Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#119951) mano660 válasza gippazoid (#119933) üzenetére


mano660
tag

Megnyugtatlak, percre pontosan látják mikor kapcsoltad be, és onnan számolják a 48 órát.
Számomra ez tegnap tisztázódott.

(#119952) South Velen válasza Superhun (#119946) üzenetére


South Velen
addikt

Erős megtévesztés, de nem hiszem, hogy szándékos, egyszerűen ennyire semmirekellő a telekom IT részlege, amióta az eszemet tudom..

[ Szerkesztve ]

(#119953) csacsi67 válasza mano660 (#119951) üzenetére


csacsi67
addikt

Nálam nem igy volt bekapcsoltam mondjuk hétfön délelött 10 kor és kedd ljfélkpr le járt ami igazság szerint nem 48 óra szerda délelött 10 órakkor lett volna a 48 óra le járta.

(#119954) mano660 válasza csacsi67 (#119953) üzenetére


mano660
tag

Az Ügyfélszolgálatos hölgy percre pontosan megmondta mikor kapcsolja le az automata a kedvezményemet. Amit a mobilalkalmazásban látunk csak tájékoztató jellegű, messze nem pontos, ez már többször bebizonyosodott.
Javaslom, Te is nézess utána.

(#119955) 7Sony7 válasza enginev3.0 (#119942) üzenetére


7Sony7
addikt

Ennyi? Hát akkor nem kell... Köszi.

-

(#119956) Stanley-B.


Stanley-B.
őstag

Volt 2 otthoni telekom szolgáltatásom eddig, ezeken van még kb fél év hűségidő.
Nemrég kötöttem egy mobil előfizetést 2 éves hűséggel.
Látom hogy 3 szolgáltatás esetén lehetne Magenta 1, 30% kedvezménnyel mindenre, ezen az oldalon hozzá is tudtam adni a szolgáltatásaimat: [link]
De a vállalt hűség nem tiszta. Van 2 év hűség készülékkedvezményért, 1 és hűség havidíj kedvezményért és hűség nélkül. Hűség nélkül van egy 10 ezres belépési díj. Ha vállalok pl. egy év hűséget Magenta 1-re, akkor az hozzáadódik az egyes meglévő szolgáltatásaim hűségidejéhez (tehát pl. a mobil előfizetésemre már 3 év hűségidőm lenne így) vagy a hűség csak Magenta 1-re vonatkozik, tehát hogy így egyben meg kell tartanom az otthoni és mobil előfizetéseimet 1 évig, de az egyes szolgáltatások hűségideje külön-külön nem változik?

(#119957) Kaba válasza Stanley-B. (#119956) üzenetére


Kaba
veterán

Az ügyintéző össze tudja vonni magentába az otthonit és a mobilt hűség vállalás nélkül is.Amennyiben mégis hűséget akarsz az otthonira vállalni ezt megteheted külön is,a mobil hűség marad a régi.

[ Szerkesztve ]

(#119958) Stanley-B. válasza Kaba (#119957) üzenetére


Stanley-B.
őstag

én is le tudom adni a neten a kérvényt rá, de hűség nélkül van 10 ezer ft belépési díj, gondolom ez akkor is van, ha az ügyintéző telefonos igénybejelentést követően vonja össze.
Ezért gondoltam, hogy vállalok 1 év hűséget, de nem tiszta, hogy mire vállalom, az összes szolgáltatásomra külön-külön +1 évet, vagy csak bizonyos szolgáltatás(ok)ra +1 évet vagy csak a Magenta 1-re és a szolgáltatások hűségideje külön-külön változatlan marad. :F

[ Szerkesztve ]

(#119959) Winne válasza Stanley-B. (#119958) üzenetére


Winne
nagyúr

A magenta 1 csak annyit jelent, hogy össze van vonva a legalább egy mobil és legalább 2 otthoni előfizetésed. 1 év hűség lehet az új mobil előfizetésen, vagy az új vagy újrakötött otthoni előfizetésen. Eszközvásárlással 2 év.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#119960) Stanley-B. válasza Winne (#119959) üzenetére


Stanley-B.
őstag

+1 év? tehát a 2 napja kötött 2 év hűségű mobil előfizetésemen 3 év lenne ha azt választom az otthoni helyett?
Én úgy tudom, hogy eszközvásárlásnál az összes bevont szolgáltatásra kell kötni 2 évet.

[ Szerkesztve ]

(#119961) Kaba válasza Stanley-B. (#119960) üzenetére


Kaba
veterán

Miért lenne 3 év,marad a két év.A 10000 Ft-os belépési díj hűség nélküli új létesítésre vonatkozik,mivel nálad van jelenleg otthoni,így belépési díj sincs.A magenta1-t azt megkapod mivel,van két otthonid és mobilelőfizetésed.Összefoglalva nem kell hűséget vállalnod,de az összevonást magentába csak az ügyintéző tudja megtenni.Hívd a 1414-et.

[ Szerkesztve ]

(#119962) Stanley-B. válasza Stanley-B. (#119960) üzenetére


Stanley-B.
őstag

az oldal tetején:
"A készülékkedvezmény a Magenta 1 csomagba bevont összes szolgáltatásra vállalt 2 év hűségidő esetén jár."

az oldal alján:
"Kedvezményes készülék vásárlásához is elegendő csak egy otthoni szolgáltatásra vonatkozó 2 éves határozott időtartamú szerződést kötni."



lehet ezek fényében nem annyira meglepő, hogy általában az ügyintézők sincsenek képben.

[ Szerkesztve ]

(#119963) m1lan válasza Stanley-B. (#119960) üzenetére


m1lan
őstag

Nem, a Magenta 1 csak egy technikai összevonást jelent. Jelezned kell az ügyfélszolgálat felé, hogy a 2 otthoni szolgáltatásod mellé kötöttél pár napja 1 mobil előfizetést, ezzel pedig teljesíted a Magenta 1 feltételeit, legyenek kedvesek elvégezni az összevonást. A hűségidők nem fognak változni, minden marad a régiben.

Ha kitöltöd az igénylőlapot, amit linkeltél, azzal új otthoni szolgáltatás bekötésére adsz le igényt, ezért is írja a belépési díjat a hűségidő nélküli opciónál. Azt a bekötés miatt fizetnéd, a Magentába lépésnek nincsenek semmilyen költségei.

#119962: Ezek a sorok a Telekom Készülékkedvezményt ismertetik. Ha nem szeretnél készüléket vásárolni, akkor ez a rész számodra nem lényeges.

[ Szerkesztve ]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#119964) Stanley-B. válasza m1lan (#119963) üzenetére


Stanley-B.
őstag

oké, köszi mindenkinek a segítséget :R

egyébként nem tudom miért veszi úgy, hogy új igényt adnék le, mikor az idevezető oldalon be kellett állítani előtte, hogy már vannak szolgáltatásaim és előre ki is töltötte a csomagokat a meglévő szolgáltatásaim alapján az összevonáshoz...

(#119965) Lackooo84 válasza Superhun (#119946) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

14 napon belüli elállásnál vissza kell állítaniuk az azelőtti állapotot. Pont.

The Truth is out there...

(#119966) berbatov2


berbatov2
senior tag

Màsnàl nem szarakszik a mobilnet?

(#119967) Kaba válasza berbatov2 (#119966) üzenetére


Kaba
veterán

Nem.Minden ok.

(#119969) berbatov2


berbatov2
senior tag

Koszi, lehet nalam a hiba akkor.

(#119970) balinlin válasza berbatov2 (#119966) üzenetére


balinlin
senior tag

Szeged, teljesen ok

(#119971) herdsman12


herdsman12
őstag

Volt ma egy nem fogadott hívásom a +3615100820-as számról, amit később visszahívtam. Kb 20 mp kicsörgés közben ránéztem a kijelzőre és azt látom, hogy megy a számláló.
NMHH szerint a VCC Live Hungary Kft-é a szám.
Nézem a cég honlapját:

Ezek feltaláltak valami újat, ha fogadom a hívást azt is nekem számlázzák, ez lenne az élmény?

(#119972) MadMancs válasza herdsman12 (#119971) üzenetére


MadMancs
veterán

Biztos hogy hivásfogadásért nem.
Az viszont nem kizárt hogy egyből fogadják hívásodat, viszont élő kapcsolásig a rendszer a kicsengés hangját imitáló hangot játszik le, akkor jogosan számol már teló és telekom.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#119973) Phoenixy


Phoenixy
senior tag

Sziasztok,

Nagyszüleimnek próbáltam az egyenlegüket feltölteni a Telekom appon keresztül (kártyás előfizetés). A vírus óta így csinálom, hogy ehhez se kelljen elmenniük, és máskor működött is, de most nem megy. Mikor a fizetésre nyomok, és átirányítana az oldal, nem tölt be semmi, majd 1 perc után kiírja, hogy "Proxy error"...
Más próbálkozott ezzel mostanában, valami gondok lennének a Telekomnál?

Arra gondoltom még, hogy esetleg az okozza a problémát, hogy a bankjuknál tegnapelőtt vezették be, hogy minden tranzakció előtt sms kódot kapnak (azt hiszem ez csak január 1-től lesz kötelező) és esetleg az app még nem készült fel rá.
Gondoltam hozzáadom az én kártyámat, erre meg kiírta, hogy "A nemzetközi kártyák biztonsági okokból nem használhatóak". Milyen nemzetközi kártya, mi van? Sima Erstés kártya.

Motorola Edge 20 Pro

(#119974) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Hali!

Van itt valaki a T-nel dolgozik? Vagy ert az altaluk kiallitott szamlahoz? Egy pu-t kuldene nekem? :R

(#119975) MadMancs válasza Phoenixy (#119973) üzenetére


MadMancs
veterán

Sms azonosítással nincs baja telekomnak. Nekem évek óta használatban van, mind app mind web szépen lekezeli (MasterCard 3D Secure). Visa kártyákkal viszont vannak (meg voktak is főleg külföldi nkereskedőknél). Ezért jeleztem is minden számlanyitáskor hogy MC kell, Visát kenjék a hajukra.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#119976) Kaba válasza Tomi0703 (#119974) üzenetére


Kaba
veterán

Mit akarsz tudni?

(#119977) tylerddd


tylerddd
veterán

Helló!
Van egy lejárt hűségem. Úgy néz ki váltok Mobil S + Gigaerős Net+ csomagra, kérek két multisimet. Hűséget nem írnék alá, nem akarok semmit kihozni.

DE! Mi van akkor, ha mégis kihoznék majd valamit idővel?! Akkor aláírnék hűséget, de biztos nem a ~12k-s csomagra, hanem a Mobil S + 4GB csomagra. Ezután átváltanék a Gigaerősre, mert ugye felfelé lehet, de akkor gondolom megint kérhetem ki a kártyákat.

A probléma az, hogy otthoni net helyett lenne. De mivel építgetik ki az optikai rendszert is a környező településeken, én is számítok rá. Így nem írnék alá a korlátlanra 2 évre, hiszen ha lenne optikai, nem kellene a korlátlan mobil és mivel nem írtam alá rá hűséget, kisebb csomagra is vissza tudnék lépni a vállalt szint felett. Nem tudom érthető-e a probléma?! :DDD Szóval a kártyás procedúra megkerülhető-e vagy ezt csak a leírt módon tudom kivitelezni? Köszi!

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#119978) m1lan válasza tylerddd (#119977) üzenetére


m1lan
őstag

Szerintem nem kellene újra kikérned a kártyákat. MultiSimet lehet igényelni kisebb csomaghoz is, csak akkor nem díjmentes, hanem havidíjat fizetsz érte. Mivel a Gigaerős Net+-hoz te kéred (és nem kötelezően kapod) a két kártyát, így véleményem szerint a csomagváltás után megmaradnak, csak 990 ft/db áron számlázódni fognak, amíg nem váltasz újra Gigaerős Net+-ra. Arra viszont készülj, hogy csomagot egy hónapban csak egyszer lehet szankció nélkül váltani, tehát ha Gigaerős Net+ csomaggal indítod a hónapot, aztán váltasz 4GB-ra hűségvállalással, majd ugyanebben a hónapban visszaváltasz Gigaerős Net+-ra, akkor a második váltásra aktiválási díjat fognak kiszámlázni.

[ Szerkesztve ]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#119979) tylerddd válasza m1lan (#119978) üzenetére


tylerddd
veterán

Értem, köszi! Nem áll szándékomba lépkedni. Megkötöm a kis csomagra és utána átváltok a Gigaerősre és ennyi. Addig marad, amíg nem lesz rendes vezetékes net. Ami erősen kérdőjeles azért.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#119980) Tomi0703 válasza Kaba (#119976) üzenetére


Tomi0703
őstag

Akartam venni egy S20-at. Bacsika mondta, hogy o platina kartyas es nagyon kedvezoen kihozhatta. Nem reszletre lett veve.
Oke, de mondom mielott elmegyek erte, ha elkuldene a szamlat azt megkoszonnem.
Szamlan volt egy reszletfizetesi melleklet. :DDD Na mondom, ezmiez?
Azt mondja, az nem reszletfizetes, hanem havi uzleti kedvezmenyek. :DDD
Meg, hogy: "Ez úgy van hogy a két elofizete sem van és olyan mintha részletre vettem volna de minden hónapban azt a 9500fz írjak jóvá a szamlambol"

Igazabol gondolom, hogy ilyen nincs. Vissza is mondtam.

(#119981) Kaba válasza Tomi0703 (#119980) üzenetére


Kaba
veterán

Jól tetted,minek a felesleges rizikó,minden olyan eszköz ami nem listaáron lett megvéve az később megbosszulhatja magát.

[ Szerkesztve ]

(#119983) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! Átváltottam a Gigaerős Net+ csomagra. Mehetek be üzletbe a multisimekért? Kell valamit állítani még esetleg a fiókomban?! Köszi!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#119984) szabogabor10 válasza tylerddd (#119983) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nem kell, mehetsz.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#119985) Tomi0703 válasza Kaba (#119981) üzenetére


Tomi0703
őstag

+ még a Domino csomagosak.

(#119982) Zsolt_72: Pedig ki nem néztem volna belőle. (egy 55-60 körüli bácsi volt) - bocs aki esetleg annyi itt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#119986) Zeki válasza Tomi0703 (#119980) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nincs is már platina kártya.

(#119987) m1lan válasza Tomi0703 (#119980) üzenetére


m1lan
őstag

Ha részletfizetési melléklet van a számlán, akkor bizony részletre vette. Az még egy logikus magyarázat lehetett volna, hogy megvette részletre, de az eladást megelőzően végtörlesztett. Csak akkor eleve azt mondta volna, és nem talál ki ekkora marhaságot. ;]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#119988) tylerddd válasza m1lan (#119987) üzenetére


tylerddd
veterán

A végtörlesztésről viszont kapott volna bizonylatot.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#119989) Tomi0703 válasza m1lan (#119987) üzenetére


Tomi0703
őstag

Kedden vette a telót, az úgy nem lett volna jó. Megvettem részletre, de gyorsan inkább kifizettem az egészet. :DDD
Amúgy utánam rögtön el is adta valakinek.

(#119990) kali válasza Zeki (#119986) üzenetére


kali
legenda

Van az, most is használom. :DD

(#119992) Zeki válasza #40993792 (#119991) üzenetére


Zeki
nagyúr

Appban van, de mire is jó?
Bizonyos boltokban kis kedvezmény. De nem a Telekomnál.

(#119993) szabonagyur válasza #40993792 (#119991) üzenetére


szabonagyur
félisten

Nálam már csak a kedvezmény kártya van, de ugye az nem a platina kártya, vagy tévedek?

Eladó: DUPLO 10978 120 db-s bontatlan

(#119994) BBke


BBke
tag

Az arany vagy platina “kártyát” megszüntették. A havi számlák összegéből kaptál pontokat, és a pontok mennyisége határozta meg, hogy hová sorol a rendszer. Anno a számhúzó terminálon is volt olyan opció, hogy arany vagy platina kártyás vagyok. A platina kártyások elöbb kerültek sorra, függetlenül az érkezési sorrendtől. Ezt akkor az ügyfélszolgálatos mondta, mert rákérdeztem, hogy mi a különbség a két gomb között. Egyébként létezik még az arany vagy platina kiemeltség, csak az ügyfélszolgálat látja, hogy melyikbe tartozol. A Telekom (Kapcsolat) kártya van mindenkinek. Mikor kötöttem az otthoni és a mobil szerződést, 4 kártyát küldtek ki, mind a 4 szolgáltatásra. Be is mentem a T boltba, hogy most melyik az érvényes. Néztek is nagyot, hogy most mi van? A legutolsót használjam, a másik 3 jó lesz jégkaparónak a szélvédőre.

[ Szerkesztve ]

(#119995) stefi68


stefi68
addikt

Az ünnepi 2 napos korlátlan hívást aktiválva, azt írta meg fog jelenni az alkalmazásban.
Másnál megjelent? Kaptatok valami visszaigazoló sms-t?
Írtál itt egyesek, hogy továbbra is számolja a perceket...
Azt is írta valaki, hogy utólag lesz elszámolva. Tudja ezt majd követni valaki?
Vagy ez is csak egy marketing fogás, hogy telefonáljon mindenki ész nélkül, aztán jön majd a fekete leves a több ezres számlákkal... :((

Szerk.: Közben megjelent az alkalmazásban, persze óra, perc nincs feltüntetve, tehát még reklamálni sem tudok...

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#119996) anadroid válasza stefi68 (#119995) üzenetére


anadroid
senior tag

Dominónál nem jelent meg, nem jött sms sem, 4 számnál.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#119997) Kaba válasza stefi68 (#119995) üzenetére


Kaba
veterán

Igen utólag lesz levonva,nem lesz számlázva.

[ Szerkesztve ]

(#119998) n@p@lm


n@p@lm
őstag

Sziasztok!
Olyan gondom van ha ki van kapcsolva a készülék (nincs a hálózaton a SIM) akkor is kicseng mikor engem hívnak.
Majd ha kap hálózatot jön az sms a nem fogadott hívásról a hívó számával.
Hol kell kikapcsolni hogy ilyen esetben még csak ki se csengjen hanem automata mondja be "hogy a hívott fél átmenetileg nem kapcsolható"?
Hangpostám nincs.

(#119999) Diák66 válasza n@p@lm (#119998) üzenetére


Diák66
őstag

Ha tippelnem kellene, a hívás várakoztatáshoz lesz köze a hibának, próbáld meg azt kikapcsolni. De ha minden igaz, a telefonodnak jelezni kellene a hálózat felé, hogy kikapcsolt állapotban van.

[ Szerkesztve ]

(#120000) n@p@lm válasza Diák66 (#119999) üzenetére


n@p@lm
őstag

Kikapcsoltam a hívásvárakoztatást, de repülő módban továbbra is "kicsengek" ha hívnak.
Xiaomi Redmi Note 8 Pro a készülék.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.