Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) juve600


juve600
nagyúr

mi is január 4-től átmegyünk a KÜF-höz, 4600 Ft korlátlan beszéd+10 GB
net

(#1252) Bestx válasza Madycsa (#1248) üzenetére


Bestx
csendes tag

Valóban, figyelmetlen voltam, ezért elnézést is kérek.

(#1253) NFT2 válasza Bestx (#1246) üzenetére


NFT2
junior tag

Február 1-el emelünk mindkét csomag esetében.
Jelen tudásom szerint le merem írni, hogy nem lesz további emelés. Ezt sem szerettük volna, de elkerülhetetlenné vált, viszont úgy léptük meg, hogy most így egyben minden csomagnál ezt hosszú távra rendezzük.
Amit garantálni nem tudok az, hogy díjcsökkentés lesz-e. Ha a körülmények engedik, megtesszük.

(#1254) nagyj74 válasza RoyalAirForc (#1247) üzenetére


nagyj74
senior tag

Hiteltelen lett a cég. Abszolút nincsenek biztonságban az előfizetők.

(#1255) csacsi67 válasza juve600 (#1251) üzenetére


csacsi67
addikt

szintén mind 2 számom viszem a KÜF höz 6 honap után telefont tudok venni részletre nem a Budapest Bank adja a hitelt. NFT2 nagyon sok ember le fog lépni nevetségesek vagytok kár hogy abban az idöben nem vittem végig az ellenetek folyo eljárást megérdemlt6étek volna.

(#1256) inferno88 válasza NFT2 (#1249) üzenetére


inferno88
őstag

Nem tudtam, hogy ez mennyire publikus, de akkor már leírhatom, hogy engem berakott NFT2 a VoLTE teszt csoportba és eddig nincs gond.

Semper fi!

(#1257) Pent


Pent
csendes újonc

Tudnátok segíteni hogyan tudom lemondani , miként a Netfone előfizetésem? Köszönöm. :))

(#1258) RoyalAirForc válasza Pent (#1257) üzenetére


RoyalAirForc
tag

Na bumm... :DDD

(#1259) MolnárPéter


MolnárPéter
aktív tag

RIP Netfone!
Áldom az eszemet, hogy érdeklődtem előtte, és nem váltottam. (Nálam a 2 T-vel kezdődő kilőve gyenge jelerősség miatt).

Tud valaki esetleg olyan Vodás flottát, amiben az előfizető nevén van a kártya, korlátlan beszélgetés és net van benne, és nem a listás Redeket akarják ráderőszakolni?

Jelenleg szintén Vodás flottában vagyok, korlátlan beszéd, 19 Ft/sms + 5 Gb net, social + connect passal 5490 Ft-ért. Viszont korlátlanban csak a listás Redeket tolják az arcomba.

(#1260) Dracula72 válasza Pent (#1257) üzenetére


Dracula72
senior tag

Csináld azt amit én: hordozd el a számodat.
Rengeteg ismerősöm hívott, mind elhordozza a számát.
Sajnos tényleg oda jutottunk, hogy a KÜF tényleg jobb.
Elfelejtették, hogy Magyarországon árérzékeny emberek élnek.
Béke poraira.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#1261) csacsi67 válasza Dracula72 (#1260) üzenetére


csacsi67
addikt

Meg bánják még Ök ezt az emelést . Itt minden nem elöre ha nem roszz irányba ment csak az igérgetés áremelés ,egy pénztelen cég.

(#1262) nagyj74


nagyj74
senior tag

Röstellem, de valaki árulja már el, hogy mi is az KÜF...:R

(#1263) Littoral válasza nagyj74 (#1262) üzenetére


Littoral
aktív tag

Kedvező Üzleti Flotta a fedőneve
Jut eszembe (ez a szerkesztés): bent jártunk a Telenorban, érdeklődni erről a flottáról. Semmit nem tudtak róla, még a hírét se' hallották, tehát ne így keresd, a többiek itt majd felvilágosítanak, onnantól tudom én is.
A Netfone-nál aznap akartam megrendelni egy csomagot, amikor bejelentették az emelést, még az előzőt. Úgyhogy maradt nekem is a KÜF.

[ Szerkesztve ]

(#1264) #76055552


#76055552
törölt tag

Ahogy a netfone "sztorit" látom:
- eddig a netfone egyes csomagjai legolcsóbbak voltak
- habár a(z otthonival összekapcsolt) magentába bevont mobilos csomaggal eddig sem tudtak versenyezni
- a díjemeléssel az árelőnyük megszűnt
- a ph! (mobilarena) oldalon fórumozók tudatos vásárlók: ők(mi) eléggé tájékozottak vagyunk a különböző flottás tarifákkal (pl. KÜF) vagy a vodafone ügyfélmegtartó tarifákkal kapcsolatosan
- ezért ezen a fórumon a netfone már nem fog tudni új ügyfeleket szerezni
- a netfone-nak megmaradnak a flottát és a vodafone ügyfélmegtartót nem ismerők, azaz a kevésbé téjékozott ügyfelek

[ Szerkesztve ]

(#1265) nagyj74 válasza Littoral (#1263) üzenetére


nagyj74
senior tag

Nagyon köszönöm! :R

(#1266) z67


z67
őstag

Ez a kemény...

(#1267) 4Grider válasza z67 (#1266) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ez a gerillamarketing a Credit Primeosokra mindig is jellemző volt. Meg is értem, hogy kihasználják a helyzetet. Persze ők is előszeretettel követik el azt a hibát, hogy meghirdettek olyan közeljövőben várható kedvezményt/új díjcsomagot, amiből aztán hosszú hónapok után lett csak valami. Mellettük szól viszont az, hogy nem kerül semmibe hozzájuk bekerülni és minden belépő maga szerződik a Telenorral, ergo saját kezébe kerül mindenkinek a saját előfizetése.

(#1268) Pulsar


Pulsar
veterán

Hát srácok, ne értsetek félre, de aki eddig a sparba járt kenyérért, az majd nem fog oda járni, mert drágult? Minden nagyon megdrágult körülöttünk. Nyilván a netfone-ban dolgozó emberek is ugyan abba a boltba járnak vásárolni ahová mi, ők is pénzből élnek. És ha azt akarja a munkaadójuk, hogy ne menjenek el az ott dolgozók, nyilván bért kell emelni. Nem vagyok tisztában a telekommunikációs nagyker árakkal, de túl nagy árrés nem lehetett rajta nekik, ezért tudott olcsó lenni, és eljön az a pillanat, amikor a bevétel már nem fedezi a kiadásokat, és akkor sajnos árat kell emelni. Én azt gondolom, hogy még mindig nem rosszak a csomag árak, nekünk kettő is van a családban, abból az egyiket érinti az emelés, de nem találok jobbat. Én kétszer próbáltam flottát, kétszer meg is szívtam, sőt az egyik miatt, még rendőségre is beidéztek tanúként. Szóval én számomra a flotta nem játszik, de körbe nézve nem flottás előfizetést én nem találok jobbat.

(#1269) jose999 válasza Pulsar (#1268) üzenetére


jose999
senior tag

Hasonlóan vélekedek én is. Maradok mindkét számommal!

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#1270) xcsabo válasza Pulsar (#1268) üzenetére


xcsabo
senior tag

Ettől függetlenül (ha az ember le is nyeli a keserű pirulát} a kommunikáción lehetne javítani. Az nem kerül pénzbe. Csak hozzáállás kérdése.

(#1271) z67 válasza Pulsar (#1268) üzenetére


z67
őstag

Részben igazad van, de én másként közelítem meg. Ahol nincs alternatíva, ott benyelem, ahol van használható, ott viszont sajnos lépni kell. Én is nagyon szerettem a céget az elején, de még nyáron lépnem kellett a VoLTE hiánya miatt, ami persze azóta sincs. Amúgy nem látok ilyen trendet más cégeknél, inkább lefelé mennek a telko árak. Ahogy írtam, itt a nagyok már nem tartják szükségesnek a virtuális cég árdiktálását szerintem.

(#1272) Pulsar válasza z67 (#1271) üzenetére


Pulsar
veterán

Én Telenortól jöttem át, és ott volt VoLTE, de én nem érzem a hiányát. Az én fülemmel van a baj, vagy más oka van?
De persze, igazad van, én nem akarom beosztani senki pénzét, ha valakinek sok a plusz ezer forint akkor sok. Én csupán a jelenlegi gazdasági helyzettel próbáltam kicsit összekötni, és jelenleg én elégedett ügyfélként nem akarok ezer forintért egy fészbukos csoda flottára váltani.

xcsabo: mire gondolsz konkrétan? Mármint szerinted, hogy lehetne ezt jobban kommunikálni? (Nem kötekszem, tök őszintén érdekel)

[ Szerkesztve ]

(#1273) 4Grider válasza Pulsar (#1272) üzenetére


4Grider
nagyúr

A VoLTE hiánya ott nem gáz, ahol van 3G. Most még elég sok helyen van, talán májusra fogják az egészet lekapcsolni. Ahol viszont most sincs 3G, marad a 2G. Na azon egészen más "élmény" telefonálni, mint 3 vagy 4G-n. Szóval én megértem az ilyen helyen élőket, hogy kell nekik a VoLTE.
A FB-os csodaflottáról: Senkit nem érdekel, hogy milyen bagázs van mögötte, ha a szolgáltatóval közvetlenül szerződsz. A dolgozói csomag konstrukció esetén a flottaigazolás megkapását követően közöd nincs a flottához. A hűségidő alatt ki sem rakhatnak a csomagból akkor sem, ha beszántják a flottát.

[ Szerkesztve ]

(#1274) z67 válasza Pulsar (#1272) üzenetére


z67
őstag

Nekem konkrétan telefonálás mellett internetezni kellett a munka miatt, tehát nem volt kérdés. Kicsit kellemetlen volt folyamatosan azzal letenni a telefont, hogy bocs, de amíg beszélek nem tudok dolgozni. Nem csupán hóbort, vagy úri passzió ezt számon kérni rajtuk. Kicsit kellemetlen lenne nekem ennyi ideig ígérgetni ezt, bár valóban hivatalosan sosem ígértek ilyet.

(#1275) #76055552 válasza Pulsar (#1268) üzenetére


#76055552
törölt tag

A spar (netfone) mellett van a CBA boltja (KÜF) ahol olcsóbb a kenyér. Utóbbi bolt garantálja, hogy 1 évig nem emel árat.
Hogy te milyen flottával szenvedtél (a te neden volt-e a szerződés vagy a flottakezelő nevén), azt nem tudtuk meg az általad leírtakból, de ahogy 4Grider írta, a KÜF csak egy igazolást ad, közvetlenül a szolgáltatóval szerződsz, vagyis minden ugyanaz, mintha az utcáról besétálnál publikus tarifára szerződni, 1 dolog kivételével: olcsóbban kapod meg a szolgáltatást.

[ Szerkesztve ]

(#1276) jose999 válasza #76055552 (#1275) üzenetére


jose999
senior tag

A CBA boltja (KÜF) viszont megköveteli, hogy egy évig csak ott vehetsz kenyeret. Ha máshol olcsóbb lesz idővel, vagy finomabb lisztből készül, akkor is! A spar (netfone) nem. Ha nem tetszik a liszt, amiből van a kenyér, vagy drága, mehetsz. Ha mégis úgy döntöttél anno, hogy hűséget kötsz, itt is ugyanannyi a kenyér 1 évig ;) nekem maradt az ára.

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#1277) #90184448 válasza jose999 (#1276) üzenetére


#90184448
törölt tag

Nyugi a Netfone-nál is van 1 év hűség. Szóval A spar (netfone) nem. ez nem teljesen igaz.

(#1278) jose999 válasza #90184448 (#1277) üzenetére


jose999
senior tag

Dehogynem igaz... Ezt írtam... "Ha mégis úgy döntöttél anno, hogy hűséget kötsz, itt is ugyanannyi a kenyér 1 évig ;) nekem maradt az ára" tehát itt is garantált egy évig az ár, mint a másiknál, ugyanazokkal a feltételekkel (1 év hűség). Viszont ha nem tetszik, nem kötelező a hűség. Bármikor el lehet menni,ha találsz jobbat, olcsóbbat. A másiknál nem.

[ Szerkesztve ]

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#1279) #90184448 válasza jose999 (#1278) üzenetére


#90184448
törölt tag

Ez döntési lehetőség volt anno, hogy hűséggel, vagy anélkül? Mert a valódi döntés az, hogyha elém teszik mind a két szerződést, és át tudom gondolni, hogy ez ezzel jár, az azzal. De nem az volt, hanem aláírom, vagy nem? Mind1

(#1280) jose999 válasza #90184448 (#1279) üzenetére


jose999
senior tag

Persze, hogy volt. Éltem is vele. Nem véletlenül...

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#1281) #76055552 válasza jose999 (#1276) üzenetére


#76055552
törölt tag

Hogy miért emelkednek az árak: :DDD

[link]

(#1282) jose999 válasza #76055552 (#1281) üzenetére


jose999
senior tag

:DD ez jó :DDD de rég láttam :C

[ Szerkesztve ]

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#1283) szaniszlokar


szaniszlokar
aktív tag

Én nem bántom őket. Ezt a döntést hozták, hogy emelnek. Biztosan átgondolták többször a dolgot, mérlegeltek.
Ők sem szeretetből csinálják a dolgot.
Amíg számomra kedvező, használom. Ha már nem megfelelő, akkor szétnézek más alternatíva után. Egyelőre van alternatíva. Lehet,hogy idővel megint kedvező csomagot tudnak ajánlani, akkor vissza is hordozhatom a számot.
Engem felhívtak, hogy akkor mi a tervem, mert írtam nekik még azonnal vissza e-mailt, hogy nem fogadom el az emelést. Elmondtam kulturáltan, hogy hordozni fogok januárban, most nem foglalkozom ezzel. Nekem tényleg nem lehet panaszom rájuk. Ez van, így alakult.

Minden ellenállás hasztalan.

(#1284) csibor


csibor
őstag

Végül is amit ajánlottak 7K csomagot, tetszik is. Amíg lehet tartom magam a max 5k előfizetésért. Ez most sajnos nem megy. Pedig ok az egyetlenek akiket nem anyázva hagyom itt

(#1285) xcsabo válasza Pulsar (#1272) üzenetére


xcsabo
senior tag

Fentebb írták pl. Hogy nem 1 héttel az emelés előtt tudatni a plénummal.

(#1286) Pulsar válasza xcsabo (#1285) üzenetére


Pulsar
veterán

De nem február 1 az időpont?

(#1287) xcsabo válasza Pulsar (#1286) üzenetére


xcsabo
senior tag

Jó kérdés. Lehet benéztem. Mea coulpa akkor.

(#1288) Bestx válasza xcsabo (#1285) üzenetére


Bestx
csendes tag

Amiatt már írtam, hogy elnéztem, Február 1-től emelnek.

(#1289) Pulsar válasza z67 (#1274) üzenetére


Pulsar
veterán

Ja, értem. Amúgy fura, mert van ahol nekem megy (talán ahol 4G+ van) máshol meg nem.

(#1290) jose999 válasza Pulsar (#1289) üzenetére


jose999
senior tag

Nem kifejezetten csak a beszéd/hívás minőség a lényeg, hanem hogy legyen egyszerre net és hívás.. Most jelen esetben ha valaki netezik és nincs 3G (ne adj isten dolgozik vele) és jön egy hívás, ugrik a net... Vagy ez van, vagy az..

[ Szerkesztve ]

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#1291) Lewzke válasza jose999 (#1290) üzenetére


Lewzke
őstag

Igen de az sem biztosított, hogy a másik fél VoLTE képes, tehát híváskor a megosztott net lutri marad. :)

(#1292) MadMancs válasza Lewzke (#1291) üzenetére


MadMancs
veterán

Az hogy a másik VoLTE vagy sem, lényegtelen. Neked a hibás VoLTE megy ki szóval lesz net hívás alatt. A túloldali VoLTE képesség hangminőség terén számít.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1293) Lewzke válasza MadMancs (#1292) üzenetére


Lewzke
őstag

Szóval a VoLTE marad mint közeg, így marad a 4G kapcsolat, de a másik félen múlik mijön a csomagban?

(#1294) jose999 válasza Lewzke (#1291) üzenetére


jose999
senior tag

Dehogy marad az :DD :DDD miért kéne a másiknak is VoLTE?! Ez nem értem :D ha nekem be van kapcsolva, hívnak, marad a net. Pont.

[ Szerkesztve ]

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#1295) MadMancs válasza Lewzke (#1293) üzenetére


MadMancs
veterán

Másik félen csak a hangminőség múlik.
Értelem szerűen VoLTE - VoLTE és VoLTE - VoWifi a legjobb.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1296) Madycsa válasza NFT2 (#1253) üzenetére


Madycsa
tag

Az előfizetés visszamondásának az igényét elég emailben jelezni?

(#1297) GrandS


GrandS
senior tag

Az sms díjakról lehet tudni, mondjuk a 6990Ft-os csomagnál?

(#1298) maxikaa


maxikaa
csendes újonc

Tudna valaki segíteni, hogy valamilyen applikáció létezik, amelyik megmondaná, hogy az adott hónapban mennyi volt a kimenő hívásom percben?
Mivel a netfone-os számla ezt sajnos nem taglalja.

(#1299) Madycsa válasza maxikaa (#1298) üzenetére


Madycsa
tag

Úgy tudom, hogy a Netfone-nál nincs ilyen lehetőség.

(#1300) csibor válasza maxikaa (#1298) üzenetére


csibor
őstag

Kérd le a számla részletezőt, fizetett számláknál van. Nem felhasználóbarát, de minden szerepel rajta.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.