Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#154451) envagyok válasza pecccccccca (#154447) üzenetére


envagyok
veterán

Amikor 450 euró volt az új rtx2070, akkor hogyhogy ment a fejlesztés, és az árumozgatás ?
:F

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#154452) Balazska90 válasza envagyok (#154450) üzenetére


Balazska90
tag

Én is ebben reménykedem, de a topikban sokan mondogatják hogy ez az árszint az új normál, sose lesz kevesebb, szokjuk meg, stb.

(#154453) envagyok válasza Balazska90 (#154452) üzenetére


envagyok
veterán

Mikor 2017 december 23-án az ajtó előtt könyörgött egy srác, hogy ad érte 125k-t, csak hadd vigye el az előtte újan 70 körül vett gtx1060 6gb kártyámat, nem sejtette, hogy 18 nyarának végén már 50 körül lesz az áruk. Ennyi.
Rtx2060 strixet dobozában hónapokig hirdettem 100-ért, alig vitték. GTX1070 ára is 50-70 körül mozgott használtan

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#154454) Hegyirabló válasza Balazska90 (#154452) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Amúgy van valami, ami az irányba mutat, hogy ismét vissza fognak térni a régi, megszokott árak?

Aquila non captat muscas.

(#154455) kolopele válasza envagyok (#154439) üzenetére


kolopele
nagyúr

Most komolyan egy 14 éves "roncsot" hasonlítasz egy vadiúj VGA - hoz? Érdekes felfogás. Az autó valahogy nálam nem itt kezdődik, 10 milliónál már azt mondom tudhat valamit. Nyilván új autóról beszélek, mivel te is új VGA - t hoztál fel példának. Agyatlanok vagyunk, ez van, bár az agyatlan embereknek általában nincs pénzük arra, hogy megvegyenek mindent amit csak szeretnének. Annyira tetszik már, hogy mindennek mi vásárlók vagyunk az okai :) Gondolom ha én mondjuk nem veszem meg xy összegért az új autót, VGA - t, bármit, akkor majd lejjebb megy az áruk.

[ Szerkesztve ]

(#154456) koxx válasza envagyok (#154439) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Most akkor abba is hagyhatod az agymenesed itt a topikban mert ez meg mindig a milyen vga-t vegyek topik es nem a sirjunk mert jujj draga a vga topik.
Amugy ha mar vga-t hasonlitasz autohoz akkor ne egy ocskavas arat hozd fel amibe meg akkor se ulnek be ha egyhelyben allna.

(#154457) Fitzgerald válasza Hegyirabló (#154454) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Nincs. De arra sem utal semmi, hogy ez egy permanens állapot, illetve új norma lesz.

(#154458) KAMELOT válasza envagyok (#154453) üzenetére


KAMELOT
titán

2021 van. Vírus, infláció stb. Mit kínlódsz itt a 2017 árakkal? El kell fogadni ez ennyi és kész. Ha nem tudod megvenni vegyél egy 980Ti aztán csókolom! FHD az bőven elég.

koxx: Ja 300k megvette. Aztán vegyél gumikat, vezérléscsere, olaj csere stb. Legalább még 300k ráköltesz, hogy azért biztonságosan tudjunk vele menni :)

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#154459) sunset válasza kolopele (#154455) üzenetére


sunset
csendes tag

Ez érdekes dolog-Annak idején,mikor elszálltak a vga árak-itt volt néhány anyagilag jobban elengedett ember,akik azt mondták: Nincs semmi gond, aki megteheti megveszi a kártyát,mint ahogy a mocskos drága karórát-vagy épen a Ferrari ügyeletes csúcspéldányát-ilyen az élet,akinek nincs pénze az cumizzon.Na ez az érdekes-az az óra,vagy az az autó-mennyit fog érni 10 év múlva ha vigyázunk rá? És mennyit fog érni a csúcs,szuper 3090-esünk. A lényeg az-ne nézzenek hülyének-ne rajtam -és a hozzám hasonlókon akarjanak meggazdagodni.nem veszek ilyen vga-kártyát-pedig megtehetném.Egy 2060 superem van-elég mindenre(full hd-75 hertz).
Most éppen az X3-Reunionnal játszom-2005-ben jelent meg.És még a mai napig is gyönyörű a grafikája.Van benne 1500 órám-és még simán lesz még dupla ennyi.De végig nyomtam a Metro Exodust is-minden maxon-az is teljesen játszható volt-és varázslatos. Ha meg ez nem változik pár éven belül-akkor elfelejtem a pc-s játékot. Annak idején Sony PSX-el kezdtem-de a konzol,amíg nincs rá natív egér-billentyüzet támogatás,felejtős.Van annyi játékom-amivel a maradék időt kihúzom. :) De nem fogok kifizetni egy max.150 ezret érő vga kártyáért 250-350-ezret.

(#154460) Hegyirabló válasza Fitzgerald (#154457) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Mármint azon kívül semmi sem utal rá, hogy a messiásvárás ellenére radikálisan nem akarnak csökkenni az árak? Játszuk már el azt a játékot, hogy hányan és hányszor jósolták azt itt a topikban, hogy ekkora vagy akkorra rendeződnek az árak! Nem nagyon jött be egy prognózis sem.

Aquila non captat muscas.

(#154461) Fitzgerald válasza Hegyirabló (#154460) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Mármint egy covid utáni (inkább alatti) gazdasági helyzetben, egy potenciális 4. hullám előtt, 10 hónappal az új konzolgeneráció megjelenése után, amit sikerült az új VGA generáció premierjével egyszerre időzíteni mindkét oldalon, és ezek közül az AMD összes cucca, tehát az újgenerációs konzolok is ugyanazon a gyártósoron készülnek (ráadásul a piros oldalon a Zen 3 procik is ugyanekkor jelentek meg, amelyek szintén)...? És akkor az egészet megfejelte még a kriptomatyi...
Ez kb. a hét csapás volt így egyszerre, csak nem hét volt, hanem mittomén...öt.
Ezek közül egy is elég volt ahhoz, hogy 2017-18-ban hosszabb időre lője az egekbe az árakat, még ha nem is ilyen mértékben, illetve ilyen hosszú ideig, folyamatosan. De aztán mégis helyreálltak a dolgok hosszabb-rövidebb időre.
Hagyjuk már. Senki nem tud semmit, szerintem ebben kiegyezhetünk.

[ Szerkesztve ]

(#154462) pecccccccca válasza envagyok (#154450) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Figyi…
Tényleg fejezd már be kérlek!!!
Mi a tökömet lehet erről ennyi hsz-t generálni?
Kezd tikkelni a szemem tőletek komolyan. :U :(((

Humorban nincs helye tréfának!

(#154463) KAMELOT válasza Fitzgerald (#154461) üzenetére


KAMELOT
titán

Ja már tényleg be lehetne fejezni ezt a siránkozást is meg azt hogy mikor térnek majd vissza az árak. Majd ha visszatérnek, lehet örülni és venni. Ha meg nem, akkor elfogadjuk azt.
Fának az ára 100% ugrott és mit csinálnak....alkalmazkodik mindenki!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#154464) kolopele válasza sunset (#154459) üzenetére


kolopele
nagyúr

Mondta valaki, hogy vedd meg? Senki. Az meg kit érdekel, hogy egy használati cikk mennyit ér majd pár év múlva? Nyilván ezen agyal az aki lazán kifizet zsebből bármit is.
"nem veszek ilyen vga-kártyát-pedig megtehetném."
Ezt tipikusan azok szokták mondani, akik nem tehetik meg, ahogyan ezt is: "Ha meg ez nem változik pár éven belül-akkor elfelejtem a pc-s játékot"
"De végig nyomtam a Metro Exodust is-minden maxon-az is teljesen játszható volt-és varázslatos"
Én is végig vittem az Enhanced Edition változatot nem rég, és a 3080 - on tényleg varázslatosan festett ebben a ráncfelvarrott formában. Valahogy így:
[link]
Egy 2060 superen azért ez nem megoldható maxon.

[ Szerkesztve ]

(#154465) barabasb válasza KAMELOT (#154463) üzenetére


barabasb
tag

Tényleg kéne nyitni egy kulon topikot a "drága let a vga, gyere vissza te szép barna lány" cimmel. Már szürreális a szarpaszirozás ami itt megy.

(#154466) Duwad


Duwad
tag

Sziasztok,

anno megjelenésekor vásároltam egy RX 480-at, amit lehet lassan lecserélnék. Tudom, hogy nagyon elvannak szállva a videókártya meg úgy unblock a proci, minden pc-s dolgok és egyéb árak is, de érdeklődni szeretnék, hogy jelenleg amd oldalon melyik az a kártya ami ilyen középkategóriás ár/érték aranyában is, mint anno az rx480 ?

köszönöm,
Duwad

[ Szerkesztve ]

(#154467) Hegyirabló válasza Fitzgerald (#154461) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Írj nekem bármit, egyetlen dolgot az elmúlt mondjuk három évből, aminek száz százalékot esett az ára!

Ez csak önámítás, semmivel nem másabb, mint akik azt várják, hogy újra 180 forint lesz a liter benzin, meg 20 forint a kiló kenyér. További jó álmodozást kívánok!

Elhiszem, hogy azoknak, akik nem tudják kifizetni egy normális kártya árát, ez nem jó érzés, de vagy bele kell törődni, vagy tenni érte, hogy legyen kártyára való. Vagy lehet álmodozni tovább.

Aquila non captat muscas.

(#154468) beyruth82 válasza Hegyirabló (#154467) üzenetére


beyruth82
veterán

Vagy álmodozás helyett venni konzolt ahogy én tettem, mert 4k-t akartam de a havi 250-270-ből az erre alkalmas pc-s konfig elerhetetlen vagy csak hitelből max.így meg 2 hónap alatt összeraktam egy series x-re és 4k-ban játszom. Én nem sírtam hanem váltottam. Meg lehet ezt oldani így is. ;)

(#154469) forguet válasza Duwad (#154466) üzenetére


forguet
senior tag

Helyesen en bloc ;)

AMD az előző szériából az 5600xt-t, a mostaniból a napokban induló 6600xt-t szánja "középkategóriás" kártyának.
Az idézőjelet azért tettem oda, mert inkább teljesítményben középkategória (kompromisszummentes FHD gaming), árban vastagon a régi felsőkategória ez is, 250-300 közé várható.

Mundo will go where he pleases! SZLÖRTY.

(#154470) Sundesz válasza Duwad (#154466) üzenetére


Sundesz
őstag

Augusztus 11-én jön a 6600 XT, érdemes lesz majd az Alza.hu- figyelni, ott megjelenés napján jó eséllyel lesz, akár az MSRP közelében is (ami 380 USD, itthon áfával kb. 160 ezer Ft lenne egy ideális világban).

Használtan az 5600 XT van, ahogy írták is, az kicsivel az RTX 2060 felett van.

Hörcsög Powa'

(#154471) Garsza


Garsza
veterán


Nem túl jó jel a VGAárakra nézve.

(#154472) envagyok válasza koxx (#154456) üzenetére


envagyok
veterán

Ja, ócskavas. :D
Nekem mondjuk jobb autóim vannak, de maradjunk annyiban, hogy a Magyar lakosság több mint fele összetenné a 2 kezét ha egy ilyen jó állapotú kocsija lenne

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#154473) bobalazs válasza Duwad (#154466) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Az első népkártya megfizethető áron.Na olyan régóta nincs. Teljesítménybeli ugrás az megvolt, de szerintem várni kell még pár évet vagy generációt.
Rx 480at 200 dollárért MSRPzték ez szerintem verhetetlen. A fő problémát abban látom hogy a csucskártya nagyon drága és teljesítményben nagyon elhúzott. Arányában semmit nem lehet venni megfizethető áron most.

(#154474) Pityu. válasza envagyok (#154472) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Ez egy nagyon jó autó ha jó gazdája volt,az ócskavasazók csak magas lóról beszélnek mert azt hiszik ha megveszik a sok drága szart ők a királyok.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#154475) Duwad válasza bobalazs (#154473) üzenetére


Duwad
tag

Jó lenne már egy kis vérfrissítés, de ez a fejlesztés egy pöppet drága lenne, és erőben sem lenne egy olyan jellegű ugrás, h megérné... Köszi mindenkinek, akkor várakozom tovább... :D

(#154476) somfalvi válasza envagyok (#154472) üzenetére


somfalvi
tag

Ne haragudj, kedves envagyok, de ez itt a Milyen videokártyát vegyek topic! Ennek nem itt a helye! :R :R :R

(#154477) somfalvi válasza Duwad (#154466) üzenetére


somfalvi
tag

Milyen felbontáson játszol,ill. monitorod frissitése mennyi? Ez a kártya egy jó oc alap.

(#154478) envagyok válasza somfalvi (#154476) üzenetére


envagyok
veterán

Azért van offban, és egy válaaz volt valakinek.
Amúgy nem pénzkérdés, hanem észkérdés a vga vétel.
A legcsóróbb is tud venni cetelemre.
Az okos meg akkor vesz, mikor olcsó és akkor ad el mikor drága :)
Ez a lényeg :C

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#154479) barabasb válasza envagyok (#154478) üzenetére


barabasb
tag

Móre, nem akarsz inkább elmenni valami kocsmába és ott ontani a közhelyeket?

(#154480) Scarletiel válasza Pityu. (#154474) üzenetére


Scarletiel
senior tag

Mondjuk ebben egyetértek, jó nagyon ritka 300k-ért 14 éves patika autót kifogni aminek nem véres a torka, de olyan 1-1,5 millióért vannak nagyon jó kis használt autók, jó felszereltséggel. Persze a megfelelő gondoskodást meg kell adni nekik továbbra is, de teljes mértékben üzembiztosak, használhatóak és elérik a Magyarországon megengedett legmagasabb sebességet is sőt...
Persze ha új autóról beszélünk akkor vannak 4-5 millióért belépő autók és azok is megteszik amit kell, nem kell feltétlen 10 milliót ráverni. Itt is kinek mi az igénye szerintem. Valaki amint van egy baba cseréli a Golf-ját, Astráját stb egy batár nagy kombira, SUV-ra, mondván kinőtte. Engem meg a hugomat apám egy Skoda favorit-ban aztán egy régi Suzuki Swiftben hurcibált ide oda az országban, mert valahogy elfértünk és úgy vezetett, hogy nem lettünk májkrémek.
De ez már tényleg nem ide tartozik, csak itt is az jön ki számomra, hogy "Nekem van pénzem háháháááá neked nincs" "Én nagyon tanult vagyok bibibíííí te meg nem fektettél bele eleget".

(#154481) Duwad válasza somfalvi (#154477) üzenetére


Duwad
tag

Processzor:Intel Core i5-8400
Memória:Kingston HyperX Predator 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
Videókártya:Sapphire RX480 4GB
Alaplap:ASRock Z370 Pro4
Monitor:LG 27MP59G-P (1920x1080on játszok, ez a monitor lett véve a kártya miatt, mert azt mondták a 4k-t lehet nem igazán bírná már el)

[ Szerkesztve ]

(#154482) somfalvi válasza envagyok (#154478) üzenetére


somfalvi
tag

Látom eddig nem jöttek le a dolgok neked!! Akinek van pénze, azt nem érdekli hogy a hobbija mennyi pénzt emészt fel!! Van és kész!!! Tönkre menne a jelenlegi VGA-m én is megvenném a kiszemelt kártyát,mert szeretek játszani, mert nem lesznek olcsóbbak az alkatrészek, mert gyűjtök rá, mert HOBBI!! FEJEZD MÁR BE KÉRLEK EZT !!

(#154483) Qtya123 válasza envagyok (#154478) üzenetére


Qtya123
őstag

Huhh, hagyjuk már ezt a Te annyira okos vagy és megmondod a tutit dolgot.
Ha ennyire tudatos vagy és ennyire puffogtatsz ilyen általánosított okosságokat, hogy olcsón kell venni és drágán eladni, akkor csak egy kérdésem van:
Miért siránkozol? Mivel Te ennyire tudatos bölcs vagy, akkor szépen nyugodtan ülj a fenekeden, várd ki amíg szerinted olcsó lesz a vga (kérdés mikor) és majd akkor veszel....
Szimplán annyi van, hogy elképzelted, hogy hamar vissza fog esni a kártyák ára, ez most nem történt meg, és most kezdesz idegbe jönni és mindenki hülye. Sajnos ez van. Az ingatlanokkal kapcsolatban is sokan 2017-18 környékén kivártak, hogy ááá most nem veszek, mert mindjárt csökken. Utána meg jött a kétségbeesés, hogy még inkább kilő és hiába gyűjtött még, ugyanannyival nőtt az ár, mint amennyit félretett.
Nem feltétlen tudsz mindig jól időzíteni és eltalálni a jövőt, de te azért be akarod álítani magad, hogy Te vagy az okos, a többi meg hülye.

"Ha mindenki úgy gondolkodna mint én, hamar lemenne az ára, mert ennyiért kutya se venné."
Aha igen... Ha egyetlen gamer sem vett volna meg túlárazott kártyát elárulom mi történt volna. Semmi. Egy forinttal nem mentek volna lejjebb az árak, ugyanis a bányászok széles vigyorral és nagy örömmel felvásárolták volna azokat a kártyákat, amiket a gamerek inkább nem vettek meg az ára miatt. A kereslet ugyanakkora marad volna a gamerek nélkül is.

[ Szerkesztve ]

(#154484) somfalvi válasza barabasb (#154479) üzenetére


somfalvi
tag

:DD :DD :DD :DD :C :C :C :C :C :C :C :C :R :R :R :R :R :R

(#154485) gabika1972 válasza koxx (#154456) üzenetére


gabika1972
tag

Leszálhatnàl a magas lóról vagy add le a modi jelvényedet a szertárban. Neked békíteni kellene nem a feszkót szítani...

(#154486) Pityu. válasza Scarletiel (#154480) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Kicsit olyan ez a lenézéses dolog mint az MLM-ben :)

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#154487) somfalvi válasza Duwad (#154481) üzenetére


somfalvi
tag

FullHd ,75 Hz-z megfelelő konfig. Ha előre szeretnél menekülni, akkor ideális lenne egy erősebb CPU ebbe a lapba ( I7 8700k, vagy I9 valamelyik verzió) . Minimum FPS-d emelkedne, valamint VGA cserekor ideálisabb lenne a kihasználás. VGA-t egy kicsit driver szinten optimalizálnám. Power Limitet ( áramfelvételi korlátot megemelném maxra. )

(#154488) envagyok válasza somfalvi (#154482) üzenetére


envagyok
veterán

Hát nem tudom....
Én azért a felső 10%-ba forgok, 9 számjegyet érő hitelmentes háztulajok között, és pont hogy mindenki megnézi, hogy mire mennyit költ.
Nem az árát nézi, mert simán elkölt 1 napos hajókázására a hajójára 60000-et benzinre, hanem azt nézi, hogy túlárazott-e a dolog vagy sem.
Ha túlárazott, nem veszi meg.
Inkább a csórókra jellemző, hogy többnek akarnak tűnni annál, mint amik, és inkább nem esznek, csak hitelre vehessenek vga-t. Jellemzően ilyen emberek ülnek 1-2 szinttel magasabb kocsiba, mint amit megengedhetnek maguknak.
Aki gazdag, az pont azért lett gazdag, mert nem hagyja lehúzni magát hülyeségekkel.

@qtya123
Én nem siránkozok, sose siránkoztam.
Csak jeleztem, hogy 300k-ért f@sz@ kocsit vett egy ismerősöm, és most annyiért próbálnak adni kk vga-t, ami azért valljuk be, hogy vicc.
Pár hete én is vettem egy rtx3070ti-t újan, üzletből, de ki se bontottam, eladtam inkább gyorsan ha-n, mert úgyse használtam volna, mentünk nyaralni, Szeptemberig szinte egy hetet se leszünk otthon, addig minek. [link]

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#154489) mvkly válasza envagyok (#154488) üzenetére


mvkly
senior tag

Bocs, hogy beleugatok, pláne hogy off, de a csóró vesz 6-8milliós autót? A csóró vesz 300-600ezerért VGA-t? A gazdag megveszi a 10 éves használt autót, és 720p-n játszik 750Ti-vel? Ezt komolyan gondolod? Nyilván sarkítok, de csak átmegy.
Egyáltalán, használati tárgy hogy kerülhet egy lapra egy hobbival? Nem értelek. És nem azért, mert csóró vagyok, vagy, mit is írtál, agyatlan.

(#154490) Qtya123 válasza envagyok (#154488) üzenetére


Qtya123
őstag

Akkor ezek szerint Te is vettél túlárazott kártyát, mint az "agyatlanok". De rögtön el is adtat bontatlanul, szóval azt sem tudod mit akarsz.

Ha meg esetleg drágábban hirdetted meg mint vetted, akkor aktívan részt veszel az árak magasan tartásában, amely ellen felszólaltál.

(#154491) KAMELOT válasza Garsza (#154471) üzenetére


KAMELOT
titán

ETH 2.0 hát nem jó dolgok elé nézünk. Ha valaki akar venni vga-t most tegye, mert ez csak drágább lesz!

envagyok: Abban egyetértek veled, hogy a lakosság 50%+ max 5000eu autója van. A többi az hiteles matyi, semmi más! Térjünk vissza a VGA-hoz! Köszi!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#154492) Sundesz


Sundesz
őstag

175 ezer Ft-ért van már Zotac Twin Edge RTX 3060 több helyen is, az több mint korrekt egész jó ár már. [link]

[ Szerkesztve ]

Hörcsög Powa'

(#154493) mvkly válasza Sundesz (#154492) üzenetére


mvkly
senior tag

Ebből a legolcsóbb, ami elérhető, az 255e. A többi nem rendelhető.
Pont az elmúlt hetekben felejtettem el végleg az Árukeresőt. A találatok egy része lejárt, egy jó párat (nagyon sokat) pedig nem is tartalmaz. Könnyebb volt a jobb hírű boltokat kézzel átnyálazni.

(#154494) KAMELOT válasza Sundesz (#154492) üzenetére


KAMELOT
titán

Lényeg, hogy ennyiért sehol nem rendelhető. Ez csak CLICKBAIT, hogy menj fel az oldalra!
Ne gondold, hogy majd az üzlet annyira hülye lesz, hogy elesik 80k-tól? :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#154495) envagyok válasza mvkly (#154489) üzenetére


envagyok
veterán

Sarkítva de pontosan.
Van egy valutázó ismerős.
Hivatalosan csinálja, de nincs iroda.
Kb 100milla 10 percen belül mozdítható kp-je van.
És mivel jár?
Rövidgatya, trikó, papucs, kemping bicikli.
A lóvé meg amit épp visz, van hogy 20 milla, az meg egy reklámszatyiban.
Emellett 120nm belvárosi hitelmentes lakás.
Kocsit nem vesz, mert amikor nyaralni megy, vagy évente párszor messzebb megy, akkor repül, vagy bérel.
Ő megtehetné, hogy bemegy a BMW kereskedésbe, és vesz egy új x6-ot kp-re. Nem is fájna neki.
De nem teszi, mert számol:
Értékvesztés, éves adók, biztosítás stb >>> bérlés

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#154496) envagyok válasza Qtya123 (#154490) üzenetére


envagyok
veterán

Én "olcsón" vettem, 300 alatt és olcsón is adtam, pikkpakk elvitték.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#154497) Hegyirabló válasza envagyok (#154488) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Száz millió feletti házad van, de itt siránkozol, hogy miért drága a VGA!? Értem.

Aquila non captat muscas.

(#154498) koxx válasza Hegyirabló (#154497) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

A monopolys haz is szamit? :DDD

(#154499) koxx válasza gabika1972 (#154485) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Majd nyilvan pont te fogsz engem kioktatni, nyugodtsag van.

(#154500) kolopele válasza envagyok (#154495) üzenetére


kolopele
nagyúr

Ennek már nyitni kellene külön egy humorkategória topicot :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.