Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PEPE85


PEPE85
senior tag

Kedves Fórumtársak. A ''Fogyjunk le'' téma nagyon látogatott volt, gondolom többen érdekeltek abban a témában, mint ebben. :) Én 5 éve 170cm magas vagyok és 55kg körül vagyok. Edzések sorozota, több tányér leves és második féle az évek során nem segített. Nyomjátok nekem az infót, hogy hízzak sokat. :)

[Szerkesztve]

Watch 4k movies with Netflix :)

(#2) KERO_SAN


KERO_SAN
aktív tag

Bővebben: link

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#3) snt válasza PEPE85 (#1) üzenetére


snt
senior tag

:DD Ez jó topic... Kiváncsi vagyok meddig él majd.. :DDD

Mindenesetre táplálékkiegészítők, sok sok kajálás (sok szénhidrát, csoki) meg vmi kis sport meghozza az eredmény talán, csak sok időt és energiát kell befektetni ... Mondom én, aki szintén nem ''Bádibilder'' :D

(#4) snt válasza KERO_SAN (#2) üzenetére


snt
senior tag

Sztem a Gyúrás és a ''Hízási technika'' nem ugyanaz...

(#5) Woodslave válasza PEPE85 (#1) üzenetére


Woodslave
nagyúr

God Vazzeg ajánlásával: Cukros zsíroskenyér.

Remélem megelőzlek Hörcsögh Úr!;]:P

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#6) Latissimus Dorsi válasza PEPE85 (#1) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

Egyél minnél később minnél többet!
Lehetőleg lefekvés előtt!
Minnél zsírosabb, és édesebb ételeket.
Az se baj, ha este tévézés közben, minden este lenyomsz pár zacskó csipszet:)
Pár hónap és megnézheted magad!
Aztán próbálj meg lefogyni! Valószínü nem fog sikerülni, és a végén még az eddigieknél is kövérebb leszel!

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#7) -Jackson- válasza PEPE85 (#1) üzenetére


-Jackson-
őstag

hátja, ez nálamis problémás. amivel eddig a legtöbbet tudtam hízni, az a kreatin monohidrát volt, naponta 2*100g gusztustalanul édes szénhidráttal. meg persze heti 3-4 kemény edzéssel. az ijen szalonnát kenyérrel-téma valahogy nemigazán jött be. azabaj amióta több műszakban dolgozom elég necces összehangolni az edzéssel. meg egy időután megunja az ember, hogy állandóan degeszre kell tömni magamat. genetika suxx:DDD

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#8) Nimrod válasza snt (#3) üzenetére


Nimrod
addikt

Én sokszor azon tűnődöm, hogy infúzióba vagy a fene tudja hogy kéne, mert én egy idő után telítődök, nem tudok annyi kaját feldolgozni (értsd: már jönne vissza, a gyomrom meg korog...). Most nézem ezeket a tömegnövelőket, hátha. A legjobb egyébként a sok kardio edzés (úszás, futás, stb.), mert attól megjön az étvágy is (csak úszásnál vigyázni kell, nehogy elhízás legyen belőle), vagy érdemes pl. almát enni, mert az csak rövidtávon laktat, utána éhes leszel és itt ez a lényeg, az éhségérzet.

(#9) snt


snt
senior tag

Így van... Ez genetika, aki nem hajlamos a hízásra az nem is fog, illetve keveset és akkor is nehezen...

Én sem vagyok hajlamos, Este 11-kor is eszek (jó étvágyam van néha :D ) akár spagettit, nagy szenyókat, pizzát, akármit.. :DDD

Gyúrnék is, de lusta vagyok :D

(#10) Nimrod válasza Latissimus Dorsi (#6) üzenetére


Nimrod
addikt

A legrosszabb tipp. :(
Lefekvés előtt sosem szabad telezabálni magad, mert abból csak forgolódás és hascsikarás lesz később. Bár kivételek vannak.

(#11) snt válasza Nimrod (#10) üzenetére


snt
senior tag

Cáfolom.. én sokszor voltam éhes lefekvéskor ill. utána mert előtte nem ettem..

(#12) Nimrod válasza snt (#11) üzenetére


Nimrod
addikt

Enni lehet, csak egyszerre sokat nem ildomos. A legjobb ha a nap végére fokozatosan csökkented a kajálás mennyiségét. A számát nem muszáj. :U

[Szerkesztve]

(#13) Male válasza Nimrod (#8) üzenetére


Male
nagyúr

Tömegnövelő tejben + banán bele és turmix -> ha ettől nem hízol, akkor mástól sem. (1 litert érdemes meginni ebből egyszerre -> először alig tudod meginni mindet, egy pár nap után meg simán megy)

(#14) Latissimus Dorsi válasza Nimrod (#10) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

A hízás legalább olyan küzdelmes, mint a fogyás!
Valamit valamiért!:DDD

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#15) Esmein válasza PEPE85 (#1) üzenetére


Esmein
nagyúr

Mázlista.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#16) God Vazzeg válasza Woodslave (#5) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Háááát bazzz! :DDD

(#17) behappy


behappy
aktív tag

nekem is hiznom kéne, tudom is a tuti dolgot rá: le kell szokni a cigiről és menne, csak nem megy :D

(#18) illusiON válasza PEPE85 (#1) üzenetére


illusiON
őstag

hja... én si tulsulyban szenvedek...vayg ha fogyni akarok állandóan széttörnek a bicajomon a kerekek;] gyere el hozzám látogatóba 1 hétre, garantáltam 100 kiló leszel ;] nagyon későn sok nassolás, sose tornászol, egész nap a gép előtt rohadsz... stb. :)

( : no woman no cry : )

(#19) Twiggydoll


Twiggydoll
tag

bár híznom kéne...:) ez a topic nem rólam szól

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk hogy milyen messzire mentünk.

(#20) God Vazzeg válasza PEPE85 (#1) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Büdös sok kaja, éjszakára is, megtámogatva Gain Fast tömegnövelővel. Kizárt hogy nem hízol! Főleg ha nem edzel... :D

(#21) God Vazzeg válasza Twiggydoll (#19) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Te csini vagy, ne panaszkodj! :D
Persze nem láttam még olyan lányt aki ne lenne elégedetlen ;]

(#22) Twiggydoll válasza God Vazzeg (#21) üzenetére


Twiggydoll
tag

Nem is értem mi alapján következtettél így.Még nem láttál :C

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk hogy milyen messzire mentünk.

(#23) nRu3 válasza PEPE85 (#1) üzenetére


nRu3
addikt

probálj kevesebet mozogni ,késő este enni, sok sütit banánt pizzát Mc-kajákat sok csak édes üditöt inni sok fehér kenyér.........................

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#24) Viktor77 válasza nRu3 (#23) üzenetére


Viktor77
titán

Nullát mozgok, éjjel 1-2-kor még eszem, sok édességet eszek, csak kólát iszok, meki 2-3x egy héten, kenyeret eszem mindenhez, de nem megy. :(

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#25) illusiON


illusiON
őstag

nem dagadsz? van ilyen oszttársam, 2x annyi csokit zabál naponta mint én 1 évben, de mégis egy gebe szar... ilyen a felépítésed ;]

( : no woman no cry : )

(#27) Twiggydoll


Twiggydoll
tag

ez nem az anyagcsere gyorsaságától függ?

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk hogy milyen messzire mentünk.

(#28) God Vazzeg válasza Twiggydoll (#22) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Csak képet rólad ;]

(#29) God Vazzeg válasza Twiggydoll (#27) üzenetére


God Vazzeg
veterán

De, attól függ. Le kell lassítani...

(#30) Viktor77 válasza Kalandor (#26) üzenetére


Viktor77
titán

Hidd el, engem is idegesít.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#31) xcbiker


xcbiker
addikt

nekem se ártana felszedni :)

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#32) Twiggydoll válasza God Vazzeg (#29) üzenetére


Twiggydoll
tag

:):):) neeem szabad

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk hogy milyen messzire mentünk.

(#33) Protezis


Protezis
őstag

Végre! Ez az én topikom! :)
186 cm vagyok, 63-65 kg.
Van, hogy megeszek egy fincsi szegedi chillis bab konzervet, ami 400g. Plusz hozzá kb 3 szelet kenyeret. Plusz erre 1 liter ivójoghurtot. Na igen, ettől azért már jól tele vagyok, de légnemű formában sok eltávozik ám a babból :D
Lényeg a lényeg, tudok én enni, meg sokat is eszek, de nem hízok. Végülis bajom nincs vele, hipertóniában sem valószínű, hogy szenvedni fogok, de 70 kg-nak nagyon örülnék :B

(#34) Aloki


Aloki
tag

Mostanában eléggé divatbetegségnek számít a fiatalok körében a pajzsmirigy túlműködés: Bővebben: link meglehetősen sokan szenvednek benne anélkül, hogy tudnának róla.
Amikor rájöttek, hogy ez a bajom a 173 cm-emhez kemény 49 kg társult, és gyakorlatilag korlátlanul zabálhattam mindent amit otthon találtam, napi 2-3 tábla csoki, egész csirke, nagy kedvencem volt a szalonna és a kolbász, esti nagy fagyizások, sőt végszükség esetén magában ettem kanállal a cukrot ;]

(#35) harry


harry
veterán

hogy hízzunk... sok kezdő :D
pl zsíros kenyér sült szalonnával egész jó, esetleg kolbászos kenyé mézzel / szalámis kenyér nutellável kombinációk még érdekesek, de szerintem finom.
nem gyógyszereket kell szedni, hanem enni kell rendesen. meg ha tényleg a hízás a cél akkor 0 mozgás, későn kaja, hasonlók, bele kell jönni ;)

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#36) PEPE85


PEPE85
senior tag

Latissimus Dorsi és Viktor77 szintű javaslatokat nem hasznosítanám. :)
A sok mozgás lételemem szóval az van és lesz is. Mekis kaját és ilyeneket nem eszem, így is kicsi az átlagéletkor. Bizonyos egészségügyi határokon kéne ezt megoldani, tehát nem éjszaka enni meg ilyesmi. Szoktam enni banánt, almát, ananászt(nem konverzest) gyümölcsrizseket, nagyokat is szoktam kajálni. Tömegnövelőt is szedtem egy időben amikor rendszeresen jártam kondizni és kb egy fél év alatt jött rám 1-2kg izom.

Watch 4k movies with Netflix :)

(#37) harry válasza PEPE85 (#36) üzenetére


harry
veterán

alma? rízs? tömegnövelőszer :F ehh
addig itt egy link bemelegítésnek a zsíroskenyérhez: Bővebben: link

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#38) Nimrod válasza PEPE85 (#36) üzenetére


Nimrod
addikt

Ja igen és a lényeg: magas szénhidráttartalmú kajákat kell enni, tehát pl. a köret mindig dupla vagy tripla legyen. Nekem anno bejött, csak kicsit fárasztó volt egész nap enni. :(((

(#39) golyani


golyani
addikt

nekem lett kitalálva a topic én mindenkitől aki itt szólt ropibb vagyok.
185 centi 55 kg karom mint a parkattaléc. sport nekem lételem egy héten ennyit sportolok:
hétfő: kondi (el nem felejtem)
kedd: úszok 1 szűk órát
szerda tesi óra
csüt: ha ráérnék komdi denem érek rá így semmi, pihi
péntek:: tesióra+gyógytesi

amikor tehetem meek focizni,bringázni.
néha annyit eszek h nem igaz(pl 2szelet rántotthús sok ződséggel, vagy 2x 2 szelet kebyér között sült hús), immádom az ilyen parasztos kajákat pl.: kolbász, vajaskenyér paradicsommal,vajas-lekváros kenyér, sült csülök.
és nem hízok. most arra gondoltam el kéne kezdeni szedni tömegnövelőket de 1részt anyámék nem mennének bele másrészt én is ódzkodom az ilyen cuccoktól.
passz h micsináljka szinte csak kólát iszom imádom a chipset mekis kaja csak akkor jáccik ha nagyon sietek a kajálással képes vagyok 11-kor is enni ha kajás vagyok.

(#40) nRu3 válasza Viktor77 (#24) üzenetére


nRu3
addikt

jó neked:O

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#41) Shim


Shim
őstag

nekem is ez a bajom, csak nem tudok egyszerre sokat enni, zsírosat meg csokit nem vagyok hajlandó mivel a bőröm nem honorálja (ill. pattanásokkal teszi:D:()
gyúrás nem megy a hátam miatt (max kar, de az nem számít), sportok nem jöetnek szóba, mondjuk pont ezért kéne normális esetben elhíznom, mivel vagy a suliban ülök vagy a gép előtt vagy alszom, semmit se mozgok...de csak nem akarok meghízni, vézna vagyok, kéne egy kis poci :O

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#42) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Sztem keressetek fel egy táplálkozási tanácsadót (dietetikust), aki a fogyósakkal és az anorexiásokkal szokott foglalkozni, az ad nektek tuti étrendet. Valszeg nem zsíroskenyérből meg tábla csokikból fog állni, mert attól, hogy nem híztok ezektől a kajáktól, még biztos, hogy károsak rátok nézve ilyen mennyiségben. Ésszel kell lefogyni, és valszeg ez igaz a hízásra is.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#43) jasszer válasza golyani (#39) üzenetére


jasszer
senior tag

Detto... én ma már nem eszem szinte semmit, de eddig toltam a tápot vadul + rendszeresen sportoltam... :D
És most is ugyanúgy 180/55 vagyok, mint akkor.

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#44) God Vazzeg válasza golyani (#39) üzenetére


God Vazzeg
veterán

LoL :DDD

''néha annyit eszek h nem igaz''
'' 2szelet rántotthús sok ződséggel''
''kolbász, vajaskenyér paradicsommal,vajas-lekváros kenyér, sült csülök.''
''szinte csak kólát iszom imádom a chipset''

Hámmáneharagudj... Ez nem mennyiség. Én ezek után még ehes vagyok. Pedig nem vok vékony testalakatú, de tömegnöveléshez pl kell nekem 4000-5000 kalória. Akkor szerinted neked mennyi kell? Chips meg kóla? Ember! 2 szelet hús zöldséggel? Nem is csodálom h nem hízol... :(

(#45) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Csá!

182cm magyas vagyok, kemény 60kg :(((

21 éves vagyok, de ezek az adatok úgy 4 éve stagnálnak (a 182cm nem baj, ha marad) :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#46) twollah


twollah
nagyúr

Na a sok konyvjelzo itt tombol...

100 kilo alatt a ferfi ember csak konyvjelzo.


Szoval igyatok, egyetek sok cukros dolgot, egyetek sok gyorsettermi kajat, es lehetoleg minnel kevesebbet mozogjatok.
Garantalt hizas.

(#47) God Vazzeg válasza twollah (#46) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Gyors anyagcsere mellett ez átesik rajtuk :(

(#48) -Jackson- válasza twollah (#46) üzenetére


-Jackson-
őstag

na ez mekkora lol!:DDD. kívánom legyél 160 centis 100kila feletti férfiember:C

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#49) twollah válasza -Jackson- (#48) üzenetére


twollah
nagyúr

Majdnem voltam
170 es tul a 90en.

(#50) -Jackson- válasza twollah (#49) üzenetére


-Jackson-
őstag

túl a 90-en, deszépkis álom lenne...:(. pont passzolna a 187centimhez:)

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.