Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:42:26

LOGOUT.hu

A Need For Speed World egy online játszható multiplayer autós arcade játék, melyet a Black Box nevű fejlesztőcsapat készített. A versenyzés helyszíne az eddigi NFS játékokból ismert helyek: (Most Wanted, Carbon területei).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Egzee


Egzee
őstag

Kiadó: Electronic Arts
Fejlesztő: EA Black Box és EA Singapore
Kategória: MMO
Platform: PC

A Need For Speed World egy online játszható multiplayer autós arcade játék, melyet a Black Box nevű fejlesztőcsapat készített. A versenyzés helyszíne az eddigi NFS játékokból ismert helyek: (Most Wanted, Carbon területei).

Az autók száma már bőven 100 felett jár, melyet 3 kategóriába osztanak: Tier1, Tier2, Tier3
Az autólista hétről hétre bővül, mivel a fejlesztőcsapat folyamatosan fejleszti a játékot.
Autók jelenleg 2 féle módon kaphatóak. A játékban kapott pénzért: IGC (InGame cash) vagy boostért. Értelemszerűen minél nagyobb a tier, annál drágábbak a kocsik. Fontos azt megjegyezni hogy nem minden autó kapható IGC-ért, a játékban az elsődleges fizetőeszköz az úgynevezett: Speedboost, melynek beszerzéséről a továbbiakban olvasható.

A Speedboostról:
A boost a játék elsődleges fizetőeszköze, mellyel minden kapható dolgot meglehet vásárolni: Autók, Kasztnik, felnik, stb...

Beszerzése:
Ezt többféle képen lehet beszerezni: Első a dobozos verzió. Ezt elsősorban itt, illetve itt lehet beszerezni. Ezek dobozos verziók, lemezt nem tartalmaznak, kizárólag csak egy letöltőkódot, melyet itt lehet beváltani. Tartalma: 8000boost, 3 ingyen autó: Porsche Cayman S, Toyota Supra, Bmw Z4 M Coupé. Kezdő játékosoknak pénz illetve reputáció erősítés.
Második verzió az online vásárlás a játék hivatalos oldalán keresztül. Ez elsősorban PayPal-al történő vásárlást jelent, de további információért írj a topicba.

Mit lehet kapni Boostért pontosan?
-Autókat
-Alkatrészeket kártyacsomagokból
-Felniket
-Kasztnikat
-Skilleket
-Utólagos pénz illetve reputáció (hívhatjuk XPnek is) erősítést

Magyar játékosok bőségesen vannak a játékban, melyekkel a játékon belül kapcsolatot is felveheted a magyar csatornán. Ennek eléréséhez írd be a parancsot: /join gn 3 Ez a magyar csatorna parancsa.

A Magyar játékosok listája: itt

Képek a játékból:
1
2
3
4
5

Videók a játékról:
GamesCom 2011 trailer
Interactive Trailer

Hasznos oldalak:
Hivatalos website
Hivatalos Facebook oldal
Hivatalos Twitter oldal
SG Fórum
TCM

Bármilyen esetleges kérdéssel nyugodtan fordulj a fórumba, mindenki készséggel segít majd.

UPDATE!

Az Augusztus 25.ei patchel leváltották az autókra vonatkozó Tier felosztást és e helyett bevezetésre került a CarClass rendszer.

A lényege:
Az eddigi 3 Tier kategória helyett már CarClassok (autó osztályok) vannak. Az autók mostantól: E, D, C, B, A és S osztályokba lesznek felosztva. Fontos még azt megjegyezni hogy az autók nincsenek Classhoz kötve, a telepített alkatrészekkel módosíthatóak a Classok akár felfele, akár lefele.

Többek közt 3 fontos újítás is érkezett ezzel a frissítéssel. Az egyik hogy mostantól az összes verseny helyett napi 12-15 verseny érhető el. Ezek nagy része Nyílt, ám vannak olyanok amik Classhoz kötött, így arra csak az adott Classba tartozó autóval lehet nevezni.

Másik fontos újítás hogy az alkatrészek korlátozása megszűnt, mostantól bármely alkatrészt bármelyik autóba belelehet tenni. Emellett az összes Street part megvehető IGCért.

Végső fontos újítás hogy 2 hetente 6-8 autót elérhetővé tesznek IGCért. Miután lejárt a 2 hét, az akkori "új" IGCs autókat visszateszik BOOSTért és a helyükre újabb 6-8 autó érkezik.

Csalók a Need For Speed Worldben

Módosítva: Szeptember 4 - noxwill által

[ Módosította: mobal ]

(#2) Egzee


Egzee
őstag

Én személy szerint alig várom, remélem egy kicsit jobban kidolgozott Pro Streetet kapunk! (jobban kidolgozott alatt úgy értem, hogy a fizikai számításokhoz nem elég menni pár kört egy pályán egy Porsche-vel...) Ha jó visszhangokat hallok majd róla és elég népszerű lesz, akkor megveszem! :) Hála égnek, most 2009-ben egy NFS fan sem panaszkodhat (szimulátor rajongók, árkád őrület pártiak) mert az EA kidobja a Shiftet, a World Online-t és a Nitrot! A Shift szimulátor lesz inkább, a World Online az online játékmenetre hajt majd míg a Nitro igazi árkád száguldás lesz! :) Minden kiderül 2009 harmadik negyedévében! ;)

(#3) fpeter07 válasza Egzee (#2) üzenetére


fpeter07
veterán

sokat nem kell majd rá költened, nem ingyenes lesz? :)

(#4) Egzee válasza fpeter07 (#3) üzenetére


Egzee
őstag

nah megfogtál... nem tudom, hogy a havidíja lesz ingyenes vagy a játék is?

(#5) Viszlát


Viszlát
addikt

Remélem a fizikán javítanak egy keveset, mert egyébként nem sokat ér az ingyenesség, akármilyen formában is tervezik...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#6) Egzee válasza Viszlát (#5) üzenetére


Egzee
őstag

nem hiszem, hogy egy online gém fizikamentes lenne... grid-et csak úgy tudják letolni, ha törik a kocsi... egyébként EA-éket ismerve a játékot meg kell majd venni, aztán ingyen játszhatsz!

(#7) Sonja


Sonja
veterán

Március 5.-én indul a beta! :) Jelentkezzetek! ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#8) webdeejay


webdeejay
aktív tag

6-kor indul a tesztelés, egész hétvégén fog tartani, kíváncsi leszek rá, nekem már lent van. Szerintem a gameplay-ek tömegesen fognak menni jutyúbra.

(#9) fpeter07 válasza Sonja (#7) üzenetére


fpeter07
veterán

Megvan. Kaptam egy emailt hogy ha szerencsém lesz kapok egy helyet... :D

(#10) webdeejay


webdeejay
aktív tag

Hmm, egész jó játék, bár a grafika tényleg nagyon gyenge, talán az underground-hoz bírnám hasonlítani. Habár most még elég sok bug van benne, egész élvezhető a dolog. Gyorsan dobálja az xp-ket, szerintem vannak olyan játékosok, akik a hétvégén feltolják a szintjüket. Először létre kell hozni egy drivert, ki lehet választani néhány kép közül, hogy melyik driver akarsz lenni, beírsz neki egy nevet és kiválasztod a kocsit. Kezdőpénznek 25000-et kaptunk, ebből egy Dodge Chargert, egy Mazda Mazdaspeed3-at és egy Mitsubishi Eclipse GT-t. Ha megvolt, már be is dob a térképre, ahol még leadja az első induláshoz szükséges infókat, és utána mehet a verseny. Sajnos még nem tolják olyan sokan és verseny is kevés van, de azért lehet tolni.

(#11) Rototti válasza webdeejay (#10) üzenetére


Rototti
senior tag

Underground grafika???!!! Most viccelsz? Az U2től is naon messze van, hát még az U-tól... MW és Carbon grafika kicsit felfejlesztve. :K
U2:

World:

[link]

Kimi - The King of Spa

(#12) Barell


Barell
senior tag

Honnan tudom letölteni a Bétát? Regisztráció már sikerült. :B

(#13) Viktor77 válasza Barell (#12) üzenetére


Viktor77
titán

Sehonnan. Ha bekerültél, majd küldenek mailt, gondolom abban van a letöltési link.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#14) SylarHUN


SylarHUN
senior tag

ÁÁÁÁ! Eltévedtem topik ügyileg, de most már jó helyen járok.
Itt van az eddigi összes hozzászólásom és mellékletem.

Amúgy az első benyomásaim nagyon felemásak! Tetszik is meg nem is! A Project Torque-t nem fogja leváltani nálam.
A táj grafikája nagyon szép lett az autóké kicsit kevés, érzésem szerint, bár nem azt mondom, hogy csúnyák, csak lehetnének jóval több poligónból.
Az irányítás totálisan arcade, de nagyon!
A Most Wanted és a Carbon pályáira épül csak iszonyatosan felturbózva.
Van benne, rendőrös üldözés, mehetünk egymás ellen, vagy csak kocsikázhatunk az óriási területen.
Az autók festése maximálisan kiaknázott, gyakorlatilag olyan színt adhatunk a járgánynak amilyet csak akarunk, viszonylag sok a vinyl.
Nagyon úgy éreztem mintha nem is egy béta játékkal játszanék, véleményem szerint ez már szinte full.
Sajnálom, hogy nincs benne belsőnézet, csak a szokásos arcade.
Biztosan elfogok benne tölteni néhány hetet, talán hónapot, de annyit mint a PT-ben (több mint 2év) soha.

Akiket érdekel, itt megnézhetik az álltalam készített shootokat!

Igazából csak a Most Wanted-hez és a Carbon-hoz hasonlítható, de még azoknál is arcade-b. A Test Drive Unlimited ehhez képest full szimulátor.

De, annyira élvezetes maga a versenyzés, hogy nem tudom abbahagyni!
És amit eddig nem nagyon tapasztaltam még a legnagyobb játékoknál sem, iszonyatos a sebességérzet! Hihetetlen pörgősek a versenyek (event).

Készítettem néhány in game videót!
[link]
[link]
[link]

Na! Megnyertem mindent amit fellehet pakolni egy kocsira a gyorsulást növelve és a végsebességet!
Olyan gyors így a játék, hogy szinte nem is látod már merre mész! :DDD
Jaaa és ez a kocsi még csak 1-el a legjobb kocsik alatti! Azokkal milyen lehet a sebesség?
Na de nem sokára ezt is megtudom mert már csak 5 verseny és 9-es szintre lépek, az meg megnyitja a legdurvább autókat!

ITT egy észveszejtő sebességü szálguldás tőlem.

Megvettem minden legmagasabb szintü verdát!

Nissan

BMW

Lamborghini

Hiába minden paraméter! A legjobb kocsi, szerintem a Lamborghini. Pedig elméletileg a Nissan nak kellene vinni a prímet.

PSN: Xbox:

(#15) SylarHUN


SylarHUN
senior tag

Második benyomás!

Jó játék! Nagyon szórakoztató!
Nagyon szép grafika!
Itt a bétában, nagyon gyors fejlődés, gondolom a fullban ennél sokkal lassabb lesz majd.
Gyakorlatilag 8-10 óra alatt meg volt a 9-es szint úgy, hogy rengeteget autókáztam csak össze vissza a városokban.
Nagyon pozitív, hogy van single race, amiben ugyan úgy kapod az XP-t és Dollárt mint az online versenyekben.

Előzőleg azt mondtam olyan mintha már nem is Béta lenne hanem Full, de ez nem így van!
Minnél többet játszottam vele annál inkább éreztem, hogy ez kb. még csak a game talán fele.
Vannak lezárt utak ahol még nem lehet menni, de ezek azért vannak lezárva mert még mögöttük nincsen grafika, persze ez nem igaz mindre. PL. ITT látszik egy ilyen!
A chat meg egyszerűen nevetséges! Minden üzenetet egy ablakban lehet látni, mire elolvasnád az elsőt, már 23 új üzenet jött a hejére. Ezen még kell egy keveset dolgozniuk.
Az "AI" na az rettenetes! Mennek össze vissza, egymásnak, neked, az elágazásokban nem lassítanak, csak mennek mint a lemmingek. Ok nélkül váltanak sávot, ide oda, volt olyan, hogy a kereszteződésben körbe körbe ment az NPC!
STB....

Amit hiányoltam, nincsenek tuning elemek még a játékban, sem teljesítmény fokozók sem pedig az autó karosszériályára valók. Csak színek és vinyl-ek.

Szerencsére megtartották a nagy elődök pozitívumát, nem kell a versenyek helyszínére elautókázni, hanem a térkép segítségével azonnal odalehet ugrani. És ami még lényeg a single versenyeket, annyiszor csináljuk meg, amennyiszer csak akarjuk.

Bevallom, nekem nagyon tetszik a játék, annak ellenére, hogy nem hogy nem szimulátor, de még az arcade játékoknál is arcadébb.

Már nagyon várom a megjelenését.

Itt van néhány új videó a műhelyemből!
Nfs World Beta egy kis tombolás
NFS World beta BMW
NFS World beta Lamborghini
NFS World beta Nissan

[ Szerkesztve ]

PSN: Xbox:

(#16) Barell válasza SylarHUN (#15) üzenetére


Barell
senior tag

Uhh a Skyline-nak milyen hangja van. Sajnos shiftben messze nem ilyen jó:(

(#17) SylarHUN válasza Barell (#16) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Skyline?
Az nem az!
Nissan GTR!

[ Szerkesztve ]

PSN: Xbox:

(#18) Barell válasza SylarHUN (#17) üzenetére


Barell
senior tag

Attól még az Skyline. R35-ös. :)

(#19) kpal válasza SylarHUN (#14) üzenetére


kpal
veterán

Olyan érzésem volt a video alatt mitha Carban lett volna .

(#20) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

Tudja valaki hogy lesz-e még béta teszt?

(#21) Amur


Amur
addikt

mikor indul élesben?

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#22) bpx


bpx
őstag

néhány órája kaptam egy e-mailt valami kóddal, meg hogy jöjjek bétázni máj 14-16-ig (még valamikor márciusban regeltem talán)
mentem pár versenyt, de nagyon nem olyan, mint amilyenre számítottam, és hát "nagyon béta" még :)

(#23) Amur


Amur
addikt

ki lehet valahogy játszani hogy ne a rendszerparticióra települjön? hiába adtam meg más winyót,első inditáskor a rendszerparticióra töltötte le az összes játékhoz szükséges adatot..csak az inditófájlok maradtak az eredeti mappában..az a baj hogy a rendszerpartición nincs elég hely..

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#24) Viktor77 válasza Amur (#23) üzenetére


Viktor77
titán

Nem láttam választási lehetőséget.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#25) Amur


Amur
addikt

nyomtam párat.annak ellenére hogy vannak fenn bőven sokat kell várni.kevés a plusz feature ami lekötne benne! marad a level-r,project torque kombó online autóverseny éhségemre!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#26) muxi-muxi


muxi-muxi
senior tag

Hát nem is tudom, merre kezdjem...

Grafika: a kocsik úgy tökéletesek, ahogy vannak. Épp elég poligonból állnak. Hanem a világ... Az eléggé a 2005-ös MW szinten maradt, de legalább otthon éreztem magam Rosewoodban. Örvendetes a single rész, bár az XP-t nem dobálja oly bőlezűen, minz a multi, d ez érthető. Az élő ellenfelek közül van korrekt, és van lökdösős bunkó is, szerencsére a gép hamar kirakja őket, mert túl sokat nem lehet taszigálni az ellent. A spellek kis tanulással használhatóak, de én nem szeretem őket. Sajna a netkapcsolatom elég tré, ezér a fizetős részével tutira nem akarok szívni, de egynak elmegy, pláne, h az ingyenes része is szórakoztató. Az, hogy level 20-asokat 10-esekkel összesorsol, az fusztráló tud lenni. Néha kifagy. A konfigomon FullHD-n very high-on már nem az igazi (25-35 fps).

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#27) muxi-muxi


muxi-muxi
senior tag

Eljutok "federal" üldözési szintig - kifagy. Multiban a kollegáimnak már level 7-nél Caymanjukvan (level 19-ig várnom kéne rá) - MIVAAN??? Leérkezek ugratáskor a földre - olyat pörrenek, mint FánDámm - WTF!? Single-ben olyan verdák versenyeznek ellenem, amik legalább 10 szinttel felettem vannak még - NOORMÁLIS?

Gondolom, ezek a hibák valahogy majd átcsúsznak a végleges játékba is...

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#28) muxi-muxi


muxi-muxi
senior tag

Egyébként nagyon jól szórakoztam vele, általános tapasztalataim:

Verseny leginkább a legelső szinttől fellelhető versenyhelyszíneken van (Main Street, Mason Street), a többi helyen belőttem multira a requestet, és csapattam az utcán, hátha jön valaki, de inkább a rendőröket idegesítettem. Apropó, üldözés: tizenegyéhány percen és negyven-ötven autótól a legjobb módja annak, hogy szintet lépjünk. Egy ilyen kaliberű futam akár tízezres XP-ket is hozhat! Pénzszerzésre marad a multi, mert itt háromszor-négyszer annyi kavicsot is össze lehet tápolni, mint single-ben (reputációból dettó). A grafikával mint mondottam nincs baj, ráadásul már most bugmentes. A multi-kérelmeknél néha a nihilbe tölt, és nem történik semmi.

Az AI buta, de legalább csal, ezen nem kell meglepődni, tipikus EA-fícsör. Komoly tapasztalatokkal sem biztos, hogy levered őket, mert bármikor eléd teleportálhat egy autó (ám ez rájuk is igaz lehet). Mindenesetre ezek a versenyek nyugisabbak, mert a multikban sok a tapló, és néha olyan varázslatokat szórnak ki magukból, hogy csak kamillázol, mi is van (és vannak persze a túl udvarias versenyzőtársaink is, akik egy multi meccset addig nem ready-znek le, amíg be nem eresztenek nyolc embert a szerverre. Gondolom azt kizárják, hogy az 1v1 meccsek is lehetnek izgalmasak, pedig a levelingben igen-igen sokat segítenek a kettes meccsek). Az egyes szintű kocsiknál az Eclipse-t próbáltam ki, és erősebbik testvérét, a ketteseknél volt (bal)szerencsém a Golfhoz (megaszar, nem ragozom), és a 350Z-hez (egy fokkal, de akár többel is jobb mint az R32). Porschéig sajna nem jutottam el, az 19.-ik szintnél lett volna elérhető (18 és félig jutottam), de ismerve az előző NFS-eket, a nyakamon a késsel is azt mondanám, az a legjobb 2-es autó.

Spellek: van néhány ótvar, hasznos, és nélkülözhetetlen (így sorrendben). Az ótvar a slingshot (mire való?), a shield (nem volt érdemes használni) voltak. Hasznosnak a nitrót, és a "ready"-t tartottam (feltölti a kimerült spellt). Nélkülözhetetlen szerintem (pursuitban mindenképpen) a Juggernaut (bármin átmész, ami autó), a run-flat tires (felfújja a kilyukadt kerekedet), és az emergency evade (szétlöki a téged bekerítő fakabátokat - bár nem egy valósághű darab, azért áldani lehet érte a programozókat). Minden győztes meccs végén ledob random valami spellt a szerver, az utóbbi hármasnak úgy örültem, mint majom a f@szának.

Szóval a bétáról inkább jókat tudok mondani, mint rosszat, és nagyon várom a teljes verziót. A fizetős tartalmakat természetesen lehúzásnak érzem, de valamiből fenn kell tartani majd a szervereket is, ámen.

Remélem felpörög a topic a megjelentével, mert jókat lehet benne csapatni, és láttam példát az önszerveződésre is a játékon belül.

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#29) superecneB


superecneB
őstag

Mikor indulnak már újra be a szerverek? Elvileg mára van kiírva de még semmi...

(#30) superecneB válasza superecneB (#29) üzenetére


superecneB
őstag

Mennek a szerverek, viszont lenne egy problémám: Disconnected from the server. The game is shutting down. Ez fogad a launch után ez mitől lehet?

(#31) Viktor77 válasza superecneB (#30) üzenetére


Viktor77
titán

Ahogy olvasom, túl sokan mozdultak rá.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#32) Hunter2 válasza superecneB (#30) üzenetére


Hunter2
addikt

akkor még nem mentek a szerverek, most már mennek. Mivel lehet aktiválni a nitrót?

(#33) muxi-muxi válasza Hunter2 (#32) üzenetére


muxi-muxi
senior tag

Alapesetben 1-es gomb, ha éppen be van választva az adott futamfajtához.

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#34) fpeter07


fpeter07
veterán

Megtudja valaki mondani mi az a Speedboost? Emailben kaptam hozzá kódot. Gondolom valami pénz szerűség. :F

(#35) superecneB válasza Hunter2 (#32) üzenetére


superecneB
őstag

Műxik minden már, 1 es gombal adott esetben, de ahova berakod a 4 sloton belül, nem rosz kis arcade game!4!

(#36) muxi-muxi


muxi-muxi
senior tag

Open béta, tessék szépen kipróbálni, csupán másfél giga, és egész jó!

Ami változott a zárt bétához képest:
- Nehezebb a fejlődés, a pénzjutalom is kevesebb, különös tekintettel a pursuitra,
- A szerverek leterheltebbek (az eddigiekhez képest a jutalmak osztogatása, a versenyzésre való jelentkezés több időt vesz igénybe)

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#37) Rebell válasza muxi-muxi (#36) üzenetére


Rebell
senior tag

Vki betud lépni a serverbe?????
Engem vmiért nem enged fel.

(#38) superecneB válasza Rebell (#37) üzenetére


superecneB
őstag

Egy órával ezelőtt még játszottam, most beenged, de mikor ott van a safehouseban, és tölt bal alul írja hogy please wait utánna kidob game shut downnal. Nem tudom miért.

[ Szerkesztve ]

(#39) rocket válasza Rebell (#37) üzenetére


rocket
nagyúr

Nalam meg egyszer se jutott a nickname ellenorzesen tul, szokasos EA minosegu lett ez a nyilt beta teszt :D

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#40) rocket


rocket
nagyúr

Na most mukodik mar jol, vegre a felbontast is lehet allitani ugy, hogy nem lepett ki :)



Eleg bugos meg, leggyakoribb, hogy multiplayer versenynel egyszeruen nem indul el a verseny, csak a chat mukodik, meg kilepni se lehet a versenybol, csak a teljes jatekbol task managerben.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#41) zolo96


zolo96
tag

Valaki tudja, hogy miért nem lehet belépni.

(#42) decibel


decibel
aktív tag

Hngulatban ez melyik nfs-hez áll a legközelebb? Milyen stílusú zenék mennek alatta? Nappali vidéki helyszínek is vannak benne mint a high stakes-ben?

"you are a monkey poo-poo"

(#43) rocket válasza decibel (#42) üzenetére


rocket
nagyúr

Most Wanted es a Carbon kevereke.
Zeneket nem figyeltem, lehet nem is volt :D
Carbon es a Most Wanted helyszinei vannak a jatekban.

#41:Szokasos dolog miatt, tulterheltek a szervereik.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#44) muxi-muxi válasza superecneB (#38) üzenetére


muxi-muxi
senior tag

A megoldás erre az (mert engem is folyton kiszór) hogy amikor már látod az autódat, Alt+Tab-al a tálcára teszed (ugyanis feltehetőleg nagyon lagzik a szerver). Vársz egy kicsit és visszalépsz a játékba. Lehet, hogy kuruzslás, de ma csak így tudtam belépni.

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#45) dbilas


dbilas
tag

Sziasztok!
Ma letöltöttem a gémet feltelepítettem indítanám a játékot ugye beírom a felhasználó nevet és a jelszót és a következő hibát kapom
There has been an undefined error, please try again later. If the problem persists please contact Customer Support..
Valakinek vmi ötlete?
előre is köszi
üdv

(#46) ZozzHUN válasza dbilas (#45) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Gondolom szerver leterheltseg..

(#47) ZozzHUN válasza muxi-muxi (#44) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Működik a kuruzslásod, elsőre beengedett, eddig meg mindig kidobott :D THX THX

(#48) superecneB


superecneB
őstag

A zárt bétában sem lehetett az irányítást állítani? Ezt a nem indul el a verseny bugot kicsit hamarabb is javíthatnák napok óta belefut az ember kb minden 4. versenynél az amugyis lassú fejlődési rendszerre ez még rárak 1 lapáttal.

(#49) dbilas


dbilas
tag

Sziasztok!
Most se enged be vkinek vmi ötlet?
Légyszi segítsetek
előre is köszi

(#50) Zoolee19 válasza dbilas (#49) üzenetére


Zoolee19
senior tag

Szia
Most már tényleg nem fogsz játszani vele majd a tejessel mert már nem megy a szerver.

Lenovo Ideapad Gaming 3, S23 Ultra 5G,Watch 4esim 44mm,Xbox Series X

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.