Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:42:26

LOGOUT.hu

A Need For Speed World egy online játszható multiplayer autós arcade játék, melyet a Black Box nevű fejlesztőcsapat készített. A versenyzés helyszíne az eddigi NFS játékokból ismert helyek: (Most Wanted, Carbon területei).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) Thunderzolee válasza Mr.Skynet (#250) üzenetére

Ja, ezen a pause-n már én is elgondolkodtam.. mintha hiányozna néha.. :((

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#252) jagada válasza Mr.Skynet (#250) üzenetére


jagada
őstag

Mentem pár kört az alap nissan 350z-vel és azt vettem észre, hogy bár a csíkjai alapján minden tekintetben sokkal gyengébb mint a T1-es pro tyuningcsomaggal szerelt szilvóriumom mégis alázza őket versenyen. Na ez hogy lehet?? A próbára azért került sor mert láttam már versenyeken, hogy a látszat ellenére nagyon mennek ám alacsony szinten..

Jah üldözés, én nem vettem fel a telót pedig vagy 3 percig csörgött, pont 5-ös pursuit szintnnél na ne mááán :DD :DD

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#253) Thunderzolee válasza jagada (#252) üzenetére

Eeeegen.. nekem a főbérlő jött a pénzért, és állt az ajtóban, mert udvariasan nem mert bejönni, és nem értette, miért nem akarom abbahagyni a játékot.. :P

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#254) Necroman_Mk2 válasza Thunderzolee (#251) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

Emlékeim szerint a Most Wantedben se tudtad lepauzolni a játékot, ha éppen üldözés közben voltál...

(#250) Mr.Skynet Nézegettem én is ezt a csík dolgot - támpontnak jó, de az még nem jelent semmit. Különösen mikor lvl 15-16 után bejönnek a Nerves of Steel, Dragster és a Need for Speed skillek, amikkel 10-15-20 %-ot is rádobhatsz a kocsid teljesítményére.

Amúgy meg igaz, hogy ha egy új kocsit vásárolsz vagy egy meglévőt tuningolsz, akkor durván újra kell tanulnod vezetni, pl. egy kanyarban amit eddig padlógázzal bevettél most már fékezned kell.

A T2-esek meg szvsz nem rosszak, és ahogy észrevettem, a legtöbben 370Z-vel meg Evo-val nyomulnak - utóbbival én is :)

[ Szerkesztve ]

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#255) Thunderzolee válasza Necroman_Mk2 (#254) üzenetére

Nem sokat játszottam a MW-el, hamar kiakadtam rajt, h ha 300-al megyek, akkor is elhúz mellettem a rendőrkocsi, amikor csak akar..
Oké-oké, ez arcade, na de akkor is.. :o

Ebben a World Onlineban se tetszik pl. a mágnes.. :(((
Lehetne pl. verseny előtt opció, h mindenki tegyen pipát, h engedélyez-e, vagy nem a versenyben bizonyos poweruppokat, és többség dönt alapon ki lehetne hagyni azt amit nem pipált be a többség. (Igaz, 8 játékosból lehet 4-4 is az állás.)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#256) sanzi89


sanzi89
addikt

3 délutánt játszottam végig ezzel a játékkal, mondván új Need for Speed, csak nem lehet szar. Sajnos tévedtem, SZAR!

1. Semmi köze nincs az autóversenyzéshez, folyamatosan roncsderbi folyik a pályán. Mindegy, ez csak a tahó felhasználóknak köszönhető. De amikor látom, hogy az előttem lévő ember folyamatosan súrolja az út szélét, szikrák repülnek mindenfele akkor se lassul 1 mp-et sem. Érdekes...
2. Amikor elindul a verseny mindig nézegetem a kocsik teljesítményét. A nálam sokkal gyengébb tulajdonságú autók is úgy állva hagynak a rajtnál mint a szél. Most akkor hogy is van ez? Számít egyáltalán a vezetési képesség vagy úgyis az nyer akinek nagyobb teljesítményű a kocsija?
3. Mi a túró ez a boosteres baromság? Majd sírtam a röhögéstől, mikor először megláttam. Az EA is képes alulmúlni magát, pedig amit az elmúlt pár évben csinált a Need for Speed sorozattal azért az se semmi... (Érdekes az új NFS-eket felteszem, pár nap delete, holott az Undergroung és a Most Wanted most is rajta van a gépen...)
4. Lag. Netes játék, ez még OK. De amikor szépen autókázok, az előttem lévő ember eltűnik egy pillanatra majd felbukkan pont előttem, persze nekimegyek ergo sebességcsökkenés a részemre, aztán hirtelem visszaugrik az eredeti helyére jóval elém. No comment...
5. Meg fentebb linkelgettek itt videókat, hogy über-hiper-szuper kisebb vagyonokért szarrá tuningolt autókkal hogy állva hagyja azokat akik sokkal kisebb teljesítményű gépekkel mennek. Nagy erény tényleg, pont az ilyeneknek való ez a játék... Aki meg normális arcade autóversenyt szeretne tegye inkább vissza az Undergroung 1-2 valamelyikét vagy a Most Wanted-ot.

Részemről ez a játék ugyan akkora nagy 0, mint a Carbon óta kijött összesn NFS...

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#257) Mr.Skynet válasza sanzi89 (#256) üzenetére


Mr.Skynet
senior tag

"Részemről ez a játék ugyan akkora nagy 0, mint a Carbon óta kijött összesn NFS..."
Ezzel kapcsolatban mondasz valamit ;)

Többiek:
- igaz azt mondtam T3 alatt már nem fogok kocsit venni, hát mégis vettem egy olcsó 350Z-t, mert túl sokan emlegetitek...A nekem baromira nem bejövős EVO után, a 350Z észrevehetően jobban irányítható mint az EVO. (magánvélemény)
- A csóró Nissan Silvia viszont rájöttem miért tetszik nekem annyira, baromi könnyű, felkennek a falra és irányítható marad és nem olyan mint egy szikla, hogy nyomom neki -jobbra-balra és hát talán 1 év múlva el is kezd kicsit kanyarodni.
- Meg ami azt illeti baromira hiányolom a Most Wanted-ből a sok kocsi beállítást, ott ha beállítottam, hogy a kormány mennyire legyen érzékeny, akkor kanyarba akár az oldalamon bukfencezve ki is szálltam a mókuskerékből :DDD World-ben mi történik, nyomom kanyarodjon, erre semmi --- > száll bele a falba nyíl egyenesen :W Kézifékkel meg a lovaskocsi színvonalára lelassul...

Szerintem ha én a pályán 170-nél elrántanám a kormányt, akkor nem lassan oldalazva egyenesen szállnék bele az előttem haladó kamionba, hanem 0,1sec alatt b.sznám neki a szalagkorlátnaka kocsit, vagy egyből az oldalamra fordulnék és még fél km-en át pörögnék az oldalamon. Ebben a játékban a fizika teljesen irreális :( Csak erre meg ne, hogy azt mondjátok, hogy ez nem szimulátor, mert a MW se volt az és mégis jó volt.

ui.: komolyan mondom az tartja bennem a lelket, hogy csak találok egy normális kocsit, ami megfele az úgy tűnik ultra magas elvárásaimnak :U

(#258) jagada válasza Mr.Skynet (#257) üzenetére


jagada
őstag

szilvóriummal nyomom első perctől kezdve de ezek a xar mazda 3-ak állva hagynak mindég....mosmeg be akarok lépni és nem enged mer a starter packosok előnyt élvaznek azt írja, mingyán letörlöm az egészet a csába.... :W :W :W
sose fizetnék egy ilyen xarér!!! annyira laggol, hogy kell neki vagy 20 másodperc mire ellövi a nitrót természetesen valami hajtűkanyarban, na hol másutt.... :W

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#259) jagada válasza jagada (#258) üzenetére


jagada
őstag

a nissan 240sx-ek is mind megeszik a szilvóriumot, xar ez a szekér...

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#260) jagada


jagada
őstag

tutira lehet cheatelni:

az 5-ös körözöttségem visszaváltott tegnapról mára 1-re :F :F

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#261) Necroman_Mk2 válasza sanzi89 (#256) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

1. A lökdösődés megszokás kérdése, de meg lehet szokni. Sőt, nem egyszer fordult már elő, hogy 3. helyről úgy lettem első, hogy az élen járok egymást ütötték :D

2. Ennek részben az az oka, hogy indulásnál jó fordulatnak kell lenni ahhoz, hogy perfekt rajtolj. Sőt, van is egy skill, ami megfelelő RPM esetén kinitróztat téged a rajtrácsról.
A másik, hogy bizonyos szintek után bejönnek olyan passzív skillek, amivel a kocsi teljesítményét dobhatod meg.
Ja, és itt egy jobb autó meg nem jelent automatikusan jobb sofőrt is ;)

3. A SpeedBoost a valódi dollárért vásárolható pénz a játékban. Egyelőre nincs sok értelme (hacsak nem akarsz 3-nál több kocsit), de ez szvsz a jövőben változni fog.

(#255) Thunderzolee A mágnest sokan nem szeretik, de én elfogadom a jelenlétét, még ha rám is nyomják. Legalább az élen járó játékosnak se fenékig tejfel az élete (max addig, amíg használja a pajzsot).

(#259) jagada A 240SX-nek ugyanazok a statisztikái, mint a Silviának.
A képen látható csávó meg vagy hacker, vagy nagyon tud vagy -ami valószínű- csak Single meneteket nyomott.

[ Szerkesztve ]

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#262) Necroman_Mk2


Necroman_Mk2
őstag

Amúgy a játék a héten kapott 5 db új autót, igaz, ebből csak kettőt lehet megvásárolni, mert a BMW M3 E92 (Tier3), a Porsche 911 Turbo (Tier3) és a BMW 135i Coupe (Tier2) csak bérelhető :(

A két új kocsi:
- Toyota Supra (Tier 2, lvl20)
- Mitsubishi Lancer Evolution X (Tier2, lvl25)

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#263) jagada válasza Necroman_Mk2 (#261) üzenetére


jagada
őstag

versenyen botlottam belé, úgyhogy single szvsz kilőve..
a megfgelelő rpm-et honnan tudom meg, hogy mennyi az annyi?

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#264) sanzi89 válasza jagada (#263) üzenetére


sanzi89
addikt

Elvileg az induláskor az rpm mutatón látható egy zöld csík, abban a tartományba kell indulni. Csak ennek azért nincs sok értelme, mivel ha van előtted valaki úgyis a seggébe tolod el a plusz sebességet...

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#265) GabN73 válasza sanzi89 (#264) üzenetére


GabN73
addikt

vagy meg kell tanulni hogy szélre / középre behúzódsz :D :P

(#266) SylarHUN válasza sanzi89 (#264) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Ezért jó a starter pack. Azzal mindig az első helyről indulsz, vagy a másodikról.
Mentem majd 600 versenyt, és még ennél hátrébról nem startoltam.

PSN: Xbox:

(#267) sanzi89 válasza GabN73 (#265) üzenetére


sanzi89
addikt

Ha elkezdessz a rajtnál kanyarogni akkor a plusz majdnem elvesztetted azokkal szemben akik tök egyenesen mennek. A másik, hogy szerinted Te találtad fel a langyosvizet? Mindenki húzódik össze-vissza, sose lehet tudni kit trafálsz el hátulról. De 5-6 emberen nem tudod úgy átverekedni magad bárhogy helyezkedj, hogy valakit ne kapj el. Akkor meg már ott is hagyott mindenki.

@SylarHUN
Erről beszéltem. Aki fizet előnnyel indul. Fizess...

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#268) jagada


jagada
őstag

Azt már látom egy ideje, hogy itt új autót venni és fejleszteni nem szabad. Elfogyott a nitrom gondoltam megyek pár single meccset, hogy farmoljak. 15-ös szinten végre megvettem az első tuning csomagot a 350Z-re erre a versenyeket lambokkal, porschekal meg audikkal kell vívnom amiket 20-25-ös szintnél lehet megvásárolni ugyebár. Egyetlen egy olyan kategóriás autót se rak be mint az enyém. Multinál is érdekes amikor 14-es szinten a T1-es szilvóriummal kell versenyeznem a 20-as szintű lotusok ellen.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#269) Mr.Skynet válasza jagada (#268) üzenetére


Mr.Skynet
senior tag

Én is ezt írtam pár hsz-el feljebb, mikor a kocsikra panaszkodtam... minél jobb kocsid van, annál kevesebb esélyed van...

Egyébként említettem, hogy az EVO meg a 350Z is egy nehéz szikla a fordulékony és könnyű Nissan Silvia-hoz képest, ez be is igazolódott, ugyanis mikor a rendőrökkel ütközök vagy lökdösődök, akkor nem én repülök el, hanem az EVO-val átmegyek mindenen, szóval megtaláltam a T2-es kocsik előnyeit :DDD 150-el beleszálltam a velem szemben haladó 2db rendőrségi SUV "dömperből" az egyikbe és bár 60-ra le is lassultam de mentem tovább :DDD

Remélem az irreális játékmenetnek köszönhetően a T3-as kocsik még nehezebbek lesznek, mondjuk mint egy tank és akár egy kamiont is el tudnék vele tolni... De amúgy kezd újra megtetszeni a játék.

(#270) GabN73 válasza sanzi89 (#267) üzenetére


GabN73
addikt

csinálok majd egy videót ;)

(#271) Mr.Skynet


Mr.Skynet
senior tag


A történet:
- csórikám korrektül halad a pályán, majd kegyetlen laggolásba kezd
- a semmiből elémkerült, mint egy álló autó, telibekapom, 8. leszek a srác 7.
- srác megint eltűnik előlem, látom a többiek egy kupacban elől gyilkolják egymást
- az előttem haladó 6 egymást amortizáló játékos hirrtelen mind egymásbaszalad és azt sem tudják mi történt, 0% lélekjelenlét és 100% szerencsével elsuhantam közöttük :DDD
- a kegyetlenül laggoló srác pedig előttem halad ~10sec-ig, majd teljesen eltűnik és akkor a jobb felső sarokban a srác neve mellett egy áthúzott karika volt, modnom oké végre kidobta a szeró :P
- majd azt veszem észre, hogy a semmiből felkennek a falra és a csávó újra játékban van
- mint a képen is látható még mindig én vagyok az első elvileg, gyakorlatilag viszont látom, hogy 100méterre előttem halad a srác, mint első játékos :((
- egyébként pedig beértem másodiknak, elsőként :U

(#272) Mr.Skynet válasza Mr.Skynet (#271) üzenetére


Mr.Skynet
senior tag

Értem én, hogy 3-ból 3.-nak értem be, mert tankolnom kellett, de a dobogós helyezés már nem is jár :F :O

(#273) jagada válasza Mr.Skynet (#272) üzenetére


jagada
őstag

jah nekem is vót, hogy 2. lettem de a listán meg elsőnek írt, gondolom laggolt mindenki, úgyhogy gyorsba nyomtam is rá a Next gombra mielőtt észbekap a szeró és a helyes sorrendet írja ki, majd arany fokozatba választhattam nyereményt és a statomnál is győzelemnek számolta:DD :DD

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#274) GabN73


GabN73
addikt

Ilyen nincs,3.jára b*szok el egy cost to state 1milla feletti üldözést. 30 perc alatt 176 destroyed rendőrbá,264 rammed. Persze hogy az egyik tetejére ragadok mindig és sehogy se tudok lejönni róla :((( :((

(#275) Mr.Skynet


Mr.Skynet
senior tag

Kezdem +érteni azokat, akik útálják a power up-okat... és hol rontom el(?) hát az utolsó kanyarban :W Volt egy P.U.-om 1db nitró, hát azt kb. a második kanyarnál el is használtam, de a verseny végéig vagy 50x biztos nyomtam mindent, nem baj, hogy nincs semmim :DDD

(#276) GabN73 válasza Mr.Skynet (#275) üzenetére


GabN73
addikt

nekem mindenből 200+van (kivéve a pursuitos power upokból) nitróból pedig 600 felett van :DDD
Most ezt a 20 seces pursuitot próbálgatom,érdekes.De végre LVL 30 lettem :C

(#277) Necroman_Mk2


Necroman_Mk2
őstag

Akik korábban a falon csúszásra panaszkodtak, azoknak jó hír, hogy a múltheti patch óta ezt megnehezítették: most már durván lassítja a verdát, nem lehet végigslide-olni száz métereket.

(#271) Mr.Skynet Ilyennel én is találkoztam már. Sőt, a másik sofőr teljesen eltűnt a képről, még a nagy térképen se láttam verseny közben. Aztán amikor átgördülök a célvonalon látom, hogy csak második lettem, mert ő már 10 mperce benn volt. :(((

[ Szerkesztve ]

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#278) Docci


Docci
senior tag

Sziasztok

Feltettem én is ezt a játékot. Első benyomások jók, de azért még szoknom kell. Mire érdemes figyelni? Lvl 3-as vagyok, hogyan kezdjem el a játékot?

Mr.Skynet felvettelek barátnak. A játékban a nevem DocciPH. Jó játékot mindenkinek.

Erőt s erényt!

(#279) SylarHUN válasza Docci (#278) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Nagyon 1xű a dolog. Nyomd a gázt.

[ Szerkesztve ]

PSN: Xbox:

(#280) Mr.Skynet válasza Docci (#278) üzenetére


Mr.Skynet
senior tag

Elfogadtalak :R

Egyébként, igen hasznos tanács tényleg, hogy nyomd a gázt.
Ha pedig a úgy nyomod a játékot is, ahogy a magyar fiatalság kezdi az életet, akkor nem lesz semmi gáz ---> optimistán a reménytelenségbe :))

(#281) smisa válasza jagada (#252) üzenetére


smisa
őstag

sziasztok az alap 350z nagyon megéri nekem a mazda 2 tuningot leveri már csak azért is mert 240 a vége és elég jól pörög a lotusokat megverem vele mindig. Igaz a skillek mind auto tunningos :)

(#282) Silencer83


Silencer83
addikt

elkezdtem en is a gamet, hogyan lehet kodot megvaltani? " redeem a game code " igy szerepel az oldalon
:R

(#283) Silencer83


Silencer83
addikt

hogyan tudok normalis " " mennyisegu zset szerezni a gameban, most Level5-os vagyok, es hiaba nyerek meg multi v single versenyeket, osszvissz van 20.000 dolcsim:S
alig kapok penzt az elso helyezesert, par szazat, az uj kocsik meg... :F :W

(#284) Mr.Skynet válasza Silencer83 (#283) üzenetére


Mr.Skynet
senior tag

Egy módja van kolléga, sokat játszol, ez nem az a fajta NFS, amit napi 3 órával 1 hét alatt 100%-ra játszol... :P

(#285) Silencer83 válasza Mr.Skynet (#284) üzenetére


Silencer83
addikt

sejtettem...
egyebkent egesz jo szorakozas a game, ha van 1 kis uresjarat szivesen nyomom

(#286) Docci válasza Mr.Skynet (#280) üzenetére


Docci
senior tag

Nyomom, de néha az is kevés, mert lenyomnak, de nem hagyom magam.

Milyen autót érdemes venni? Nissan 350Z ?

Erőt s erényt!

(#287) Mr.Skynet válasza Docci (#286) üzenetére


Mr.Skynet
senior tag

Szerintem ezt ne tőlem kérdezzétek, kicsit feljebb elég sokat anyáztam a kocsikra és azok fejlődésére... jelenleg lvl 25 vagyok és egy 350Z -vel nyomom, onnantól változott róla pozitív irányba a véleményem, hogy sikerült rátenni a Pro tejesítmény növelő csomagot.

Eddig csak 3 kocsit próbáltam, de Nissan Silvia Pro csomaggal szerintem sokkal jobban irányítható, mint a 350z Street csomaggal... most ugyan ez a véleményem, hogy a 350z a Pro csomaggal sokkal jobb, mint a Micsu Evo Street csomaggal, de erre még nem tudom rátenni a Pro csomagot, mert nem vagyok lvl 28 szinten.

Szóval a magánvéleményem az, hogy X kocsi elvileg gyengébb, Y erősebb kocsi, ennek ellenére míg az Y kocsi Street csomagos, addig az X kocsi Pro csomaggal sokkal jobb.

Sokan esküdnek a 350z-re olcsó és tényleg jó kocsi, ha már max-ra van fejlesztve... :DDD
És ez az a hsz. amivel nem sokra mentek egyébként :B

(#288) Silencer83


Silencer83
addikt

miert nem lehet S15-ot kapni? :F csomo ember maszkal Silviaval, de en meg az istenert sem talalom a cal dealernel :F

(#289) Thunderzolee

Most örülnöm kéne?
Kaptam rá 3 nitrot... :/
Hát nem mondom, valamilyen Pursuitos poweruppnak jobban örültem volna.
Am abból is van 10-szeres adag?
Eddig csak 3-szorost kaptam.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#290) Thunderzolee válasza Silencer83 (#288) üzenetére

Amikor a Nissant kiválasztod, állítsd át a "Car model"-nél a kettesre a kapcsolót. Ott van a Silvia is. :K

Bekarikáztam:
http://noob.hu/2010/10/24/Need_for_Speed_2.jpg

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#291) Thunderzolee

Melyik kocsi a legjobb üldözésekhez?
Úgy értem, aminek nagy tömege van, és "nem áll meg" ha ütközik. :F

Nissan Silviával kezdtem a játékot (teljesítményadatok alapján választottam), aztán kipróbáltam egy VW Sciroccot (mer' azt hittem, majd jobb lesz), meg ezt a T-Mobilos Mazdát; hát én nem vagyok egy nagy verseny-guru, de valahogy az volt az érzésem, h ez utóbbi két kocsival t×k könnyen kilöktek a pályáról verseny közben is, és hát üldözéseknél is kerülendő volt bármiféle ütközés, ill. ha beszorított pár zsaru, abszolút nem tudtam eltolni őket, míg a Nissannal szinte gond nélkül ütközhetek, és leszorítani sem tudnak egykönnyen.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#292) Mr.Skynet válasza Thunderzolee (#291) üzenetére


Mr.Skynet
senior tag

(#293) Thunderzolee válasza Mr.Skynet (#292) üzenetére

Igen-igen, az Evo-t olvastam, de pl. a Dodge-ról senki nem írt. Vagy ott van az Audi is. Az a dodge pl. csak 60ezer, teljesítményre sem a legrosszabb, tömegét viszont nem ismerem. hogy mehet az?

Am nincs valami cheat a pursuitos power uppokhoz? :W
Nehogy má' random alapon 10 menekülésből kilencszer lóvét, meg REP-et ad, és jó, ha egy esetlebnn narancssárga a cucc.
Aztán az is csak egy vacak instant cooldown. :((( Kerékfelfújó, emergency evade.. ezek kellenének, nem ez a sz×r gyors menekülő. :((

Ha fizetnék a játékért, tudnék vásárolni power uppokat? Vagy ilyesmit nem tettek a játékba? Csak kocsikat lehet bérelgetni?

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#294) Silencer83 válasza Thunderzolee (#290) üzenetére


Silencer83
addikt

koszonom szepen :R , qrvara figyelmetlen voltam :W

egyebkent amennyirem nem jott be a game, most annyira rajta vagyok!

vegyetek fel plz, mar ha valakinek kedve van!
xenon69

(#295) Docci válasza Silencer83 (#294) üzenetére


Docci
senior tag

Felveszlek.

Most vásároltam meg a 350Z-t, mivel level 10-es lettem. Sokkal jobb autó mint amilyen csíkjai vannak már alapból is. Majdnem hozza a Silvia pro csomagos változatát, de ne feledjük ennek még van 2 csomagja szóval hosszútávon jó lesz ez és olcsó is 1ben.

Erőt s erényt!

(#296) Silencer83 válasza Docci (#295) üzenetére


Silencer83
addikt

:R elnezest, de
AKOS69 neven vagyok :B

koszi ;)

(#297) GabN73 válasza Thunderzolee (#293) üzenetére


GabN73
addikt

tudsz venni poweruppokat :K

(#298) Thunderzolee válasza Silencer83 (#296) üzenetére

Na hallod, xenon69 néven fel akartalak venni, de valahogy nem sikerült.. :P

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#299) Thunderzolee válasza GabN73 (#297) üzenetére

Igen, megtaláltam. 190 izé, olyan sárga kredit.
Na és kreditet hol lehet venni, mennyiért? :F

Gondolom ilyen Paypal izé kell ehhez is.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#300) GabN73 válasza Thunderzolee (#299) üzenetére


GabN73
addikt

igen valódi pénzt kell érte fizetni. :K Az xp vagy a cash booster nem ér semmit.Tudom,mert nyertem 1500 boostert :K :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.