Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Thunderbird (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-01-19 12:42:41

LOGOUT.hu

A Mozilla Thunderbird az egyik legjobb levelező kliens a piacon, nagy tudású, rengeteg beállítási lehetőséggel, ingyenes és multi platform. Tehát fut Windows, Linux és macOS alatt is.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) TigerCat válasza olbaidhun (#7000) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Köszi, hogy megírtad a megoldást is. Ezt legtöbben elfelejtik...
:-)

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#7002) Chiller válasza TigerCat (#6966) üzenetére


Chiller
őstag

Köszi, majd ránézek arra is. Egyelőre újratelepítettem, most általánosságban véve jó.

Főleg az airbnb és ilyesmi oldalak képeit nem szereti, de már kezdek megtanulni együttélni vele :B

(#7003) Edorn


Edorn
aktív tag

Töröltem több postafiókot is a Thunderbird-emből (jellemzően IMAP-ok, több gigányi levéllel).

Viszont a levelek megmaradtak a merevlemezen, csak a Thunderbirdből nem látom őket.
Azaz most van x gigányi levelezés a gépemen teljesen feleslegesen.

Hogy tudom ezeket törölni? (ha egy mód van rá, akkor nem szeretném fájlböngészőben a mappákat nyomozni, hogy melyik melyik törölt postafiókhoz tartozhatott, mert javarészt ip címek alapján nevezte el a Thunderbird a mappákat, aztán még a végén véletlenül aktív mappát törlök totalcommanderrel)

Van erre valami egyszerű módszer?

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#7004) TigerCat válasza Edorn (#7003) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Mappából egyszerűbb lett volna, így sajnos ki kell keresned a profil mappából azokat a könyvtárakat, amelyekre nincs szükség. Elérhetősége az összefoglalóban...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#7005) Edorn válasza TigerCat (#7004) üzenetére


Edorn
aktív tag

Ez komoly? Ha törölni akarok egy postafiókot, akkor húzzam ki a netet (hogy ne törölje az IMAP által a szerverről is). Törölgessem ki a Thunderbird felületén a postafiók összes levelét. Majd tömörítsem a mappákat. És ez után törölhetem a postafiókot is. Thunderbird kikapcs, netkábel visszadug.

Ennél azért csak van egyszerűbb módszer...

Win 2008 serverre telepített (aktuálisan legfrissebb) Thunderbird ha törölni akarok egy postafiókot, rákérdez, hogy törölje-e a háttérben az összes hozzá kapcsolódó fájlt is, azaz gyakorlatilag a leveleket, amikkel nekem is problémám van.
Ezt miért nem tudja a Win10-re telepített Tunderbird???

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#7006) ahoy@


ahoy@
csendes tag

Sziasztok, thunderbird adatokat kéne egy tönkrement gépről átmásolnom. Az új gépre a postafiókokat felvettem újra, IMAP fiókokról lévén szó levelek betöltődtek, már csak a címjegyzéket kéne pótoljam. A régi gép C: meghajtójáról van egy biztonsági másolatom. Tudja valaki melyik mappában milyen file-okban tárolja a TB a címeket? Talán ha azt átmásolom az megoldás. Köszönöm ha tudtok segíteni. üdv

(#7007) net84


net84
őstag

Sziasztok!

Az IMAP-al még mindig nem jutottam dűlőre. Azt hogyan tudom beállítani, hogy felfele is szinkronizálja a Beérkezett üzenetek mappát? Minden más mappát, ami ez alatt van, azt szinkronizál, de a Beérkezettet csak letölti.
Ez azért ciki, mert így a telefonomon minden mail újként jelenik meg és olyanok is betöltődnek, amiket korábban a gépen, TB-ben átmozgattam másik mappába (akár helyi, akár IMAP mappába). A vicc pedig az, hogy telefonról nézve az "al"mappákat, bent vannak a mozgatások, de közben a beérkezettben is ott vannak. Ezt most hogy/miért csinálja?

Előre is köszi!

Ja! Ha törlöm is hasonló a működés. Gépen kitörlöm, eltűnik (azonnal töröl), de mobilon megmarad...

[ Szerkesztve ]

Read only...

(#7008) net84 válasza net84 (#7007) üzenetére


net84
őstag

Nem valtozas:
Ha nyokok egy mappa javitast, akkor megcsinalja a szinkronizalast es eltunik a masik eszkoz beerkezett uzenetek mappajabol a torolt vagy mashova atmozgatott uzenet. De amig erre nem nyomok ra, addig nem jelenik meg a valtozas a szerveren/tobbi eszkozon.
Az olvasott, olvasatlan allapotok viszont szinkronizalodnak.

Erti ezt valaki?

Read only...

(#7009) TigerCat válasza net84 (#7008) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Szerintem állítsd be újként. Ha akkor sem jó, akkor tényleg X-Akta.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#7010) net84 válasza TigerCat (#7009) üzenetére


net84
őstag

Kipróbáltam, nem jött be... kínomban már csak röhögök :DDD
(most normálisan tudok mail-t küldeni, cserébe baxik rendesen menni az imap)

Valami nagyon nem kerek... Az átmozgatásokat látja a többi eszköz, de míg a TB-ben a Beérkezett üzenetek mappából eltűnik, addig a többi eszközön ott is megmarad. Ha lefuttatom a mappa javítást, akkor megcsinálja szerver irányba a módosítást és eltűnik a mobilról is.

Megcsináltam, hogy a MS Outlook-al az ottani nem imap elemeimet betettem imap mappába és felszinkronizáltam. A TB ezt sem szedte le. Igaz nem is vártam sokat (max. 10 percet), töröltem a postafiókot és újra beállítottam. Akkor már lejött. Ebből az új mappából is helyeztem át üzenetet, azok mozgása rendesen látszik mobilon is. A régi helyéről törli, ha én is törlöm.

Tehát csak a beérkezett mappa viselkedik furcsán.

Read only...

(#7011) TigerCat válasza net84 (#7010) üzenetére


TigerCat
nagyúr

eM Client esetleg? Szerintem nem rossz kliens és 2 fiókkal ingyenes...

Illetve megnézném, hogy a Postbox app hogy viselkedik, mivel annak is TB a motorja. Egy próbát megér, van belőle trial.

[ Szerkesztve ]

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#7012) SharpSA


SharpSA
veterán

Hol lehet beállítani, hogy válasz esetén az előző levél tartalma előtt ne legyen vonal?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#7013) TigerCat válasza SharpSA (#7012) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Összefoglalóban leírtam...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#7014) SharpSA válasza TigerCat (#7013) üzenetére


SharpSA
veterán

Egyelőre csak az aláírás feletti vonalra látom a megoldást....

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#7015) SharpSA válasza TigerCat (#7013) üzenetére


SharpSA
veterán

A bal szélen levő függőleges vonalra gondoltam az idézett szöveg mellett.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#7016) TigerCat válasza SharpSA (#7015) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Jaaa, behúzás csökkentése, vagy kivágod és beilleszted a válaszod alá formázás nélkül.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#7017) SharpSA válasza TigerCat (#7016) üzenetére


SharpSA
veterán

Azt látom, hogy ezt nem lehet állítani. Csak tudnám, hogy minek kell ennek alapértelmezés szerint ilyennek lennie... A behúzás csökkentése nem segít, a vonal ott van még mindig, ha nem csak szöveg van, hanem például táblázatba rendezett szöveg.
Köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#7018) TigerCat válasza SharpSA (#7017) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Szerintem csináld a beillesztéses módszerrel. Formázással is megy, de ez egyszerűbb...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#7019) net84 válasza TigerCat (#7011) üzenetére


net84
őstag

Köszönöm! Már marad a TB :) .
Akkor is rájövök a hibára, ha több hetem megy rá. Néhányat azért kérdeznék...
Most nulláról kezdtem. Töröltem a programot, teljesen kipucoltam a profilokat is. Feltelepítettem, újra beállítottam. IMAP-ot letöltöttem. Helyi mappákba visszaraktam a leveleket.
Egyelőre ugyanott tartok hiba ügyileg, mint eddig.

Két helyen nem vagyok biztos a beállításokban:
- Postafiók beállításai - Szinkronizálás és tárhely - Üzenetek szinkronizálása: A postafiókhoz tartozó üzenetek megtartása ezen a számítógépen. Pipa bent van.
- illetve ez
Ezek így jók?

Az már biztos, hogy a szinkronizálásban van a hiba. Konkrétan a Beérkezett üzenetekben (és az alatta található mappákban) nem hajtja végre a törlés műveletet szerver irányba. Az egyik mappából a másikba áthelyezés esetében is csak úgy működik, mintha másolnám. Az olvasott/olvasatlan jelöléseket viszont gond nélkül továbbítja felfele. Félig úgy viselkedik, mint egy POP fiók, aminek be van állítva, hogy 1-1 másolat marad a kiszolgálón törlés után is. Csak ugye közben szinkronizálja az almappákat.
Nem hajtana végre törlést, csak "láthatatlanná" teszi?
Lehet valami kézi, de automatizálható módszerrel szinkronizáltatni az IMAP mappákat (főleg felfele)?

Read only...

(#7020) TigerCat válasza net84 (#7019) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Webes felületen minden jogot megadtál? Vagyis az IMAP engedélyezve van, minden mappa megjelenítve, stb. Az egyedi beállításokat soha nem piszkáltam, az nem lehet gond... Egyáltalán milyen fiók? Engedélyezve van minden művelet?

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#7021) net84 válasza TigerCat (#7020) üzenetére


net84
őstag

Céges .hu domain. Szerveroldali beállításokhoz én nem férek hozzá.
MS Outlook alatt működött eddig IMAP-ba, de azon elszállt a levélküldés (vagyis random nem küldi el a levelet). Ezért áttértem TB-re. De fent van még az Outlook és ha bekapcsolom, betölti a beérkezett üzenetek mappát úgy, ahogy mobilon is látom (a TB-ben elvégzett törlések és áthelyezések nélkül). Ha ott helyezek át vagy törlök üzenetet, akkor azt gond nélkül szinkronizálja és végrehajtja szerver oldalon is.

Read only...

(#7022) TigerCat válasza net84 (#7021) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Hát, szerintem kérdezz rá a rendszergazdára, mert nem hinném hogy a TB a ludas...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#7023) Syl


Syl
nagyúr

Próbálnám beállítani az egyik gmail fiókomat a Thunderbird-ben, de nem akar továbbmenni erről a hitelesítő ablakról. Egyik linkre se reagál semmit! Csak a nyelvválasztó menü működik...

Természetesen az összes paramétert ellenőriztem (név, jelszó, imap adatok, imap engedélyezve stb.), mind jó.

Van valami trükkje amiről nem tudok? :F

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#7024) Syl válasza Syl (#7023) üzenetére


Syl
nagyúr

Tárgytalan! Frissítettem a levelezőt, így már működik.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#7025) BuktaG


BuktaG
csendes újonc

Hello,
Olyan kérdésem lenne, hogy outlook 2003-bol a névjegy gyorsitotarat hogyan tudom atmasolni egy thunderbird-be?
Köszi

(#7026) AttyVin


AttyVin
aktív tag

Volt róla szó, de egyelőre nem jutottam előbbre.

Az Outlook-os .IAF postafiók-beállítások hogyan importálhatók, mert eddig nem sikerült?

Köszönettel.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Vino

(#7027) sz.j


sz.j
nagyúr

"Megmenekült a Thunderbird levelező?"

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#7028) Bandesz78


Bandesz78
csendes újonc

Sziasztok,

Az lenne a problémán, hogy az 52.1.0 frissítés után bizonyos kapott pdf mellékleteket nem tudok megnyitni, mert az adobe reader hibaüzenete szerint nem megfelelően lett kódolva. A 45.8-as és az 52-es verzió alatt simán megnyitja, valamint outlookból és webes felületről megnyitható.
Az 53-as béta verzió alatt sem nyitható meg.
Mi lehet a probléma?

(#7029) TigerCat válasza sz.j (#7027) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Kíváncsi leszek merre indulnak a fejlesztések és mire jutnak... A hír amúgy pozitív.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#7030) sz.j válasza TigerCat (#7029) üzenetére


sz.j
nagyúr

Erre én is kíváncsi leszek .., remélem, hogy megint az egyik legjobb/legkorszerűbb lesz Tb, bár most sincs túl sok jobb nála ...

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#7031) TigerCat válasza sz.j (#7030) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Leszámítva a lokalizációt, a Postbox, ami TB alapokra épül, illetve az eM Client ami még elég jó.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#7032) kispx válasza TigerCat (#7029) üzenetére


kispx
addikt

Nem nagyon bízok benne, hogy ez jó hír.
Évek óta csak vergődés van vele. Most egy jó darabig sem fog tudni érdemi fejlődést felmutatni. + Igazából már új alapokra kéne helyezni. HTML/JS/böngészőmotor is elavult, nem követte a Firefox-ot. Nagy munka lesz e tekintettben behozni a Firefox-ot. (Csak azért, hogy utána normálisan tudja cserélni az alatta lévő böngészőmotort.)
Emellett ott van még a különböző szolgáltatókkal való (in)kompatibilitása. A nagyobbakat sem tudja rendesen kezelni. Hiába jelentettem a gmailes hibámat. Nincs javítva.

(#7033) TigerCat válasza kispx (#7032) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Működését tekintve Mac-en jobb a helyzet, mivel a kontakt infókat a rendszer kezeli, illetve a naptárra sincs szükség, de a felület nagyon ódivatú, a skálázódás sem tökéletes és ahogy mondod, a nagyobb szolgáltatókkal is akadnak gondok. Szóval részemről a gyári Mail app az elsődleges. Nem mintha az tökéletes lenne, de nagyságrendekkel jobb, mint a Thunderbird. Még ha jóval butább is...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#7034) teo77 válasza Hasyinto (#6849) üzenetére


teo77
őstag

Szia, sziasztok
Én most épp azzal küzdök, hogy minél problémamentesebben át költöztessek 3 fiókot a 2007-es Outlook - ból a legújabb Thunderbird - be. Alapból a két levelező ezt nem támogatja.
Van olyan tool, ami segít ebben? Nem találtam neten. Vagy egyéb lehetőség. Az Outlook sor szürke, mikor importálni próbálok. Köszönöm szépen!

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#7035) net84 válasza TigerCat (#7022) üzenetére


net84
őstag

A TB valamiért meggondolta magát és működik rendesen az IMAP a sajatdomain.hu levelezéssel.
Két dologra tudok gondolni:
- korábban felajánlotta a tömörítést és nem engedtem neki, most viszont újra feldobta az IMAP mappára és engedtem. (azt már el is felejtettem, hogy nem Microsoft termék, ami a tömörítés alatt használhatatlanná válik)
- valamit variáltak a mail szerverrel (folyamatosan fejlesztenek és frissítenek) és mégis ott volt a hiba.
Az utóbbira kicsi az esély, mert az MS Outlook-al mindvégig jól szinkronizált, de ki tudja, hogy a TB mennyivel másabban kezeli a szinkronizálást, amit esetleg a szerv oldal nem bírt lekövetni...

(#7034) teo77 - én nem találtam normális, ingyenes programot vagy kiegészítést. Fizetősbe van egy-két nagyon jó. Én azzal próbálkoztam, hogy az MS-ből mentett leveleket átkonvertálom a TB által használt formátumra. A próbaverziók viszont 5-15db levelet engednek maximálisan. Nekem viszont volt ~2000 levelem az elmúlt évről.
Végül bedobtam IMAP-ba az Outlook 2007-ben és leszedtem a TB-ben. Utána kipakoltam a leveleket Helyi mappába.
A vicc, hogy MS minimum 45 percig szinkronizálta a mappát, a Thunderbird-nek pedig nem kellett 1 perc, hogy leszedje őket (20/20 Mbit szimmetrikus neten). Az IMAP-ból kihúzás pedig annyi ideig tartott, mint egyik helyi mappából a másikba áthúzni egy fájlt.

[ Szerkesztve ]

Read only...

(#7036) sinci01


sinci01
aktív tag

Sziasztok!
Olyan problémám lenne, ha a mobil telefonról küldök emilt a gmailből, akkor otthon a Thunderbirdben Beérkező levelek között megjelenik az elküldött levél. Ezt hol tudom kikapcsolni, hogy a Thunderbird ne töltse le?

(#7037) net84 válasza sinci01 (#7036) üzenetére


net84
őstag

Ha jól emlékszem, volt itt is téma korábban. Elvileg a gmail-ben kell beállítást módosítani. Vagy csinálsz egy szűrést, hogy pakolja az elküldöttbe, ha Te vagy a feladó - azt hiszem anno így oldottam meg én is, amikor még POP3-as beállítással használtam. Aztán inkább kiszedtem a gmail-t a TB-ből (nagy ritkán nézem csak gépen - arra meg bőven elég a webes felület, mobilról nekem sokkal egyszerűbb).

Read only...

(#7038) stafidani


stafidani
csendes tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy az egyik kolléganőnek eddig működött az, hogy ha egy fájlon jobb klikk/küldés/levél címzettje módon akart levelet küldeni. Most pedig ha ezt csinálja olyan mintha felvillanna egy pillanatra a Thunderbird de a levélküldés ablak nem jön fel.
Mi lehet a probléma?

(#7039) lufi7


lufi7
aktív tag

Sziasztok!
Egyik pillanatról a másikra a t-online-os és a freemail-es leveleimet nem töltötte le.
Nem állítottam el semmit.
Úgy működik csak, hogy mind kettőnél a biztonsági beállításokban a

Kapcsolat biztonsága: Nincs
Hitelesítési módszer: Jelszó, nem biztonságos átvitel

Ez mennyire normális?
Előre is köszi!

"Csak szóljatok mindig 5 perccel a gól előtt"

(#7040) TigerCat válasza lufi7 (#7039) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Freemail esetén sajnos megesik az ilyen... Bár a TB sem mostanában kapott érdemi fejlesztéseket.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#7041) lufi7 válasza TigerCat (#7040) üzenetére


lufi7
aktív tag

Köszi!
Tegnap óta szórakozom vele.
Az előbb jöttem rá, hogy a tetves Avira egyik beállítása szúrta el. :W
Most már minden f@sza. :C

"Csak szóljatok mindig 5 perccel a gól előtt"

(#7042) TigerCat válasza lufi7 (#7041) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Klassz.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#7043) kezdosql


kezdosql
tag

Panaszkodnak kollegak, hogy uj thunderbird levelezo alatt mar 1GB-os a foglaltsag, pedig IMAP-ot hasznalnak gmail levelezesre. Csak holnap tudom megnezni, elote erdeklodnek, mikre figyeljek, meg nem hasznaltam ezt a programot.

(#7044) TigerCat válasza kezdosql (#7043) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Nem nagyon értem mit szeretnél... Állítsd be, működni fog. Ha kevés a hely, a mellékleteket és képeket nem töltöd le alapértelmezetten. Szerintem kb. ennyi.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#7045) kezdosql válasza TigerCat (#7044) üzenetére


kezdosql
tag

Akkor fussunk neki megint.
Megjegyzem, en utoljara Pegasus Mail-t hasznaltam. ;]
Az szepen letoltotte a leveleket, de amikor mar jo let a webes hasznalat, es a PM-et nem fejlesztettek tovabb, atalltam webs levelezesre.
Ezt javasoltam masoknak is mindig, de kitalaltak, hogy mar van IMAP, levelezo program nem tolti le a leveleket, hanem bejelentkezik a gmail szerverre, mintha webrol belepne, de egyszerre tobb fiokot lehet figyelni vele.

Erre fol most visitottak, hogy mar 1 gb felett van a data alkonytar, tehat megiscsak letolti a leveleket.

Ezert kerdezem, hogyha nem tolt le leveleket, akkor megis mit tolt le, mit keresgeljek a beallitasok kozott, valamint, hogy nyugodtan letorolhetem-e a leveleket, ha egyszer ugyis a gmail szerveren vannak csak tarolva?

Szamomra pedig a "allitsd, be, mukodni fog" nem ertheto, hiszen valakik beallitottak korabban, es most ugy tunik, megse mukodik jol. Nyilvan valamit vagy rosszul allitotak be, vagy kamu az, hogy nem tolt le semmit.

Remelem, igy mar ertheto. ;)

(#7046) TigerCat válasza kezdosql (#7045) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Ha IMAP, akkor amit törölsz, az a szerverről is törlődik. 1GB nem sok, de mivel a Gmail többet is enged, ennél csak nagyobb lesz idővel. Én inkább azt nézném meg, hogy tudnék több helyet adni neki.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#7047) kispx válasza kezdosql (#7045) üzenetére


kispx
addikt

Az IMAP eredeti elképzelését már senki sem tartja. A teljes levelezést leszedi a TB.

jobb egérgomb az emailfiókra -> beállítások -> szinkronizálás és tárhely
ha a felső checkbox ha nincs kipipálva, akkor valószínűleg nem fogja a teljes levelezést leszedni, de még nem próbáltam ki.

(#7048) milu


milu
aktív tag

Szeretnék egy (például 20 főből álló) csoportnak levelet írni, a Thunderbirdben egy kattintással hogy lehet ezt megoldani? Az is fontos lehet, hogy a csoport tagjai láthatják egymást!

(#7049) TigerCat válasza milu (#7048) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Névjegyzékben hozz létre csoportot és add hozzá valamennyit akinek küldeni akarsz.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#7050) milu válasza TigerCat (#7049) üzenetére


milu
aktív tag

Eddig rendben van, így csináltam. Ha levelet akarok küldeni nekik, a csoportot keressem meg a névjegyzékben? Melyik az alapértelmezett névjegyzék? (Több listám van: személyes címjegyzék, összegyűjtött címek....)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Thunderbird (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.