Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Snoop27 válasza sohajda90 (#150) üzenetére


Snoop27
őstag

Nálam nem működik ez a kód. This voucher is invalid, please change your voucher. (code: 100067-a7a2b6-137)

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#152) worxland válasza Snoop27 (#151) üzenetére


worxland
addikt

Próbáld ezt a kódot: E202312
Két napja küldte emailben a Oneplus.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#153) Snoop27 válasza worxland (#152) üzenetére


Snoop27
őstag

Köszi, de most valamiért eltűnt a Buy gomb, lehet már nincs készleten.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#154) sohajda90 válasza Snoop27 (#153) üzenetére


sohajda90
tag

Én még a hónap elején beírtam 1x a "P202312" kódot és azóta akárhányszor hozzáadom a kosárhoz automatikusan ráapplikálja. És nekem készletet is mutat mindkét színből. :F

De én végül 2 hete úgy döntöttem, hogy inkább az iPhone 14 Pro-t cseréltem le iPhone 15 Pro Max-ra, ahelyett, hogy az OP11-et cseréltem volna Open-re. Hogy jó döntés volt-e az még elválik, mondjuk a majd 3 napos üzemidőt hozza nekem a 15PM, úgyhogy egyelőre nem panaszkodom, az Open-t szerintem most kippelem, remélem jövőre a 2-nél nem változik sokat a design, mert nekem kifejezetten tetszik a hátlapi kamera kontinens :C , de ha az OP12 tényleg akkorát gurít, mint amekkora felhajtást próbál neki csapni a gyártó, akkor attól sem zárkózom el, hogy a 11-et a 12 váltsa...

(#155) Snoop27 válasza sohajda90 (#154) üzenetére


Snoop27
őstag

Bizony nem egyszerű a döntés, nem kis pénzről van szó.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#156) Snoop27 válasza sohajda90 (#154) üzenetére


Snoop27
őstag

Nem fogadta el egyik kódot sem, még várok, a teljes árát sajnálom kiadni rá.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#157) worxland válasza Snoop27 (#156) üzenetére


worxland
addikt

Megint 1699 és megint adnak hozzá Buds Pro 2R-t.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#158) Snoop27 válasza worxland (#157) üzenetére


Snoop27
őstag

Hol? A sitejukon vagy az appon keresztűl?

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#159) worxland válasza Snoop27 (#158) üzenetére


worxland
addikt

A weboldalon néztem. Most újra megnéztem, már nem él az akció.

[ Szerkesztve ]

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#160) Snoop27 válasza worxland (#159) üzenetére


Snoop27
őstag

Köszi, lekéstem róla.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#161) Snoop27 válasza Snoop27 (#160) üzenetére


Snoop27
őstag

Most újra árul valaki aprón két feketét 1650 eurós árban, de jobban jártam volna ha kicsit drágábban de ajándék buds pro-val veszem.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#162) syIex válasza Snoop27 (#161) üzenetére


syIex
veterán

Melyik aprón? Én itt nem találok egyet sem. :N

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#163) Snoop27 válasza syIex (#162) üzenetére


Snoop27
őstag

román

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#164) jacis válasza Snoop27 (#161) üzenetére


jacis
nagyúr

Nem értem mit küzdesz. Ha ennyi pénzed vagy hogy ilyen telefont akarsz venni miért nem veszed meg az OP-tól?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#165) Snoop27 válasza jacis (#164) üzenetére


Snoop27
őstag

Mert nem dobnám ki feleslegesen a pénzemet, főleg ha megvehetem 200 euróval olcsóbban. Most lesem az OP ajánlatokat s ha adódik valami jó akkor lecsapok rá.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#166) jacis válasza Snoop27 (#165) üzenetére


jacis
nagyúr

És veszel az apróról egy használt telót inkább? :Y

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#167) Snoop27 válasza jacis (#166) üzenetére


Snoop27
őstag

Dehogy, az vadonat új lett volna, OP-ról rendelve.
Neked bevált a fold 5? Meg vagy elégedve vele?

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#168) jacis válasza Snoop27 (#167) üzenetére


jacis
nagyúr

Nagyon szeretem. Nagyon nagy élmény egy ilyen eszközt használni.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#169) Snoop27 válasza jacis (#168) üzenetére


Snoop27
őstag

Nekem is tökéletes lenne ha egy hangyányival szélesebb lenne a képernyője, más bajom nincs vele.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#170) jacis válasza Snoop27 (#169) üzenetére


jacis
nagyúr

Igen a külső kijelző egy kicsit keskeny. Emiatt nem annyira kényelmes de nem is annyira vészes mint amennyire szidják.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#171) Beantech válasza Snoop27 (#169) üzenetére


Beantech
tag

Én már megvárnám a helyedben a Honor magic v2-t, elvileg már tesztelés alatt van mobilarenán egy példány, remélhetőleg azért adta a Honor tesztre mert lassan nálunk is lesz.

(#172) Snoop27 válasza Beantech (#171) üzenetére


Snoop27
őstag

Megvárom mindenképp, s vagy az vagy az Open lesz a befutó.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#173) stomi83


stomi83
csendes tag

Sziasztok! Ismét eladóvá vált egy Open. Hardveraprós hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/oneplus_open_16_512gb_fekete_szinu_mint_az_uj_2024/hsz_1-200.html

Ezt is a Oneplus.com oldalról rendeltem, az én nevemre szól a számla, és 3 év gari van rá (hivatalos infó a 6.8-as bekezdésben: https://www.oneplus.com/hu/legal/terms-of-sales).

(#174) Snoop27 válasza stomi83 (#173) üzenetére


Snoop27
őstag

Elárulod miért válsz meg tőle? Nem jött be?

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#175) stomi83 válasza Snoop27 (#174) üzenetére


stomi83
csendes tag

De bejött, nagyon is! Én "iphone-os" vagyok, de érdekelnek a különlegesebb Androidos készülékek (nem csoda, az iphone jó telefon, de elég unalmas :D ). A Oneplus-okat mindig is nagyon szerettem, a 7 Pro óta az összes modell járt már nálam. De ez az Open brutálisan király! El is gondolkodtam, hogy de szivesen megtartanám, de közben Apple Watch Ultrát használok, amit imádok, akkor kereshetnék helyette másik órát, az iphone-nak több olyan funkciója van, ami hiányozna, stb., úgyhogy végül csak a saját dolgomat bonyolítanám, ha megtartanám. De örülök, hogy kipróbáltam, mert tényleg más világ!

(#176) Snoop27 válasza stomi83 (#175) üzenetére


Snoop27
őstag

Én is iphonet nyuzok már 4 éve és valóban sokszor már nagyon unalmas tud lenni, emiatt is agyalok egy ilyen típusú telefon vásárlásán.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#177) jacis válasza Snoop27 (#176) üzenetére


jacis
nagyúr

Akkor egymásra találtatok. Ne habozz! :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#178) Beantech


Beantech
tag

Olvastam hogy a németeknél elvileg január 26-ától lesz rendelhető a honor magic v2, lehet tudni valamit hogy magyarországon is onnantól rendelhető esetleg? Nem találtam infót róla, németeknél van rá 15% kedvezmény kupon előrendelés esetén de itt csak annyi változás van hogy fent van a magyar oldalon már a teló. (nem tudom eddig fent volt-e)

(#179) Snoop27 válasza Beantech (#178) üzenetére


Snoop27
őstag

Angliából, spanyolból és olaszbol is rendelhető lesz de csak 26.ától.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#180) worxland válasza Beantech (#178) üzenetére


worxland
addikt

Pár napja még nem volt fenn a magyar oldalon (a németen már akkor is ki volt rakva). De a Magic Vs is egy-két héttel később volt elérhető nálunk, mint a németeknél.

[ Szerkesztve ]

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#181) xedamen válasza Snoop27 (#176) üzenetére


xedamen
senior tag

Én is szintén iPhone user vagyok, nyáron használtam egy Fold 5-öt pár hétig, nagyon tetszett, egyedül az aspect ratio nem jött át (na meg a tény, hogy a Samsung több éves tech-et ad el átköpenyezve 600-700 ezerért). Gondolkozom én is nagyon egy Open-en, viszont az IP rating hiánya aggaszt kicsit, valamint a szoftveres dolgok, de majd meglátjuj, úgy sem nyugszom amíg nem lesz meg, de valami akció nem ártana... Míg Fold 5 már van 450-500 körül (Aqua például), addig az Opennel az Alza egyedül maradt :(

(#182) Snoop27 válasza xedamen (#181) üzenetére


Snoop27
őstag

Én is ebben a dilemmában vagyok már jó fél éve. Az emagon láttam még Opent, de nagyon drága.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#183) sohajda90 válasza Snoop27 (#182) üzenetére


sohajda90
tag

Én is annyit dillemáztam rajta, hogy már abszolút nem mozgat. :D Kíváncsibb vagyok a holnapi announcement-re, hogyan árazzák be a 12-t, megmarad-e a $999-es kezdőár vagy drágább lesz, illetve lesz-e valami jó kis előrendelési akció.
Én az Open-t már elengedtem, de most vacilálok, hogy lehet egy 12-t vagy egy Galaxy S24 Ultra-t be kellene rántani az előrendelési akciók keretében (mostanában csak így érdemes csúcsmodellt venni, mert már év közben nincs akkora áresés -hivatalos forgalmazásban- mint pár éve volt)...

(#184) Snoop27 válasza sohajda90 (#183) üzenetére


Snoop27
őstag

Nem tudnál jobban kihasználni egy foldable telefont?

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#185) sohajda90 válasza Snoop27 (#184) üzenetére


sohajda90
tag

Szerintem nem, erre a következtetésre jutottam, hogy szerintem az új AI funkciók (főleg a kamerát érintők) meg a stylus még mindig többet lenne használva nálam, mint a tablet mód. Napközben nem nagyon igénylem, hogy tablet legyen nálam, révén a munka mellett max pár percre tudok rátekinteni a hírekre vagy a social media felületekre, este filmezéshez meg ott a OnePlus Pad és laptop is...mondjuk azt furcsálom, hogy OnePlus Pad-re miért nem tolják ki frissítésként az Open Canvas multitaskingot, ott is sok esetben jól jönne...

Plusz ott van még az ár, mint tényező. Open most megint 1699 EUR az oldalon, de az még mindig ~ 650k, az S24 Ultra meg bekuponozható 500k alá...

(#186) Snoop27 válasza sohajda90 (#185) üzenetére


Snoop27
őstag

Ezek valóban erős érvek. :K

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#187) Snoop27 válasza sohajda90 (#185) üzenetére


Snoop27
őstag

Hol mutat nálad 1699 eurót? Nálam 1849 szerepel.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#188) worxland válasza Snoop27 (#187) üzenetére


worxland
addikt

[link] 1699 úgy is, hogy kijelentkeztem a oneplus loginommal.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#189) Snoop27 válasza worxland (#188) üzenetére


Snoop27
őstag

Na remek, nekem a román oldalon maradt az 1849.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#190) Beantech válasza Snoop27 (#189) üzenetére


Beantech
tag

Ha érdekes lehet akkor most már rendelhető a Honor Magic v2 is hivatalosan.
Jelenleg adnak mellé egy LG TV-t de a 800K-s ár mellé adhatnának kettőt is. :D

Szerk: Ahogy látom szlovákiában 1700eur, bár nem tudom honornál hogy müködik a gari.

[ Szerkesztve ]

(#191) Snoop27 válasza Beantech (#190) üzenetére


Snoop27
őstag

Igen, látom megjelent a román oldalakon is, de mintha az open jobban sikerült volna, utána kell nézzek melyik teljesít jobban.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#192) rolika52


rolika52
csendes tag

Sziasztok. Nekem kell egy ilyen telefon, be lehet valahol szerezni forintba átszámolva 600ezer alatt? Ha igen lecsapnék rá. Amúgy gondoltam arra is, hogy az Oppo Find N3at veszem meg mert azt már találtam TrandingShenzen 530ezerért és ugyanaz a teló (pontosabban a Oneplus Open ugyanaz), csak attól félek, hogy a rámókolt Gms miatt nem fogja engedni használni a Google Payt ami nekem fontos lenne. Meg nincs benne magyar nyelv. (ami mondjuk engem nem zavarna)

(#193) worxland válasza rolika52 (#192) üzenetére


worxland
addikt

Meg nem nagyon fog menni az Android Auto (amennyiben ez szempont) sem.
600 alatt jó esetben aprón kapsz, illetve Alzánál használtat.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#194) Snoop27


Snoop27
őstag

Ha még vett valaki közületek ilyen telót akkor ne tartsa magában a tapasztalatait.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#195) worxland válasza Snoop27 (#194) üzenetére


worxland
addikt

Annyi változás van, hogy az előlapi fólia érdekes dolgokat produkált: durván felhólyagosodott (nem a szélén, hanem középen), majd eltűntek a puklik, utána meg felvált a teteje és mivel ez pont a zsebemben történt, a fólia belseje telement szösszel, ment a kukába.
Ez volt az elmúlt három hónap legizgalmasabb eseménye, a teló rendben teszi a dolgát.

[ Szerkesztve ]

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#196) Snoop27 válasza worxland (#195) üzenetére


Snoop27
őstag

Kapni hozzá másikat?

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#197) worxland válasza Snoop27 (#196) üzenetére


worxland
addikt

Temuról rendeltem tempered glass-t. Alza is árul, de vicces áron.

[ Szerkesztve ]

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#198) Mark07


Mark07
csendes tag

Lassan csatlakozom.
Régóta szemezgetek vele.
Hamarosan érkezik, bár még mindíg brutálisan drága.

[ Szerkesztve ]

Sony Z Ultra, Oneplus Open

(#199) Snoop27 válasza Mark07 (#198) üzenetére


Snoop27
őstag

Sorstárs :D én is agyalok rajta a megjelenése óta, azóta a fold 5 és v2 is képbe kerűlt, de a samu keskeny kijelzője tart vissza, a V2-nél pedig a kamerasziget, ami nagyon nem tetszik.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#200) Mark07 válasza Snoop27 (#199) üzenetére


Mark07
csendes tag

Én viszonylag könnyen el tudtam ezt dönteni. Jelenleg pedig Honor 50 is van használatban nálam lassan 2 éve és teljesen meg vagyok a márkával elégedve, de a v2 vékonyságán kívül számomra minden más az Open mellett szól.
Nagy dilemma volt, hogy ekkora összeget kiadjak-e egy telefonért. Eddig a plafon 390 volt...
Kíváncsian várom. :)

Sony Z Ultra, Oneplus Open

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.