Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Nagytoll


Nagytoll
senior tag

Most elértem egy atlas interface-hez, kaptam egy ilyen piros atlas labdát és egy új waypointot a térképen. Erre már kerekek az űrállomások és zöldek. Most vettem észere, hogy a star systems logban a legelső egy más által felfedezett rendszer, nem tudom hogy került be az én játèkomba

(#502) Mister_X válasza BoB (#500) üzenetére


Mister_X
nagyúr

~15 óra után: kurva jó játék, érdemes megvenni ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#503) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

3 óra után nagyon király :D
FPS droppokon segít ha Max-ra állítom a frameratet és nem mondjuk a 110-es limitre.
3770k + GTX 980-al egész jó a teljesítmény, 120-130 FPS, persze néha droppolgat..

Egy kérdésem lenne: Intel HD 4000-en a laptopomon kilép a No Man's Sky feliratnál, valami tipp? Lehetséges lenne hogy az öreg IGP nem támogatja a megfelelő OpenGL-t?

[ Szerkesztve ]

(#504) KubanitoS válasza edgR (#488) üzenetére


KubanitoS
veterán

Próbáld meg, hogy kiveszed a vsync-et, nekem ez segített sokat. Nálam maxon megy GTX960 mellett, i5 6500-as procival. Ki érti ezt? :F

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#505) Romvr válasza LÁZ (#490) üzenetére


Romvr
őstag

i5-6500 @3.3Ghz + 16GB RAM + GTX 1060 OC

Nem tudom mit frissített mert semmi változást nem láttam. Viszont belefutottam egy másik hibába:
- Egyfolytában azzal nyaggat hogy redeem-eljem a pre-order hajómat. De nem akarom mert már van egy böszmenet nagy 48 rakteres szuper-csillagrombolóm, amiben még van 2 szabad slot hogy warp-kapszulát is tudjak csinálni :DDD

Mondjuk most éppen Zink-et keresek de nagyon. A rendszerben amiben kezdtem hegyekben állt, eladtam mindet kettővel odébb hogy legyen pénzem. Most meg fejleszteni nem tudok mert nincs egyik bolygón sem...

Eddigi tapasztalatok:
Az írt konfigon 17-60 (V-sync max) FPS-el fut. Kültéren 60, beltéren 40, de néha bezuhan illetve laggol is. De csak pár másodpercekre, szóval túl lehet élni.
Maga a játék olyan érzést kelt bennem mint mikor páran fogtuk magunkat és úgy döntöttünk elsétálunk Pécsről Pestre, de se térképünk, se ötletünk miként is lehetne megvalósítani. Csak megyek jobbról balra és közben próbálok találni valami kis nyomot hogy mit is keresek :DDD
Hajóm már van egy jó, a stukkerem is 9 slot-os és az összesben fejlesztés van. Az egyik idegen fajjal is 1000 éves cimborák lettünk és szórják rám a fejlesztéseket, ha találkozom velük az outpostokon.... Már tudok növényből warp-patront készíteni, így már nem leszek annyira elveszett... csak éppen a rendszer amiben vagyok teljesen kihalt és csak plutónium, meg vas van minden bolygóján. Szóval tudnék készíteni ha lenne miből :DDD Ki van ez találva ám.

4 óra játék után még nem unom, csak rohadtul aludnom is kellene ;]

Ja és eddig csak egyszer haltam meg, mikor gondoltam betámadok egy kalózrajt. Csak mikor lelőttem a hatodik hajót, jött másik nyolc és kilőtték a fegyvereimet. Na onnantól egyértelmű volt hogy nekem annyi. Az rohadtul zavar hogy pl a kalózokkal csak harcolni lehet, nincs olyan hogy meglógom előlük mert zavarnak minden csigánál gyorsabb hajtóművet.

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#506) edgR válasza KubanitoS (#504) üzenetére


edgR
őstag

FSP maxra van állítva, VSYNC pedig ki van kapcsolva. Gyalog semmi gond nincs, de ahogy beülök a zűrhajóba... :U

(#507) Romvr válasza KubanitoS (#504) üzenetére


Romvr
őstag

Kipróbáltam a Vsync OFF-ot én is és így 70 alá nem ment az FPS további 10 perc játék után, úgy hogy volt csata, repkedés és barlangászás is... Amúgy 80 körül mozog és a kép sem esik szét. :R

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#508) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Ha az űrben hal meg valaki mi történik, mindkét inventory nullázódik? Vagy létrejön egy space-grave? :D Nem akarom kipróbálni ;]

(#509) Romvr válasza AeSDé Team (#508) üzenetére


Romvr
őstag

Space grave és csak a hajó inventoria nullázódik amíg oda nem mész és fel nem veszed. Én sem akartam kipróbálni csak 14db kalóztól próbáltam megvédeni a spanjaim flottáját és az első lövés után mindegyik csak engem támadott. Hősies harc közben leszedtem 6-ot, mikor is kilőtték a fegyvereim és vége volt a mókának.

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#510) LÁZ válasza Romvr (#505) üzenetére


LÁZ
addikt

köszi, közben kipróbáltam a virágboltit, a futást illetően, kicsit féltem, hogy mekkora kuka lesz, ahogy megy az oltás a steam-en, de a masinának / i54670k@4ghz-16gb-1060g1/ megfelelően fut, vannak minimális dropok, de nem vészes, kb 2 órát molyoltam vele, minden bizonnyal pár nap múlva be is ruházok a játékra, ahogy azt terveztem is.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#511) Brett001


Brett001
aktív tag

Találtam egy bolygót amit már valaki felfedezett. :DD Santor az illető neve Én egyébként defiant063 néven futok.

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#512) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Véleményem szerint ha nem lesz a későbbiekben multiplayer , vagy coop , esetleg építkezés a játék temetheti magát. Nem rossz a játék de valami hiányzik belőle még .

El. Psy. Congroo.

(#513) Omli85


Omli85
őstag

Hajónapló 3. nap..
Elkészült a warp core feltankolva a hajó, hogy megszerezzem az antianyag végleges receptjét tovább kell ugranom a következő rendszerbe ami nem igazán tetszik de gyorsan letudom majd feltankolok és jövök vissza...no akkor ugorjunk is át a szomszédba :].
Tervrajz megszerezve gyors utántöltés az egyik közeli bolygón (de tényleg gyors mert nem a legjobb a radioaktív klíma.. ) kis kraftolás hiperhajtómű feltankolva na akkro go "haza"... gondoltam én... naivan.. addig amíg meg nem nyitottam ismét a térképet... és realizáltam, hogy fogalma sincs hol vagyok illetve hova akarok visszamenni :DDD.
Kezdeti "pánik" legyűrése után percekig szöszöltem hátha megtalálom honnét is indultam de nem sikerült, közben nyomtam egy scant hátha van valami érdekes találat a közeli rendszerekben. Talált is 5 ugrással arrébb. Nincs mese farmolás kraftolás közben kis felderítés az útba eső rendszerek bolygóin ez lesz akkor a program a következő napokban. Így nincs mit tenni alapon búcsút intettem "szülőbolygómnak" bárhol is legyen xD... és nekivágtam a túrának...

Más:

PC verzió elég problémásra sikerült ahogy olvastam így lecsekkoltam a kölcsönzős verziót hát tényleg nem rózsás a helyzet.
Mondjuk nem értem mi okozza néztem streamet ahol vsync on mellet szolíd 60 fps egy RX 480-al minimális droppokkal még űrhajózásnál is alig észrevehető szóval szépen futott. Nálam tök mindegy mit állítok 30-40 fps 1080p vagy 4K VSR tökmindegy :) repcsiben felezi olyan 20-25-re áll be repkedés közben. Nem hinném azért, hogy a gépem kevés lenne hozzá a driver a legfrissebb stb.
Kicsit így most örülök, hogy a PS verziót vettem meg és visszamondtam a steam előrendelést.

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#514) Rison77


Rison77
senior tag

7 óra játék után eszméletlen magába szippantott a játék. Odáig jutottam, hogy a felkészítő küldetéseket megcsináltam. Utána leragadtam egy bolygón ahol több méter magas arany oszlopok voltak , és nekiálltam bányászni :D Nem tudom bug vagy a bolygó tulajdonsága, kissé frusztrált, hogy ha felszálltam a bolygóról, akkor így hyper sebességgel kiugrott az űrbe.. szóval így lebányásztam az oszlopot, arrébb akartam menni a másik partra a hajóval, de helyette kiugrott az űrbe, onnan meg találjak vissza ugyanoda ^^ Az optimalizálás nem sikerült valami jól, v-sync-el elég durván beesik az fps, , és ha forgatom a kamerát mintha képeket néznék, ha viszont kikapcsolom, és beállítom maxra az fps-t akkor átlag 70-80 megvan, viszont tearinggel rendesen, ami egy idő után nem volt annyira zavaró ha nem láttam. Viszont a generálást mintha, azt mondták volna, hogy feljebb vették a látómezőt, hát ha hajóval megyek egy bolygón pontosan olyan közel csinálja a felszínt apró szemcsékkel mint az eddigi gameplay videókban. Szóval lesz még vele dolguk. Alt Tab problémát megoldotta egy borderless beállítás, illetve volt egy alkalom, hogy valami történt, beállt fix 8 fps-re a játék, csak restart oldotta meg^^

Más: A lézer upgrade-nél, hogy ha megvan az intenzitásból 3 szint vagy bármi másból, akkor ha felrakom 1-től 3-ig az upgrade-et, akkor gyorsabb lesz, mintha csak a 3-ast raknám rá?

[ Szerkesztve ]

(#515) Omli85 válasza Rison77 (#514) üzenetére


Omli85
őstag

Ez a kiugrás nekem is előfordult PS-en szóval szerintem valami bug :).

Modok esetén elvileg ha felteszed 1-től 3ig akkor összeadódnak ha minden igaz.
Gondolom ezért is lehet csak egy fajtából egyszerre maximum egy a fegyveren.

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#516) baphomet válasza warcat (#495) üzenetére


baphomet
senior tag

Hülye konzolos megoldás? De hiszen ott írja, mutatja hogy az E gombot kell megnyomni hozzá. Master race. :)
Tény, hogy picit furi a gamepad-re szabott kezelőfelület egér/bill-lel, de szerintem ez az műfaj, ami PC-n is kényelmesebb kontrollerrel.

(#513) Omli85 Egyetértek. Egyelőre gyalázatos a PC port. A fél karomat adnám a PC-s verzió szélesebb látószögéért, de egy Core i5-4690/16GB/GTX970 konfiggal sem tudom összehozni a PS4-es verzió fix 30fps-ét. Hiába van meg általában 60+, ha emellett nagyon durva dropokat produkál elég gyakran.
Kérdés, mennyi ereje lesz ennek a kis csapatnak a PC-s verziót tovább optimalizálni, gondolom a Sony ebben nem támogatja őket. Én is azt mondanám, hogy aki teheti az a PS4-es verziót válassza, legalábbis a dolgok jelenlegi állása szerint.

(#517) Mister_X


Mister_X
nagyúr

PC-sek, feltelepítve mennyit foglal a játék nálatok? Ps4-en a Store 3.65GB-ot ír, Blu-rayről (micsoda pazarlás) 5.04-et ír a gépezet.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#518) Sonja válasza Mister_X (#517) üzenetére


Sonja
veterán

~2,8GB a GOG verzió.

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#519) Omli85 válasza Mister_X (#517) üzenetére


Omli85
őstag

Telepítve 5GB körül van ha jól rémlik. Akkor nem jól rémlett :DDD .

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#520) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

alt+tab nektek működik rendesen?
úgy értem, hogy ki-alt-tabolok de vissza már nem enged, se ikonra kattintva, se semmi, belehal a játék

- no es importante -

(#521) Omli85 válasza Sixkiller6 (#520) üzenetére


Omli85
őstag

Teljes képernyős futtatás esetén nem szereti az alt+tab-ot :/.

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#522) Romvr válasza Sixkiller6 (#520) üzenetére


Romvr
őstag

Borderless-re állítsd és akkor jó lesz. Én is úgy játszom. ;)

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#523) Viper26 válasza Romvr (#522) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ezt jó tudni. :)

iPhone 14 | FR955

(#524) Sixkiller6 válasza Romvr (#522) üzenetére


Sixkiller6
őstag

mármint játékon belül állítsam át?

- no es importante -

(#525) Viper26 válasza Sixkiller6 (#524) üzenetére


Viper26
nagyúr

Szerintem arra gondolt.

iPhone 14 | FR955

(#526) Omli85


Omli85
őstag

Egy kis help PC-s játékosoknak FPS dropp javítására. Video Még nem teszteltem szóval érdemben nem tudok nyilatkozni :).

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#527) Viper26


Viper26
nagyúr

Az a helyzet, hogy nekem tetszik a játék (PC).
Max-ra állítva az FPS-t már drop sincsen.

iPhone 14 | FR955

(#528) warcat válasza Rison77 (#514) üzenetére


warcat
veterán

Na nekem ugyanez van a kezdőbolygómon,belefutottam már kb (tippre) olyan 70 méter magas aranyoszlopba,na mire azt kibányászod...azt sem tudom megéri-e az időt vagy lenne hamarosan jobb pénzforrás.
Bányászáshoz jó trükkök:
-folyamatosan frissítsd a scant,úgy lehet látni az érc valódi rácsszerkezetét amit ki kell ütni,hogy megkapd a cuccot.Így nem marad ott felesleg és az alján is látod mikor van vége( van egy réteg ami még látszatra érc de már nem ad semmit)
-ha a teljes felhevülés előtt bármikor egy pillanatra elengeded a lézert,akkor azonnal a teljes lehűlt állapotból indul újra,ez gondolom bug.

EA: It's in the crate!

(#529) Rison77 válasza warcat (#528) üzenetére


Rison77
senior tag

Egyelőre, nálam az arany maradt, bár találtam egy bolygót ahol ilyen kis gumók vannak venom sac, az 26k-t ér /db, egyedüli probléma vele, hogy 1 slot 1 db.., kicsit körülményes, hogy felveszek 5 db-ot amit ér 126k-t kb, fel az űrállomásra, eladni,megint vissza, 5 db megint eladni. Az elején találtam egy csomó suit növelőt, de most amikor már lenne rá pénzem egy sincs ^^

Viszont ez a hyper lift off, legalább 10-ből 9x előjön nálam, kezd kicsit idegesítő lenni, nem tudom mi okozhatja.

[ Szerkesztve ]

(#530) Romvr válasza Viper26 (#527) üzenetére


Romvr
őstag

FPS Max-on, minden egyéb szintén maxon de a VSync-et kikapcsolva nekem még nem esett be 70 alá az FPS. Általában 80-90 között van.

Ugyanilyen beállítással de VSync ON, volt hogy 10 FPS-re is becsúszott a játék.

Csak ha valakinek is nagy drop-ok vannak akkor próbálja meg a VSync-et kilőni. Nekem így nem esett szét a kép egyszer sem, pedig 99%-ban minden játékban VSync-elek, mert nagyon allergiás vagyok a "széteső" képre.

Szerk:

Újabb hiba, bár ez már lehet a windows sara: Borderless módban hagyva elmentem kaját csinálni, mire visszajöttem a gép belockolta magát (5 percre van állítva a tétlenség). Beírtam a kódot visszakattintottam a játékba... erre megfagyott és újraindult az egész gép.
Eleve furcsa hogy futó játék közben bekapcsolt a képernyőkímélő, de hogy utána még meg is makkanjon mikor visszatérek... na ez nagyon érdekes.

[ Szerkesztve ]

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#531) Omli85 válasza Romvr (#530) üzenetére


Omli85
őstag

Hát ilyesmi értékkel én is ki lennék békülve de ég a konstans 50+ érték is már bőven jó lenne valami árulás van mert azért nem hiszem, hogy 4.5GHz-n ketyegő FX meg az 1100/1600-ra húzott 390 csak 30 FPS környékére lenne elég 16GB ram társaságában SSD-ről futtatva :D.

Szóval egyelőre marad a PS :)

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#532) Enton válasza warcat (#528) üzenetére


Enton
addikt

Én nem találtam jobb farmolós anyagot így az elején mint ezt az emeril-t, "gyorsan" össze lehet vele szedni millió unitokat, ok nem 5 perc egy olyan oszlop amiről beszélsz de bőven megéri.
Én épp most wrap cell ért mennék/megyek de erről még semmi infóm hogy mi merre hány "u", de majd feltalálom magam.

Multi tool upgrade-et meg backpack upgrade mikor és merre lesz már felettébb kevés ez a 12/5 slot rajtuk.

Feletébb hiányzik a térkép a felszínekről(csilagtérképet még nem néztem eddig), a random bárhova leszállás se lenne rossz. Persze a trade állvány előtt is képes 5m-el leszállni ahelyet, hogy rálockolna a leszállókra.

Még egy kérdés Atlas pass(v1-v3-at látok eddig) hol lehetne intézni magamnak??? Vagy az hogy lenne meg mi lenne?

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#533) warcat válasza Enton (#532) üzenetére


warcat
veterán

Jók a kérdések engem is érdekelne pár :)
Multi toolt nem tudom lehet-e fejleszteni viszont az idegeneknél van néha fali dobozban én onnan szedtem egy jobb félét mint ami volt.
Táskahely (exosuitra gondolsz ugye?) meg véletlenszerűen van a bolygókon ha leszállsz a lakottnak tűnő helyeken,

EA: It's in the crate!

(#534) ImpersonatoR

PS4 en legalább jól fut? Nem droppol meg ilyenek?

(#535) front3r válasza ImpersonatoR (#534) üzenetére


front3r
őstag

Jól fut, semmi gond nincs vele.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#536) baphomet válasza Rison77 (#529) üzenetére


baphomet
senior tag

Viszont ez a hyper lift off, legalább 10-ből 9x előjön nálam, kezd kicsit idegesítő lenni, nem tudom mi okozhatja.

Nem tudom segít-e PC-n is, de azt írják erre, hogy várni kell 5-10 másodpercet a hajóba szállás után, mielőtt begyújtanánk a hajtóműveket. Mióta ezt teszem nekem nem volt több űrliftezés. :)

[ Szerkesztve ]

(#537) Romvr


Romvr
őstag

Srácok, megütöttem a főnyereményt. Találtam egy olyan bolygót ahol hegyekben áll az arany, a heridium, cink...stb. Lényegében minden van... és egymást érik a Drop Podok meg a monolith-ok (amik jó válasz esetén adnak ajándékot). Alig töltöttem el egy órát és 76 millió Unitot farmoltam össze, az exo suitom 24 slotos, valamit sikerült vennem egy 48 slotos hajót is, ami immáron tele van mindennel. Lényegében nincs olyan blueprint amit ne tudtam volna legyártani. Ráadásul ha mégis kell valami, csak repülök fél percet, leszállok és tuti hogy a közelben van olyan ami kell.

Szerintem maradok itt és meg sem állok az 1 milliárd unitig és veszek egy űrállomást :DDD

szerk: Fegyvert viszont nem leltem jobbat sajna, mondjuk jó ami van csak már nem fél rá több módosítás

[ Szerkesztve ]

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#538) BoB válasza Romvr (#537) üzenetére


BoB
veterán

Jó lenne már valami mást is hallani a játékról az ásványbányászaton kívül...

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#539) Nagytoll válasza BoB (#538) üzenetére


Nagytoll
senior tag

Én találtam egy óriás kecskét, kb ötször akkora volt mint én, le is fényképeztem, csak utána véletlen felülírtam a másolást :U

(#540) ForRedGlory válasza BoB (#538) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nehez lenne, mert kb ennyirol szol a jatek :D

(#541) Brett001 válasza Enton (#532) üzenetére


Brett001
aktív tag

A warp cell-el én is gondban vagyok, pedig már azt is csináltam, hogy nem jöttem el rögtön egy űrállomásról, hanem megvártam a ki-be jövő hajókat és mindegyiknek megkérdeztem a kapitányát, hogy mije van...hát eddig egynél sem volt warp cell. :(

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#542) Enton válasza Brett001 (#541) üzenetére


Enton
addikt

Na nekem ez úgy lett meg, hogy egy tag mondta hogy nem mindenható ő sem, de tudja hol lehet találni antianyagot a wrapcell-hez. Én meg pont inkább megvettem az ott éppen leszállótól helyben meg utána még 2 tagnál volt eladóban így nem vágom merre is kéne begyűjteni, azaz hol a lelőhelye az antianyagnak.
De hogy egy wrapcell 25%-ot tölt az már nagyon nem baráti, kell a sok slot a hajón meg a ruhában a sok hajtóanyagnak.

De rá is kerestem gyorsban:

No Man’s Sky : Antimatter Formula 'Simple Guide to Where it's Found'

Mondjuk hirtelen nem rémlik hogy lenne köv naprendszeres jelölőm ilyenre de majd nemsokára nekiállok folytatni, és kiderül.

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#543) edgR


edgR
őstag

Itt az én első fél órám . Olvastam, hogy hozzám hasonlóan Emerilt többen is találtatok, és 1-2 stream megnézése után az általam felfedezett lények is megszólalásig hasonlóak voltak több ott lévővel. Elég kicsi lehet a "random szórás", ha ez nem csak a véletlen műve.

A játék 3-4 óra után nem rossz, igazi farm szimulátor, csak nem a mezőgazdasági jellegű... Viszont közepes beállítás mellett is laggolok i5/960gtx/8g kombóval, ami a megszabott minimumhoz viszonyítva szégyen.

Látszik, hogy nincs kész. Nem véletlenül nem mutattak a PC-s játékból egyetlen percet sem korábban. Ettől függetlenül bizakodó vagyok, szerintem a legtöbb hiba/hiányosság javítható.

(#544) Nagytoll válasza edgR (#543) üzenetére


Nagytoll
senior tag

Próbáld meg borderless fullscreenbe rakni Vsync és Gsync off-fal maxFPS-re, nekem 2048*1152 felbontáson minden medium kivéve texture res és generation határ, vagy mi és simán fut, egyedül az űrben töredezik a kép a vsync hiánya miatt.
Konfig: i7-2600, 8gb ram, gtx 660ti

[ Szerkesztve ]

(#545) Mister_X válasza BoB (#538) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én épp Vy'keen fajt térképezem fel, minden monolithról készítek screenshotot is. Ki akar farmolni hülye érceket? :D

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#546) BoB válasza Mister_X (#545) üzenetére


BoB
veterán

Erről írhatnál hogy ez mit jelent tulajdonképpen. Ennek a fajnak a városait, bolygóit látogatod, fedezed fel?

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#547) nesh_019


nesh_019
senior tag

[Stream live, éppen hajót javítunk]

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#548) Sonja


Sonja
veterán

Egész jól megy Wine-al Linux alól. :D Nem szép, de teljesen játszható. :)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#549) Romvr


Romvr
őstag

Pár kép tőlem:

12 órát játszottam vele eddig, de mikor belenéztem a galaxy mapba kiderült hogy még igazából sehol sem vagyok :(

Még hogy nincs két egyforma hajó!

A kincses bolygó. Itt minden volt és még több is.

Megvan a hajóm, dejó! :D

Furaszaurusz

Disznodon

Jók a fogaid Laci!

Illetve belefutottam egy jóféle hibába. Valamiért az egyik csillagrendszerbe megérkezve a Warp üzemanyag gyártása nem került erőforrásba. Kár hogy amint át-warpoltam a következőbe visszatért a normál állapotba. :(

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#550) Kicsimix válasza Romvr (#537) üzenetére


Kicsimix
őstag

Muti már azt a hajót : ) Nekünk is van dellánk de olyat még nem láttunk, pedig vagy 70 óra van benne. Venni akarunk de fel sem ajánlott eddig 40-nél nagyobbat. Már az is ritka.. Meg 1 óra alattt 70 milla? Érdekesen hangzik.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.