Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  MuOnline

Hozzászólások

(#551) Szakesz válasza Pttypang (#550) üzenetére


Szakesz
csendes tag

"a metin2 meg egy agyonreklámozott sz@r..."

Végre valakinek leesett :R

Anarchián nem is volt/lesz a közeljövőben BC és DS event???

(#552) Pttypang válasza Szakesz (#551) üzenetére


Pttypang
veterán

leterheli a szervert..de kérdéses..talán lesz talán nem..

Everybody lies.

(#553) Aregon válasza Pttypang (#550) üzenetére


Aregon
csendes tag

De megjelent a Season5...
http://www.muonline.co.kr/Guide/ThemeGuide/html/Season5.html

A Metin2 pedig tényleg béna, semmi olyasmit nem tud, amit más MMORPG ne tudna, ráadásul még csak nem is szééép (:

- Woldemort -

(#554) Szakesz válasza Aregon (#553) üzenetére


Szakesz
csendes tag

Amikor a Mu-t elindítottam,kihozta hogy virust észlelt és a virus neve spyware,nos ezt kitöröltem, de megint kihozta mikor ujbol elindítottam a mut, és az lenne a kérdésem hogy ha belépek a mura ez megjegyzi a jelszót meg a felhazsnálót és fel is törhetnek? :F

(#555) Szakesz válasza Szakesz (#554) üzenetére


Szakesz
csendes tag

Nah mind1 megoldódott a gond, itt már senki nem muzik? :C

(#556) Blaze13 válasza Szakesz (#555) üzenetére


Blaze13
tag

én igen...csak nem .hu-n
privát szeró...jah és változtak az értékek, ha valakit így jobban érdekel jöjjön, egy próbát megér:D
exp 5000 drop 70%
s4 ep2
hamachival még mindig :F felhasználónév: in-hell-mu
jelszó: magaapokol
sajnos az oldal is csak azzal jön be, bár dolgoznak az adminok rendes oldalonkatt

(#557) Blaze13 válasza Blaze13 (#556) üzenetére


Blaze13
tag

pár kép, játék közben: :D
songoku ruci :) :DDD
kámen-hámen :D
pici kalapács :B ;)

(#558) Szakesz válasza Blaze13 (#557) üzenetére


Szakesz
csendes tag

A songku ruhát honnan szerezted? :))

(#559) Blaze13 válasza Szakesz (#558) üzenetére


Blaze13
tag

eventen nyertem :D
de am meg kalimába esik (csak az nem ex)...legalább is ezen a szerveren...sztem hu-n sehol :DDD :N

[ Szerkesztve ]

(#560) Szakesz válasza Blaze13 (#559) üzenetére


Szakesz
csendes tag

áhh nem lehet songoku ruhát nyerni,sztem meghamisítodtad a képet :DD

(#561) Blaze13 válasza Szakesz (#560) üzenetére


Blaze13
tag

külön írtam, hogy nem muonline.hu-n játszom... :W
ez fájt :W

(#562) Szakesz válasza Blaze13 (#561) üzenetére


Szakesz
csendes tag

Tudom ,hogy nem a .hu-n vagy,de akkor se láttam még,de elhiszem nah, hogy van songoku rucid :C
Csak kiváncsiságból mik vannak még ezen kivül(ruhák azon a mun,mert nekem nemnyitja meg a honlapot) :))

(#563) Blaze13 válasza Szakesz (#562) üzenetére


Blaze13
tag

sajnos csak hamachi-val lehet megnyitni :F
am sok féle ruha van :U
van gumi ember :D , vegeta or vegita :DDD , valami katona cucc ;)
mondom sok van...
ha van kedved szedd le a hamachi-t innen
és akkor beadja a weboldalt
és ha már beadja akkor töltsd le a klienst is és gyere játszani :K :U

(#564) Szakesz válasza Blaze13 (#563) üzenetére


Szakesz
csendes tag

Mennyire fun szeró?jeweleket lehet venni meg ilyenek?

(#565) Blaze13 válasza Szakesz (#564) üzenetére


Blaze13
tag

hasonló mint a teszt szerver (most már)
jewel-ek a boltba KIVÉTEL CHAOS
külditárgyak is
belépők mindenhova (sky castle sajnos nem működik :F )
külön van bolt minden kasztnak benne:
-varik
-light-osabb szettek, kardok
-lvl 1-es wingek
5000exp 70%drop
van pc shop is :))

még két képet találtam :D 1 lvl4es wingről a háttérbe és rajtam megfigyelhető még 2 érdekes sett
előlről
hátulról

[ Szerkesztve ]

(#566) Pttypang válasza Blaze13 (#565) üzenetére


Pttypang
veterán

Nincsenek lvl4-es wingek! ezek csak extra átskinnelt wingek.. lvl4-eset még nem adott ki a webzen!

Everybody lies.

(#567) Szakesz válasza Blaze13 (#565) üzenetére


Szakesz
csendes tag

Ez nagyon durva :Y
Valaki megmondaná nekem,hogy a muonline-ban mért nem tesznek extra erős mobokat amiker még 500rr fölött is csak csapatmunkával lehet megölni kis szerencsével,mert az lenne a kihívás ;] :R :DDD

(#568) Blaze13 válasza Szakesz (#567) üzenetére


Blaze13
tag

Crytec210: kösz a javítást ;)

Szakesz: az valóban érdekesebbé tenné a játékot :) , in-hell-mu- ba kantru eventen (nem tudom a pontos nevét :D ) miután leesek, ott van a boss, az a maxos bm-emet full hp-val (8mill+) lecsapja ha nem töltöm folyamatosan...csak ne lenne annyi idő mire eljutok hozzá :D

(#569) Pttypang válasza Blaze13 (#568) üzenetére


Pttypang
veterán

igen..a magyar szerveren(muonline.hu) s3 elején sok alacsony rr-es kari hisztizett hogy balgassnak 1hit meg kc eventet is bukják.. az MMeknek vajból volt a szívük és legyengítették őket..ez a baj.. Eredetileg tényleg partybossok lennének :)

Everybody lies.

(#570) damien06660 válasza Pttypang (#569) üzenetére


damien06660
csendes tag

Varj mar Crytec. Te mirol beszelsz? Amikor anno meg jatszottam, akkor volt egy olyan, hogy Vobert erositette Kundunt. Ez utan meg gyengitettek?

"Egesz eletedben az igazsagrol papolnak, mig nem rajossz, hogy egyetlen igazsag az amit te szolgaltatsz." (Eric T. Cartman)

(#571) Pttypang válasza damien06660 (#570) üzenetére


Pttypang
veterán

Persze.
Vobert írta hogy a playerek szóltak hogy folyamatosan vesztik az eventeket (akkor még kicsik voltak a karik nem csodálom :) )Így hát ZeuS legyengítette..(már ha jól tudom akkor így történt)Azóta meg így van .. maxos bk-knak pár ts balgass,kc ról meg se szólaljunk...
Szerk:Ha hozzáférnék a régebbi fórumregeimhez akkor meg tudnám mondani rendesen mit írt..

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#572) Szakesz válasza Pttypang (#571) üzenetére


Szakesz
csendes tag

Érdekes.....mindenesetre 330-as vagyok,és mire visszaerősítik a szrönyket pont jó lex :))
De ha figyelitek a fórumot komoly vita alakult ki az A&B-és teszt szeró játékosai között :DD
de gondolom ez nektek nem ujság :W

(#573) Pttypang válasza Szakesz (#572) üzenetére


Pttypang
veterán

Jah épp bennevagyok :) de nem lehet megértetni a kis szerencsétlenekkel hogy teszt szerver be fog zárni és totál jogosan mert kb semmit se tesztelnek..max a szerverstabilitást meg az MMek idegrendszerének határait..

Everybody lies.

(#574) Blaze13 válasza Pttypang (#573) üzenetére


Blaze13
tag

már rég be kellett volna zárni :U
de van aki hónapok óta azt teszteli milyen gyökérnek lenni :D ...én is csak azért hagytam ott, mert nem bírtam már azokat az embereket...

(#575) Blaze13


Blaze13
tag

leírtam egy elég hosszú hsz-ben, hogyan romlott le teszt szerver színvonala :) :U
bocsi ha addig nem bírtál belépni :K

(#576) Pttypang válasza Blaze13 (#575) üzenetére


Pttypang
veterán

mindegy..láthatod hogy próbálkozok..már hülyézek.. már lassan mindent beírok..de :( semmi értelme..valami hiányzik.. valami nagyon elkúródott ezen a szerveren..tényleg..

Everybody lies.

(#577) Blaze13 válasza Pttypang (#576) üzenetére


Blaze13
tag

örülök, hogy én nem süllyedtem arra a szintre, amin a tesztesek vannak :DD
most szabad vagyok, szóval lehet felnézek anarchia-ra valamikor...de csak ha húzol :)) :DDD ...neeeeem vagyok olyan :D

(#578) Pttypang válasza Blaze13 (#577) üzenetére


Pttypang
veterán

hát a dl acc-ját épp nemtudom de 100+ mg poWa :D

Everybody lies.

(#579) Szakesz válasza Pttypang (#578) üzenetére


Szakesz
csendes tag

Nem lesz többé teszt szeróóóóó??? :O
Ettől szörnyűbbet el sem tudok képzelni ebben a pillanatban :( :( :( :( :(

(#580) Pttypang válasza Szakesz (#579) üzenetére


Pttypang
veterán

mindenki örülne..semmi értelme a teszt szervernek..azonban előbb utóbb bezárna csakúgy mint az s3as.. egy rakat f0s az a szerver.. sok kis hülye 9 éves élvezkedik hogy ott tud emberkedni.. -.-"

Everybody lies.

(#581) Blaze13 válasza Pttypang (#580) üzenetére


Blaze13
tag

most hogy tudsz ilyet mondani...nem olvastad ő már 12 :))

am meg tényleg jobb lenne mindenkinek, bár én szívesen járok a fórumára, ha unatkozom :D

(#582) Szakesz válasza Blaze13 (#581) üzenetére


Szakesz
csendes tag

Azért rossz hir mert ha bezár a hülyék átjönnek A&B-ra,ha jók meg konkurenciának számítanak,,nem beszélve ,lehet fullos lesz 1-2szeró is :W

[ Szerkesztve ]

(#583) Pttypang válasza Szakesz (#582) üzenetére


Pttypang
veterán

nem lesz fullos mert a "csptpls" ezekre pl én alaphangon ctrl-t nyomok :)...0rr-esekkel meg..legyen nyugodtan tele ezzel csak a szabálysértések topic fog bővülni nem ptzel akkor anyáznak lowoznak stb..

Everybody lies.

(#584) damien06660


damien06660
csendes tag

En se tudok mit mondani... A teszt szerver tenyleg csak felesleges penzkidobas Zeusnak. Esetleg futhatna 1 szerver, mint apuci-anyuci pici fianak valo fun szerver, na de az meg minek? Gugli baratunk egy tonna ilyet ki tud hajitani nekunk...

"Egesz eletedben az igazsagrol papolnak, mig nem rajossz, hogy egyetlen igazsag az amit te szolgaltatsz." (Eric T. Cartman)

(#585) Aregon válasza damien06660 (#584) üzenetére


Aregon
csendes tag

A teszt szeró funszervernek készült, az is, csak tesztnek hívjuk.

- Woldemort -

(#586) Szakesz válasza Aregon (#585) üzenetére


Szakesz
csendes tag

Sehogy se lesz ez igy jó,Zeus az egyik közleménybe azt irta A&B a közeljövőben nem lesz resetelve,ezt 100%-ra vehetem szerintetek? :DD

(#587) Aregon válasza Szakesz (#586) üzenetére


Aregon
csendes tag

Szerintem 100%-ra veheted.
Ha B&A-ra felkerül a Season4, a teszt szerverre egy új verzió kerül (már, ha van). Hogy ekkor a teszt lesz-e reszetelve, azt nem tudjuk.

- Woldemort -

(#588) Blaze13 válasza Aregon (#587) üzenetére


Blaze13
tag

már van mit a helyére rakni...csak kérdés van-e rá keret :)
amúgy meg szerintem reszetelve lesz a szerver, mert ha maxos vagy akkor már nem bírod tesztelni milyen a fejlődés és hasonló

(#589) Pttypang válasza Aregon (#587) üzenetére


Pttypang
veterán

ha a&b-n s4 lesz (soha) akkor teszt szervert kilövik..nem rr-elik hanem KILÖVIK..leállítják és bb all..
s4 egy giccses sz@rkupac..semmit se ér..

Everybody lies.

(#590) Szakesz válasza Pttypang (#589) üzenetére


Szakesz
csendes tag

Akkor mit fogsz mondani S5-re????Abban még annyi változás sincs mint S4-ben :P

A baj ott van,hogy VObert meg Zeusz csinál mindent,2-3+MM sokat segítene azért :C

[ Szerkesztve ]

(#591) Pttypang válasza Szakesz (#590) üzenetére


Pttypang
veterán

azta..nem mondod? :(((
Szerinted nem tudja mindenki hogy 2 MM semmire se elég?..S4 egy marék khhm erre kidobják az s5-öt..szép lesz csak sohase lesz bevezetve még az s4 se a szerverre nemhogy s5..

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#592) damien06660


damien06660
csendes tag

Hat szerintem meg a S3 is tulzas. Nekem special nagyon bejott a S1 a maga egyszerusegevel.

"Egesz eletedben az igazsagrol papolnak, mig nem rajossz, hogy egyetlen igazsag az amit te szolgaltatsz." (Eric T. Cartman)

(#593) Szakesz válasza damien06660 (#592) üzenetére


Szakesz
csendes tag

Battaglián van mindenféle fajta event CC-től kezdve a BC DS-en át a SC és CS-ig???
Mert valahogy nem lehet a pontHU-n megtalálni azt a szervert,ami mindenben jó,szal kihívást jelent(teszt máris kiesik), jól lehet fejlődni(anarchia) ,minden event müxik(battaglia)...igy azért nem egyszerű eldönteni hol játszon az ember :(

(#594) Blaze13 válasza Szakesz (#593) üzenetére


Blaze13
tag

hagyd az egészet :DD ...amúgy nem, én anarchia-t ajánlom, ott nem játszottam, de a másik kettőn igen, szóval tudom, hogy azok nem jók...Battaglia nagyon lassú...utolsó lvl-ek már napokig tartanak, amíg kis rr-es vagy, Teszt pedig... :U az a társaság :F :Y inkább hagyd, ott a normális társaság keresésével elmegy minden időd :P
De persze te döntesz, én csak ajánlottam ;)

(#595) Pttypang válasza Szakesz (#593) üzenetére


Pttypang
veterán

azért nem mennek az eventek anarchián mivel leterhelné nagyon a szervert.. laggolna tőle és instabillá válna.. mivel sok a player így sok lenne a résztvevő is nem úgy mint batt-on..
Batt-on még így is (igaz rr rendszer van ;)) 50*-es exp van..

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#596) Szakesz válasza Pttypang (#595) üzenetére


Szakesz
csendes tag

De Bc és DS event teszten is van,ahol már többen játszanak napi szinten mint anarchián,és ha igy folytatódik a playerek 50% ott fog játszani(most még ez a szám 40körül van) battaglia exp értéke meg fel fog emelkedni megint,mert anarchia prémium szerverén lassan többen lesznek,mint bat fő szeróján :))
És anarchián nem igaz,hogy jobban lagol,mint teszten,ahol már többen játszanak mégse laggol :W :F :W

[ Szerkesztve ]

(#597) Pttypang válasza Szakesz (#596) üzenetére


Pttypang
veterán

Pssszt..teszt szerver be fog zárni.. batton meg csak a kitartó emberek tudnak eredményt elérni ;)

Everybody lies.

(#598) Szakesz válasza Pttypang (#597) üzenetére


Szakesz
csendes tag

Mind1 jó lesz nekem az anarchia,jobban cseng a neve,mint a battagliáé ráadásul vannak akik 3lifet adnak 1soulért, meg olyanok akik zenért adnak soult,hát elnézem ezért azt,hoy hiányzik 1-2event :D
Nektek nincs infótok új normál szeró indulásáról?VObertet kérdezhetem ő elküld zeuszhoz zeusz meg már 2hete nem válaszol az üzenetemre :B

(#599) wikings2


wikings2
őstag

bc ds annyira hanyagolható mikor 30 perc egy reset és mégcsak 150 rr se vagyok
20 perc alatt megvagyok ha véletlen cc re resetelek és bemegyek 15 lvl esen gyorsan és tarolok egyet ES el. :R

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#600) Szakesz válasza wikings2 (#599) üzenetére


Szakesz
csendes tag

VÉÉÉGREEE ,hogy valaki irt már ide is :DD :DD :DD
BC és DS ,hogy már 10-en leirták,hogy miért is jó/%hasznos,rádöbbentem arra,hogy ez tényleg igy van!
1.kis rr-eken jól lehet fejlődni benne
2.a zene,a hangulat,a feeling!
Kérem szépen,minden BC és DS szakértő nevében,köszönöm!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  MuOnline
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.