Nyugat-Európából rendelt terméket, ultra gyorsan és zökkenőmentesen ment.
Volt olyan, hogy a rossz terméket nem is kérték visszaküldeni (pedig 100+ ezres termékről volt szó), míg máskor ELŐRE elküldték az új terméket és csak azután kellett visszaküldenem a régit, aminek a postáját is ők állták.
Kb. 5-6 ilyen garanciáztatásom volt ahol előre megkaptam a cserét.
Sőt, még olyan is volt hogy a gyártó maga keresett meg, hogy rendellenes működés észlelhető a termékemmel ezért itt a csomagszám, már úton van egy csere számomra (true story).

Ezzel szemben a hazai garanciáztatást inkább hagyjuk... 2 hónapos átfutási idő, csúsztatások, hazudozások, aztán még a megjavítás utáni visszaküldés szállítási díját is leverték rajtam.
Más univerzum a nyugati és hazai gariztatás, pedig én pont egyáltalán nem vagyok az az ember aki állandóan "fejlett nyugatozik", de ezen a téren tagadhatatlan a hatalmas szakadék...

[ Szerkesztve ]

(#18674) torma1981 válasza Stanley-B. (#18673) üzenetére


torma1981
veterán

Most már változott a törvény. Nem tudják ezeket már megcsinálni. Nem ülhetnek a javításokon. Hazai persze. :D

[ Szerkesztve ]

(#18675) Stanley-B. válasza GAbre (#18657) üzenetére


Stanley-B.
őstag

ha figyeled el lehet csípni külföldről is.
Nekem ma jött meg 1998 euróért az Asus 3090 TUF OC és még kuponokat is kaptam hozzá.

(#18676) Feri7619


Feri7619
tag

Szaisztok!
Van akinek a 3080-asa szintén 45-50 wattot eszik üresjáratban?
Már minden lehetséges dolgot megpróbáltam ezt lecsökkenteni. Előzőleg 3070-esem volt ideiglenesen amíg megjött végre a 3080, az még 25wattot sem evett üresjáratban..
A moncsim 4k 60hz és nincs más rádugva a kártyára, broadcast nincs fent, csak a vidkar drivert raktam fel, semmi mást, az energiagazdálkodás nem full powerben van, szóval itt 20-25wattnak kéne lenni, nem 45-50-nek.
Csak nem tudom mi fűti fölöslegesen a vidkart, mert így sosem tud leállni a ventije. Illetve leáll, majd elindul, mert 55 fok fölé melegszik üresben. Ez vicc komolyan! Asus rog strix 3080.
Valakinek van valami ötlet? Yotube-on láttam másnál tesztekben, hogy a 3080-asa alapban 20-25W, de akkor itt miért a duplája?

[ Szerkesztve ]

(#18677) Jocikablack


Jocikablack
tag

Sziasztok!
Rtx 3080-am van. 1 hete tápot cseréltem a gépemben, azóta a következőket tapasztalom. Ha "hidegen" indítom (20c a szoba), akkor 2-3 percig barázdás, csíkos a kép. Ha azonnal megterhelem super positionnal, akkor helyre áll a rend gyorsan. Uv 0.9v, 1900 mhz. A táp enermax 1000w. Annyi hibát elkövettem, hogy egy foglalatról osztottam a 2×8 pint. Érdemes külön? Egyébként jól működik, nincs crash 3-4 óra game alatt sem.

(#18678) Krisz0418 válasza Feri7619 (#18676) üzenetére


Krisz0418
őstag

Nalam 30-35w uresben 1440p 165hz mellett. Nvidia inspector-t haszbalok. Ventik mennek igy 20-22fok, de ha nem mennenek se megy a kartya 35fole. Evga ftw3 ultra.

AMD RYZEN 5900X || GIGABYTE AORUS LIQUID 280MM || MSI TOMAHAWK B550 || CRUCIAL BALLISTIX 2x16GB 3600cl15 || CM V1200 PLATINUM || XFX MERC 6800XT ||

(#18679) Stanley-B. válasza Jocikablack (#18677) üzenetére


Stanley-B.
őstag

nemhogy érdemes, hanem külön kell
ráadásul az Enermax táp nem épp a legjobb, annál meg duplán külön kell

(#18680) Semin válasza Stanley-B. (#18679) üzenetére


Semin
senior tag

“ráadásul az Enermax táp nem épp a legjobb” wtf?
Régen az Enermax tápok benne voltak a TOP3- ban. Ennyire lecsúsztak? :F

(#18681) MPowerPH válasza Semin (#18680) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nagyon... Most a Seasonic belsosek kepviselik a csucsot. Atrendezodott a piac. Regen a Chieftec is top kategorias volt.

Jocikablack: A minosites nem azt jelenti, hogy a tap belseje milyen minosegu, hanem a hatekonysagat jeloli. A 80+ is csak egy tag fogalom, ott is vannak szintek. Gold, Platinum, Titanium, ezeket csak a tenyleg jo mionosegu tapok erik el.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#18682) Jocikablack válasza MPowerPH (#18681) üzenetére


Jocikablack
tag

Tudom hogy offtopic, de akkor mire kap platinum 80+ minősítést?

(#18683) Semin válasza MPowerPH (#18681) üzenetére


Semin
senior tag

Nagy kár :( Sok innovációban (pl:félpasszív kialakítás) élen jártak.
@Jocikablack: A hatékonyság és a tartósság nem ugyanaz.
Valami lehet hatékony, de attól még van 150 paraméter (pl mennyire stabilan tart 12V feszt, mennyire gyorsan reagál a változásokra, mekkora indítóáramot biztosít) amiben lehet gixer. Régebben Jhonnyguru táptesztjeit nézegettem, az ő teszt metódusa meggyőző volt.

[ Szerkesztve ]

(#18684) Tomdriver válasza MPowerPH (#18681) üzenetére


Tomdriver
őstag

Hát nem tudom, nekem nem valami meggyőző így, hogy csak hatékonyságot jelöl, az alkatrészek meg idő előtt tönkremennek. Seasonic nálam sosem volt bejövős pont ezért, maradok inkább a Corsair vonalon.. :)

[ Szerkesztve ]

(#18685) Locutus válasza Tomdriver (#18684) üzenetére


Locutus
veterán

Pont ezért kell Seasonicot venni, 10-12 év gar van rá, nem véletlenül. A Corsair meg csak egy brand, nem gyártó... cimkézőüzem. A tápbelsőket mások szállítják nekik, pl a seasonic is. Ők csak az RGB-t meg a felárat teszik rá.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#18686) Albigator


Albigator
őstag

Hali!

Egy ideje nem olvasom a topikot sorry. :N
Az lenne a kérdésem h most ebben a pillanatban h állunk a 3080 TI / Super 20 GB-os verziójú kártya megjelenésével. Lesz, nem lesz?
Ha igen, kb mikor? Azért kérdezem mert 14 napom van még vásárolni a 3080 FTW3 Ultrához +garit, ha csak nem veszem igénybe az EVGA step up lehetőséget, mert akkor ugye minek a + gari.

(#18687) Locutus válasza Albigator (#18686) üzenetére


Locutus
veterán

Ugyanazon a pletykaszinten létezik csak, mint októberben.
Ha lesz is, nem tudni mikor.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#18688) warcat válasza Albigator (#18686) üzenetére


warcat
veterán

Nem várható, el lett halasztva ezer ok mellett a tömegek negatív reakciójának hatására (out of stock spam a chaten a legutóbbi bejelentésekkor)

Az extended warranty meg automatikusan átkerül a step-up termékre.

EA: It's in the crate!

(#18689) koxx válasza Albigator (#18686) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Step uppal kb 800 juro felmenni 3090-re ha jól láttam. Nem gondolnám, hogy az év biznisze.

(#18690) w1n1x válasza Feri7619 (#18676) üzenetére


w1n1x
tag

Én azt olvastam, hogy a legújabb driverek emelték meg az idle fogyasztást.

(#18691) Albigator válasza warcat (#18688) üzenetére


Albigator
őstag

Köszi. :R
Ezt jó tudni. Akkor megy a 10 év gari kiterjesztés mindenképpen.

(#18689) koxx
Dehogy akarok én 3090-et venni. Esetleg 20 gigás 3080-at akartam mert az időtállóbb lehet a több VRAM miatt. No mind1 is, mostanában úgysem játszok ugye. ;]

(#18692) koxx válasza Albigator (#18691) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ne is mondd, amióta megvan a vga 1x elindítottam a codot :DDD nagy veszteség nem ér, hogy most nem játszom vele. Főleg amennyit teker naponta a kártya.

(#18693) warcat válasza koxx (#18689) üzenetére


warcat
veterán

+Áfa (az msrp értékkülönbségre csak, nem az egész 3090 árára) és szállítás (12k itthonról, ők meg 15€-t kérnek visszafelé).

Jelenleg jóval olcsóbb eladni a kártyát 1300-1400 euróért, majd megvásárolni a tetszőleges 3090-et (ha van rá tőke nyilván előnyösebb ha előre meg van véve a 3090)

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#18694) Dare2Live válasza Albigator (#18686) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Ha NV tartaná amit szokott akkor május lenne... de amíg a jelenlegi bánya láz van venni ugyse fogsz tudni.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#18695) Albigator válasza MPowerPH (#18672) üzenetére


Albigator
őstag

Erre amúgy tényleg kíváncsi lennék.
Egy adott órajelen fix fesszel össze lehetne hasonlítani.

(#18671) Locutus
Szerintem meg, mivel az FTW3 Ultra is 3X8 pines kártya igenis azokkal kell összehasonlítani.
TUF-om is volt, alapon azaz max 320W mellett kb 8 fokkal is hidegebb volt. FTW3 pedig 380W-os alaphangon, azért melegebb. 320W-ra belőve kb ugyanolyan a hűtésük, korábban írtam is róla itt.
450W-os BIOS viszont teljesen felesleges rá szvsz.

(#18696) Frozen válasza nexwo (#18523) üzenetére


Frozen
őstag

Nekem strix oc van durva kártya.
+1300memoria 67% venti 88 fok a memoria. Sztem nem sok 0-24 be megy. Gpu kb 4x foko kkrul van

[ Szerkesztve ]

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#18697) GAbre válasza Frozen (#18696) üzenetére


GAbre
veterán

Az elég sok.Ftw3-al 75 fok felett nem láttam.
70-80%-os ventivel+1200mhz volt

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#18698) Albigator válasza GAbre (#18697) üzenetére


Albigator
őstag

Az egyáltalán nem sok. ;]
Nálad gondolom MEM OC nélkül annyi. Vagy feltoltad az egekbe a VGA veniket de még akkor se lehet csak 75 fok.

Ja és Memory Junction Temperature-ről beszélünk amit a legújabb hwinfo mutat. Nem pedig az EVGA MEM szenzorairól...

Szerk.:
Képet, mert ezt nem tudom elhinni...

Ilyet kérnék:

FAN 70% ami valójában 57% (1715/3000 RPM)

[ Szerkesztve ]

(#18699) Laraxior válasza Frozen (#18696) üzenetére


Laraxior
titán

... es hany fok van a szobaban ha a GPU negyvenvalahány °C? 5?

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18700) MPowerPH válasza Laraxior (#18699) üzenetére


MPowerPH
félisten

Le van neki korlatozva 200W -ra.... Azert annyi. Csak ezt mindig elfelejti megemliteni.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.