Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Macska topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#751) ladybug válasza mr.geeZ (#750) üzenetére


ladybug
őstag

De gyönyörű macsek.:)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#752) mr.geeZ válasza ladybug (#751) üzenetére


mr.geeZ
aktív tag

:) És ő hozzá mit szólsz:Bővebben: link? Attól feküdtem ki, hogy haverom berakta magának win háttérnek a linkelt képet (persze a 6mpx-es nagyságú változatot).

Bass is a strong instrument, you can't allow yourself to play it weakly, with no authority.

(#753) isapeti válasza mr.geeZ (#752) üzenetére


isapeti
aktív tag

ehh, csudaszép cicó!

mellesleg, nem kötekedésképp, mekkora monitorja van a cimbidnek? Csak a 6mpx miatt kérdem :U

az én két lükémet néztétek már? linkeltem alább, de azér...

Bővebben: link

"Verés közben jön-megy a székláb." - B. I.

(#754) szucsi


szucsi
őstag

(#755) mr.geeZ válasza isapeti (#753) üzenetére


mr.geeZ
aktív tag

A tiéd is nagyon vagány! Bővebben: link:ebbe a képbe bele lehetne szerkeszteni egy cigit meg egy piásüveget a mancsai közé:)

Természetesen csak az alap kép volt 6mpx-es, ráadásul az állókép miatt szintén kicsinyítenie kellett az XPnek, hogy beférjen 1024x768ba, de megbírkózott vele:)

Bass is a strong instrument, you can't allow yourself to play it weakly, with no authority.

(#756) mr.geeZ válasza szucsi (#754) üzenetére


mr.geeZ
aktív tag

Nagy arc az a foltos fehér:C

Bass is a strong instrument, you can't allow yourself to play it weakly, with no authority.

(#757) isapeti válasza mr.geeZ (#755) üzenetére


isapeti
aktív tag

igen, erre már én is gondoltam :D

"Verés közben jön-megy a székláb." - B. I.

(#758) ladybug válasza mr.geeZ (#727) üzenetére


ladybug
őstag

Ő is csodaszép.:)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#759) HavocS


HavocS
senior tag

Na ezt ma lőttem :DD Bővebben: link (Mirci)

Kismacs, Danténak hívták, kb. egy hónapja eltűnt :(
Bővebben: link

Mori: Bővebben: link

Speedo: Bővebben: link
ő is eltűnt egy hete... :( nem tudom mi van mostanában.

Ő pedig haverom macsekja, Bercinek hívják, épp megpróbál a lábamon felmászni :D: Bővebben: link

(#760) fokukac válasza AMD!4ever (#749) üzenetére


fokukac
nagyúr

szia, vegul is Ti vittetek el? :U

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#761) Integra válasza mr.geeZ (#747) üzenetére


Integra
titán

van a perzsa dögön kívül még egy macsekom, 15 éves már, kb neki is ilyen a múltja, valszeg már csak 3 élete lehet hátra:)
daganatos is szegénykém, de jól bírja, iszonyatosan szívós állat.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#762) mr.geeZ válasza Integra (#761) üzenetére


mr.geeZ
aktív tag

Hihetetlen, mire képesek ezek az állatok néha. Érdekes, hogy ez a szürke előkelő állat mennyire fél, ha dörög az ég: be is bújik a sarokülőgarnitúra sarka mögé, és ki se jön addig, amíg meg nem nyugtatjuk, vagy biztos benne, hogy elmúlt a veszély:)

Bass is a strong instrument, you can't allow yourself to play it weakly, with no authority.

(#763) kypre


kypre
tag

hát nálunk a cicákok nagyon rosszul viselik a meleget.
Egész nap csak fetrengenek, és keresik a hűvös vagy huzatos helyeket, még játszani sem játszanak.. :(
az egyiknek már elkezdett hullani a tejfoga, és először a nagy ''agyarai'' este ki, szóval most nagyon kis bután néz ki, ha ásit, vagy ha a játék hevében vicsorogni próbál...:P

Tiszta város leszünk, ma is gerlét eszünk!

(#764) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Ki volt az a marha, aki azt mondta egyszer a macskákról, hogy nem szeretik a rockzenét? Itt tombol a Slayer nálam, a macsek meg békésen döglik az ablakban:) De máskor sem szokott kimenekülni, ha valami kemény szól:)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#765) sharpapa válasza Integra (#761) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Jujj szegény. Nem soká bírhattya szerintem (1-2 év). de eddigi élete biztos jó volt.

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#766) sharpapa válasza kypre (#763) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Nálam jól. Vagy a hátsó teraszon a hintaágy árnyélát választják, vagy a kép mekké rakott venti elé fexenek.Nem igen mozognak.

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#767) ladybug


ladybug
őstag

A macskánk nagyon szeret rajtam feküdni. elnyújtózik, dorombol ezerrel és egy idő után elalszik. Na, most ez csak azért érdekes, mert amióta babát várok, és tud mozogni a kicsi a hasamban, és a macska rámfekszik, annyra tetszik neki a macsek dorombolása, hogy folyton rugdosódik, meg mocorog.:C

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#768) szumoo válasza ladybug (#767) üzenetére


szumoo
senior tag

:) akkor biztos nem fogja utálni a macsekokat,ha már ien korán komálja őket. :)
Majd ha lesz egy kis időm akkor én is rakok majd fel az én ''agybeteg'' macskámról /Mártonról/ képeket. :)
Szumoo

A nyúlon túl?

(#769) szumoo válasza szumoo (#768) üzenetére


szumoo
senior tag

Na itt vannak az igért képem Mártonról. Bővebben: link
Nem a legjobban sikerültek/, mert nem én csináltam őket :D/, de elfogadhatóak.
Szumoo

A nyúlon túl?

(#770) tildy válasza mr.geeZ (#727) üzenetére


tildy
nagyúr

A képen látható cicumicuhoz hasonló színű kiscicát keresnék, ha valakinek van elajándékozni való.

Szal vagy ilyen szürke, vagy olyan, mint amilyen az enyém is volt, de valaki ellopta vagy nem tudom mi lett vele: Bővebben: link

Nincs senkinek szürke cilamilája, amit nekem adna?:O

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#771) tildy válasza Twiggydoll (#676) üzenetére


tildy
nagyúr

Biztos van már neve, de nálam az ilyen cica mindig Shatran volt:C

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#772) kypre válasza tildy (#771) üzenetére


kypre
tag

szia, azóta sem lett meg a cicád... nagyon sajnálom, szurkoltam érte, hogy a bagzási időszak után hazajön...
remélem találsz olyan cicust amilyet szeretnél...

Tiszta város leszünk, ma is gerlét eszünk!

(#773) tildy válasza kypre (#772) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem sajna nem lett meg:( Szerintem valaki ellopta:(:O
Mert nagyon szep, sot gyonyoru cica volt.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#774) Integra válasza sharpapa (#765) üzenetére


Integra
titán

jó pár éve már, hogy az állában van a daganat.
amíg kap levegőt, eszik és iszik, addíg nem altatom el.
igaz, szegény csórikám már lassított felvételben mozog, alszik egész nap, főleg hogy most ilyen dög meleg van, de még mindig jön és még mindig itt van nekem.
gyűlölni fogom magam azon a napon és utána is, de nem tudok mást tenni.
addig meg gyömöszölöm továbbra is amennyit csak lehet:)
ő róla van szó, fénykorában így nézett ki a szemem fénye:
[kép]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#777) MarKoo


MarKoo
őstag

Légyszíves ne írj ebbe a topikba, ha nem szereted a macsekokat. Én se imádom őket, ezért nem írok ide. Ne sértsük meg a macskatartókat. Mit szólsz hozzá? :B

(#778) Sanya


Sanya
nagyúr

a kép eltávolítva egy vicceket nemértő macskarajongó kérésére. szerintem semmi sértő nem volt benne. (nem Márk)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#779) White Tiger válasza Integra (#774) üzenetére


White Tiger
tag

Tényleg nagyon szép cica :) És értelmes szemei is vannak, bár a képen kicsit dühösnek tűnik. Mindig ilyen, v csak nem szereti, ha fényképezik? :)
Nekem 3 cicám van, de nem tudom, mit csinálnék, ha bármelyikkel történne vmi... Nagyon hozzá tudnak nőni az ember szívéhez ezek a kis gazfickók :)
Amugy az egyik macsekomnak is ilyesmi nézése van, de ő mindig ilyen mérges, ezért is Dörmi :)

Ja, és ismét bejelenteném, h kb 2 hónap múlva ismételt kiscica-dömping várható! Tildy már leadta a foglalását egy szürke cicára :)


Na akkor itt egy kép a morcosról, bár itt már kicsit álmos, és akkor már nem tud úgy koncentrálni, h igazán mérgesnek tünjön :DD

Bővebben: link

[Szerkesztve]

Ami nem öl meg, az erősít.

(#780) Integra válasza Sanya (#778) üzenetére


Integra
titán

nem süllyedek le a te szintedre hiába provokálsz

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#781) Integra válasza White Tiger (#779) üzenetére


Integra
titán

amiután kinőtte a kis gyilkos rossz macsek gyerekkorát, mindig is borzalmasan komoly természet volt.
a perzsa dög viszont ritka nagy szarházi, belopózott csurom vizesen és az egyik fürdőszobában most minden fekete és sár, szonb dög, nem igazán érdekli:)
most mögöttem alszik egy másik széken és szárad

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#782) White Tiger válasza Integra (#781) üzenetére


White Tiger
tag

Meg is fürdött, h a fürdőszoba lett sáros? :DD

Ami nem öl meg, az erősít.

(#783) ladybug


ladybug
őstag

Ma halt meg a cicánk. Jövő hónapban lett volna 2 éves. Hétfőn este történt vele v.mi, de látható sérülés nem volt rajta. Nem evett, nem ivott alig mozgott. Tegnap akartuk elvinni orvoshoz, de eltűnt egész napra. Ma reggel szóltak a szomszédok, hogy a másik utcában megtalálták. Sajnos már nem tudtunk rajta segíteni.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#784) ipgirl válasza ladybug (#783) üzenetére


ipgirl
tag

sajnálom! :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

(#785) Integra válasza ladybug (#783) üzenetére


Integra
titán

:(
én két hete nem tudok semmit a macsekomról, tartok tőle, hogy elvonult meghalni.
végigjártam minden utcát, sehol nem találom

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#786) ladybug válasza Integra (#785) üzenetére


ladybug
őstag

Igen, én is azt mondtam a páromnak, hogy biztos meghalni ment el. És tessék igazam lett. Ahh, ez egy olyan c*r helyzet. Nem tudom nem megsiratni, nagyon szerettük.
A kislányomnak sem tudom hogyan mondjam meg. Most még nem akarom, talán pár nap múlva.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#787) isapeti válasza Integra (#785) üzenetére


isapeti
aktív tag

:( Sajnálattal hallom mind ladybug, mind Integra híreit :(

és nekem is csatlakoznom kell... :( Múlt héten meghalt Dani nevü perzsa cica, akivel 6 évig éltem egy háztartásban a szülöi lakban, de az utóbbi 3 évben is természetesen gyakran látogattam meg... ahogy ez ki is számítható, 9 éves volt szegénykém, mégis nagyon jól tartotta magát és nagyon váratlanul ért minket a halála :( szegény húgom találta holtan, mikor hazaért délután, pedig az égvilágon semmi baja nem volt még reggel... :(

Nyugodjon békében!

"Verés közben jön-megy a székláb." - B. I.

(#788) (ÉN)közPONT válasza isapeti (#787) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

RIP


Nekem egy mezei steetmacsekom van nos ne kérdezzétek hány hónapos stb mert egy dobozban találtuk a ház elött és mivel állatbarátok vagyunk befogadtuk megőrzésre / nevelésre :D


Bővebben: link

Ez a befogadása után 1 héttel készült itt épp gulyást fözök és a fiatalúr jött kaját kunyizni :D

Bővebben: link

itt meg a szundihoz viszem mert éjjel nappal csak a rosszalkodás menne !
Amúgy teljesen dilis pl: a koszos zoknival játszik , leesik a kanapéról,fut a vizes kőpadlón és taknyol,bemászik a kádba és felmászik a csapra stb stb

minden kismacska ilyen ???





[Szerkesztve]

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#789) Integra válasza ladybug (#786) üzenetére


Integra
titán

én lerendeztem magamban valahogy, de még mindig nem pakoltam el a kajástálát, az valahogy nem megy, de ahogy látom, a többiek sem pakolták el, valahogy nem akar még senki lemondani róla
16 év elég sok, furcsa a hiányzérzet:(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#790) V.ki válasza ladybug (#783) üzenetére


V.ki
aktív tag

Sajnálom,őszinte részvétem!

Az én macskám nyár elején tűnt el.Mindig hazajött 1 órán belül,de aznap nem.elindultam keresni,de már csak azt láttam,ahogy vmi barom kutya tépi széjjel.Majdnem sírtam.Előrántom a 9mm-st,és frankón bosszút álltam a kutyán.Szegény macskát nem sikerült megmenteni.Pedig szép nagy,életerős kandúr volt.Gyönyörű zoknis mintázatot birtokolt.:O

(#791) isapeti válasza (ÉN)közPONT (#788) üzenetére


isapeti
aktív tag

Köszi...

Nekem jelenleg két házicicám van, korábban már linkeltem öket, de bármikor megtekinthetö egy kisebb képkollekció róluk itt:

Bővebben: link

Nos, nagyjából ilyen rosszcsont viselkedésüek ök is :D pontosabban a fiatalabbik (fél év van közöttük), mivel az ö érkezésekor a másik cicó egy pillanat alatt megkomolyodott :DD túlzás nélkül! A fene tudja, hogy müködik ez náluk. Persze ö is be tud indulni rendesen, egy csomót bunyóznak és imádnak mindketten imádnak játszani, de pl. amig a reggeli ébresztés a fiatalabb (cirmos) lurkó esetében ugrálással, nyivákolással és lábujjharapdálással jellemezhetö, fekete komája csupán halkan dorombol és próbál igézni a szemeivel :DD Hihetetlen jó fejek, és kész csoda, hogy mennyire különböznek :)

"Verés közben jön-megy a székláb." - B. I.

(#792) AlBundy válasza isapeti (#791) üzenetére


AlBundy
aktív tag

Látom a konyhaasztalon a kenyérkosárba nálatok is beköltözött a macska. :)

Ma bejött egy kövér nő a boltba...

(#793) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

Felmászott az asztalra gondoltam lefotózom amig a BF42 vel vacakol :D

Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link


SRY a képminőség miatt de ez csak egy Moto raz nem egy digit minőség de a lényeget látni rajta .

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#794) Integra válasza (ÉN)közPONT (#793) üzenetére


Integra
titán

mindjárt itt a moto2, annak már csak használható lesz az kamerája:)
jó fej ez a fekete nudli:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#795) isapeti válasza AlBundy (#792) üzenetére


isapeti
aktív tag

Jaja :DD Bár ott még nagyon picurka volt, most már tartok töle a lavórba se férne bele ilyenformán :)

(ÉN)közPONT: Tényleg haláli ez a kiccsávó, és pont olyan, mint az én fekete cicám volt, amikor hazavittük...

[Szerkesztve]

"Verés közben jön-megy a székláb." - B. I.

(#796) (ÉN)közPONT válasza isapeti (#795) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Integra : jaja fazon macs:))


Jól indul ez a nap is .........BERECCSINTETT a lábtörlőre ........:( mehetek fürdetni mert tiszta kaka a se..e :((

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#797) AlBundy válasza isapeti (#795) üzenetére


AlBundy
aktív tag

A mi macskáink is ezt a 2 helyet favorizálja: a kenyérkosár és a lavor. :)

Ma bejött egy kövér nő a boltba...

(#798) Integra válasza (ÉN)közPONT (#796) üzenetére


Integra
titán

nálam is szokott lenni, mikor valaki csakazértis olyan kaját ad neki amitől megy a hasa. perzsánál ez különösen élvezet, mire lecsutakolod :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#799) kypre válasza Integra (#798) üzenetére


kypre
tag

hát, nálunk, óriási harc volt a fürdetés. Igaz végig rögötük, de csak kínunkban. A cicák, pedig nagyon-nagyon csúnyán néztek ránk utána. :DD

Tiszta város leszünk, ma is gerlét eszünk!

(#800) Ráczkölke


Ráczkölke
tag

Bővebben: link Segítsen valaki pls :O... A macsekomnak épp most van 3 kiscicája, és velük is foglalkoznia kellene...SÜRGŐS!

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Macska topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.