Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Live Messenger (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2382) Elmör


Elmör
senior tag

Sziasztok!

Gondoltam leírom, hátha más is tapasztalja: MSN Live-on nekem néha bejön egy-egy embertől ablak, benne angol nyelvű írás, hogy fogadd el a fájlt. Persze az elején nem fogadtam el, de annyira idegesített egy idő után, hogy végülis elfogadtam. Erre létrehozott egy fájlt a C:-n, de nem ahova szokta rakni (beérkező fájlok) hanem külön és 7-8 szám volt a fájl neve, mintha indító fájl lenne. Rákattintottam, erre létrehozott egy másikat is. Aztán mégegyet és mégegyet, szóval itt már teljes egészében tudtam, hogy vírus lesz a bestia, a Nod32 be is riasztott, aztán hiába töröltem le, akkor is megmaradhatott valahol, mert fagyogatott a gép, ment is a reinstall.

A legérdekesebb, hogy az emberkével beszéltem telón és ő azt állítja, hogy nem látta, hogy küldött volna nekem a rendszer üzenetet tőle. Ez ellen hogy lehet védekezni? Persze azóta tiltólistán van, de ez így nem teljesen oké. Mondtam neki, hogy reinstall, de nem ment bele. :DDD Ha viszont nem oldja még, akkor nem engedem fel, mert nem jó móka hetente újrarakni a gépet. :))

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Live Messenger (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.