Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49884) Jenne válasza meroly (#49883) üzenetére


Jenne
senior tag

Hát ez érdekesen alakult. Két hónapja egy fekete volt, azzal kezdte. Nekem az alapvetően azért nem tetszett és azért éreztem talán gagyi műanyagnak, mert eléggé fényes volt a fekete műanyag. Utána mikor megint ott voltam egy hónap múlva, akkor meg fehér volt nála, ez talán nem látszott annyira fényesnek, a fehér színe miatt talán kevésbé tükröződött (nem a kijelzője!), de egyébként ugyan az az anyag. Most megint a fekete volt Nála reggel. Kézbe vettem megint de valahogy nagyon olcsó műanyag telefon érzetem volt megint amikor fogtam a készüléket.
Még egy mondat a kínai telefonokhoz: a kínai mobilgyártóknál sajnos elég komoly a gyártási szórás még akkor is ha például ugyan azt a panelt építik be. De ugyanez elmondható például a HD felbontású képernyőikre is, ahol ugyan azon kijelzők között például a színhőmérsékleti érték is nagy szórást mutat. De hát ez van akkor, ha harmad vagy negyed osztályú, az előírt minőségi paramétereken már jócskán kívül eső kijelzőket tesznek be a telefonjaikba. Ezeket a gyártótól (például a Sonytól) kábé tized-tizenötöd áron veszik az első osztályúhoz képest. De hát így lesz olcsóság....

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.