Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  MuOnline

Hozzászólások

(#18) Aregon válasza Drift_Elek23 (#11) üzenetére


Aregon
csendes tag

Szia!

Anarchián van egy 2-rres MG-m (WOLDEMORT :D ) és Battaglián egy 180-as BK-m (Leon), anarchián az ANGELS guildben vagyok, klánvezér NICOLE.

Tényleg vannak "pisisek", de azért ki lehet fogni idősebbeket is, nekem pl van 45 és 50 éves haverom is a MU-ban :P
Amúgy elég addikt lehet játék, ismerek pár embert a toplista elejéről, és nem egytől hallottam többszöri 30 órás!! folyamatos játékról... durva mi? :D

És csajok is vannak, sőt a toplista tetején lévők közül többen is a gyengébbik nemhez tartoznak :D

És jó, hogy egyre kevesebb a játékbeli bug, és láthatóan foglalkoznak mindkét szerverrel.
Ja és egy alapszabály minden játékosnak: soha senkinek nem adunk oda semmit, akárhogy könyörög is, mert hiába mondja, hogy vissza fogja adni, az esetek nagy többségéban amit egyszer kiadtok a kezetekből, soha nem látjátok viszont!!
Bennem azért megbízhattok :DDD

És ha valaki MM-nek (adminnak) adja ki magát, annak se higyjetek, a legtöbb csaló!

Szerencsére ezen a szerveren nincsenek hackerek (mint a globalon ugyebár...), szóval ilyesmitől nem hiszem hogy félni kellene...

- Woldemort -

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  MuOnline
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.