Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#164100) Kindar


Kindar
tag

Sziasztok,
Először is nem ér nevetni. :B Kérlek segítsetek, van-e értelme VGA-t fejlesztenem.
Adott egy ősrégi gép, amit idáig megelégedéssel használtam, mert a legtöbb játék, elindult és nem is minimum felbontással. Az első jel ami ide vezetett az a Red Dead Redemption 2 minimum grafika mellett is játszhatatlan mivolta volt.
Nem vagyok nagy játékos, nem fontos a nagy felbontás és az, hogy minden fel legyen tekerve maxra, tehát így nézzétek kérlek a kérdésem.
Intel(R) Core(TM) i5-3350P CPU @ 3.10GHz 4 Cores mellett most egy HD 7770 2GB fut 12GB RAM társaságában.
A kérdés az, hogy emellé a proci mellé érdemes jobb VGA-t venni, vagy ha nem a felbontás a lényeg, akkor jobban járok, ha veszek egy steam decket? Helyén kezelem a dolgot, a deck soha nem fog vetekedni egy asztali PC-vel, de 3-400.000-et VGA, CPU és alaplap és táp cserével sajnálnék gépre úgy, hogy azzal ugyanúgy nem menne minden közel maxon sem és pár év múlva ott lennék megint, ahol most. Ellenben a decken futnak azok is amik nekem már nem.

Tehát mi lenne az a kártya amit maxra tudna járatni ezt a CPU-t és az jobb-e tudásban mint egy steam deck?
Avagy 200-ból ki lehet hozni többet mint egy steam deck? (használt alkatrész nem játszik értelem szerint ilyen korú alkatrészeknél)

Segítségeteket előre is köszönöm! :B :B

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.