Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-05 18:35:36

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86359) 0utsider válasza Vastika (#86352) üzenetére


0utsider
tag

Sajnos az egész fal olyan. Tudom, mivel én csináltam :)

A távolság, és az eszköz anteennája sem lehetne probléma, mivel a kétszer akkora távolságra lévő szembeszomszéd wifijét simán tudnám fogni.

Viszont elgondolkodtatál és mostmár értem, hogy miért van az a jelenség, hogyha hazatelefonálok, akkor engem hallanak, viszont visszafele már csak egy torz recsegés jön.

Költöztetni max a nappaliig költöztetném a rendszert, mivel az eszközök ~ 95 %-a itt található.

Repeater jelenleg is van a nappaliban. Hozzáteszem teljesen feleslegesen, mivel a tőle 3 méterre levő router jelét kb ugyan olyan erővel adja tovább. Nem én raktam oda, mondtam is hogy nincs értelme, de ha nekik jó, hogy eggyel kevesebb szabad konnektoruk van, túl sok vizet nem zavar. Annak ellenére, hogy ugyan azon a csatornán és néven van mint a router...

Majd ha megjön az új router, átviszem a repeatert az árnyékolt szobába és letesztelem, hátha megoldja a szoba 4 problémáját.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.