Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) róland válasza zfarkas (#299) üzenetére


róland
veterán

Persze, de nem a fennálló hűségnyilatkozatodra.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#302) Balinov válasza zfarkas (#299) üzenetére


Balinov
félisten

üdv
úgy emléxem,még tavalyról,hogy nem.viszont érdemes megkérdezni a T-t,mivel épp ma váltottam díjcsomagot webshopon keresztül feleségem társkártyájá (előfizu),és ott felajánlotta a készülékváltás menüpontot,míg az én számommal belépve nem. Hozzá kell tennem,tavaly májusban kapott a párom készülékváltás keretében egy W800i-t,szal még nincs 1 év..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#303) zfarkas válasza Balinov (#302) üzenetére


zfarkas
senior tag

Aham.
De gondolom készülékváltáskor be kell vinnem a korábban vásárolt telót, nem? A szitu nálunk ugyanis az, hogy én vittem a vodás számom, a telót (Nokia 6020) feleségem kapta, én átvettem az ő régi SE T310-esét. Biztos néznének, ha bevinném a T310-et :D

Raw Dark Pure

(#304) Viktor0610 válasza zfarkas (#303) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem kell a régi telefon.
Miért kéne? :F

Samsung Galaxy A54

(#305) zfarkas válasza Viktor0610 (#304) üzenetére


zfarkas
senior tag

Készülékcsere. Emiatt gondoltam, hogy kellene.
Bementem, megkérdeztem, a 2 éves hűségszerződés lejárta után tudok telót váltani.

Raw Dark Pure

(#306) Viktor0610 válasza zfarkas (#305) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem kell a régi készülék.

Samsung Galaxy A54

(#307) Balinov válasza zfarkas (#303) üzenetére


Balinov
félisten

nemkell a régi fon,azt csinálsz vele,mit akarsz.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#308) tildy


tildy
nagyúr

Még csak most lettem ügyfelük, de máris elegem van belőlük.
Február 7-én kötöttem velük egy szerződést , miszerint hogy 2007. márc. 1-től kezdve az én nevemen lesz az eddigi céges előfizetésem. Vállaltam, hogy jövő év áprilisáig ügyfelük leszek , így nem kell kifizetni a 30 ezer forintos kötbért, ami a számon van , mivela cég azóta már vásárolt a számra mobiltelefont. Így meg lett beszélve, hogy márc 1től kezdve fogok én a telefonálásért fizetni, a februári számla még a volt munkahelyemé.

Erre ma kapok egy teljes múlthavi számlát , 17 ezer forintról:Y

Amiekt elrontottak, mint za időközben kiderült:
-Bár a szerződésen aktiválás dátumaként márc 1. szerepel, ők már 21én aktiválták az új díjcsomagot

Mivel elvileg én márc. 1től lennék előfizetjük az előző számlát a volt munkahelyemnek kellett volna kiküldeni

A részletfizetéshez nekem semmi közöm, be sincs pipálva a papíron, csak a kötbéres dolog , nehogy már azért fizessek, amiért semmit sme kapok

És a legdurvább:

Hát beszéljem le az üzletkötőjükkel, vagy valami, tehát én járjak utána a dolognak ...

Hát kész vagyok. Drágák is, balfékek is. Hozzáteszem, anno mikor számhordoztunk hozzájuk a cégnél, akkor is egy héttel hamarabb megcsinálták a váltást, mint ahogy lehetett volna, lés ahogyan le volt beszélve, és írásba volt foglalva velük. :W :W :W

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#309) evR


evR
aktív tag

hello!
SMS 200 csomagal kapcsolatosan szeretnék kérdezni..
megrendeltem az előfizus számomra ezt a szolgáltatást a neten keresztül.. a kérdés az lenne, h rögtön aktiválják, vagy van átfutási idő.. illetve h küldenek-e ezen szolgáltatás megrendeléséről egy ''visszaigazoló'' sms-t vagy sem..? én nem kaptam sms-t.. :U

''...trend a lelke mindennek...''

(#310) evR válasza evR (#309) üzenetére


evR
aktív tag

up! tudja valaki a választ?

''...trend a lelke mindennek...''

(#311) Viktor0610 válasza evR (#310) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ugye, máskor nem egy órán belül upolod a témát? :U

Pláne, h. a szolgáltatások bekapcsolási ideje lehet akár 72 óra is -ez a Pannon gyakorlata.

Samsung Galaxy A54

(#312) busman


busman
addikt

Tehát,a gondom annyi lenne,hogy ma elkezdtek nyaggatni az ügyfélszolgálattól,hogy aranykártya pontjaimat vásároljam le.... Szeretném megtudni mennyi pont van a kártyámon...
De b@szottulagyonkomlplikált.... jelszó jelszó hátán.Nincs valami telefonos lekérdezés?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#313) busman


busman
addikt

Up!

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#314) Viktor0610 válasza busman (#312) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az ügyfélszolgálat, aki elkezdett nyaggatni, nem kompetens az ügyben? Ha másban nem is, legalább a jelszavad kiderítésében.

Gondolom, a My T-Mobile oldalon megtudhatod a pontjaid számát is -vásárolni biztosan lehet, gondolom, ez is elérhető.

Samsung Galaxy A54

(#315) busman válasza Viktor0610 (#314) üzenetére


busman
addikt

Fél órába tellett mire kiderítettem,hogy alapból a kártya utolsó 3 számjegye a jelszó.
Ma már más ügfélszolgálatossal beszéltem eléggé flegma nő volt,és nem is tudott,vagy nem akart segíteni.. :((
A t oldalt meg nagyon bonyolultnak tartom...

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#316) zfarkas válasza busman (#315) üzenetére


zfarkas
senior tag

Az induló jelszavadat leírták a levélben, amiben a kártyát kaptad. Nekem így volt.
Én nemrég mentem be hozzájuk, hogy új kártyajelszót és előfizetői jelszót (amit a szerzősédkötéskor elvileg felírnak a szerződésedre) adjanak. Ezekkel már le tudod vásárolni a pontjaidat. Személyesen gyorsan lehet intézkedni.
Amúgy a honlap ebből a szempontból szerintem sem túl eltalált.

Raw Dark Pure

(#317) blueye válasza zfarkas (#316) üzenetére


blueye
veterán

Én nagyon jól tudom használni a My-T-mobile-t és azon keresztül váltom be a pontjaimat.

(#318) EkSYS


EkSYS
senior tag

Sziasztok !

Tegnap illetve ma történt egy sajnálatos eset (bár ezt mindenki döntse el saját maga) a korábbi vesztelnél.
- Bemegyünk egyik üzletükbe (Győr, Árkád), - mert a céges telefonjaink már náluk vannak -(sajna) hogy ajándékba vegyünk egy No..a-át.
- Meg is vettük, bár a kiszolgáló hölgyike tudása olyan szintü volt hogy gyakorlatilag bárkit megkérdezek az utcán többet tud nála, mindegy ő csak elad. Semmilyen technikai kérdésünkre nem tudta a választ (pl. milyen felbontású fényképező van benne stb.), de még arra sem hogy mekkora memóriakártyát adnak hozzá alapból a csomagban - ez mondjuk azért elvárható lenne a veszteltől hogy legalább ennyi infoval ellássa a biorobotjait. Nem ment. Végül is nem esett nehezünkre fellapozni az orrunk előtt lévő prospektust.
- Telefon kifizet, hazavisz, próba. Nézzük mit tud, áh fotózni is, Nagyszerű. Csak épp a gombja (oldalán) volt eltörve, így nem ment. Na mindegy, másnap (ma) vissza, cseréljék ki.
- Nagy naivan visszamentünk oda ahol vettük, gondoltuk még 24 órán belül ez elég nyilvánvaló lesz, reméltük kicserélik.
- Bemegyünk, elmondjuk a sztorit, gyakorlatilag meg sem hallgat hanem finom szólva elzavar, hogy ők csak itt árulnak és a csere csak bent a szervízben van, a belvárosban.
- Ez ok, de hogy a készüléket sem cserélik ki az azért durva.
Kérdem én hogy lehet egy ilyen szolgáltatónak akár egy ügyfele is?
''Nyugaton'' egy ilyen szolgáltató soha nem élne meg azt csak itt M.O-n lehet megtenni.
Kiudvarolják a lóvét, utánna meg ha gondod van akkor le vagy sz....
Köszönjünk néked vesztel !!! Ez az igazi ügyfél barát marketing politika? Miért fizetetik azt sok mendezsert?
Igyekszem én is majd hasonló hozzáállásban ajánlani a vesztelt.
Szóval nekem ez fájt! Szemét dolog ez. :((( :(((

Eki - az eredeti

(#319) szállitó válasza EkSYS (#318) üzenetére


szállitó
senior tag

szerintem ki kelltvona bontani még ott és akkor azért észreveszel egy ekkora hibát...
amugy teljesen igazad van.
nekem soha nem volt problémám a w vel de mostanában ök is lecsusztak nagyon január végén elértem az aranykártyához szükséges szintet mégsem tettek át továbbra is ''kék'' be vagyok... persze az elözö számom amikor leesett szintalá aznap elvették akedvezményt rola...
az ügyfélszolgálat itt is egyenlö a 0á val va valami gondod van nem tudsz senkivel kommunikálni értelmesen régen ez nem igy volt...

(#320) conway's


conway's
csendes tag

Lenne 2 kérdésem: Mit jelent a T-mobile-nél a hitelképesség-vizsgálat?
Mennyi előfizetési-díj előleget kérhetnek új előfizetés vásárlásakor?

(#321) Viktor0610 válasza conway's (#320) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Náluk is van ilyen? :Y

Úg tudtam, ez csak a Vodafone privilégiuma!?

Samsung Galaxy A54

(#322) bebar válasza Viktor0610 (#321) üzenetére


bebar
aktív tag

Már évek óta Viktor, évek óta..

(#323) bebar válasza conway's (#320) üzenetére


bebar
aktív tag

Amikor bemész vásárolni egy készüléket előfizetéssel, vagy csak SIM-et, (előfizetéssel) akkor megvizsgálják, hitelképes vagy-e.
Vagyis felraknak pár gagyi kérdést.
Ha viszel munkáltatói igazolást, az pozitívumnak számít!

Az előleg 30-80e. Ft-ig terjedhet.
a 80e. max akkor kérik el, ha fent vagy a ''feketelistán.''

[Szerkesztve]

(#324) Viktor0610 válasza bebar (#322) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Biztos igazad van, én csak a másik két szolgáltató rendszerét ismerem -egyiket használom, a másikkal dolgozom. ;)
Az érdekes, h. feketelistás találat esetén is adnak telefont -még ha csak kaucióval is... :U

Samsung Galaxy A54

(#325) conway's válasza bebar (#323) üzenetére


conway's
csendes tag

Kösz az infót!

(#326) Rob66 válasza Viktor0610 (#91) üzenetére


Rob66
csendes tag

Hy

Még a 3310 is :DDD

(#327) bebar válasza conway's (#325) üzenetére


bebar
aktív tag

Igazán nincsmit! ;)

(#328) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Nem tudja vki, hogy miért jött meg a T-mobile aranykártyám?Mert már 3 hónapja a pannonál vagyok.És a t nél is tudják :F

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#329) Viktor0610 válasza Jégkokó (#328) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Talán elkeverte a posta... :U

Samsung Galaxy A54

(#330) Jégkokó válasza Viktor0610 (#329) üzenetére


Jégkokó
veterán

Sztem inkább a T mobilnál keverhettek el vmit, de azt nagyon :D

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#331) blueye


blueye
veterán

Kaptam egy SMS-t:

''AKCIO
Multimédia-bemutató március 20-23-ig egyes T-pont üzletekben 10-17 óra között. Az akciós készülékek árából 10% kedvezmény. Részletek a wap-on.''

Van ennek nyoma a net-en? Találkozott már vki ezzel a bemutatóval?

(#332) woodpaul


woodpaul
őstag

Sziasztok!

Szerintetek kapható még Nokia 6280 2 éves előfizetéssel 30k-ért? Sajnos a honlapjukon már nem szerepel mellette ár. Lehet, azért még akad valamelyik eldugottabb üzletükben?

Androidő

(#333) blueye válasza woodpaul (#332) üzenetére


blueye
veterán

Amikor ennyiért szerepelt, akkor sem lehetett kapni.

(#334) woodpaul válasza blueye (#333) üzenetére


woodpaul
őstag

Jellemző... Nyílván a dolgozók és azok családtagjai elsőbbséget élveztek... :(

Androidő

(#335) blueye válasza woodpaul (#334) üzenetére


blueye
veterán

Biztos ez is.

De inkább egy teljesen felesleges akció volt (én is szerettem volna belőle), egyszerűen már elfogyott és a maradék, mondjuk 10 db-ot, így akarták eladni. De ehhez miért kell egy országos akciót meghirdetn? ;] i

(#336) gaabi válasza longwild (#1) üzenetére


gaabi
tag

pont most néztem a brit T-Mobile honlapját. van náluk egy új csomag az előfizetéses és kártyás-feltöltős mellett, mégpedig a U-Fix. Ebben fizeted a havidíjat, melyben van foglalva bizonyos perc és SMS, és ha ez nem elég adott hónapban, akkor jöhet a top-up (vagyis feltöltés). Attól függően melyik ''csomagot'' választod, a telefon ára is változik. Pl. NOKIA N73-hoz akár 99 fontért (kb.36000 Ft) lehet hozzájutni. Ilyen csomagok vannak: I. 50 perc, 25 sms havi 15 font előfiz.díj esetén 180 font a telefon, 75 perc 50 sms havi 20 font előf. mellett 140 font a telefon.... 30 perc 500 sms 25 font előf. 99 font a telefon stb. Havi 33 fontért lehet havi 30 percet dumálni,500 sms-t elküldei, korlátlanul (de max1GB) w'n'w-ozni így 70 font az N73 (!) 12 havi előf esetén. Ilyen tarifacsomagokat nálunk miért nem vezetnek be??? - Hülyének nézik a magyar embert, hogy mindenért ezerszer annyit kifizetünk....?! Persze kell a profit a szolgáltatóknak, csak ha ilyen tarifák lennének, többen vennének mobilt, s biztosan több lenne a nyereség is, nem?.................

(#337) Kloden válasza gaabi (#336) üzenetére


Kloden
senior tag

...már így is mindenkinek van mobilja, még a 100 éves ükmamának is :D
Amugy meg valakinek meg kell fizetnie hogy pl. Angliában ilyen olcsón telefonálhassanak a szegény emberek! :C :W

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#338) blueye


blueye
veterán

Felhívtak (!), hogy új szolgáltatásként jelenik meg a VIP SMS
#VIP -et kell SMS-ben küldenia 777-es számra: ez naponta 20 Ft, ezért kapsz 3-10 hír SMS-t.

Újra feltalálták a régi #HIR szolgáltatást?????

(#339) blueye válasza blueye (#338) üzenetére


blueye
veterán

Még hogy új szolgáltatás:

http://www.t-mobile.hu/egyeni/rolunk/sajtokozlemenyek/sajtokozlemeny_200604061.shtml

Ezentúl hívogatni fognak, hogy van új pl. WAP szolgáltatásuk????

(#340) KBear


KBear
tag

Sziasztok,
olyan T-s telefont keresek, aminel a kepernyon megjeleno szoveg (sms, telefonszam) betumerete allithato, novelheto... ,vagy esetleg akkora kepernyoje van, hogy alapbol jol lathato. Ha jol emlekszem nehany samu model tudja ezt!? Van esetleg ilyen ''okoska'' a jelenlegi kinalatban? Ha nem samsung az sem gond...

Koszi elore is!

XBOX (360, ONE) gamertag: KBear2112

(#341) Ricardo válasza KBear (#340) üzenetére


Ricardo
félisten

A Nokiákon tudod állítani a betüméretet.

(#342) gaabi válasza Ricardo (#341) üzenetére


gaabi
tag

új akció a T-Mobile-nál. ha új előfizus készüléket veszel net 50 csomaggal, akkor 10 ezer ft kedvezményt adnak a készülék árából . megj: szerintem nem igazán 10 e FT az a 10 e Ft mert pl. pont tegnap néztem az N73 volt 84 előfiz.-sel, 79 pedig net 50-nel, most meg 84 előf. és 74 net 50-nel, szóval ez csak 79-74=5 e Ft kedvezmény. jó lenne tudni a tegnap még érvényes árlistájukat, hogy valóban mennyi a kedvezmény....

(#343) blueye válasza gaabi (#342) üzenetére


blueye
veterán

Úgy van, ahogy számoltad.

(#344) woodpaul


woodpaul
őstag

Sziasztok!

Észrevettétek, hogy a Net 300-tól induló csomagok megduplázódtak? Így most Net 300 helyett Net 600-am van. Őszintén szólva jobban örültem volna, ha az ár feleződik/mérséklődik, mivel havonta kb. 200MB adatot forgalmazok mobilról... Most komolyan, mekkora szemétség már ez, hogy Net 50 után Net 600 jön? Miért nincs mondjuk Net 200 kb. 2.500 ft-ért? Nem értem...

Tanulmányozgattam a My T-Mobile oldalt. Mit jelent a nyitóoldalon az ''Aktuális egyenleg'' utáni összeg? Nekem 30 valahányezer szerepel itt, de nem tudom, hogyan lehetne ''élni'' ezzel az összeggel?

A másik, hogy március elseje óta van ez az SMS 200 csomag. Az oké, hogy hálózaton belül 6ft/SMS, de más belföldi szolgáltatók felé mennyi? Azt írják, hogy további részletekről érdeklődjek a t-pontokban vagy a 1430-on. De minek bonyolítani? Miért nem lehet a weboldalon leírni a feltételeket?

Ha tudtok a kérdéseimre válaszokkal szolgálni, nagyon hálás lennék Nektek! :R

Androidő

(#345) blueye válasza woodpaul (#344) üzenetére


blueye
veterán

Azért nincs (most) 200MB-os csomag, mert akkor mennyiért adnák a Net50-et? Erre pedig sokan aláírtak egy évet...

(#346) blueye


blueye
veterán

Van tapasztalatotok, hogy a most igen jó áron kapható P990 létezik is a boltokban vagy csak a jó ára létezik, mint a 6280 kifutó ''akciójában''?

(#347) KBear válasza Ricardo (#341) üzenetére


KBear
tag

Köszi :R

XBOX (360, ONE) gamertag: KBear2112

(#348) woodpaul válasza blueye (#345) üzenetére


woodpaul
őstag

1.000-nél többet tuti, hogy nem ér a Net 50. Akárhogy is nézzük, túl nagy az űr a Net 50 és Net 600 között...

Szerk:
A korábban feltett kérdéseimre esetleg tudja valaki a válaszokat?

[Szerkesztve]

Androidő

(#349) Zoli329 válasza woodpaul (#344) üzenetére


Zoli329
addikt

Ez az aktuális egyenleg nem működik valami jól. Nekem is általában 15-20 ezer körül mozog, a záró egyenleg mégis 4-5 ezer lesz. Gondolom mindenféle kedvezmény nélküli összeg, mert azokat a rendszer nem autómatikusan vonja. Szvsz
Sms200? Hülyeség, sztem inkább 777sms-t használd ha már úgyis van neted rendelve. Napi 15sms ingyen. Vagy kevés? :)

Nektek is lassan lép be a webshop-ba a rendszer? Általában 1-2 percet kell várni :(((

(#350) blueye válasza Zoli329 (#349) üzenetére


blueye
veterán

Én is a 777sms-t használom, csodálom, hogy még nem szűntették meg (bár ha ezt most olvassák...).

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.