Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 16:15:37

LOGOUT.hu

Szerkesztés alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) Pürrhosz


Pürrhosz
csendes tag

Sziasztok!

Egy Xperia SP-hez(2370 mAh) kellene valami külső töltő.
max. 6-7 ezer forintért, amivel min. 2x fel lehetne tölteni. A töltési idő se legyen több, mint 2 óra.
Van ilyen?

köszi,
P

(#152) randras_83


randras_83
addikt

Na ma megjött az 5200 mAh-os aTab powerbankom, elég jónak tűnik.:) tapasztalatokat később tudom megosztani, mert egyelőre csak feltöltöttem

https://www.flickr.com/randras83/

(#153) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Sziasztok!

Erről a külső akkumulátor tud valaki nyilatkozni? (Látta / használta / olvasott róla / hallott róla)
Számomra gyanúsan olcsónak tűnik, valamint az sem volt túl biztató, hogy a "milyen márka vagy ki a gyártó?" kérdésemre a "Nincs márkája." válasz érkezett a feladótól. Kicsit féltem a drága telefonomat rábízni egy olcsó, kínai vacakra. :F

Véleményem szerint megegyezik ezzel.

Vagy inkább nézzek valami megbízhatóbb, drágább típust, pl Yoobao-t?

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#154) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Sziasztok!

Milyen külső aksit tudtok javasolni, ami 10k HUF alatti áron van, és legalább 8000mAh/5V tud? Néztem a yoobao-t, de azt írják, hogy csepptöltést nem csinál. Ha már egyszer feltöltötte a mobilt, akkor leáll, és nem kezdi el újra tölteni. A másik, amit néztem az a genius töltői, amikről jókat írtak, de valamivel drágábbak a yoobao-nál. Van még ezen kívül bármi, amit ajánlani tudtok? A prestigio például milyen? Azt láttam, hogy baromi olcsó, de nincs semmilyen vélemény vagy teszt róla a neten... Eléggé elveszett vagyok, hogy melyiket is válasszam. :S

Elsősorban mobil töltésre kellene, mert GPS + navigáció 2-3 óra alatt lemeríti az 1200mAh-s aksiját. Egy 8000mAh-s power bank ezek szerint olyan 15-20 órára lenne elég. Ezen kívül viszont fényképezőt is töltenék, ami 700mAh, meg talán egy másik mobilt is, ami viszont csak készenlétben lenne. Mindez több napos külföldi biciklizésekhez kellene (valószínűleg már csak jövő nyáron). Szívesen sátraznék, de valószínűleg eltévednék, ha lemerülne a mobil. Dinamó nem jöhet szóba, mert lassít, és nem hatékony, az agydinamó meg olyan 15k, ha jól emlékszem. A napelemek szintén drágák, és lassan töltenek. Ezért gondoltam inkább valami nagyobb power bank-re, amit egyszer feltöltenék, aztán több napig bírja...

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#155) inf3rno válasza A_ScHuLcZ (#153) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Az a baj ezekkel a kínai noname cuccokkal, hogy ráírják, hogy 50.000mAh, aztán tud 3000-et. Valószínűleg erre már mindenki rájött, ezért most 10.000-el próbálkoznak, ami reálisnak tűnik ekkora dobozra... Szerintem felejtsd el, és próbálj valami olyat, aminek márkája van.

Buliban hasznos! =]

(#156) drnet válasza A_ScHuLcZ (#153) üzenetére


drnet
aktív tag

A 12.000 mAh tuti kamu. Akkor nem 3-4-szer töltené fel a telefont, hanem 6-8-szor.
Emiatt, meg a fénykép alapján saccolt mérete miatt is kb. 5-6 Ah-s lehet.
Ebben az árszegmensben viszont már kicsit drágábban van gyári garanciás.
Én ilyet vettem, és 3-4-szer ez is feltölti a telóm + van rá 1 év gari.

(#157) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Én nehezen értem meg, hogy miért kell Ah-ban megadni az aksi értékeket, amikor a tárolt energia mértéke joule. Csak a példa kedvéért: 20.000mAh*5V = 100Wh = 360.000J = 0.36MJ, vagy 20.000mAh*1V = 20Wh = 72.000J = 0.07MJ. Nekem sokkal kézzelfoghatóbb Wh-ban vagy MJ-ban, hogy mekkora a kapacitása az aksinak, mint így, hogy meg kell nézni külön még a volt értéket is...

Ha már itt tartunk wikipedián van egy táblázat az energy density-ről, amit ha elfogadunk, akkor egy lítium ion aksinak jelenleg 0.360-0.875MJ/kg, illetve 0.9-2.63MJ/L között mozog az energia sűrűsége. Ez alapján egy 20Ah-s 5V-os aksi, ami ugye 0.36MJ-t tud tárolni minimum 0.41-1.00kg és 0.13-0.40L körül van. A térfogat nem túl releváns, mert ennél úgyis nagyobb dobozba teszik, de ha mondjuk olyat mondanak, hogy 100.000mAh-s aksi, és csak 20 dekát nyom, akkor lehet gyanakodni...

Buliban hasznos! =]

(#158) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Nézzük meg mondjuk a yoobao magic cube 2 értékeit: 10400mAh, 5V, 252g, 99 x 76 x 23 mm
m = 0.252kg, V = 0.99 * 0.76 * 0.23 L = 0.173L, E = 10.4Ah*5V = 52Wh = 0.1872MJ
R(E,V) = 0,1872MJ/0.173L = 1.08MJ/L
R(E,m) = 0.1872MJ/0.252kg = 0.74MJ/kg
Mindkét érték teljesen reális, szóval elképzelhető, hogy tényleg annyit tárol, mint amit mondanak, de mivel olcsó cucc, ezért kevésbé valószínű, hogy a top közelében lenne a MJ/kg érték, illetve a többi alkatrész súlya is lejjebb kellene, hogy húzza... Szóval valószínűleg ennél azért kevesebbet tud.

Nézzük meg a genius eco-u821-et, amiről azt mondják, hogy tényleg annyit tárol, mint amit írnak: 8000mAh (40Wh névleges), 29.6Wh (tényleges), 5V, 215g, 148 x 75.5 x 14.4 mm
m = 0.215kg, V = 0.161L, E = 0.1066MJ (a 29.6Wh alapján)
R(E,V) = 0.66MJ/L
R(E,m) = 0.50MJ/kg
Ezeket lehet etalonnak tekinteni szerintem. Legalábbis a genius egy elég ismert márka, és ha ők ennyit tudnak, akkor nem hiszem, hogy egy noname cucc ennél jobbal rukkolna elő.

Nézzünk meg egy kamut: 100.000mAh, 5V?, 320g, 120*75*25 mm
m = 0.320kg, V = 0.225L, E = 1.8MJ
R(E,V) = 8.00MJ/L
R(E,m) = 5.63MJ/kg
Nyilvánvaló kamu.Ha 1V-ra számoljuk, akkor is 1.126MJ/kg, ami még mindig kint van a skáláról...

Btw van itthon is kamu a vaterán. Próbáltam figyelmeztetni a vevőt, de nem lehet jelenteni sehol az esetet, amit beírtam comment-be, azt meg az eladó kitörölte, így nem jutott el az emberkéhez, és az üzlet létrejött... Ennyit a vatera rendszeréről. Nem szűri túl hatékonyan a csalókat... Lehetséges, hogy a többieket megzsarolta, hogy vagy pozitív visszajelzést írnak, vagy nem kapják vissza a pénzüket, legalábbis ezt szokták elsütni ilyenkor a csalók. Mindenki pozitívat adott neki, páran írták csak, hogy nem annyi az érték, mint amennyit ír, de még ők is pozitívat adtak.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#159) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Annyit még hozzá teszek az előzőekhez, hogy olyan 70-80% a hatékonysága egy-egy ilyen töltőnek. Tehát mondjuk belemegyek 10Ah, de csak 7.5Ah jön ki belőle, a többiből hő lesz. Nagyjából ez igaz a genius-ra is, amit néztem, ott azt írták, hogy 40Wh megy bele, és 29.6Wh jön ki belőle. A többi gyártó csak a nagyobb értéket írja ki. Ez azt jelenti, hogy ha mondjuk van egy 1200mAh-s mobilom, és veszek hozzá egy 8000mAh-s aksit, akkor az bár letárolja a 8000mAh-t, ténylegesen csak 6000mAh-t tud a mobil töltésére leadni. Így 7 helyett csak 5 töltésre lesz elég egy ilyen aksi a mobilomhoz. Ez azért nem mindegy, ha előre megtervez valaki egy hosszabb utat GPS-es navigációval.

A genius eco így újraszámolva a tárolt értékkel:
m = 0.215kg, V = 0.161L, E = 0.144MJ
R(E,V) = 0.89MJ/L
R(E,m) = 0.67MJ/kg

Nézek amazon-on is termékeket, azt írják, hogy az Anker, IntroCircuit, RavPower, EC-technology, EasyAcc megbízhatónak számítanak, illetve az áruk valamivel jobb, mint az itthoni termékeknek, amik totál ismeretlen márkájúak vagy noname-ek. A kérdés már csak az, hogy mennyivel drágább a szállítás...

Buliban hasznos! =]

(#160) vazol


vazol
tag

A héten vettem egy Prestigio PBC02100 típusú 10000mAh Power Bank-ot...
A kotta szerint használatba vétel előtt töltőre tettem több mint egy órára, majd rádugtam a telót.
A töltés elindult, azt hittem minden OK, de néhány perc múlva mint aki jól végezte dolgát leállt.
Az akkupack a töltöttség jelzője szerint tele van, de a teló félárbócon maradt...
Másik telónál és a navimnál is ugyan ez a helyzet, úgyhogy utazik vissza a boltba!
Megjegyzem a ketyerét 2 év garanciával adták... ahhoz képest egy töltést nem bírt ki!
Most dilemmázok bepróbálkozzak még egy ilyennel, vagy keressek valami mást?

Ha nem vagy biztos benne, kérdezz és még bizonytalanabb leszel!

(#161) xSide


xSide
őstag

(#162) inf3rno válasza vazol (#160) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Az a baj vele, hogy nincs róla egy árva review vagy teszt sem a neten, legalábbis google nem dob semmit. Én is ezért nem fogtam bele ilyen ketyere vételébe, inkább vetetek ismerőssel egy márkásat, úgyis megy ki ősszel Londonba. Amazonról 7-8 pénzért + 2-3 a szállításért, már kapsz rendeset. A 2 év gari egyébként magyar szabály a kütyükre...

Buliban hasznos! =]

(#163) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Én valószínűleg egy Intocircuit-et veszek, erről jókat olvasni. Egyelőre nekem nem sürgős, várok még, hátha lejjebb megy az ára a komolyabbaknak, vagy javul a forint - font árfolyam...

Buliban hasznos! =]

(#164) tibcsiworld válasza Drótszamár (#110) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Szia!

Mennyire vált be ez a napelemes cucc?

Nekem egy 1500-as és egy 2000-es aksit kellene néha töltenie. Sátorozásnál a napelem elég fontos lenne, de ha van valakinek tapasztalata egy konkrét nem napelemes töltővel, azt is szívesen veszem, mert a havernak is kell egy jó minőségű. Minimum egy 10.000-es! (bár a kínai számok néha érdekesek! :) ) De a 3-5-7-mAh kizárva!
Előre is köszi a segítséget!

(#165) kameraman77


kameraman77
aktív tag

A fentebb említett TESCO-s accubank-ra neveznék be, de lenne pár kérdésem azokhoz, akik már próbálták. Nekem egy 1200mah akkut kellene töltenem, a töltője 800mah kimenetű.. gond az, hogy ennek a kimenete 1000mah? nem teszi tönkre az akkut? Vagy lehet szabályozni a töltés erősségét?

(#166) Soma01


Soma01
veterán

Én ezt néztem ki, ez legalább "márkás" : 10400mAh Xiaomi Power Bank
Mi a véleményetek erről?

(#167) dragonfx


dragonfx
veterán

5600mh.s 3e.t megér grandbazáron??

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#168) randras_83 válasza dragonfx (#167) üzenetére


randras_83
addikt

az nem kérdés, hogy megéri-e, a kérdés az hogy valóban 5600 mAh-t kapsz...
Az én aTabom az 5k volt

@(#166) Soma01: én lehet belevágnék egy ilyenbe.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#169) chipesz válasza Soma01 (#166) üzenetére


chipesz
őstag

Elég jónak néz ki, én is gondolkodom, hogy veszek egy ilyet. Néztem ezt a tesztet, meg a vélemények is jók róla, viszont megfordult a fejemben, hogy tuti eredeti például az, amit linkeltél? Valahogy gyanúsan olcsó. Bár elvileg a gyártó is hasonló áron kínálja.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#170) Soma01 válasza chipesz (#169) üzenetére


Soma01
veterán

Én vessek egyet. Szerintem eredeti. Legalább is az van oda írva. Van amúgy olcsóbban is. De direkt nem azt veszem és ezért nem is azt linkeltem. De ha valaki már esetleg megrendelte, vagy netán meg is érkezett neki, az leírhatja a tapasztalatát.
Találtam egy oldalt amúgy, ahol le vannak írva a különbségek a hamis és az eredeti között. Majd oda fogok figyelni a "jelekre". [Google kereés linkje] Több különbség is van.

(#171) chipesz válasza Soma01 (#170) üzenetére


chipesz
őstag

Én is rendeltem most egyet. Nagyon kíváncsi vagyok rá, remélem mihamarabb megjön. :K

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#172) ledgeri


ledgeri
Topikgazda

Mobiltöltő akár autó bikázáshoz :Y

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#173) chipesz válasza Soma01 (#170) üzenetére


chipesz
őstag

Ma megérkezett. Sajnos ezen oldal szerint fake. Persze szétszedni nem akarom, most feltöltöm, aztán majd az idő eldönti, hogy képes-e ötször feltölteni a 2000 mAh-s Lumia 625-ömet.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#174) randras_83 válasza chipesz (#173) üzenetére


randras_83
addikt

Mennyi volt, ha szabad kerdezni?
Esetleg kérj refundot.

https://www.flickr.com/randras83/

(#175) chipesz válasza randras_83 (#174) üzenetére


chipesz
őstag

19.99 $ volt, azaz mai árfolyamon kb. 4780 Ft.
Azóta feltöltöttem az akkut, s a telefonomat is róla. Azt nem tudom a telefon hány százalékon volt, de már energiatakarékos módba kapcsolt, szóval 1x % lehetett. 100%-ra, pontosan két óra alatt töltötte fel a mobilt, s egy leddel lett kevesebb az akku töltöttségjelzője, összesen négy van.
Szóval tesztelem továbbra is, reménykedem benne, hogy mégiscsak akkora a kapacitása, mint ami rá van írva és jól fog működni. Ha minden igaz, még négyszer fel kell hogy töltse a mobilt. Visszatérítést nem akarok, elvégre nem vészesen nagy összeg, s ha kiderül, hogy jól működik, akkor meg nem érdekel, hogy hamisítvány. Egyébként erről van szó.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#176) Nightfall75 válasza chipesz (#173) üzenetére


Nightfall75
tag

Még ha eredeti lenne és valóban 10400mA-es a kapacitása, akkor sem tudnál feltölteni vele egy 2000mA-es akkut ötször. Ezek a külső akkuk kb. a kapacitásuk 70%-át tudják csak leadni, a többi hővé alakul töltés közben. Ha kíváncsi vagy mennyit tud valójában egy powerbank, így tudod kiszámolni: a powerbank gyártó által megadott kapacitásának a 70%-át elosztod a tölteni kívánt akku kapacitásával.

A te esetedben ez: 10400*0,70/2000=3,64

Tehát ha háromszor fel tudod tölteni a telódat 0-ról 100%-ra és egyszer félig, akkor igaz amit ráírtak.

(#177) chipesz válasza Nightfall75 (#176) üzenetére


chipesz
őstag

Ezt nem tudtam, köszi a felvilágosítást! :R
Akkor ehhez fogom tartani magam, bár valószínűleg 0%-ról sosem fogom tölteni, hanem 15-20%-ról, így talán reális lesz a négyszeri feltöltés.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#178) MaciLaci1122


MaciLaci1122
újonc

Sziasztok!

Én ezt rendeltem. Nagyon bejön!

http://www.lightinthebox.com/hu/kulso-akkumulator-30000mah-solar-powered-dual-usb-li-ion-polimer-akkumulator-teljesitmeny-bank-led-elemlampa_p1072574.html?utm_medium=personal_affiliate&litb_from=personal_affiliate&aff_id=41386&utm_campaign=41386

(#179) ledgeri


ledgeri
Topikgazda

http://www.pto.hu/chargeboard-gordeszkas-dokkolo/ ;]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#180) chipesz válasza chipesz (#175) üzenetére


chipesz
őstag

Na így összességében mostanra sikerült lemerítenem.
1. töltés: kb. 15-20%-on volt a telefon, 2 óra alatt töltődött fel 100%-ra (Töltés kezdetén 4 LED)
2. töltés: 20%-on volt a telefon, 1 óra 50 perc alatt töltődött fel 100%-ra (Töltés kezdetén 3 LED)
3. töltés: 19%-on volt, 1 óra 30 perc alatt töltődött fel 88%-ra, s ekkor lemerült (Töltés kezdetén 2 LED)

Szóval ha figyelembe veszem, amit zaibatsu írt, akkor semmiképp sem lehet 10400 mAh-s, ahogy számolom maximum 7000 mAh-s.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#181) lkristóf válasza chipesz (#173) üzenetére


lkristóf
senior tag

Jajjj azon az oldalon az a megégett power bank elég rosszul fest, ez előfordulhat simán a tieddel is?

(#182) IkszIpszilon


IkszIpszilon
aktív tag

Tud vki linkelni 20A Anker külső akkut,amit ki is szállítanak BP.-re?

X.Y.

(#183) lacik25 válasza IkszIpszilon (#182) üzenetére


lacik25
tag

UK Amazon szállít:
[link]
Ipmart is:
[link]

(#184) IkszIpszilon válasza lacik25 (#183) üzenetére


IkszIpszilon
aktív tag

köszönöm

X.Y.

(#185) chipesz válasza lkristóf (#181) üzenetére


chipesz
őstag

Bármi megtörténhet, remélem nem fog.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#186) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Félig off, de nem találtam jobb topikot.
Az lehetséges, hogy a Plantronics BackBeat GO fülesemet azért nem tölti a Mi Power Bank, mert előbbi akkumulátora mindössze 400 mAh kapacitású, míg a külső akkumulátor 1,5 A áramerősséggel tölt?

(Bocs, ha láma módon és/vagy tévesen fogalmaztam, nem értek hozzá... :U A készülékem tölti a power bank, de én a füles töltésére használnám... :F )

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#187) lacik25 válasza Viktor0610 (#186) üzenetére


lacik25
tag

ezt írják itt:
"Use only the charger supplied by Plantronics to charge the product (charger included with Backbeat GO 1 & 2). Do not use the charge case for any other purpose. Specifically designed for BackBeat GO."
[link]

(#188) borbas666


borbas666
aktív tag

Hali. Szerintetek ez valóban 8400mah? Mert akkor igen bestbuy lenne....
[link]

iPhone 11 64GB / PS4 Slim 1TB

(#189) laszlohu


laszlohu
addikt

Pozitív irányban haladnak az akkumulátor fejlesztések

[link]

most már konkrét időpont is van :

2016 év végére készítik el a nagyközönségnek, mind az Izraeliek, mind a Singapore - iak,
a fenti link a Singapore - iaké ( Bár lehet, hogy a fenti 2 , 1 és ugyanaz )

olyan akku és technológia, ami

2 perc alatt 70% -ra tölti fel az akkut.

(#190) laszlohu


laszlohu
addikt

már Magyar nyelvű cikk is van a témában :

[link]

(#191) Rayfull


Rayfull
tag

Hamarosan be fogok én is szerezni egy ilyen töltőt, viszont nem tudok választani.

Szerintetek melyik kevésbé noname? Vagyis melyik a megbízhatóbb? (design nem számít)

1.) www.aqua.hu/akai-power-bank-2800mah-fekete-pwb-2802-285699.html

2.) www.aqua.hu/omega-power-bank-2600mah-hordozhato-akkumulator-ompb26b-260727.html

Esetleg tudtok jobbat max 4000 ft ért?

(#192) laszlohu válasza Rayfull (#191) üzenetére


laszlohu
addikt

Habár ez noname, de valaki azt írta, hogy szuper, és ha süt a nap, még az is tölti,
ui. szolár power bank

[link]

(#193) Ghard


Ghard
őstag

Pár hónapja én is rendeltem magamnak egy jónak tűnő power bankot ebayről. 5600mAh elvileg, de már a hátuljára 5200mAh van írva :)
Mikor használni kezdtem, kb 40-50%ot tudott tölteni a telefonon, ami egy nexus 4, vagyis 2100mAh. Mostanra pedig 20% bír, pedig egyáltalán nem használtam sokat. Az én véleményem, hogy 3-4 ezer forintos kínai ebayes akksi csak kidobott pénz, ha komolyan szeretné valaki tölteni a telefont/tabletet inkább Anker-t vegyen, lehet hogy 2x annyiba kerül, de 4x többet is bír.

(#194) werszomjas


werszomjas
őstag

Vennék power bankot 5-6 ezer ft körül.

Vásárolt már vki DX-ről? Ez vajon valóban eredeti?

Vagy egyéb tipp, ahol biztosan eredeti terméket kapok a pénzemért? Lehet más márka típus is, mind1, minimum 5000mAh-s legyen ennyi a kitétel. :R

üdv

(#195) Ghard válasza werszomjas (#194) üzenetére


Ghard
őstag

Anker Astro 5600mAh
Ez 8000re jön ki szállítással és biztosan eredeti :)

(#196) Campus1


Campus1
csendes tag

Erről a márkáról van valakinek tapasztalata? Elég jó áron van!

http://www.vouchercodes.co.uk/deals/75-off-veho-pebble-smartstick-emergency-6603.html?ei=0310121114sdm&di=6603&utm_medium=email&utm_source=newsletter&utm_campaign=0310121114sdm&utm_content=thehut.com&utm_term=0310121114sdm_thehut.com_di6603_newsletter&scroll=1&ud=18267315

[ Szerkesztve ]

(#197) h_eduka


h_eduka
tag

iPadhez valo akkumlatort keresek (iPas Air) tanacs hogy milyet lenne erdemes venni?

(#198) FabioeM


FabioeM
csendes tag

Sziasztok.

LG Optimus 4XHD-mhoz szeretnék egy külső akksit. (2150 mAh-s akksi van benne)
http://power-bank.arukereso.hu/tp-link/10400mah-tl-pb10400-p235817467/#
Ezt találtam olyannak, ami márkásabb. Mit tudtok róla, megéri? Föl bírom vele 3-4x tölteni az akksit a Volt, stb viszonyok miatt?
Vagy van esetleg valami hasonlóan jó? Az se baj, ha kicsit kisebb, igazából ha 2 töltésnyit elbír az már jó. Azért gondoltam ezt a nagyot, mert ha később veszít a kapacitásából, akkor is még 2-szer fel bírom tölteni.
Ebayről nem igazán akarok vásárolni, próbálkozni, hanem egy megbízható érdekelne, amit itthon (lehetőleg garival) meg tudnék venni.

Köszi előre is. :)

(#199) werszomjas


werszomjas
őstag

Üdv.

Aki MI - Xiaomi power bankot szeretne.

Én most vettem tőle.

Van neki 5200mAh-s és 10400mAh-s is.

Mondjuk jelenleg mindkettő elfogyott, de gondolom később újra lesz.

A termék amit kaptam eredeti :K

Egy másik eladó, akitől ugyan nem vásároltam, de a leírás alapján nála is eredetit kapsz majd, mivel írja a hirdetésben a security kódot, amivel tudod csekkolni, hogy eredeti-e.

És kis segítség, hogy kiderítsd eredeti-e a termék.

[link]

[link]

üdv

(#200) Kamun


Kamun
csendes tag

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem Hozzáértőhöz( Mondjuk aki nem csak összeolvasgatta a dolgokat)
Vettem egy noname külső akkut, és ha rádugom a telóm(lenovo A536), akkor nem jelzi ki, hogy töltődne, csak a százalék megy feljebb, Ha kikapcsolva(a telót) dugom rá, akkor meg hol kijelzi, hogy tölti(megrezzen, és megjelenik az akumulátor nagyban a képernyőn), aztán pár másodperc után újre rezzen, újra, stb..mintha nem folyamatosan töltené, Másik két telón is próbáltam(bekapcsolva a telók) azoknál rendesen jelezte a töltődést az akumulátornál a villámjel.
Mi ezeknek az oka? AZ szerintem nem normális, ha holt tölt hol nem kikapcsolva nem? És a telefon akunak sem tesz jót ha 2-3 másodpercenként "rádugják" a töltőt!
Ja a Lenovomon ez a 3. hordozható akku, a másik 2őt jelezte rendesen, bár kikapcsolva nem próbáltam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.